Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Microsoft PowerPoint pro Mac 2021 jako jediný kancelářský program Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem pro tento účel. Díky mnoha možnostem designu a podpůrným...
2 085,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Microsoft PowerPoint za Mac 2016 kot samostojni program Office PowerPoint za Mac je Microsoftov vsestranski program za uporabnike računalnikov Apple, s katerim lahko v računalniku Mac učinkovito načrtujete in oblikujete nazorne...
1 203,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Microsoft PowerPoint pro Mac 2019 jako samostatný program Office Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu ve formě prezentace, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem. Díky mnoha možnostem návrhu a...
1 524,90 Kč *

Microsoft PowerPoint pro Mac: Snadné vytváření kreativních prezentací

Zjistěte, jak vám Microsoft PowerPoint pro Mac pomůže vytvářet, upravovat a sdílet úžasné prezentace. V tomto článku najdete přehled nejnovějších funkcí a možností aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac, díky nimž se vaše prezentace dostanou na vyšší úroveň.

Uživatelské rozhraní a možnosti návrhu

Uživatelské rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac je intuitivně navrženo tak, aby vám poskytlo bezproblémové ovládání. Objevte řadu možností vzhledu, které vám umožní přizpůsobit si prezentace. Pomocí panelů nástrojů a nabídek můžete snadno uspořádat a formátovat obsah.

Multimediální prvky a animace

Oživte své prezentace integrací multimediálních prvků a animací. Aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac umožňuje bezproblémové vkládání obrázků, videí a zvukových souborů. Pomocí animačních efektů můžete prezentovat svá sdělení ještě přesvědčivěji.

Spolupráce a integrace s cloudem

Optimalizujte spolupráci na prezentacích díky integraci s cloudem v aplikaci Microsoft PowerPoint for Mac. Sdílejte svou práci s kolegy v reálném čase a umožněte společné úpravy. Automatická synchronizace zajistí, že budete vždy používat nejnovější verzi prezentace.

Šablony a grafika SmartArt

Urychlete proces tvorby prezentací pomocí široké nabídky šablon a grafiky SmartArt v aplikaci Microsoft PowerPoint for Mac. Vyberte si z široké nabídky návrhů a vytvořte profesionálně vypadající prezentace. Pomocí grafiky SmartArt můžete prezentovat složité informace vizuálně přitažlivým způsobem.

Režim prezentace a nahrávání obrazovky

Pomocí režimu prezentace aplikace Microsoft PowerPoint for Mac můžete efektivně přednášet své prezentace před publikem. Funkce nahrávání obrazovky umožňuje začlenit živé ukázky nebo vysvětlení přímo do prezentace.

Interaktivní prvky a hypertextové odkazy

Zvyšte interaktivitu svých prezentací integrací hypertextových odkazů a interaktivních prvků. Propojte prezentace nebo externí obsah a zajistěte tak bezproblémovou navigaci. Aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac vám nabízí nástroje pro aktivní zapojení publika.

Aktualizace a podpora

Udržujte aplikaci Microsoft PowerPoint pro Mac v aktuálním stavu pomocí nejnovějších aktualizací. Pravidelné aktualizace nejen zlepšují výkon, ale přinášejí také nové funkce a vylepšení zabezpečení. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů vám rychle a účinně pomůže asistenční služba společnosti Microsoft.

Celkově lze říci, že aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac nabízí komplexní řešení pro vytváření profesionálních prezentací. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, kreativním možnostem návrhu a moderním funkcím je ideální aplikací pro uživatele počítačů Mac, kteří chtějí efektivně prezentovat své nápady.

Kategorie