Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

2 549,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10148
 • D47-00916
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft PowerPoint pro Mac 2019 jako jediný kancelářský program Pokud jde o přesvědčivou...více
Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Microsoft PowerPoint pro Mac 2019 jako jediný kancelářský program

Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu formou prezentace, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem pro tento účel. Díky mnoha možnostem návrhu a podpůrným funkcím můžete vytvářet informativní prezentace, které zaujmou dynamickými přechody a animacemi.

Nejnovější verzi osvědčeného kancelářského softwaru pro operační systémy macOS PowerPoint pro Mac 2019 si nyní můžete zakoupit u společnosti Wiresoft. Nejen profesionálové a zkušení uživatelé, ale i začátečníci a uživatelé, kteří nejsou uživateli systému Windows, mohou díky integrovaným, intuitivně použitelným nástrojům v práci, ve škole i na univerzitě připravit témata a obsah na diapozitivech a sestavit z nich živou přednášku, která je zároveň informativní a působivá jako profesionální videoprezentace. Možnost věnovat při tvorbě pozornost přístupnosti také rozšiřuje okruh osob, které lze pomocí aplikace PowerPoint 2019 pro Mac oslovit.

Uživatelské rozhraní programu Microsoft PowerPoint for Mac 2019 bylo v rámci této změny přepracováno a stalo se tak ještě uživatelsky přívětivějším; umožňuje rychlý start v programu i novým uživatelům. Podporuje je také velký výběr šablon a možností designu, které umožňují vytvářet prezentace s individuálním vzhledem.

PowerPoint pro Mac 2019 navíc podporuje používání optimalizované pro dotykové ovládání - to platí jak pro tablety, tak pro běžné používání digitálních per - zejména nový nástroj pro volné kreslení má širokou škálu efektů a tvarů, abyste mohli sami spontánně vytvářet profesionální náčrty.

PowerPoint pro Mac 2019 je k dispozici pouze u běžných poskytovatelů jako pevně integrovaná součást příslušné verze Office, ale software si můžete zakoupit i samostatně v internetovém obchodě Wiresoft - a to za bezkonkurenční cenu! Vezměte prosím na vědomí také níže uvedené systémové požadavky, abyste mohli používat všechny funkce. U společnosti Wiresoft můžete získat nejen aplikaci PowerPoint pro Mac 2019, ale také předchozí verze za nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, stejně jako další kancelářské programy. Všechny důležité nové funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2019 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2019

PowerPoint pro Mac 2019 obsahuje mnoho optimalizací a vylepšení funkcí stávajících nástrojů a také mnoho nových funkcí. Za zmínku stojí zejména funkce Morph, přidání grafiky SVG a 3D a ještě lepší podpora pro vytváření přístupných prezentací.

Specifické funkce aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2019

Microsoft do aplikace PowerPoint pro Mac 2019 zařadil řadu nových funkcí, které umožňují poutavější a rozmanitější průběh prezentací - zejména morfování a vylepšené nahrávání videa:

 • Funkce morfingu nabízí zcela nové možnosti animací. Vytváří plynulé přechody mezi jednotlivými snímky animací jednotlivých objektů, jako jsou tvary, obrázky a grafika SmartArt a WordArt, ale také text - vyloučeny jsou pouze diagramy. Aby bylo možné vytvořit morfický přechod, musí mít dva snímky alespoň jeden společný objekt, pro který jsou k dispozici různé efekty.
 • Při nahrávání prezentace je nyní možné zaznamenávat nejen obrazové a zvukové komentáře, ale také gesta pro digitální volné zadávání: všechny prvky, jako jsou komentáře a animace, ale také pohyby ukazatele a doba trvání zobrazení, jsou uloženy v samotné prezentaci. Tím se z něj stane video, které lze zobrazit v aplikaci PowerPoint.
 • Integrací online videa lze snímku dodat větší dynamiku. Video je možné přehrát, aniž by bylo nutné opustit aplikaci PowerPoint. Tato funkce je k dispozici od verze macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nové, škálovatelné diagramy a 3D modely

V aplikaci PowerPoint for Mac 2019 byla také rozšířena nabídka diagramů a modelů pro tvorbu prezentací aplikace PowerPoint o celou řadu dalších diagramů včetně trojrozměrných modelů, které nabízejí ještě více možností při ilustraci prezentací:

 • Všechny dostupné 3D modely lze libovolně otáčet o 360° a také měnit jejich měřítko.
 • Pomocí nové funkce morph lze tyto 3D modely také animovat.
 • Uživatelé mohou také vytvářet vlastní trojrozměrný obsah a vkládat jej do snímku aplikace PowerPoint.
 • Novinkou jsou také soubory SVG (Scalable Vector Graphics) - škálovatelná vektorová grafika; stejně jako 3D modely mají tu výhodu, že je lze libovolně zvětšovat nebo zmenšovat - bez ztráty kvality obrazu - a lze je také libovolně otáčet a upravovat pomocí barevných filtrů.
 • Nový typ trychtýřového diagramu se hodí především k přehlednému znázornění fází procesu.

Obecné funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2019

Kromě zmíněných nových nástrojů a funkcí obsahuje PowerPoint pro Mac 2019 také mnoho dalších novinek a optimalizací. Patří mezi ně zejména podpora pro kreslení od ruky a podpora pro vytváření přístupných prezentačních dokumentů.

Nové možnosti zobrazení plochy v aplikaci PowerPoint pro Mac 2019

V aplikaci PowerPoint for Mac 2019 byl upraven typický design kanceláře Windows. Nové možnosti zobrazení lze také volitelně deaktivovat:

 • Vzhled pásu karet, který je typický pro všechny aplikace Office, byl v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 zkombinován se vzhledem dlaždic systému Windows, který je charakteristický pro operační systém Windows 10.
 • Často používané funkce a vlastnosti jsou nyní více zvýrazněny, takže je lze snáze najít.
 • Karty lze také uspořádat podle individuálních potřeb a pás karet lze zcela skrýt; funkce jsou pak dostupné prostřednictvím horní lišty nabídek.
 • PowerPoint for Mac 2019 nyní obsahuje také motivy, které nahrazují barvy oken (červené), které jsou jinak pro program typické, achromatickými tóny. To podporuje soustředění, zejména při čtení obsahu diapozitivu. Bílé zobrazení je velmi jasné, zatímco tmavě šedé a černé s režimem Dark nabízí obzvláště redukované zobrazení programů s vyšším kontrastem.

Praktický nástroj pro volnou ruku a nová pera

AplikacePowerPoint pro Mac 2019 má nyní praktický nástroj pro volnou ruku, který lze použít k okamžitému kreslení vzorců nebo diagramů a grafiky a jejich vložení do snímku. Nástroj lze používat nejen perem nebo v případě dotyku prstem, ale také počítačovou myší. K dispozici je řada barevných per, která barevně zvýrazňují pasáže textu, jak je již dlouho známo z Wordu. Nástroj pro kreslení od ruky v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 nabízí zejména následující funkce a efekty:

 • Pro kreslení a psaní i zvýrazňování detailů je k dispozici široká škála digitálních per, která mají pro tento účel různou sílu a barvu: pero pro běžné psaní poznámek, tužka, kterou lze kreslit náčrty a grafiku, a klasický textový popisovač pro barevné podtrhávání slov nebo pasáží textu. Program obsahuje také pera s metalickými a dalšími grafickými efekty, včetně galaxie a duhy, stříbra a zlata a lávy a oceánu.
 • Funkce ořezávání pro odstranění rušivého pozadí byla v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 výrazně vylepšena: program nyní automaticky rozpozná oblast pozadí a vybere ji. Integrované pero lze použít ke korekci výběru, a to buď přidáním, nebo odebráním částí.
 • Funkci oříznutí lze také použít k výběru určitých oblastí tabulky, které lze použít jako grafiku pro prezentaci.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint for Mac 2019

Ve verzi pro Mac 2019 byly nejen vylepšeny možnosti navrhování prezentací v aplikaci PowerPoint tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné pro diváky se zrakovým postižením, ale byly přidány i nové funkce:

 • Podpora opravy chyb v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 již při práci navrhuje zlepšení, částečně také na základě mezinárodně platných standardů. Ty lze snadno přijmout přímo jedním kliknutím a program je automaticky aplikuje na oblast.
 • Nástroj pro opravu chyb také doplňuje chybějící alternativní text do obrázků a grafiky a opravuje nedostatečný barevný kontrast. Zobrazení v odstínech šedi názorně simuluje vnímání člověka, který je barvoslepý.
 • Předdefinované přístupné šablony snímků integrované v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 již obsahují vhodné názvy snímků včetně struktury nadpisů.
 • Funkce umělé inteligence QuickStarter nabízí praktickou pomůcku pro zahájení tvorby prezentace: Ta nejprve podporuje uživatele při tematickém průzkumu. Po zadání tématu QuickStarter zobrazí seznam vhodných podtémat a pro každé z nich navrhne vhodnou sadu snímků. Na základě výsledků vyhledávání v Bingu nástroj vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem a jejich strukturou; požadované snímky lze poté vybrat kliknutím na ně. Nakonec zbývá jen přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí a základ prezentace je hotový během několika minut.

Vylepšená online spolupráce na dokumentu aplikace PowerPoint

Pokud chce na prezentaci v PowerPointu pracovat více lidí, je to možné i na Macu. Předpokladem je používání jedné ze dvou cloudových služeb společnosti Microsoft OneDrive nebo SharePoint. Nejprve je zde zveřejněna kopie prezentace, kterou následně upraví příslušní přizvaní pracovníci. Po provedení změn nebo poznámek všemi zúčastněnými osobami se originál a kopie znovu sloučí, přičemž se zobrazí rozdíly a v případě potřeby je lze vrátit zpět.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft PowerPoint 2019 na počítači Mac

Níže uvedené informace uvádějí minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace PowerPoint for Mac 2019 na zařízení Apple.

Upozorňujeme, že pro používání některých funkcí softwaru je nutné mít nainstalovaný systém macOS alespoň ve verzi 10.13.4 (High Sierra).

 • Operační systém: verze jednoho ze tří aktuálních operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: minimálně iOS 8.0 nebo vyšší
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: alespoň 1 280 x 800 pixelů

Kupte si PowerPoint pro Mac 2019 jako jeden program sady Office Suite za speciální cenu od společnosti Wiresoft

MS PowerPoint 2019 pro Mac je typickou součástí odpovídající sady Microsoft Office pro Mac a v běžných obchodech se softwarem není obvykle k dispozici samostatně. U společnosti Wiresoft si můžete program PowerPoint for Mac 2019 zakoupit také samostatně!

Vaše výhody: Zakoupená verze aplikace PowerPoint nabízená společností Wiresoft je licencí pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k dlouhodobému a drahému předplatnému včetně aktualizací, ani neznamená žádné omezení funkcí. Proto se vám dvojnásob vyplatí koupit si PowerPoint pro Mac 2019 jako jediný program od společnosti Wiresoft, zejména pokud nepotřebujete ostatní programy Office.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Licence PowerPoint pro Mac 2019 pro jednoho uživatele, kterou si zde zakoupíte, pochází buď z větší objemové licence pro firmy, nebo se jedná o použitou softwarovou licenci - proto je její cena výhodná! Nabízený software je z hlediska funkcí totožný s odpovídajícím programem PowerPoint, který je rovněž součástí sady Office Suite for Mac 2019. Menší společnosti a individuální uživatelé, jako jsou například externí pracovníci nebo soukromé osoby, tak mohou využívat všech výhod verze PowerPoint for Mac 2019 a ušetřit přitom peníze.

Každý program společnosti Microsoft nabízený společností Wiresoft byl také testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti - je tedy ihned po zakoupení k dispozici ke stažení a lze jej také používat neomezeně dlouhou dobu a bez jakýchkoli omezení.

Vždy si můžete být jisti, že ani vy, ani my nejsme při nákupu nebo prodeji použitého softwaru v právně nejasné situaci! Obchodování s použitým softwarem je totiž v EU výslovně povoleno.

V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft si můžete zakoupit PowerPoint pro Mac v aktuální i starší verzi, stejně jako všechny ostatní programy Office jednotlivě a také mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint pro Mac 2019 nebo jakéhokoli jiného softwaru Office, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené