Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10148
 • D47-00916
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 524,90 Kč * 1 692,90 Kč * (9,92% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem pro tento účel. Díky rozmanitým možnostem designu a podpůrným funkcím je možné vytvářet informativní prezentace, které upoutají pozornost dynamickými přechody a animacemi. Nejnovější verzi osvědčeného softwaru Office pro operační systémy macOS PowerPoint for Mac 2019 si nyní můžete zakoupit na adrese Wiresoft. Nejen profesionálové a zkušení uživatelé, ale i začátečníci a uživatelé, kteří se s webem Windows nesetkali, mají díky integrovaným, intuitivně použitelným nástrojům podporu při přípravě témat a obsahu na snímcích a jejich sestavení do živé prezentace, která je zároveň informativní a působivá jako profesionální videoprezentace. Možnost věnovat při tvorbě pozornost přístupnosti také rozšiřuje okruh osob, které lze oslovit pomocí PowerPoint 2019 pro Mac .

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Microsoft PowerPoint pro Mac 2019 jako samostatný program Office

Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu ve formě prezentace, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem. Díky mnoha možnostem návrhu a podpůrným funkcím můžete vytvářet informativní prezentace, které upoutají pozornost dynamickými přechody a animacemi.

Nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro operační systémy macOS PowerPoint for Mac 2019 je nyní k dispozici ke koupi u společnosti Wiresoft. Nejen profesionálové nebo zkušení, ale i začátečníci a ne Windows-affine uživatelé si mohou díky integrovaným, intuitivně použitelným nástrojům v práci i ve škole a při studiu připravit témata a obsah na diapozitivech a sestavit z nich živou přednášku, která zároveň funguje jako profesionální videoprezentace, poučná a působivá. Možnost věnovat při tvorbě pozornost přístupnosti také rozšiřuje okruh osob, které lze pomocí aplikace PowerPoint 2019 pro Mac oslovit.

Uživatelské rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint for Mac 2019 bylo přepracováno, takže je ještě uživatelsky přívětivější a umožňuje novým uživatelům rychle začít s programem pracovat. Podporuje je také široká škála šablon a možností designu, které umožňují vytvářet prezentační snímky s vlastním vzhledem.

PowerPoint pro Mac 2019 dále podporuje používání optimalizované pro dotykové ovládání - to platí pro tablety i pro běžné používání digitálních per - zejména nový nástroj pro volné kreslení má širokou škálu efektů a tvarů, s nimiž můžete sami vytvářet profesionální náčrty.

PowerPoint for Mac 2019 je u běžných dodavatelů k dispozici pouze jako nedílná součást odpovídající verze Office, ale software si můžete zakoupit i samostatně v internetovém obchodě společnosti Wiresoft - a to za bezkonkurenční cenu! Vezměte prosím na vědomí níže uvedené systémové požadavky, abyste mohli používat všechny funkce. U společnosti Wiresoft můžete získat nejen aplikaci PowerPoint for Mac 2019, ale také předchozí verze za nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele a další programy Office. Všechny důležité nové funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2019 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2019

Aplikace PowerPoint pro Mac 2019 obsahuje mnoho vylepšení a rozšíření funkcí stávajících nástrojů a také mnoho nových funkcí. Za zmínku stojí zejména funkce Morph, přidání grafiky SVG a 3D a ještě lepší podpora pro vytváření přístupných prezentací.

Specifické funkce aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2019

Microsoft do aplikace PowerPoint pro Mac 2019 zařadil řadu nových funkcí, díky nimž jsou prezentace poutavější a rozmanitější - především morfování a vylepšené nahrávání videa:

 • Funkce Morph nabízí zcela nové možnosti animací. Vytváří plynulé přechody mezi jednotlivými snímky animací jednotlivých objektů, jako jsou tvary, obrázky, grafika SmartArt a WordArt, a také textu - vyloučeny jsou pouze diagramy. K tomu je třeba, aby dva slajdy měly alespoň jeden společný objekt, který vytvoří morfický přechod, pro který jsou k dispozici různé efekty.
 • Při nahrávání prezentace je nyní možné zaznamenávat nejen obrazové a zvukové komentáře, ale také gesta pro digitální volné zadávání: Všechny prvky - jako jsou komentáře a animace, ale také pohyby ukazatele a doba trvání zobrazení - jsou uloženy v samotné prezentaci. Tím se prezentace změní na video, které lze zobrazit v aplikaci PowerPoint.
 • Začleněním online videa lze snímku dodat větší dynamiku. Video je možné přehrávat bez opuštění aplikace PowerPoint. Tato funkce je k dispozici od verze macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nové, škálovatelné diagramy a 3D modely

V aplikaci PowerPoint for Mac 2019 byla také rozšířena nabídka grafů a modelů pro tvorbu prezentací v aplikaci PowerPoint o celou řadu nových grafů včetně trojrozměrných modelů, které nabízejí ještě více možností při ilustraci prezentací:

 • Všechny dostupné 3D modely lze libovolně otáčet o 360° a také měnit jejich měřítko.
 • Pomocí nové funkce morph lze tyto 3D modely také animovat.
 • Uživatelé mohou také vytvářet vlastní trojrozměrný obsah a vkládat jej do snímku aplikace PowerPoint.
 • Novinkou jsou také soubory SVG (Scalable Vector Graphics) - škálovatelná vektorová grafika; stejně jako 3D modely mají tu výhodu, že je lze libovolně zvětšovat nebo zmenšovat - bez ztráty kvality obrazu -, ale lze je také libovolně otáčet a upravovat pomocí barevných filtrů.
 • Nový typ trychtýřového grafu je vhodný především pro přehledné zobrazení fází procesu.

Běžné funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2019

Kromě výše uvedených nových nástrojů a funkcí má PowerPoint pro Mac 2019 také mnoho dalších nových funkcí a vylepšení. Patří mezi ně zejména podpora pro kreslení volnou rukou a podpora pro vytváření přístupných prezentačních dokumentů.

Nové možnosti zobrazení plochy v aplikaci PowerPoint for Mac 2019

Typický design Windows Office byl v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 upraven. Nové možnosti zobrazení lze také volitelně deaktivovat:

 • Vzhled pásu karet, typický pro všechny aplikace Office, byl v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 zkombinován se vzhledem dlaždic Windows, který je charakteristický pro operační systém Windows 10.
 • Často používané funkce a vlastnosti jsou nyní více zvýrazněny, což by mělo usnadnit jejich vyhledávání.
 • Karty lze také uspořádat podle vlastních potřeb a pás karet lze zcela skrýt; funkce pak budou dostupné z horní lišty nabídek.
 • PowerPoint pro Mac 2019 nyní obsahuje také motivy, které nahrazují jinak typické barvy oken (červená) pro program achromatickými tóny. To usnadňuje soustředění zejména při čtení obsahu diapozitivu. Zobrazení bílé je tak velmi jasné, zatímco tmavě šedá a černá s režimem Dark nabízejí obzvláště snížené zobrazení programů s vyšším kontrastem.

Praktický nástroj pro volnou ruku a nová pera

AplikacePowerPoint pro Mac 2019 má nyní praktický nástroj pro volnou ruku, který lze použít k okamžitému nakreslení vzorců nebo grafů a jejich vložení do snímku. Nástroj lze používat nejen perem nebo v případě dotyku prstem, ale také počítačovou myší. Kromě toho je k dispozici řada barevných per pro barevné zvýraznění pasáží textu, jak je již dlouho známo z Wordu. Nástroj pro kreslení od ruky v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 nabízí zejména následující funkce a efekty:

 • Pro kreslení a psaní i zvýrazňování detailů je k dispozici široká škála digitálních per, která mají pro tento účel různou sílu a barvy: pero pro běžné psaní poznámek, tužka, kterou lze kreslit náčrty a grafiku, a klasický zvýrazňovač pro barevné podtrhávání slov nebo pasáží textu. Program obsahuje také pera s metalickými a dalšími grafickými efekty, včetně galaxie a duhy, stříbra a zlata a lávy a oceánu.
 • Funkce ořezu pro odstranění rušivého pozadí byla v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 výrazně vylepšena: program nyní automaticky rozpozná a vybere oblast pozadí. Vestavěný stylus lze použít ke korekci výběru a přidávat nebo odebírat jím části.
 • Funkci oříznutí lze také použít k výběru určitých oblastí tabulky, které se použijí jako grafika pro prezentaci.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint for Mac 2019

Ve verzi pro Mac 2019 byly nejen vylepšeny možnosti usnadnění čtení a pochopení prezentací v aplikaci PowerPoint pro diváky se zrakovým postižením, ale byly přidány i nové funkce:

 • Podpůrná oprava chyb v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 obsahuje návrhy na zlepšení při práci, částečně na základě mezinárodních standardů, které zde platí. Ty lze snadno přijmout přímo jedním kliknutím a program je automaticky aplikuje na oblast.
 • Nástroj pro opravu chyb také doplňuje chybějící alternativní text do obrázků a grafiky a opravuje nedostatečný kontrast barev. Zobrazení ve stupních šedi názorně simuluje vnímání barvoslepého člověka.
 • Předdefinované přístupné šablony snímků integrované v aplikaci PowerPoint for Mac 2019 již obsahují vhodné názvy snímků včetně struktury nadpisů.
 • Funkce AI QuickStarter nabízí praktickou výchozí pomůcku pro tvorbu prezentace: Ta nejprve podporuje uživatele při tematické rešerši. Po zadání tématu QuickStarter zobrazí seznam vhodných podtémat a pro každé z nich navrhne vhodnou sadu snímků. Na základě výsledků vyhledávání v Bingu nástroj vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem a jejich strukturou. Požadované snímky pak lze vybrat kliknutím na ně. Nakonec zbývá jen přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí a základ prezentace je hotový během několika minut.

Vylepšená online spolupráce na dokumentu aplikace PowerPoint

Pokud chce na prezentaci v PowerPointu pracovat více lidí, je to možné i na Macu. Předpokladem je používání jedné ze dvou cloudových služeb společnosti Microsoft OneDrive nebo SharePoint. Nejprve je zde zveřejněna kopie prezentace, kterou následně upraví příslušní přizvaní pracovníci. Poté, co všechny zúčastněné osoby přidají své změny nebo poznámky, se originál a kopie znovu sloučí, přičemž lze zobrazit rozdíly a případně je také zrušit.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft PowerPoint 2019 na počítači Mac

Níže uvedené informace uvádějí minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace PowerPoint for Mac 2019 na zařízení Apple.

Upozorňujeme, že pro používání některých funkcí softwaru je nutné mít nainstalovaný systém macOS alespoň ve verzi 10.13.4 (High Sierra).

 • Operační systém: verze jednoho ze tří aktuálních operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: minimálně iOS 8.0 nebo vyšší
 • Procesor: Intel
 • Paměť RAM: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: alespoň 1 280 x 800 pixelů

Kupte si PowerPoint pro Mac 2019 jako jeden program ze sady Office Suite u společnosti Wiresoft za speciální cenu

MS PowerPoint 2019 pro Mac je typickou součástí odpovídající sady Microsoft Office pro Mac a v běžných obchodech se softwarem není obvykle k dispozici samostatně. U společnosti Wiresoft si můžete program PowerPoint for Mac 2019 zakoupit také samostatně!

Vaše výhody: Zakoupená verze aplikace PowerPoint nabízená společností Wiresoft je licencí pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k dlouhodobému a drahému předplatnému včetně aktualizací, ani neznamená žádné omezení funkcí. Proto se vám dvojnásob vyplatí koupit si PowerPoint for Mac 2019 jako jediný program od společnosti Wiresoft, zejména pokud nepotřebujete další programy Office.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Licence PowerPoint pro Mac 2019 pro jednoho uživatele, kterou zde zakoupíte, pochází buď z většího objemu licencí pro firmy, nebo se jedná o použitou softwarovou licenci - proto je její cena výhodnější! Z hlediska funkcí je nabízený software totožný s odpovídajícím programem PowerPoint, který je rovněž součástí sady Office Suite for Mac 2019. Zejména menší firmy a individuální uživatelé, jako jsou freelanceři nebo soukromé osoby, tak mohou využívat všechny výhody verze PowerPoint for Mac 2019 a ušetřit peníze.

Každý program společnosti Microsoft nabízený společností Wiresoft byl také testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti - je tedy k dispozici ke stažení ihned po zakoupení a je také časově a uživatelsky neomezený.

Vždy si můžete být jisti, že ani vy, ani my nejsme při nákupu nebo prodeji použitého softwaru v právně nejasné situaci! Protože obchod s použitým softwarem je v EU výslovně povolen.

V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft si můžete zakoupit PowerPoint pro Mac v aktuální i starší verzi a všechny ostatní programy Office samostatně a také mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy k aplikaci PowerPoint for Mac 2019 nebo k jinému softwaru Office, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie