Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

2 039,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10147
 • D47-00764
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft PowerPoint pro Mac 2016 jako samostatný program Office PowerPoint pro Mac je...více
Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint pro Mac 2016 jako samostatný program Office

PowerPoint pro Mac je univerzální program společnosti Microsoft pro uživatele počítačů Apple, který umožňuje efektivně plánovat a navrhovat živé prezentace na počítači Mac a pohodlně je prezentovat obchodním partnerům a kolegům. Verze PowerPoint pro Mac 2016 tak představuje další milník tohoto široce používaného a oceňovaného kancelářského softwaru, který se používá v mnoha oblastech - nejen ve firmě, ale i ve škole a při studiu. PowerPoint pro Mac 2016 podporuje začátečníky i profesionální uživatele mnoha integrovanými, intuitivně použitelnými nástroji pro vytváření informativních prezentačních snímků a srozumitelné předávání jejich obsahu na přednáškách.

Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint pro Mac 2016 umožňuje také rychlé a nekomplikované seznámení se softwarem. Velký výběr šablon a grafiky lze použít přímo k individuálnímu návrhu každé prezentace.

Verze PowerPoint 2016 pro Mac je v podstatě výrazným přepracováním předchozího designu: navzdory optimalizované úpravě pro OS X zůstalo zachováno typické uživatelské rozhraní známé z Windows se známým rozvržením. Převzaty byly také klávesové zkratky známé z verze pro Windows, což může být výhodou pro uživatele, kteří často přepínají mezi oběma operačními systémy. Nemusí se však obejít bez známých funkcí systému Mac. Kromě toho byla v aplikaci PowerPoint for Mac 2016 optimalizována kompatibilita mezi dokumenty napříč platformami, takže prezentace vytvořené pod Windows a pod OS X vykazují větší jednotnost prezentace.

Uživatelé Apple, kteří používají cloudovou službu OneDrive od Microsoftu, mohou dokumenty vytvořené v aplikaci PowerPoint for Mac 2016 sdílet s kolegy online - a efektivněji tak spolupracovat.

Tento program PowerPoint pro Mac 2016 je od společnosti Wiresoft k dispozici nejen jako nedílná součást odpovídající sady Office, ale můžete si jej zakoupit i samostatně - bez povinnosti předplatného! Kromě PowerPointu pro Mac 2016 jsou v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici také starší a novější verze za mimořádně nízké ceny - také jako jeden program. Následující přehled obsahuje všechny zajímavé funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2016.

Přehled všech důležitých funkcí a rozšíření aplikace PowerPoint pro Mac 2016

Kromě mnoha optimalizací a vylepšení stávajících funkcí obsahuje tato verze aplikace PowerPoint pro Mac 2016 také nové nástroje a přizpůsobení, které vám poskytnou ještě větší možnosti při vytváření prezentací, ale také usnadní online spolupráci s ostatními uživateli.

Nové funkce aplikace PowerPoint pro Mac ve verzi 2016

Nové funkce aplikace PowerPoint rozšiřují možnosti týmové práce nejen při vytváření prezentace, ale také při prezentování:

 • Pomocí nástroje Štětec zvýrazněte detaily v počítači Mac: Jednotlivé prvky snímku, například grafiku nebo slova či pasáže textu, může prezentující během prezentace spontánně zvýraznit pomocí nástroje štětec integrovaného v aplikaci PowerPoint for Mac a upozornit tak posluchače na jednotlivé detaily. Výhodou tohoto nástroje oproti laserovému ukazovátku nebo hůlce je jednak to, že se používá přímo v aplikaci PowerPoint 2016 na obrazovce a že jím zvýrazněné prvky zůstávají viditelné. Na druhou stranu tato akce probíhá pouze v režimu prezentace. Samotný dokument PowerPoint zůstává beze změny.
 • Časové sledování: S nástrojem Časové sledování je doba trvání prezentace mnohem předvídatelnější. Při delších prezentacích se může rychle stát, že dotazy nebo dodatečná vysvětlení prezentaci zdrží a je obtížné dodržet stanovený časový rámec. Nástroj pro sledování času pomáhá lépe zvládnout řízení času a efektivně využít čas na prezentaci: Po aktivaci zobrazuje čas v průběhu prezentace, takže prezentující může v případě zpoždění apod. odpovídajícím způsobem reagovat a okamžitě provést změny.
 • Funkce sdílení: Díky výrazné optimalizaci a přepracování funkce sdílení lze prezentace PowerPointu na Macu mnohem snadněji a rychleji sdílet prostřednictvím kanálů sociálních sítí, jako je Facebook a další.

Používání praktických funkcí Office v aplikaci PowerPoint pro Mac 2016

PowerPoint for Mac 2016 jako klasický program MS Office obsahuje také celou řadu obecných funkcí, které usnadňují vytváření prezentací a rozšiřují možnosti při společné práci. Patří mezi ně zejména následující funkce a nástroje:

 • Integrace OneDrive je k dispozici také pro Mac: Díky integraci cloudové služby OneDrive od Microsoftu do Office 2016 pro Mac mohou nyní uživatelé Macu přistupovat k dokumentům PowerPointu uloženým na OneDrive také z libovolného zařízení Apple prostřednictvím webu. To výrazně rozšiřuje možnosti práce s diapozitivy bez ohledu na umístění a umožňuje k nim přistupovat i ostatním zaměstnancům, např. je upravovat nebo komentovat.
 • Zjednodušené sdílení dokumentů : Sdílení dokumentů je nyní ještě snazší: uživatelé je sdílejí jednoduše kliknutím na funkci "Sdílet" na pásu nabídky programu PowerPoint. Každé osobě, která má mít k dokumentu přístup, lze přidělit individuální práva k jeho čtení, úpravám, předávání atd.
 • Vylepšená historie verzí dokumentů: Zejména v případě, že dokument PowerPoint používají nebo opravují i další zaměstnanci, je důležité udržet si přehled. To zahrnuje i zachování starších verzí při revizi. Funkce "Historie verzí" slouží k jejich uložení, aby je bylo možné v případě potřeby znovu vyvolat a použít.
 • Ochrana dat pomocí funkce DLP (Data Loss Protection ): Funkce DLP pro obsah dokumentů je k dispozici také v aplikaci PowerPoint 2016 pro Mac prostřednictvím služby OneDrive. Zejména při interních prezentacích se může stát, že prezentace obsahují nebo zobrazují data, která nejsou určena pro cizí osoby, a proto je třeba je chránit. Ochrana před ztrátou dat nejen detekuje bezpečnostní rizika, ale také centrálně vytváří pokyny pro každý dokument, takže bezpečnost dat je vždy zachována i při uvolňování dokumentů dalším uživatelům.

Práci s aplikací PowerPoint for Mac 2016 zefektivňují také následující základní funkce:

 • Poznámky na diapozitivech vždy po ruce: Ne vždy se na snímek vejdou všechny informace, zejména ty, které jsou spontánně přidány během prezentace. Osobní poznámky a doplňky, které jsou pro posluchače neviditelné, ale pro přednášejícího přímo přístupné, jsou viditelné v okně programu PowerPoint a jsou tak okamžitě k dispozici.
 • Zpětná vazba v oblasti komentářů: Totéž platí pro poznámky a komentáře kolegů při vytváření prezentačních snímků i během samotné přednášky. Jejich zpětná vazba je okamžitě k dispozici v samostatném okně.
 • Změna režimu zobrazení: Tlačítka na stavovém řádku umožňují uživatelům okamžitě přepínat mezi různými možnostmi zobrazení, včetně posuvníku pro rychlejší nastavení snímku.
 • Více místa na obrazovce: Chcete-li maximalizovat velikost snímku, můžete kliknutím zobrazit a skrýt pás karet.
 • Přizpůsobení panelu nástrojů pro přístup: Často potřebné funkce lze umístit přímo do panelu nabídek jako příkazové zkratky, takže jsou okamžitě dostupné jediným kliknutím.

Systémové požadavky aplikace PowerPoint pro Mac 2016:

PowerPointpro Mac 2016 je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Pro instalaci nebo provoz kancelářského softwaru dále platí následující minimální požadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: Mac OS X, alespoň verze 10.10 (Yosemite) nebo vyšší
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 6 GB ve formátu HFS+ (Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Rozlišení displeje: min. 1 280 x 800

Koupit PowerPoint pro Mac 2016 jako samostatný kancelářský program za nízkou cenu u Wiresoftu

PowerPoint pro Mac 2016 je běžnou součástí mnoha sad Microsoft Office a v běžných obchodech není běžně k dispozici samostatně nebo pouze ve formě předplatného. U společnosti Wiresoft si však můžete PowerPoint for Mac 2016 zakoupit také samostatně jako samostatný program.

Vaše jasná výhoda při nákupu softwaru přes Wiresoft: Licence PowerPoint for Mac 2016 pro jednoho uživatele nabízená v obchodě je kupní verze, která vás tedy nezavazuje k předplatnému, které vás obvykle zavazuje na dlouhou dobu - povinnými aktualizacemi nebo časovým omezením používání - a obvykle je také drahé. Nákup softwaru od společnosti Wiresoft se proto vyplatí z několika důvodů, i když nechcete kupovat jiné programy Office pro Mac.

A dále: Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je bezpečný: dostupná jednouživatelská licence aplikace PowerPoint pro Mac 2016, kterou si zakoupíte v našem obchodě, byla obvykle součástí větší objemové licence, jak ji používají firmy. Jedná se tedy o tzv. použitý software - proto také naše opravdu nízká cena! Přesto si při nákupu námi nabízeného použitého softwaru můžete být jisti, že ani vy, ani my nejsme v právně nejasné situaci, protože obchod s použitým softwarem je v Evropě jednoznačně povolen zákonem, a tedy zcela legální!

Z hlediska funkcí je tato licence softwaru PowerPoint pro Mac 2016 zcela totožná s programem PowerPoint, který je rovněž součástí odpovídající sady Office Suite pro Mac 2016. Společnost Wiresoft zásadně nabízí pouze plné verze programů Microsoft, které jsou totožné s edicemi dostupnými přímo od společnosti Microsoft.

Každá taková individuální licence programu Microsoft, která pochází z větší objemové licence, byla společností Wiresoft zkontrolována z hlediska dokonalé a neomezené použitelnosti; proto je tento software PowerPoint for Mac 2016 po úspěšném nákupu a stažení také pouze registrován a můžete jej také 100% používat.

Použitý software je výhodný nejen pro soukromé uživatele, ale také pro živnostníky a malé firmy, pokud se jim nevyplatí nákup běžné licence pro jednoho uživatele nebo objemové licence, protože mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint for Mac 2016 a zároveň ušetřit.

Kromě programu PowerPoint for Mac 2016 najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také další programy MS Office pro Mac v podobě licence pro jednoho uživatele, stejně jako další programy společnosti Microsoft, a to kromě novějších i starších zakoupených verzí tohoto softwaru.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint for Mac 2016 nebo jiného programu MS Office pro Mac, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené