Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem pro tento účel. Díky mnoha možnostem designu a podpůrným funkcím je možné vytvářet informativní prezentace, které upoutají pozornost dynamickými přechody a animacemi. Na adrese Wiresoft je nyní k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro operační systémy macOS, a to PowerPoint for Mac 2021. Nejen profesionálové a zkušení uživatelé, ale i začátečníci a uživatelé, kteří se s webem Windows nesetkali, mají díky integrovaným, intuitivně použitelným nástrojům podporu při přípravě témat a obsahu na snímcích a jejich sestavení do živé prezentace, která je zároveň informativní a působivá jako profesionální videoprezentace. Možnost věnovat pozornost přístupnosti při vytváření prezentace také rozšiřuje okruh osob, které lze oslovit pomocí PowerPoint 2021 pro Mac .

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint pro Mac 2021 jako jediný kancelářský program

Pokud jde o přesvědčivou a živou prezentaci obsahu, je Microsoft PowerPoint stále klasickým softwarovým programem pro tento účel. Díky mnoha možnostem designu a podpůrným funkcím je možné vytvářet informativní prezentace, které upoutají pozornost dynamickými přechody a animacemi.

S aplikací PowerPoint pro Mac 2021 nabízí společnost Wiresoft nejnovější verzi osvědčeného kancelářského softwaru pro operační systémy macOS. Nejen profesionálové a zkušení uživatelé, ale i začátečníci a uživatelé, kteří nejsou uživateli systému Windows, mohou díky integrovaným, intuitivně použitelným nástrojům v práci, ve škole i na univerzitě připravit témata a obsah na diapozitivech a sestavit z nich živou přednášku, která je zároveň informativní a působivá jako profesionální videoprezentace. Možnost věnovat při tvorbě pozornost přístupnosti také rozšiřuje okruh osob, které lze oslovit pomocí PowerPoint 2021 pro Mac .

Uživatelské rozhraní programu Microsoft PowerPoint for Mac 2021 bylo přitom přepracováno a stalo se tak ještě uživatelsky přívětivějším; umožňuje novým uživatelům rychle začít s programem pracovat. Podporuje je také velký výběr šablon a možností designu, které umožňují vytvářet prezentace s individuálním vzhledem.

PowerPoint pro Mac 2021 navíc podporuje používání optimalizované pro dotykové ovládání - to platí jak pro tablety, tak pro běžné používání digitálních per - zejména nový nástroj pro volné kreslení má širokou škálu efektů a tvarů pro spontánní profesionální skicování.

PowerPoint pro Mac 2021 je u běžných dodavatelů k dispozici pouze jako pevně integrovaná součást příslušné verze Office, ale software si můžete zakoupit i samostatně v internetovém obchodě Wiresoft - a to za bezkonkurenční cenu! Vezměte prosím na vědomí také níže uvedené systémové požadavky, abyste mohli používat všechny funkce. U společnosti Wiresoft můžete získat nejen PowerPoint pro Mac 2021, ale také předchozí verze za nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, stejně jako další kancelářské programy. Všechny důležité nové funkce aplikace PowerPoint pro Mac 2021 najdete v následujícím podrobném přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2021

PowerPoint pro Mac 2021 obsahuje řadu optimalizací a rozšíření funkcí stávajících nástrojů a také mnoho nových funkcí. Za zmínku stojí zejména funkce morph, přidání grafiky SVG a 3D a ještě lepší podpora pro vytváření přístupných prezentací.

Specifické funkce aplikace PowerPoint ve verzi pro Mac 2021

Společnost Microsoft integrovala do aplikace PowerPoint pro Mac 2021 několik nových funkcí, díky nimž je průběh prezentací ještě zajímavější a pestřejší - patří mezi ně zejména morfování a vylepšený záznam videa:

 • Funkce morfingu nabízí zcela nové možnosti animací. Vytváří plynulé přechody mezi jednotlivými snímky animací jednotlivých objektů, jako jsou tvary, obrázky a grafika SmartArt a WordArt, ale také text - vyloučeny jsou pouze diagramy. Aby bylo možné vytvořit morfický přechod, musí mít dva snímky alespoň jeden společný objekt, pro který jsou k dispozici různé efekty.
 • Při nahrávání prezentace je nyní možné zaznamenávat nejen obrazové a zvukové komentáře, ale také gesta pro digitální volné zadávání: všechny prvky, jako jsou komentáře a animace, ale také pohyby ukazatele a doba trvání zobrazení, jsou uloženy v samotné prezentaci. Tím se z něj stane video, které lze zobrazit v aplikaci PowerPoint.
 • Integrací online videa lze snímku dodat větší dynamiku. Video je možné přehrát, aniž by bylo nutné opustit aplikaci PowerPoint. Tato funkce je k dispozici od verze macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nové, škálovatelné diagramy a 3D modely

V aplikaci PowerPoint for Mac 2021 byla také rozšířena nabídka diagramů a modelů pro tvorbu prezentací PowerPoint o celou řadu dalších diagramů, včetně trojrozměrných modelů, které nabízejí ještě více možností při ilustraci prezentací:

 • Všechny dostupné 3D modely lze libovolně otáčet o 360° a také měnit jejich měřítko.
 • Pomocí nové funkce morph lze tyto 3D modely také animovat.
 • Uživatelé mohou také vytvářet vlastní trojrozměrný obsah a vkládat jej do snímku aplikace PowerPoint.
 • Novinkou jsou také soubory SVG (Scalable Vector Graphics) - škálovatelná vektorová grafika; stejně jako 3D modely mají tu výhodu, že je lze libovolně zvětšovat nebo zmenšovat - bez ztráty kvality obrazu -, ale lze je také libovolně otáčet a upravovat pomocí barevných filtrů.
 • Nový typ trychtýřového diagramu je vhodný především pro znázornění fází procesu.

Obecné funkce v aplikaci PowerPoint pro Mac 2021

Kromě zmíněných nových nástrojů a funkcí obsahuje PowerPoint for Mac 2021 také mnoho dalších novinek a optimalizací. Patří mezi ně zejména podpora pro kreslení od ruky a podpora pro vytváření přístupných prezentačních dokumentů.

Nové možnosti zobrazení plochy v aplikaci PowerPoint pro Mac 2021

V aplikaci PowerPoint pro Mac 2021 byl upraven typický design kanceláře Windows. Nové možnosti zobrazení lze také opět deaktivovat:

 • Vzhled pásu karet, který je typický pro všechny programy Office, byl v aplikaci PowerPoint for Mac 2021 zkombinován se vzhledem dlaždic systému Windows, který je charakteristický pro operační systém Windows 10.
 • Často používané funkce a vlastnosti jsou nyní lépe viditelné, takže je lze snáze najít.
 • Karty lze také uspořádat podle individuálních potřeb a pás karet lze zcela skrýt; funkce jsou pak dostupné prostřednictvím horní lišty nabídek.
 • PowerPoint for Mac 2021 nyní obsahuje také motivy, které nahrazují typické barvy oken (červenou) programu achromatickými tóny. To podporuje soustředění, zejména při čtení obsahu diapozitivu. Bílé zobrazení je velmi jasné, zatímco tmavě šedé a černé s tmavým režimem nabízí obzvláště redukované zobrazení programů s vyšším kontrastem.

Praktický nástroj pro volnou ruku a nová pera

PowerPoint pro Mac 2021 má nyní praktický nástroj pro volnou ruku, který lze použít k okamžitému kreslení vzorců nebo diagramů i grafiky a jejich vložení do snímku. Nástroj lze používat nejen perem nebo v případě dotykového ovládání prstem, ale také počítačovou myší. K dispozici je řada barevných per, která barevně zvýrazňují pasáže textu, jak je již dlouho známo z Wordu. Nástroj pro kreslení od ruky v aplikaci PowerPoint pro Mac 2021 nabízí zejména tyto funkce a efekty:

 • Pro kreslení a psaní i zvýrazňování detailů je k dispozici široká škála digitálních per, která mají pro tento účel různou sílu a barvu: pero pro běžné psaní poznámek, tužka, kterou lze kreslit náčrty a grafiku, a klasický textový fix pro barevné podtrhávání slov nebo pasáží textu. Program obsahuje také pera s metalickými a dalšími grafickými efekty, včetně galaxie a duhy, stříbra a zlata a lávy a oceánu.
 • V aplikaci PowerPoint for Mac 2021 byla výrazně vylepšena funkce ořezu pro odstranění rušivého pozadí: program nyní automaticky rozpozná oblast pozadí a vybere ji. Integrované pero lze použít ke korekci výběru přidáním nebo odebráním dílů.
 • Funkci oříznutí lze také použít k výběru určitých oblastí tabulky, které lze použít jako grafiku pro prezentaci.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint pro Mac 2021

Možnosti úpravy prezentací v aplikaci PowerPoint tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné pro diváky se zrakovým postižením, byly ve verzi Mac 2021 nejen vylepšeny, ale také rozšířeny o nové funkce:

 • Podpůrná funkce pro opravu chyb v aplikaci PowerPoint for Mac 2021 již během práce podává návrhy na zlepšení, částečně také na základě zde platných mezinárodních norem. Ty lze snadno přijmout přímo jedním kliknutím a program je automaticky aplikuje na oblast.
 • Nástroj pro opravu chyb také doplňuje chybějící alternativní text k obrázkům a grafice a opravuje nedostatečný barevný kontrast. Zobrazení v odstínech šedi názorně simuluje vnímání člověka, který je barvoslepý.
 • Předdefinované přístupné šablony snímků integrované v aplikaci PowerPoint for Mac 2021 již obsahují vhodné názvy snímků včetně struktury nadpisů.
 • Praktickou pomůcku pro zahájení tvorby prezentace nabízí funkce AI QuickStarter: Ta nejprve podporuje uživatele při tematickém průzkumu. Po zadání tématu QuickStarter zobrazí seznam vhodných podtémat a pro každé z nich navrhne vhodnou sadu snímků. Na základě výsledků vyhledávání v Bingu nástroj vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem a jejich strukturou; požadované snímky lze poté vybrat kliknutím na ně. Nakonec zbývá jen přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí a základ prezentace je hotový během několika minut.

Vylepšená online spolupráce na dokumentu aplikace PowerPoint

Pokud chce na prezentaci v PowerPointu pracovat více lidí, je to možné i na Macu. Předpokladem je používání jedné ze dvou cloudových služeb společnosti Microsoft OneDrive nebo SharePoint. Nejprve je zde zveřejněna kopie prezentace, kterou následně upraví příslušní přizvaní pracovníci. Po provedení změn nebo poznámek všemi zúčastněnými osobami se originál a kopie znovu sloučí, přičemž se zobrazí rozdíly a v případě potřeby je lze vrátit zpět.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft PowerPoint 2021 na počítači Mac

V následujících informacích jsou uvedeny minimální požadavky na instalaci a spuštění aplikace PowerPoint for Mac 2021 na zařízení Apple.

Upozorňujeme, že pro používání některých funkcí softwaru je nutné mít nainstalovaný systém macOS alespoň ve verzi 10.13.4 (High Sierra).

 • Operační systém: jedna verze ze tří aktuálních operačních systémů macOS
 • Procesor: Intel nebo Apple Silicon (M1)
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelů

Koupit PowerPoint pro Mac 2021 jako jeden program sady Office za speciální cenu u společnosti Wiresoft

MS PowerPoint 2021 for Mac je typickou součástí odpovídající sady Microsoft Office pro Mac a v běžných obchodech se softwarem není obvykle samostatně k dispozici. U společnosti Wiresoft si můžete program PowerPoint for Mac 2021 zakoupit také samostatně!

Vaše výhody: Zakoupená verze aplikace PowerPoint nabízená společností Wiresoft je licencí pro jednoho uživatele, která vás nezavazuje k dlouhodobému a drahému předplatnému včetně aktualizací ani neznamená žádné omezení funkcí. Proto se vám dvojnásob vyplatí koupit si PowerPoint pro Mac 2021 jako jediný program od společnosti Wiresoft, zejména pokud nepotřebujete ostatní programy Office.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Licence PowerPoint pro Mac 2021 pro jednoho uživatele, kterou si zde zakoupíte, pochází buď z většího objemu licencí pro firmy, nebo se jedná o použitou softwarovou licenci - proto je cenově zvýhodněná! Nabízený software je z hlediska funkcí totožný s odpovídajícím programem PowerPoint, který je rovněž součástí sady Office Suite pro Mac 2021. Menší společnosti a individuální uživatelé, jako jsou například externí pracovníci nebo soukromé osoby, tak mohou využívat všech výhod verze PowerPoint for Mac 2021 a zároveň ušetřit.

Každý program společnosti Microsoft nabízený společností Wiresoft byl také testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti - je tedy k dispozici ke stažení ihned po zakoupení a lze jej používat po neomezenou dobu.

Vždy si můžete být jisti, že ani vy, ani my nejsme při nákupu nebo prodeji použitého softwaru v právně nejasné situaci! Je to proto, že obchodování s Used Software je v EU výslovně povoleno.

Vsoftwarovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit PowerPoint pro Mac v aktuálních i starších verzích a samostatně všechny ostatní programy Office a také mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se PowerPoint for Mac 2021 nebo jakéhokoli jiného softwaru Office, jednoduše využijte naše odborné poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie