Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
690,90 Kč * 766,90 Kč * (9,91% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 je nepostradatelnou součástí každodenní práce i na mnoha počítačích Mac. Při vydání této edice pro uživatele Maců se proto klade důraz nejen na lepší kompatibilitu systému MacOS s Windows pro praktickou spolupráci, ale také na celkovou uživatelskou přívětivost a doplnění funkcí, které usnadňují používání programů Office online. Uživatelé Maců nyní mohou využívat všech výhod, které nabízejí klasické programy Office Word, Excel a PowerPoint: pro vytváření profesionálních dokumentů ve formátech, které se často používají jak profesně, tak soukromě, pro rychlé formátování a analýzu rozsáhlých dat a pro zobrazování a sdílení informativních prezentací, a to i na webu.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - uživatelsky přívětivější než dříve

Microsoft Office je také nepostradatelnou součástí každodenní práce na mnoha počítačích Mac. Při vydání této edice pro uživatele počítačů Mac je proto kladen důraz nejen na lepší kompatibilitu systému macOS s Windows pro praktickou spolupráci, ale také na celkovou uživatelskou přívětivost a přidání funkcí, které usnadňují používání programů Office online.

Uživatelé počítačů Mac mohou nyní využívat všech výhod klasických programů Office Word, Excel a PowerPoint: vytvářet profesionální dokumenty v odborných i soukromých často používaných formátech, rychle formátovat a analyzovat rozsáhlá data a také zobrazovat a sdílet informativní prezentace, a to i na webu.

Zcela novým přírůstkem na Office for Mac je Outlook, který díky mnoha praktickým nástrojům pro organizaci e-mailového provozu i kontaktů a koordinaci schůzek nabízí oproti dříve dodávanému Entourage značné výhody.

Microsoft Office 2011 pro Mac v edici Standard je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako levná jednotlivá licence k okamžitému stažení. Níže najdete přehled celé řady výhod, které Office 2011 for Mac nabízí svým uživatelům.

Obecné inovace Office for Mac 2011 Standard

Vizuálně má tato verze Office pro Mac nový vzhled oproti předchozí verzi, protože přebírá typický vzhled pásu Windows, více informací níže. Kromě toho je zde řada optimalizací a výhod, díky nimž je práce s Office for Mac 2011 ještě efektivnější a praktičtější:

Zobrazení pásu karet nyní také v aplikaci Office for Mac

Typická lišta s pásky, kterou znají uživatelé Windows, je nyní ve verzi Office k dispozici i na Macu. Typické funkce jsou tematicky seřazeny v jednotlivých lištách nebo pásech a jsou přístupné prostřednictvím různých karet. V závislosti na aktuální činnosti v dokumentu programu se uživateli zobrazí tematicky vhodný výběr nástrojů a funkcí pro úpravy, například pro formátování textů ve Wordu nebo úpravu snímků v prezentaci PowerPoint.

Výhodou vzhledu pásu je, že vhodné funkce jsou nyní přímo přístupné a uživatel je již nemusí hledat v různých podnabídkách.

Kromě toho lze stuhy také přizpůsobit.

Ti, kteří chtějí používat známé uživatelské rozhraní z předchozí verze, však mohou zobrazení pásu karet skrýt a k požadovaným funkcím přistupovat prostřednictvím klasické nabídky, která je stále k dispozici.

Integrované funkce pro úpravu fotografií v aplikacích Word, Excel a PowerPoint

Úprava obrázků a grafiky ve Wordu, Excelu a PowerPointu byla výrazně zjednodušena novými funkcemi a také jinak vylepšena. Chcete-li vložit obrázek do dokumentu, stačí jej nyní jednoduše přetáhnout z plochy nebo ze složky do příslušného umístění. Velikost lze pak přesně upravit nebo formát oříznout. K dispozici jsou další funkce pro úpravu barevných tónů a sytosti nebo přidání různých efektů a filtrů. Je také možné nastavit stupeň průhlednosti. To umožňuje například použít fotografii jako celostránkovou ilustraci na pozadí.

V rámci toho byla také vylepšena tvorba grafiky. K tomuto účelu slouží takzvané SmartArty, které obsahují řadu grafických prvků, s jejichž pomocí lze například hierarchické diagramy nebo procesní toky v Excelu vizualizovat podle vlastních potřeb.

Rozšířený katalog šablon

Microsoft ve verzi pro Mac 2011 také výrazně rozšířil nabídku šablon pro aplikace Word, Excel a PowerPoint. Výběr vhodné šablony usnadňuje skutečnost, že první stránka každé z nich je zobrazena v přehledu formátů. Jakmile najedete myší na určitou šablonu, zobrazí se postupně všechny ostatní stránky.

Visual Basic je opět k dispozici s Office 2011 pro Mac

Na adrese Office 2011 se pro Mac vrací podpora výkonného skriptovacího jazyka Visual Basic. To umožňuje vytvářet formáty dokumentů založené na XML při zachování kódu maker VBA. VBA na Macu nabízí zejména možnost automatizovaného používání opakujících se úloh v aplikacích Office, jako je Excel, Word, Access atd., a to jejich vhodným naprogramováním pomocí maker.

Používání MS Web Apps na Macu

V balíčku Office pro Mac Microsoft propojil různé programy s Web Apps. Dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint tak lze upravovat online v prohlížeči bez ohledu na lokálně nainstalovanou verzi Office nebo příslušný operační systém. Předpokladem je bezplatná registrace ve službách Windows-Live.

Zlepšená spolupráce na dokumentech

Pokud na stejném dokumentu ve Wordu a PowerPointu spolupracuje více uživatelů, program uzamkne odstavce, na kterých právě pracuje konkrétní uživatel, pro ostatní spolupracovníky. Tím se zabrání vytváření více verzí téhož dokumentu. Uživatelé zároveň vždy vidí, kdo právě provádí jaké změny.

Microsoft Messenger

Do aplikace Office for Mac 2011 je integrován také Microsoft Messenger. Uživatelé tak mohou komunikovat přímo s kolegy, aniž by museli používat externí funkce chatu. Messenger nabízí také upravený přenos zvuku a videa.

Optimalizace jednotlivých aplikací Office pro Mac 2011

Kromě těchto obecných doplňků a vylepšení balíku Office for Mac 2011 nabízí standardní aplikace také řadu nových funkcí:

Nové nástroje ve Wordu 2011

Kromě nových šablon je práce s Wordem ještě praktičtější díky řadě nově integrovaných možností zobrazení:

 • "Rozložení pro publikování" je určeno výhradně pro rozvržení dokumentu aplikace Word, kde lze měnit formát a umístění textu a grafiky, aniž by bylo možné upravovat samotný text. Tím se zabrání náhodným změnám textu.
 • Zobrazení "Poznámkový blok" slouží k okamžitému zapisování klíčových slov a lze do něj integrovat i hlasové poznámky.
 • Režim "Celá obrazovka" umožňuje lepší soustředění na obsah dokumentu skrytím všech editačních funkcí.
 • Po přesunutí ukazatele myši do horní části obrazovky program krátce zobrazí panel nástrojů s nejdůležitějšími funkcemi formátování.

Vylepšení v aplikaci Excel 2011 pro Mac

Excel pro Mac 2011 nyní obsahuje funkce, které byly dříve dostupné pouze ve verzi Windows. To také umožňuje lepší výměnu dat mezi oběma operačními systémy. Tyto nové funkce si zaslouží zvláštní zmínku:

 • Pivotové tabulky lze nyní v aplikaci Excel pro Mac vytvářet snadněji než dříve.
 • Sparklines - malá slovní grafika - zpřehledňují tabulky, lze je umístit jako malé diagramy přímo do jednoho pole, například pro rychlou vizualizaci výsledku výpočtu.
 • Pomocí generátoru vzorců lze vytvářet vnořené funkce pomocí funkce if. V tomto případě je možné vytvořit maximálně sedm vnořených if-podmínek.

PowerPoint 2011 pro Mac

Prezentace v aplikaci PowerPoint lze navrhovat ještě praktičtěji a realizovat je ve verzi pro Mac 2011. Nově jsou integrovány následující funkce:

 • Pomocí funkce "Broadcast" lze prezentace vysílat živě přes internet. Účastníci obdrží webový odkaz a po přihlášení mohou prezentaci sledovat na libovolném zařízení. Průběh prezentace má jako obvykle pod kontrolou přednášející.
 • V zobrazení "Prezentér" vidí prezentující na obrazovce nejen aktuální snímek, ale také náhled následujícího snímku, včetně svých poznámek a času.
 • Přechody 3D snímků pomáhají sledovat prezentaci díky zobrazení každé vrstvy zvlášť. Skryté nebo překrývající se položky lze snadno přeskupit pomocí myši.

Outlook je k dispozici na Office Mac 2011

Nová verze Office for Mac nyní obsahuje program Outlook, který konečně nahrazuje předchozí program Entourage. Aplikace Outlook slouží ke komplexní správě a organizaci

E-maily a schůzky a nabízí stejné komplexní funkce jako verze Windows. Při přechodu z Windows na Mac lze všechna data importovat bez problémů. Outlook 2011 nabízí mimo jiné tyto funkce

 • Lepší přehlednost při delší e-mailové korespondenci: Více e-mailů od různých účastníků na určité téma lze také zobrazit v různých složkách ve formě vláken jako souvislé konverzace. To znamená, že máte vždy přehled o všech důležitých příspěvcích a účastnících.
 • Soubory Osobní úložiště (PST) pro e-maily, úkoly, poznámky a záznamy v kalendáři lze importovat z PC do Macu, pokud chce uživatel přejít na macOS.
 • Pro organizaci schůzek lze náhled kalendáře pohodlně zobrazit přímo v aplikaci Outlook.

hardwarové požadavky systému macOS pro Office for Mac 2011 Standard

Při instalaci Office for Mac 2011 upozorňujeme, že MS Office for Mac 2011 již není podporován operačním systémem macOS Catalina 10.15 a vyšším! Balíček Office pro Mac je k dispozici pouze ve 32bitovém režimu.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: minimálně Mac OS X 10.5.8 nebo novější
 • Upozornění: Office for Mac 2011 Standard není kompatibilní s Catalinou a vyššími verzemi!
 • Paměť: alespoň 1 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 2,5 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Rozlišení monitoru: alespoň 1 280 x 800

MS Office 2011 pro Mac Standard koupit levně v internetovém obchodě Wiresoft

Wiresoft nabízí ke stažení Standard-edici Office 2011 pro Mac - s těmito integrovanými aplikacemi:

 • Word 2011 pro Mac - pro zpracování textu
 • Excel 2011 pro Mac - pro tabulkové procesory
 • PowerPoint 2011 pro Mac - pro tvorbu prezentací
 • Outlook 2011 pro Mac - pro komunikaci a organizaci

Při nákupu Standard edice Office 2011 for Mac získáte kromě nízké ceny použitého softwaru od společnosti Wiresoft také tyto výhody:

 • Software MS Office 2011 for Mac Standard je k dispozici k okamžitému stažení jako sada licencí Medialess, kterou si můžete zaregistrovat na své jméno.
 • Jedná se o levnou licenci pro jednoho uživatele, která pochází z objemové licence. Software je v němčině.
 • Pokud licenci, která je součástí dodávky, použil původní kupující, byla při prodeji společnosti Wiresoft opět odstraněna, takže je opět 100% volná a použitelná.
 • Všechny jednotlivé licence pro Office for Mac, které pocházejí z množstevních licencí, byly důkladně otestovány společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jsou plně použitelné.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí takové jednotlivé licence, které jsou platné pouze po omezenou dobu, nebo které jsou testovacími verzemi s omezenými funkcemi, nebo takové licence Office, které jsou odemčeny licenčním klíčem, který mohou používat třetí strany.
 • Při každém nákupu softwaru u společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že vždy kupujete originální softwarový produkt společnosti Microsoft v souladu s právně platnými předpisy v EU, takže se ani vy, ani společnost Wiresoft nedostanete do právní šedé zóny.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu Microsoft Office 2011 for Mac Standard nebo jiných softwarových produktů společnosti Microsoft dostupných v obchodě Wiresoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie