Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

1 095,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office for Mac 2011 Standard - uživatelsky přívětivější než dříve Microsoft Office...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - uživatelsky přívětivější než dříve

Microsoft Office je také nepostradatelnou součástí každodenní práce na mnoha počítačích Mac. Vydání této edice pro uživatele Macu se proto zaměřuje nejen na lepší kompatibilitu systému macOS s Windows pro praktickou spolupráci, ale také na celkovou uživatelskou přívětivost a přidání funkcí, které usnadňují používání programů Office online.

Uživatelé počítačů Mac mohou nyní využívat všech výhod klasických programů Office Word, Excel a PowerPoint: vytvářet profesionální dokumenty ve formátech, které se často používají v profesním i soukromém životě, rychle formátovat a analyzovat rozsáhlá data a také zobrazovat a sdílet informativní prezentace, a to i na webu.

Zcela novým přírůstkem do sady Office pro Mac je Outlook, který díky mnoha praktickým nástrojům pro organizaci e-mailového provozu a kontaktů a koordinaci schůzek nabízí značné výhody oproti dříve dodávanému programu Entourage.

Microsoft Office 2011 pro Mac v edici Standard je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako levná jednotlivá licence k okamžitému stažení. Níže najdete přehled celé řady výhod, které Office 2011 pro Mac svým uživatelům nabízí.

Obecné inovace aplikace Office for Mac 2011 Standard

Tato verze Office pro Mac má také oproti předchozí verzi nový vzhled, protože přebírá vzhled pásu typický pro Windows, podrobnosti najdete níže. Kromě toho je zde řada optimalizací a výhod, díky nimž je práce s Office for Mac 2011 ještě efektivnější a praktičtější:

Zobrazení pásu karet nyní i v Office for Mac

Typický pás karet známý uživatelům Windows je nyní v této verzi Office k dispozici i na Macu. Typické funkce jsou tematicky seřazeny v jednotlivých lištách nebo pásech a jsou přístupné prostřednictvím různých karet. V závislosti na aktuální činnosti v dokumentu programu se uživateli zobrazí tematicky vhodný výběr nástrojů a funkcí pro úpravy, například pro formátování textů ve Wordu nebo úpravu snímků v prezentaci PowerPoint.

Výhodou vzhledu pásu je, že vhodné funkce jsou nyní přímo přístupné a uživatel je již nemusí hledat v různých podnabídkách.

Kromě toho lze stuhy přizpůsobit.

Ti, kteří chtějí používat známé uživatelské rozhraní z předchozí verze, však mohou zobrazení pásu karet skrýt a k požadovaným funkcím přistupovat prostřednictvím klasické nabídky, která je stále k dispozici.

Integrované funkce pro úpravu fotografií v aplikacích Word, Excel a PowerPoint

Úprava obrázků a grafiky v aplikacích Word, Excel a PowerPoint byla výrazně zjednodušena novými funkcemi a vylepšena i v dalších ohledech. Chcete-li vložit obrázek do dokumentu, stačí jej nyní jednoduše přetáhnout myší z plochy nebo ze složky na příslušné místo. Velikost lze pak přesně upravit nebo formát oříznout. Další funkce slouží k úpravě barevných tónů a sytosti nebo k přidávání různých efektů a filtrů. Je také možné nastavit stupeň průhlednosti. To umožňuje například použít fotografii jako celostránkovou ilustraci na pozadí.

V rámci toho byla také vylepšena tvorba grafiky. Za tímto účelem obsahují takzvané SmartArty řadu grafických prvků, pomocí kterých lze například vizualizovat hierarchické diagramy nebo procesní toky v Excelu podle vlastních potřeb.

Rozšířený katalog šablon

Ve verzi pro Mac 2011 Microsoft také výrazně rozšířil nabídku šablon pro programy Word, Excel a PowerPoint. Výběr vhodné šablony je usnadněn tím, že se první stránka zobrazí v přehledu formátů. Jakmile najedete myší na určitou šablonu, zobrazí se postupně i všechny ostatní stránky.

Visual Basic opět k dispozici s Office 2011 pro Mac

Office 2011 přináší zpět podporu výkonného skriptovacího jazyka Visual Basic pro Mac. To umožňuje vytvářet formáty dokumentů založené na XML při zachování kódu maker VBA. Na Macu nabízí VBA zejména možnost automatizovaného používání opakujících se úloh pro aplikace Office, jako je Excel, Word, Access atd., a to jejich naprogramováním pomocí maker.

Používání MS Web Apps na Macu

V balíku Office pro Mac Microsoft propojil různé programy s webovými aplikacemi. Dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint lze upravovat online v prohlížeči nezávisle na lokálně nainstalované verzi sady Office nebo na příslušném operačním systému. Předpokladem je bezplatná registrace ve službách Windows Live.

Zlepšená spolupráce na dokumentech

Pokud na stejném dokumentu ve Wordu a PowerPointu spolupracuje více uživatelů, program uzamkne odstavce, na kterých právě pracuje konkrétní uživatel, pro ostatní spolupracovníky. Tím se zabrání vytváření více verzí dokumentu. Uživatelé zároveň vždy vidí, kdo právě provádí jaké změny.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger je integrován také do sady Office for Mac 2011. To umožňuje uživatelům komunikovat přímo s kolegy bez použití externích funkcí chatu. Messenger nabízí také upravený přenos zvuku a videa.

Optimalizace jednotlivých programů Office pro Mac 2011

Kromě těchto obecných doplňků a vylepšení balíku Office pro Mac 2011 nabízí standardní programy také řadu novinek:

Nové nástroje ve Wordu 2011

Kromě nových šablon je práce s Wordem ještě praktičtější díky řadě nově integrovaných možností zobrazení:

 • "Rozložení pro publikování" se používá výhradně pro rozvržení dokumentu aplikace Word, kde lze měnit formát a umístění textu a grafiky, aniž by bylo možné upravovat samotný text. Tím se zabrání náhodným změnám textu.
 • Zobrazení "Poznámkový blok" slouží k okamžitému zapisování klíčových slov a lze do něj integrovat i hlasové poznámky.
 • Režim "celé obrazovky" umožňuje lepší soustředění na obsah dokumentu skrytím všech editačních funkcí.
 • Jakmile se ukazatel myši přesune do horní části obrazovky, program krátce zobrazí panel nástrojů s nejdůležitějšími formátovacími funkcemi.

Optimalizace v aplikaci Excel 2011 pro Mac

Excel pro Mac 2011 nyní obsahuje také funkce, které byly dříve dostupné pouze ve verzi pro Windows. To také umožňuje lepší výměnu dat mezi oběma operačními systémy. Tyto nové funkce si zaslouží zvláštní zmínku:

 • Pivotové tabulky lze nyní v aplikaci Excel pro Mac vytvářet snadněji než dříve.
 • Sparklines - malá slovní grafika - zpřehledňují tabulky; lze je umístit jako malé diagramy přímo do jednoho pole, například pro rychlou vizualizaci výsledku výpočtu.
 • Pomocí generátoru vzorců lze vytvářet vnořené funkce pomocí funkce if. V tomto případě je možné vytvořit maximálně sedm vnořených if-podmínek.

PowerPoint 2011 pro Mac

Prezentace v aplikaci PowerPoint lze ve verzi pro Mac 2011 vytvářet a realizovat ještě praktičtěji. Nově jsou integrovány následující funkce:

 • Pomocí funkce "Broadcast" lze prezentace vysílat živě přes internet. Účastníci obdrží webový odkaz a po přihlášení mohou prezentaci sledovat na libovolném zařízení. Průběh prezentace má jako obvykle pod kontrolou moderátor.
 • V zobrazení "Prezentující" vidí prezentující na obrazovce nejen aktuální snímek, ale také náhled následujícího snímku včetně svých poznámek a času.
 • 3D přechody mezi snímky pomáhají udržet přehled tím, že zobrazují každou úroveň zvlášť. Skryté nebo překrývající se prvky lze snadno přeskupit pomocí myši.

Outlook dostupný v Office Mac 2011

Nová verze Office pro Mac nyní obsahuje také Outlook, který konečně nahrazuje předchozí program Entourage. Aplikace Outlook se používá pro komplexní správu a organizaci

Aplikace Outlook slouží ke komplexní správě a organizaci e-mailů a schůzek a nabízí stejné komplexní funkce jako verze pro systém Windows. Při přechodu z Windows na Mac lze všechna data importovat bez problémů. Outlook 2011 nabízí mimo jiné tyto funkce:

 • Lepší přehlednost při delší e-mailové korespondenci: Několik e-mailů od různých účastníků na určité téma lze také zobrazit v různých složkách ve formě vláken jako souvislé konverzace. To znamená, že máte vždy přehled o všech důležitých příspěvcích a účastnících.
 • Soubory osobního úložiště (PST) pro e-maily, úkoly, poznámky a záznamy v kalendáři lze importovat z počítače PC do počítače Mac, pokud chce uživatel přejít na systém macOS.
 • Pro organizaci schůzek lze náhled kalendáře pohodlně zobrazit přímo v aplikaci Outlook.

požadavky na hardware systému macOS pro Office for Mac 2011 Standard

Při instalaci Office for Mac 2011 upozorňujeme, že MS Office for Mac 2011 již není podporován operačním systémem macOS Catalina 10.15 a vyšším! Balík Office pro Mac je k dispozici pouze ve 32bitovém režimu.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: alespoň Mac OS X 10.5.8 nebo vyšší
 • Upozornění: Office for Mac 2011 Standard není kompatibilní s Catalinou a vyššími verzemi!
 • Paměť: alespoň 1 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 2,5 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Rozlišení monitoru: alespoň 1 280 x 800

MS Office 2011 pro Mac Koupit Standard za rozumnou cenu v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop

Společnost Wiresoft nabízí ke stažení standardní edici Office 2011 pro Mac - s těmito integrovanými aplikacemi:

 • Word 2011 pro Mac - pro zpracování textu
 • Excel 2011 pro Mac - pro tabulkové procesory
 • PowerPoint 2011 pro Mac - pro tvorbu prezentací
 • Outlook 2011 pro Mac - pro komunikaci a organizaci

Při nákupu standardní edice Office 2011 pro Mac od společnosti Wiresoft získáte kromě nízké ceny za použitý software také tyto výhody:

 • Software MS Office 2011 for Mac Standard je k dispozici k okamžitému stažení jako sada licencí Medialess, kterou si můžete zaregistrovat na své jméno.
 • Jedná se o levnou licenci pro jednoho uživatele, která vychází z objemové licence. Software je v němčině.
 • Pokud licenci, která byla součástí dodávky, použil původní kupující, byla při prodeji společnosti Wiresoft opět odstraněna, takže je opět 100% volná a použitelná.
 • Všechny jednotlivé licence pro Office for Mac pocházející z množstevních licencí byly důkladně zkontrolovány společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jsou vhodné k použití.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí takové jednorázové licence, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které jsou testovacími verzemi s omezenými funkcemi, ani takové licence Office, které jsou odblokovány licenčním klíčem, který mohou používat třetí strany.
 • Při každém nákupu softwaru u společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že vždy kupujete originální softwarový produkt společnosti Microsoft v souladu s právně platnými předpisy v EU, takže se ani vy, ani společnost Wiresoft nedostanete do právní šedé zóny.

V případě dotazů ohledně nákupu Microsoft Office 2011 for Mac Standard nebo jiných softwarových produktů společnosti Microsoft dostupných v obchodě Wiresoft Shop nás jednoduše kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené