Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 684,90 Kč * 1 870,90 Kč * (9,94% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Komplexní softwarový balík Microsoft Office 2016 je k dispozici také pro Mac. Edice Standard obsahuje osvědčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Ve verzi pro Mac nabízí MS Office 2016 důkladnou revizi předchozích součástí s optimalizovaným přizpůsobením pro OS X, přičemž zachovává typické uživatelské rozhraní známé z Windows s typickým rozvržením. Uživatelé mohou psát texty, vytvářet výpočty, navrhovat prezentace, spravovat e-maily a zpracovávat poznámky jako obvykle, aniž by se museli obejít bez známých funkcí systému Mac. Klávesové zkratky známé z verze pro Windows byly převzaty i do Microsoft Office 2016 for Mac , což je úleva zejména pro ty uživatele, kteří mezi oběma operačními systémy přecházejí.

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 pro Mac - efektivní kancelářský a obchodní software

Komplexní softwarový balík společnosti Microsoft Office 2016 je k dispozici také pro Mac. V edici Standard obsahuje osvědčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Ve verzi pro Mac nabízí MS Office 2016 důkladnou revizi předchozích komponent s optimalizovaným přizpůsobením pro OS X, přičemž zachovává typické uživatelské rozhraní známé z Windows s typickým rozvržením. Uživatelé mohou psát texty, vytvářet výpočty, navrhovat prezentace, spravovat e-maily a zpracovávat poznámky jako obvykle, aniž by se museli obejít bez známých funkcí systému Mac. Microsoft Office 2016 pro Mac obsahuje také známé klávesové zkratky z verze Windows, což usnadňuje práci uživatelům, kteří přecházejí mezi oběma operačními systémy.

Na adreseOffice 2016 Mac byla optimalizována zejména kompatibilita mezi dokumenty vytvořenými na adrese Windows a dokumenty vytvořenými v systému OS X, a to díky větší jednotnosti prezentace. To přináší zvláštní výhodu při spolupráci a sdílení dokumentů nejen mezi uživateli Windows a Macu, ale také v cloudu - kde Office raději nabízí Microsoft Cloud OneDrive.

Verze MS Office 2016 Standard pro Mac se nicméně v některých ohledech liší od verze Windows: programy Microsoft Publisher a Microsoft Access nejsou součástí Office for Mac 2016; nejsou zde ani dvě nové funkce "Inteligentní vyhledávání" - "Insights" - a "Co byste chtěli dělat?" - "Tell Me" - a nové typy grafů přidané do aplikací Word, Excel a PowerPoint.

Přesto je v programech dostupných na Office for Mac 2016 k dispozici také mnoho praktických vylepšení a nových zajímavých funkcí, které umožňují snadno zvládnout všechny úkoly, které se vyskytnou.

Microsoft Office 2016 for Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Store jako levná jednotlivá licence pro edici Standard. Níže je uveden přehled všech výhod, které Office 2016 for Mac nabízí.

Novinky v jednotlivých programech Office 2016 pro Mac

Mnoho nových funkcí v aplikaci Office 2016 for Mac je k dispozici i ve třech samostatných aplikacích, Excelu, Wordu a PowerPointu, a podporuje tak práci s dokumenty napříč aplikacemi.

Zjednodušené sdílení dokumentů

Chcete-li dokumenty sdílet ještě snadněji, stačí kliknout na tlačítko "Sdílet" na pásu karet. Oprávnění ke čtení a úpravám lze přidělovat i jednotlivě.

Vylepšená historie verzí dokumentů

Při práci na dokumentu s několika kolegy je důležité, aby zůstaly k dispozici starší verze dokumentu. Pomocí funkce "Historie verzí" je lze nejen okamžitě zobrazit, ale také obnovit odpovídající stavy, aby bylo možné je dále používat.

Integrace služby OneDrive i pro Mac

Integraci služby OneDrive v aplikaci Office 2016 for Mac mohou nyní využívat i uživatelé počítačů Mac a přistupovat tak k dokumentu Office, který byl uložen na OneDrive, z jakéhokoli odpovídajícího koncového zařízení bez ohledu na umístění. Tím odpadá nutnost ukládat je lokálně do počítače nebo podobného zařízení nebo na USB disk, jak tomu bylo dříve.

Ochrana před ztrátou dat (DLP)

Funkce DLP je k dispozici také v aplikaci Office 2016 for Mac pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint prostřednictvím služby OneDrive. Správci mohou zejména pomocí DLP centrálně vytvářet a spravovat zásady, které nastavují pokyny a upozornění týkající se zabezpečení dat při vytváření a sdílení dokumentů s ostatními uživateli, a také je zobrazovat, když aplikace zjistí potenciální riziko.

Jednotlivé funkce v aplikacích Office 2016 pro Mac

Kromě těchto nových funkcí, které jsou k dispozici společně ve Wordu, Excelu a PowerPointu, obsahuje Office 2016 for Mac také několik nových funkcí a vylepšení pro ostatní jednotlivé aplikace dostupné v edici Standard:

Nové funkce aplikace Word na adrese Office 2016 pro Mac

Zejména následující funkce usnadňují spolupráci více uživatelů na dokumentu aplikace Word:

 • Zadávání v reálném čase: Pokud na stejném dokumentu aplikace Word pracuje více uživatelů, lze pomocí zadávání v reálném čase zobrazit, kde jednotliví uživatelé právě provádějí změny, které pak lze okamžitě sledovat nebo kontrolovat.
 • Funkce komentářů: Díky vylepšené funkci komentářů je nyní úprava textu v aplikaci Word 2016 mnohem přehlednější a efektivnější, protože dokument aplikace Word nyní obsahuje všechny komentáře různých účastníků; navíc na ně lze také přímo odpovídat, takže již není nutné psát další e-mail.
 • Uložení do připnuté složky : K dokumentu aplikace Word lze nyní opticky připnout jeho složku, takže každý uživatel má k němu a k obsaženým dokumentům ještě rychlejší a snazší přístup prostřednictvím seznamu skoků (jumplist).
 • PDF ve Wordu: Pro přenos obsahu PDF do Wordu již není nutné ve Wordu pro Office 2016 pro Mac kopírovat a vkládat - někdy zdlouhavě: k tomu stačí otevřít PDF přímo ve Wordu, aby se přenesl nejen text, ale i všechny grafické prvky. Ty lze nyní ve Wordu libovolně upravovat. Pokud má být dokument Wordu znovu k dispozici jako PDF, lze jej v tomto formátu také znovu uložit.

Nové funkce aplikace Excel na Office 2016 pro Mac

Excel 2016 pro Mac obsahuje následující vylepšení stávajících funkcí a nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS : Funkci PROGNOSE.ETS lze použít k extrapolaci časových řad do dat pomocí exponenciálního vyhlazování (ETS), což je mezi uživateli dobře zavedený algoritmus. Funkce slouží ke generování krátkodobých alternativních prognóz, které mohou být k dispozici také jako tzv. prognostický list.
 • Funkce LET : Pomocí funkce LET je nyní možné pojmenovat jednotlivé rozsahy ve vzorci; to zlepšuje nejen výpočetní výkon, ale také čitelnost a kombinovatelnost v aplikaci Excel.
 • Filtr zobrazení: Zejména při společné práci na dokumentu Excelu je často důležité mít možnost zobrazit pouze určitá zobrazení - např. vlastní, abyste získali lepší přehled. Pomocí zobrazení filtru lze nyní skrýt třídění a filtry ostatních uživatelů.

Nové funkce aplikace Outlook na Office 2016 pro Mac

Uživatelé Macu, kteří rádi používají Outlook k organizaci e-mailů a schůzek, jistě ocení následující nové funkce, které nejen třídí každodenní záplavu e-mailů, ale také výrazně usnadňují vyhledávání obsahu a dokumentů.

 • Přehled příloh souborů: Pokud má být e-mail odeslán s přílohou, Outlook 2016 pro Mac přehledně zobrazí všechny nedávno použité dokumenty v seznamu.
 • Sdílení dokumentů: Uživatelé OneDrive v systémech Mac mohou prostřednictvím této služby snadno sdílet dokumenty s ostatními, včetně individuální konfigurace oprávnění ke sdílení pro čtení a úpravy atd.
 • Funkce Clutter : Tento nástroj je důležitým pomocníkem při třídění velkého množství e-mailů a odděluje tak zrno od plev: Automaticky třídí nedůležité e-maily do vlastní složky a denně odesílá přehled e-mailů uložených v této složce prostřednictvím aplikace Outlook, aby nedošlo k jejich přehlédnutí.
 • Zjednodušené vyhledávání: Chcete-li při vyhledávání obsahu změnit aktuální složku nebo poštovní schránku, jednoduše použijte rozevírací seznam "Nová oblast vyhledávání" a změňte vyhledávání.

Nové funkce aplikace PowerPoint v aplikaci Office 2016 pro Mac

Nové funkce aplikace Outlook na adrese Office Standard for Mac nabízejí mimo jiné praktické způsoby, jak zlepšit řízení času během prezentace a jak názorně zvýraznit obsah:

 • Sledování času: zbavte se stresu při prezentacích s napjatým časovým plánem: Sledování času zlepšuje hospodaření s časem a pomáhá efektivně využít daný časový rámec prezentace, protože zobrazuje čas, který je během prezentace k dispozici; uživatel tak může kdykoli odpovídajícím způsobem reagovat a upravit svou prezentaci.
 • Stručnější poznámky pomocí nástroje štětec: Místo toho, aby uživatelé během prezentace používali laserové ukazovátko nebo dokonce hůlku k upozornění na určité prvky nebo procesy jako dříve, mohou nyní pomocí integrovaného štětce zaměřit pozornost publika barevným zvýrazněním důležitých prvků. K tomu dochází pouze v režimu prezentace, takže původní soubor aplikace PowerPoint zůstává nezměněn.
 • Funkce sdílení: Funkce sdílení v aplikaci PowerPoint byla vylepšena, aby bylo sdílení prezentací prostřednictvím sociálních sítí snazší a rychlejší.

Nové funkce aplikace OneNote v Office 2016 pro Mac

OneNote - poznámkový blok z webu Office, díky kterému je psaní poznámek, jejich úprava a sdílení důležitých nápadů s ostatními ještě pohodlnější:

 • Sdílet zápisníky: Všechny důležité informace o projektu, jako jsou fotografie, výkresy, videa atd., lze centrálně shromažďovat v novém OneNote a synchronizovat je s ostatními, což zlepšuje spolupráci na projektech.
 • Vkládání videí: Dokonce i videa z Vimeo a YouTube lze nyní snadno integrovat do stránky v aplikaci OneNote.
 • Vytváření poznámek přímo na webové stránce: Uživatelé počítačů Mac, kteří používají prohlížeč Microsoft Edge, mohou pomocí něj snadno psát poznámky nebo zvýraznění na webové stránce a následně je sdílet prostřednictvím aplikace OneNote.

Systémové požadavky pro Office 2016 pro Mac Standard

Office 2016 pro Mac je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Také Office 2016 for Mac není v zakoupené verzi použitelný pro iOS na iPhonech.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: Mac OS, minimálně verze 10.10 (Yosemite) až po verzi Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 6 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: alespoň 1 280 x 800

MS Office 2016 pro Mac koupit levně v internetovém obchodě Wiresoft

Na stránkách společnosti Wiresoft najdete Standard-edici Office 2016 for Mac - s integrovanými programy:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Při nákupu Standard-edice Office 2016 for Mac můžete u společnosti Wiresoft kromě nízké ceny použitého softwaru využívat také následující další výhody:

 • Zakoupením každé licence Microsoft Office 2016 for Mac Standard od společnosti Wiresoft získáte softwarový produkt, který budete používat výhradně sami.
 • Každá licence softwaru Office, kterou použil původní kupující, byla při prodeji společnosti Wiresoft smazána, takže byla opět 100% bezplatná a použitelná.
 • Jednotlivé licence pro Office for Mac, které pocházejí z množstevních licencí, byly důkladně otestovány společností Wiresoft, aby bylo zajištěno jejich správné používání.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí ve svém internetovém obchodě zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo mají omezené funkce.
 • Při každém nákupu u společnosti Wiresoft si můžete být vždy naprosto jisti, že kupujete originální softwarový produkt společnosti Microsoft, který je v souladu s platnými právními předpisy, takže se v žádném případě nedostanete do právní šedé zóny.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu Microsoft Office 2016 for Mac Standard nebo jiných dostupných softwarových produktů společnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie