Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

2 676,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2016 pro Mac - efektivní kancelářský a obchodní software Komplexní...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 pro Mac - efektivní kancelářský a obchodní software

Komplexní softwarový balík Microsoft Office 2016 je k dispozici také pro Mac. Standardní edice obsahuje osvědčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Ve verzi pro Mac nabízí MS Office 2016 důkladnou revizi předchozích součástí s optimalizovaným přizpůsobením pro OS X, přičemž zachovává typické uživatelské rozhraní známé z Windows s typickým rozvržením. Uživatelé mohou psát texty, vytvářet výpočty, navrhovat prezentace, spravovat e-maily a zpracovávat poznámky jako obvykle, aniž by se museli obejít bez známých funkcí systému Mac. Klávesové zkratky známé z verze pro Windows byly převzaty i do Microsoft Office 2016 pro Mac, což je úleva zejména pro ty uživatele, kteří mezi oběma operačními systémy přecházejí.

V Office 2016 Mac byla optimalizována kompatibilita mezi dokumenty vytvořenými v systému Windows a v OS X, a to zejména díky větší jednotnosti prezentace. To přináší výhodu zejména při spolupráci a sdílení dokumentů nejen mezi uživateli Windows a Mac, ale také v cloudu, kde Office přednostně nabízí cloudový OneDrive od Microsoftu.

Verze MS Office 2016 Standard pro Mac se přesto v některých ohledech od verze pro Windows liší: aplikace Microsoft Publisher a Microsoft Access nejsou součástí Office for Mac 2016; chybí také dvě nové funkce "Intelligent Search" - "Insights" - a "What would you like to do?" - "Tell Me" - a nově přidané typy grafů ve Wordu, Excelu a PowerPointu.

V Office for Mac 2016 je nicméně k dispozici také mnoho praktických vylepšení programů a nových zajímavých funkcí, které vám pomohou snadno zvládnout všechny úkoly, které se vám naskytnou.

Microsoft Office 2016 pro Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako levná jednotlivá licence pro edici Standard. Níže najdete přehled celé řady výhod, které Office 2016 pro Mac nabízí.

Nové funkce v jednotlivých programech Office 2016 pro Mac

Mnoho nových funkcí v Office 2016 pro Mac je k dispozici také ve třech samostatných aplikacích Excel, Word a PowerPoint, což podporuje práci s dokumenty napříč aplikacemi.

Zjednodušené sdílení dokumentů

Chcete-li dokumenty sdílet ještě snadněji, stačí kliknout na příslušné tlačítko "Sdílet" na pásu karet. Práva na čtení a editaci lze přidělit i individuálně.

Vylepšená historie verzí dokumentů

Při práci na dokumentu s několika kolegy je důležité, aby zůstaly k dispozici starší verze dokumentu. Pomocí funkce "Historie verzí" je lze nejen okamžitě zobrazit, ale také obnovit odpovídající stavy, aby bylo možné je dále používat.

Integrace služby OneDrive i pro Mac

Integraci služby OneDrive do Office 2016 pro Mac mohou nyní využívat i uživatelé Maců a přistupovat tak k dokumentu Office uloženému na OneDrive z jakéhokoli odpovídajícího koncového zařízení bez ohledu na umístění. Díky tomu není nutné je ukládat lokálně do počítače nebo podobného zařízení nebo na USB disk, jak tomu bylo dříve.

Ochrana před ztrátou dat (DLP)

Prostřednictvím služby OneDrive je funkce DLP k dispozici také v Office 2016 pro Mac pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint. Zejména správci mohou pomocí DLP centrálně vytvářet a spravovat zásady, které nastavují pokyny a upozornění týkající se zabezpečení dat při vytváření a sdílení dokumentů s ostatními uživateli, a zobrazovat je, jakmile aplikace zjistí potenciální riziko.

Jednotlivé funkce v aplikacích Office 2016 pro Mac

Kromě těchto nových funkcí dostupných společně ve Wordu, Excelu a PowerPointu obsahuje Office 2016 pro Mac také několik nových funkcí a vylepšení pro ostatní jednotlivé aplikace dostupné ve standardní edici:

Nové funkce aplikace Word v Office 2016 pro Mac

Zejména následující funkce usnadňují spolupráci více uživatelů na dokumentu aplikace Word:

 • Zadávání v reálném čase: Pokud na stejném dokumentu aplikace Word pracuje více uživatelů, lze pomocí zadávání v reálném čase zobrazit, kde jednotliví uživatelé právě provádějí změny, které pak lze okamžitě sledovat nebo kontrolovat.
 • Funkce komentářů: Díky vylepšené funkci komentářů je nyní úprava textu v aplikaci Word 2016 mnohem přehlednější a efektivnější, protože dokument aplikace Word nyní obsahuje všechny komentáře různých účastníků; navíc na ně lze také přímo odpovídat, takže již není nutné psát další e-mail.
 • Uložit do připnuté složky : Dokument aplikace Word lze nyní vizuálně připnout do příslušné složky, takže každý uživatel má k této složce a dokumentům v ní obsaženým rychlejší a snadnější přístup prostřednictvím seznamu skoků (jumplist).
 • PDF ve Wordu: Pro přenos obsahu PDF do Wordu již není nutné ve Wordu pro Office 2016 pro Mac kopírovat a vkládat - někdy i pracně: stačí otevřít PDF přímo ve Wordu a přenést nejen text, ale i všechny grafické prvky. Ty lze nyní ve Wordu libovolně upravovat. Pokud má být dokument Wordu znovu k dispozici jako PDF, lze jej v tomto formátu také znovu uložit.

Nové funkce aplikace Excel v Office 2016 pro Mac

Excel 2016 pro Mac obsahuje následující vylepšení stávajících funkcí a nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS : Pomocí funkce PROGNOSE.ETS lze časové řady extrapolovat do dat pomocí exponenciálního vyhlazování pomocí algoritmu ETS (Exponential Smoothing), který je mezi uživateli dobře známý. Funkce slouží ke generování krátkodobých alternativních prognóz, které mohou být k dispozici také jako tzv. prognostický list.
 • Funkce LET: Pomocí funkce LET je nyní možné pojmenovat jednotlivé rozsahy ve vzorci; to zlepšuje nejen výpočetní výkon, ale také čitelnost a kombinovatelnost v aplikaci Excel.
 • Filtr zobrazení: Zejména při společné práci na dokumentu Excelu je často důležité mít možnost zobrazit pouze určitá zobrazení - např. vlastní, abyste získali lepší přehled. Prostřednictvím zobrazení filtrů lze nyní skrýt třídění a filtry ostatních uživatelů.

Nové funkce aplikace Outlook v Office 2016 pro Mac

Uživatelé Macu, kteří rádi používají Outlook k organizaci e-mailů a schůzek, jistě ocení následující nové funkce, které nejen třídí každodenní záplavu e-mailů, ale také výrazně usnadňují vyhledávání obsahu a dokumentů.

 • Přehled příloh souborů: Pokud má být e-mail odeslán s přílohou, Outlook 2016 pro Mac přehledně zobrazí všechny nedávno použité dokumenty v seznamu.
 • Sdílení dokumentů: Uživatelé služby OneDrive pro počítače Mac mohou pomocí této služby snadno sdílet dokumenty s ostatními uživateli, včetně individuální konfigurace oprávnění ke sdílení pro čtení a úpravy atd.
 • Funkce Clutter : Tento nástroj je důležitým pomocníkem při třídění velkého množství e-mailů a odděluje tak zrno od plev: Automaticky třídí nedůležité e-maily do vlastní složky a denně odesílá přehled e-mailů uložených v této složce prostřednictvím aplikace Outlook, aby nedošlo k jejich přehlédnutí.
 • Zjednodušené vyhledávání: Chcete-li při vyhledávání obsahu změnit aktuální složku nebo schránku, stačí změnit vyhledávání pomocí rozevíracího seznamu "Nová oblast vyhledávání".

Nové funkce aplikace PowerPoint v Office 2016 pro Mac

Nové funkce aplikace Outlook v sadě Office Standard for Mac nabízejí mimo jiné praktické způsoby, jak zlepšit správu času během prezentace a přehledně zvýraznit obsah:

 • Sledování času: zbavte se stresu při prezentacích s napjatými časovými podmínkami: Sledování času zlepšuje hospodaření s časem a pomáhá efektivně využít daný čas prezentace, protože ukazuje čas, který je během prezentace k dispozici; uživatel tak může kdykoli odpovídajícím způsobem reagovat a upravit svou prezentaci.
 • Stručnější poznámky pomocí nástroje štětec: Namísto používání laserového ukazovátka nebo dokonce hůlky během prezentace k upozornění na určité prvky nebo procesy, jak tomu bylo dříve, mohou nyní uživatelé použít integrovaný štětec k upoutání pozornosti publika barevným zvýrazněním důležitých prvků. K tomu dochází pouze v režimu prezentace, takže původní soubor aplikace PowerPoint zůstává nezměněn.
 • Funkce sdílení: Funkce sdílení v aplikaci PowerPoint byla vylepšena, takže prezentace lze nyní ještě snadněji a rychleji publikovat prostřednictvím sociálních sítí.

Nové funkce OneNote v Office 2016 pro Mac

OneNote - poznámkový blok sady Office, díky němuž je psaní poznámek, editace a sdílení důležitých nápadů s ostatními ještě pohodlnější:

 • Sdílet zápisníky: Všechny důležité informace o projektu, jako jsou fotografie, výkresy, videa atd., lze centrálně shromažďovat v novém OneNote a synchronizovat je s ostatními, což zlepšuje spolupráci na projektech.
 • Vkládání videí: Videa z Vimea a YouTube lze nyní snadno integrovat do stránky s aplikací OneNote.
 • Vytváření poznámek přímo na webové stránce: Uživatelé Macu, kteří používají prohlížeč Microsoft Edge, mohou na webové stránce snadno psát poznámky nebo zvýraznění a poté je sdílet prostřednictvím aplikace OneNote.

Systémové požadavky pro Office 2016 pro Mac Standard

Office 2016 pro Mac je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Kromě toho není Office 2016 pro Mac v zakoupené verzi použitelný pro iOS na iPhonech.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: Mac OS, minimálně verze 10.10 (Yosemite) až po verzi Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 6 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: alespoň 1 280 x 800

Koupit MS Office 2016 pro Mac za rozumnou cenu v internetovém obchodě Wiresoft

U společnosti Wiresoft najdete standardní edici Office 2016 pro Mac - s integrovanými aplikacemi:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Při nákupu standardní edice Office 2016 pro Mac od společnosti Wiresoft získáte kromě nízké ceny použitého softwaru také následující další výhody:

 • Zakoupením každé licence Microsoft Office 2016 for Mac Standard od společnosti Wiresoft získáte softwarový produkt, který budete používat výhradně vy.
 • Každá licence softwaru Office používaná původním kupujícím byla při prodeji společnosti Wiresoft odstraněna, takže je opět 100% volná a použitelná.
 • Jednotlivé licence pro Office for Mac pocházející z množstevních licencí byly důkladně zkontrolovány společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jsou vhodné k použití.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí ve svém internetovém obchodě zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo mají omezené funkce.
 • Při nákupu u společnosti Wiresoft si můžete být vždy naprosto jisti, že kupujete originální softwarový produkt společnosti Microsoft, který je v souladu s platnými právními předpisy, takže se v žádném případě nedostanete do právní šedé zóny.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu Microsoft Office 2016 for Mac Standard nebo jiných dostupných softwarových produktů společnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené