Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10015
 • 021-10609
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 164,90 Kč * 2 404,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Office 2019 pro macOs je nejnovější verze osvědčeného softwaru společnosti Microsoft pro produktivní práci - s výkonnými, všestrannými programy pro tvorbu a návrh textů, složitých výpočtů i názorných prezentací a jejich bezpečnou komunikaci, a to jak interně se zaměstnanci, tak externě s obchodními partnery.  Standard Edice Office 2019 pro Mac nabízí široké portfolio uživatelsky přívětivých funkcí a vlastností pro efektivní provádění všech typických úkolů v každodenním kancelářském životě. Pomocí rozsáhlých nástrojů ve Wordu můžete profesionálně vytvářet texty, v Excelu vytvářet smysluplné tabulky a v PowerPointu využívat mnoho možností pro znázornění a prezentaci výsledků.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvědčený software pro firemní uživatele

Office 2019 pro macOs je nejnovější verze osvědčeného softwaru společnosti Microsoft pro produktivní práci - s výkonnými, všestrannými programy pro tvorbu a návrh textů, složité výpočty a názorné prezentace a jejich bezpečnou komunikaci, a to jak interně se zaměstnanci, tak externě s obchodními partnery.

Za tímto účelem nabízí Standard edice Office 2019 pro Mac široké portfolio uživatelsky přívětivých funkcí a vlastností, které umožňují efektivně provádět všechny typické úkoly v každodenním kancelářském životě.

Využijte rozsáhlé nástroje aplikace Word pro profesionální tvorbu textů, vytvářejte smysluplné tabulky v aplikaci Excel a použijte aplikaci PowerPoint s mnoha možnostmi pro ilustraci a prezentaci výsledků.

V aplikaci Office for Mac můžete v těchto třech programech používat také obzvláště praktickou funkci volné ruky. To umožňuje vkládat diagramy a vzorce přímo do dokumentu, a to buď perem tabletu, nebo myší či prstem.

Optimalizovaná kontrola přístupnosti - dostupná ve Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNote - usnadňuje pochopení dokumentů všem zúčastněným tím, že poskytuje praktické návrhy, a zlepšuje tak spolupráci. A díky osobnímu digitálnímu poznámkovému bloku OneNote můžete své nápady okamžitě zaznamenávat a používat přímo v příslušných programech.

S aplikací Outlook můžete efektivněji spravovat každodenní e-maily a rychleji a lépe komunikovat se svými obchodními partnery a kolegy.

Osvědčené funkce, jako je prevence ztráty dat, chrání před ztrátou důležitých dat a jsou doplněny komplexními bezpečnostními opatřeními, která umožňují přiřadit dokumentům individuální přístupová práva a dodržovat aktuální předpisy EU o ochraně osobních údajů.

Zakoupením balíčku Office aktuální ediceStandard 2019 pro Mac získáte z jednoho zdroje vše, co potřebujete pro profesionální spolupráci na dokumentech a jejich výměnu - zejména v cloudu. Všechny obsažené aplikace Office jsou k dispozici také jako Office Web Apps pro mobilní použití prostřednictvím iPhonu.

Office Mac 2019 Standard Edition je k dispozici pouze od Standard-prodejců jako součást smlouvy o množstevní licenci - v obchodě Wiresoft Software Shop ji můžete zakoupit také jako mimořádně výhodnou jednotlivou licenci! Následující podrobný přehled popisuje všechny výhody, které získáte, když si zakoupíte Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Ještě rozsáhlejší usnadnění používání na Office Mac 2019 Standard

Sada Office Suite 2019 pro macOS v edici Standard zaujme nejen novými funkcemi programu, ale také optimalizací dříve známých funkcí, které přispívají k ještě větší uživatelské přívětivosti. Přístupnost je v aplikaci Office 2019 for Mac nejvyšší prioritou - jak pro samotné uživatele, tak pro adresáty nebo spolupracovníky dokumentů.

Jako uživatelé Office Standard 2019 for Mac sami využijete další možnosti, které máte k dispozici, například v části "Snadné používání": Patří mezi ně možnosti zvukových signálů s širokým výběrem tónů v části "Poskytnout zpětnou vazbu pomocí zvuku". Word v Office Mac 2019 proto nabízí decentnější pozadí v podobě tmavých motivů Tmavě šedá a Černá, které vám umožní pracovat ještě soustředěněji, a také funkci převodu textu na řeč, která vám při práci nebo na cestách předčítá obsah nahlas.

Jak již bylo zmíněno, nástroj pro volnou ruku nabízí celou řadu možností pro aplikace Word, Excel a PowerPoint, jak vkládat kresby a náčrty volnou rukou a navíc ve více barvách včetně různých efektů přímo do dokumentu - v závislosti na koncovém zařízení perem (tablet), prstem (dotyková obrazovka) nebo dokonce myší (stolní počítač). To vám umožní vytvářet smysluplné diagramy a vzorce, které dokonale vyjadřují vaše vlastní myšlenky.

Pro zvýšení čitelnosti dokumentů pro zaměstnance a externí adresáty jsou ve všech programech k dispozici funkce pro optimalizaci přístupnosti. Kromě podpory mezinárodně platných norem zahrnuje také praktické návrhy pro navrhování. Po kliknutí na kartu "Kontrola přístupnosti" příslušný program zobrazí seznam chyb a varování a také tipy a doporučení pro jejich opravu nebo odstranění. Při odesílání prostřednictvím aplikace Outlook zahraničním příjemcům můžete mimo jiné zobrazením časového pásma zjistit, zda jsou právě přítomni.

Aby bylo možné zpřístupnit i společnou úpravu dokumentů a souborů několika zaměstnanci, je v aplikaci Office 2019 for Mac k dispozici cloudová služba OneDrive společnosti Microsoft, která umožňuje současný přístup k datům včetně jejich aktualizace v reálném čase odkudkoli. Komplexní přístupová a modifikační práva zajišťují bezpečnou výměnu i kritických dat a informací prostřednictvím cloudu.

Další nové funkce Office-Programy 2019 pro Mac v kostce

Na stránkáchOffice Mac 2019 Standard je kromě výše zmíněných optimalizací také poměrně dost nových funkcí v programech Word, Excel, PowerPoint a také Outlook:

 • Word 2019 usnadňuje psaní textů pomocí řady praktických nástrojů, jako je například funkce Review, která umožňuje uživatelům okamžitě vyhledávat cizí slova nebo fráze, aniž by museli otevírat okno prohlížeče. Funkce pro výzkum jim také umožňuje vyhledávat témata, přičemž k dispozici je také vyhledávání Microsoft Academic Search. To také usnadňuje správné citování.
 • Excel 2019 nyní nabízí také spolupráci v reálném čase, která uživatelům umožňuje synchronní práci na tabulkových dokumentech. Kromě toho jsou k dispozici nové možnosti ilustrací s mapovými a trychtýřovými grafy. Excel nyní nabízí také vylepšení PowerPivot a PowerQuery. Novinkou v aplikaci Excel je také integrace funkce Data Loss Protection pro vyhledávání důvěrných údajů, jako jsou čísla kreditních karet a podobně, a také spojování textů.
 • Aplikace PowerPoint 2019 nabízí nové vizuální efekty pro animování prezentací,: Zoomy a morfující přechody zvyšují dynamiku sekvence snímků. Kromě toho jsou k dispozici nové ikony, vektorové soubory SVG a 3D modely pro ilustraci, které lze také upravovat. Ke zvýraznění pasáží textu lze v aplikaci PowerPoint použít také textovou značku známou z aplikace Word.
 • AplikaceOutlook 2019 obsahuje nové praktické funkce pro správu e-mailů: Patří mezi ně inteligentní nástroj, který automaticky třídí e-maily podle jejich důležitosti a relevance, a díky funkci převodu textu na řeč je lze také číst nahlas, což je obzvlášť praktické při používání přes iPhone. Osvědčená ochrana proti ztrátě dat (DLP) navíc zajišťuje, že kritická data jsou chráněna před přístupem neoprávněných osob.

Další exkluzivní funkce na Office Mac 2019 Standard

Kupující Office Standard Edition for Mac 2019 budou mít kromě již zmíněných funkcí přístup k řadě dalších, které usnadňují správu nebo ovládání zejména správcům a zároveň poskytují vyšší zabezpečení.

Volume License Key - VLK - pro aktivaci Office Mac 2019 Standard

Vzhledem k tomu, že edice Office 2019 Standard je primárně k dispozici jako svazková licence pro větší organizace, poskytuje Volume License Key správcům nástroj pro snadnější automatickou aktivaci i správu MS Office.

Zásady skupiny - s pokyny pro vyšší zabezpečení

Takzvaný objekt skupinových zásad - GPO - poskytuje správcům účinné skupinové zásady, které lze použít k zabezpečení Office 2019 for Mac prostřednictvím šablon ADMX, včetně řízení aktualizací i maker v dokumentech, pro silnější zabezpečení.

Používání Office Mac 2019 Standard s Terminálovou službou / Remote Desktop Services

Edice Office Mac 2019 Standard obsahuje možnost používat všechny aplikace prostřednictvím terminálu nebo serveru vzdálené plochy, což umožňuje i starším Macům.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie, která je ve výchozím nastavení povolena v systému Mac na adreseOffice Standard 2019, je nástrojem pro vylepšení uživatelského prostředí. Telemetrie předává společnosti Microsoft technické údaje (telemetrické údaje) o používaném operačním systému.

Kontrola aktualizace pro Office

Řízení aktualizací poskytuje několik možností aktivace v souvislosti s aktualizacemi funkcí nebo vlastností a aktualizacemi kvality souvisejícími se zabezpečením (záplaty a opravy): Méně důležité aktualizace funkcí lze například ignorovat, zatímco zásadní aktualizace lze odložit až o 5 týdnů.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office Mac 2019 Standard

Níže uvedené systémové požadavky platí pro MS Office Mac 2019 Standard i pro všechny ostatní edice pro Mac, mohou se na ně vztahovat i další požadavky.

 • Operační systém: verze tří nejnovějších operačních systémů macOS (Big Sur, Catalina, Mojave nebo High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa ve formátu HFS+ (macOS Extended) nebo APFS
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 800 pixelů

Na co bych měl pamatovat při instalaci Office Mac 2019 Standard?

Vzhledem k tomu, že společnost Apple od verze macOS 10.5 standardně podporuje 64bitovou verzi, doporučujeme používat tuto verzi. Software Office se instaluje výhradně pomocí instalačního programu Click2Run ("click-and-lose file").

Jaké jsou licenční podmínky pro Microsoft Office Mac 2019 Standard?

Edice Standard aplikace Microsoft Office Mac 2019 je licencována pro zcela konkrétní koncové zařízení - stolní počítač, notebook atd. Zahrnuje také instalaci kopie na síťovém serveru pro vzdálené použití nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) s licencí pro koncové zařízení. Předpokladem je instalace příslušného softwaru společnosti Microsoft.

Koupit Microsoft Office Mac 2019 Standard levně v obchodě Wiresoft Software Shop

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac - obvykle dostupná pouze jako hromadná licence - je od společnosti Wiresoft k dispozici také jako jednotlivá licence, a to za mimořádně nízkou cenu - včetně těchto výhod:

 • Ihned po dokončení platby je vaše jedna licence Office Mac 2019 Standard k dispozici jako elektronický software ke stažení (ESD) k instalaci do vašeho počítače Mac.
 • Licence Microsoft Office Mac 2019 Standard zakoupená v obchodě Wiresoft Shop je jedna licence, která byla původně součástí objemové licence.
 • V takovém případě obdržíte od společnosti Wiresoft za všechny dostupné licence Microsoft Office výhradně softwarový produkt určený pouze pro vlastní použití.
 • Původně nainstalovaný software prvního uživatele byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže příslušná licence Office je opět 100% volná a použitelná.
 • Všechny tyto jednotlivé licence pocházející z předchozích objemových licencí byly před prodejem důkladně zkontrolovány společností Wiresoft z hlediska jejich absolutní použitelnosti.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo které lze používat pouze s omezeními.
 • Při každém nákupu licence od společnosti Wiresoft máte naprostou jistotu, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft - v souladu se všemi právními požadavky.
Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu licencí Microsoft Office Mac 2019 Standard, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.
Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
3. 3. 2021

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

4. 10. 2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

19. 1. 2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie