Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

3 289,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10015
 • 021-10609
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvědčený software pro firemní uživatele Office 2019...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvědčený software pro firemní uživatele

Office 2019 pro macOs je nejnovější verze osvědčeného softwaru společnosti Microsoft pro produktivní práci - s výkonnými a všestrannými programy pro tvorbu a návrh textů, složitých výpočtů a přehledných prezentací a jejich bezpečnou komunikaci, a to jak interně se zaměstnanci, tak externě s obchodními partnery.

Standardní edice Office 2019 pro Mac nabízí široké portfolio uživatelsky přívětivých funkcí a vlastností pro efektivní provádění všech typických úkolů v každodenním kancelářském životě.

Využijte rozsáhlé nástroje Wordu pro profesionální tvorbu textů, vytvářejte smysluplné tabulky v Excelu a využijte PowerPoint s mnoha možnostmi pro ilustraci a prezentaci výsledků.

V Office for Mac je v těchto třech programech k dispozici také mimořádně praktická funkce volné ruky. To umožňuje vkládat diagramy a vzorce přímo do dokumentu, a to buď perem tabletu, nebo myší či prstem.

Optimalizovaná kontrola přístupnosti - dostupná ve Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNote - usnadňuje srozumitelnost dokumentů pro všechny zúčastněné osoby prostřednictvím praktických návrhů a zlepšuje tak spolupráci. A díky osobnímu digitálnímu poznámkovému bloku OneNote si můžete své nápady ihned zaznamenat a použít je přímo v příslušných programech.

S aplikací Outlook navíc můžete ještě efektivněji organizovat správu denního množství e-mailů, abyste mohli rychleji a lépe komunikovat se svými obchodními partnery a kolegy.

Osvědčené funkce, jako je prevence ztráty dat, chrání před ztrátou důležitých dat a jsou doplněny komplexními bezpečnostními opatřeními, která umožňují přidělovat dokumentům individuální přístupová práva a zároveň splňují platné předpisy EU o ochraně osobních údajů.

Zakoupením balíčku Office aktuální edice Standard Edition 2019 pro Mac tak získáte vše, co potřebujete z jednoho zdroje pro profesionální spolupráci na dokumentech a jejich výměnu - zejména v cloudu. Všechny obsažené programy Office jsou k dispozici také jako Office Web Apps pro mobilní použití prostřednictvím iPhonu.

Office Mac 2019 Standard Edition je k dispozici pouze u standardních poskytovatelů v rámci smlouvy o hromadné licenci - v obchodě Wiresoft Software Shop si ji můžete zakoupit také jako mimořádně levnou individuální licenci! V následujícím podrobném přehledu jsou popsány všechny výhody, které získáte, když si zakoupíte Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Ještě větší uživatelská přívětivost v Office Mac 2019 Standard

Sada Office 2019 pro macOS ve verzi Standard zaujme nejen novými funkcemi programu, ale také optimalizací dříve známých funkcí, které přispívají k ještě větší uživatelské přívětivosti. Přístupnost je v Office 2019 pro Mac nejvyšší prioritou - jak pro uživatele, tak pro adresáty a spolupracovníky dokumentů.

Jako uživatel Office Standard 2019 pro Mac můžete sami využívat další možnosti, které jsou k dispozici například v části "Snadné používání": Patří mezi ně možnosti zvukových signálů s širokým výběrem tónů v části "Poskytnout zpětnou vazbu pomocí zvuku". Word v Office Mac 2019 k tomu nabízí jemnější pozadí s tmavými motivy Tmavě šedá a Černá, které umožňují pracovat ještě soustředěněji, a také funkci převodu textu na řeč, která vám při práci nebo na cestách předčítá obsah nahlas.

Jak již bylo zmíněno, nástroj Volná ruka nabízí celou řadu možností pro aplikace Word, Excel a PowerPoint, jak vkládat kresby a náčrty volnou rukou a ve více barvách, včetně různých efektů, přímo do dokumentu - v závislosti na koncovém zařízení perem (tablet), prstem (dotyková obrazovka) nebo dokonce myší (stolní počítač). To vám umožní vytvářet smysluplné diagramy a vzorce, které dokonale vyjadřují vaše vlastní myšlenky.

Pro zvýšení čitelnosti dokumentů pro zaměstnance a externí adresáty jsou ve všech programech k dispozici funkce pro optimalizaci přístupnosti. Kromě podpory mezinárodně platných norem zahrnuje také praktické návrhy pro navrhování. Po kliknutí na kartu "Kontrola přístupnosti" zobrazí příslušný program seznam chyb a varování a také tipy a doporučení pro jejich opravu nebo odstranění. Při odesílání prostřednictvím aplikace Outlook zahraničním příjemcům můžete mimo jiné zobrazením časového pásma zjistit, zda jsou právě přítomni.

Aby bylo společné zpracování dokumentů a souborů několika zaměstnanci přístupnější, je v Office 2019 pro Mac k dispozici cloudová služba OneDrive od Microsoftu, která umožňuje současný přístup k datům včetně jejich aktualizace v reálném čase odkudkoli. Komplexní přístupová a modifikační práva zajišťují bezpečnou výměnu i kritických dat a informací prostřednictvím cloudu.

Přehled dalších nových funkcí v programech Office 2019 pro Mac

V Office Mac 2019 Standard je kromě výše zmíněných optimalizací také řada nových funkcí v programech Word, Excel, PowerPoint a Outlook:

 • Word 2019 usnadňuje tvorbu textu řadou praktických nástrojů, jako je například funkce "Review", která umožňuje okamžité vyhledání cizích slov nebo cizojazyčných výrazů, aniž by uživatel musel otevírat okno prohlížeče. Mohou také vyhledávat témata pomocí výzkumné funkce, která zahrnuje i vyhledávání Microsoft Academic Search. To také usnadňuje správné citování.
 • Excel 2019 nyní nabízí také spolupráci v reálném čase, díky níž mohou uživatelé synchronně pracovat na tabulkových dokumentech. Kromě toho jsou k dispozici nové možnosti ilustrací v podobě mapových a trychtýřových grafů. Excel nyní nabízí také rozšíření PowerPivot a PowerQuery. Novinkou v aplikaci Excel je také integrace funkce Data Loss Protection pro vyhledávání důvěrných údajů, jako jsou čísla kreditních karet a podobně, a také spojování textů.
 • Aplikace PowerPoint 2019 nabízí nové vizuální efekty pro animování prezentací: Zoomy a morfující přechody zvyšují dynamiku sekvence snímků. Kromě toho jsou k dispozici nové ikony, vektorové soubory SVG a 3D modely pro ilustraci, které lze také upravovat. Ke zvýraznění pasáží textu lze v aplikaci PowerPoint použít také textovou značku známou z aplikace Word.
 • AplikaceOutlook 2019 obsahuje nové praktické funkce pro správu e-mailů: Patří mezi ně inteligentní nástroj, který automaticky třídí e-maily podle jejich důležitosti a relevance, a díky funkci převodu textu na řeč je lze také číst nahlas, což je praktické zejména při používání přes iPhone. Osvědčená ochrana proti ztrátě dat (DLP) navíc zajišťuje, že kritická data jsou chráněna před přístupem neoprávněných osob.

Další exkluzivní funkce v Office Mac 2019 Standard

Kupující sady Office Standard Edition for Mac 2019 mají kromě již zmíněných funkcí přístup k řadě dalších, které usnadňují správu nebo ovládání zejména správcům a zároveň poskytují vyšší zabezpečení.

Volume Licence Key - VLK - pro aktivaci Office Mac 2019 Standard

Vzhledem k tomu, že edice Office 2019 Standard je primárně k dispozici jako objemová licence pro větší společnosti, poskytuje Volume Licence Key správcům nástroj pro snadnější automatickou aktivaci i správu MS Office.

Zásady skupiny - s pokyny pro vyšší zabezpečení

Takzvaný objekt skupinových zásad - GPO - poskytuje správcům účinné skupinové zásady, pomocí kterých lze Office 2019 pro Mac zabezpečit pomocí šablon ADMX, mimo jiné při řízení aktualizací i maker v dokumentech, a zajistit tak vyšší bezpečnost.

Používání Office Mac 2019 Standard s Terminálovou službou / Službou vzdálené plochy

Verze Office Mac 2019 Standard obsahuje možnost používat všechny aplikace prostřednictvím terminálu nebo serveru vzdálené plochy, což umožňuje i starším Macům.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie, která je ve výchozím nastavení povolena v systému Mac v sadě Office Standard 2019, je nástrojem pro vylepšení uživatelského prostředí. Telemetrie předává společnosti Microsoft technické údaje (telemetrické údaje) o používaném operačním systému.

Ovládání aktualizace pro Office

Ovládání aktualizací poskytuje různé možnosti aktivace v rámci aktualizací funkcí nebo vlastností a také aktualizací kvality (záplat a oprav), které jsou důležité z hlediska bezpečnosti: Například méně důležité aktualizace funkcí lze ignorovat, zatímco zásadní aktualizace lze odložit až o 5 týdnů.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office Mac 2019 Standard

Níže uvedené systémové požadavky platí pro MS Office Mac 2019 Standard i pro všechny ostatní edice pro Mac; mohou se na ně vztahovat i další požadavky.

 • Operační systém: verze tří nejnovějších a nejaktuálnějších operačních systémů macOS (Big Sur, Catalina, Mojave nebo High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa ve formátu HFS+ (macOS Extended) nebo APFS
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 800 pixelů

Na co bych měl pamatovat při instalaci Office Mac 2019 Standard?

Vzhledem k tomu, že společnost Apple podporuje 64bitovou verzi jako standard od verze macOS 10.5, doporučujeme používat tuto verzi. Software Office se instaluje výhradně pomocí instalačního programu Click2Run ("soubor klikni a zavři").

Jaké jsou licenční podmínky pro Microsoft Office Mac 2019 Standard?

Standardní edice Microsoft Office Mac 2019 je licencována pro velmi specifické koncové zařízení - stolní počítač, notebook atd.. Zahrnuje také instalaci kopie na síťovém serveru za účelem vzdáleného používání nebo prostřednictvím infrastruktury virtuálních ploch (VDI) s koncovým zařízením licencovaným pro tento účel. Předpokladem je instalace příslušného softwaru společnosti Microsoft.

Koupit Microsoft Office Mac 2019 Standard za nízkou cenu v obchodě Wiresoft Software Shop

Microsoft Office 2019 Standard Edition pro Mac - obvykle dostupný pouze jako hromadná licence - je u společnosti Wiresoft k dispozici také jako jednotlivá licence, a to za mimořádně nízkou cenu - včetně těchto výhod:

 • Ihned po dokončení platby je vaše jedna licence Office Mac 2019 Standard k dispozici jako elektronický software ke stažení (ESD) k instalaci do vašeho počítače Mac.
 • Licence Microsoft Office Mac 2019 Standard zakoupená v obchodě Wiresoft Shop je jedna licence, která byla původně součástí objemové licence.
 • V tomto případě obdržíte od společnosti Wiresoft za všechny dostupné licence Microsoft Office výhradně softwarový produkt určený pouze pro vlastní použití.
 • Původně nainstalovaný software prvního uživatele byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže příslušná licence Office je opět 100% volná a použitelná.
 • Všechny tyto jednotlivé licence pocházející z předchozích objemových licencí byly před prodejem důkladně zkontrolovány společností Wiresoft z hlediska jejich absolutní použitelnosti.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo které lze používat pouze s omezeními.
 • Při každém nákupu licence od společnosti Wiresoft máte naprostou jistotu, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft - v souladu se všemi právními požadavky.
Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu Microsoft Office Mac 2019 Standard, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
4. 10. 2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

10. 2. 2020

Office läuft nicht nach Installation.

Bitte um Rückruf 01603601627. danke

19. 1. 2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2016 MICROSOFT ACCESS 2016
1 580,00 Kč *
Naposledy zobrazené