Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

3 952,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Office 2016 Professional Plus - rozhodující novinka pro firmy MS Office 2016...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - rozhodující novinka pro firmy

MS Office 2016 Professional Plus je nejkomplexnější edice sady Microsoft Office 2016, která obsahuje všechny programy potřebné ve firmě nejen pro správu běžných každodenních projektových úkolů, ale také pro efektivní komunikaci s ostatními a správu rozsáhlých databází: Kromě klasických programů Office Word, Excel, PowerPoint a Outlook nabízí aplikace Professional Plus s aplikacemi OneNote a Publisher možnosti, jak digitálně zaznamenávat a sdílet nápady a inspirace a také profesionálně navrhovat a vydávat publikace pro reklamní a jiné účely.

Rozhodujícím kladem této edice Office je však integrace Accessu, softwaru pro nekomplikovanou tvorbu databázových aplikací, a především exkluzivní součást: Skype for Business - pro rozmanité možnosti komunikace.

Všechny programy obsažené v sadě Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - vytváření textů v mnoha formátech pro pracovní i soukromé použití
 • Excel 2016 - složité výpočty pro účetnictví, statistiku a další aplikace
 • PowerPoint 2016 - navrhování informativních prezentací
 • Outlook 2016 - pro organizaci e-mailů a kontaktů a plánování schůzek a úkolů
 • OneNote 2016 - spontánní poznámky a jejich sdílení s ostatními
 • Publisher 2016 - k navrhování všech typů tiskových médií v tisknutelné podobě
 • Access 2016 - návrh databázových aplikací pro firmy
 • Skype pro firmy 2016 - bezpečné a rozmanité možnosti komunikace

Office 2016 Professional Plus obecně nabízí také některé novinky oproti předchozí verzi - včetně následujících funkcí:

 • Pro všechny edice jsou k dispozici nové designy Office, pomocí kterých lze jednotlivé programy barevně přizpůsobit: V režimu "Dark Grey" usnadňují práci výrazné kontrasty, zatímco "barevné" provedení přináší moderní vzhled.
 • Díky inteligentním asistentům "Insights" je vyhledávání v Bingu propojeno s jednotlivými programy Office a funkce "Tell Me" umožňuje ještě rychlejší vyhledávání funkcí pro úpravy.
 • OneDrive a SharePoint propojují uživatele Office v cloudu - pro flexibilní, bezpečné sdílení a spolupráci na dokumentech v reálném čase.
 • Ochrana před ztrátou dat (DLP) nabízí možnost centrálně vytvářet zásady pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint a regulovat tak používání a uvolňování citlivých dat.

Edice Office 2016 Professional Plus nebyla původně určena pro individuální zákazníky, a proto je obvykle k dispozici pouze jako hromadná licence, která se používá ve větších firmách. U společnosti Wiresoft si mohou jednotliví uživatelé, například samostatně výdělečně činné osoby nebo malé a střední podniky, zakoupit Office 2016 Professional Plus Edition také jako jednu licenci.

Koupě této edice Professional Plus má tu výhodu, že verze Office 2016 jsou stále podporovány staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7; to ji činí zajímavou zejména pro ty kupující, kteří nepoužívají aktuální verzi systému Windows. Kromě Office 2016 Professional Plus jako zakoupené verze (bez předplatného!) můžete v internetovém obchodě Wiresoft získat také edici Standard jako jednotlivou licenci. Podrobný přehled všech jednotlivých programů obsažených v sadě Office 2016 Professional Plus naleznete níže.

Jednotlivé programy Office 2016 Professional Plus Edition

Každý program edice Office 2016 Professional Plus pokrývá svou specifickou oblast podnikání a je doplněn mnoha optimalizacemi a novými funkcemi:

Word v sadě Office 2016 Professional Plus

Program Word v sadě Office 2016 Professional Plus splňuje všechny klasické úkoly v písemné komunikaci - na pracovišti nebo online v cloudu. Kromě většího počtu šablon nabízí Word i různé nové funkce:

 • Otevření PDF ve Wordu: Soubory PDF lze nyní otevírat přímo v aplikaci Word 2016. Tím odpadá nutnost kopírovat obrázky a grafiku, přebírá se dokonce i formátování a písma. Dokument aplikace Word lze opět uložit ve formátu PDF.
 • Další možnosti tvarů WordArt : Tvary WordArt pro navrhování textu nabízejí ve Wordu 2016 ještě více možností: Texty lze transformovat do různých tvarů nebo je také libovolně přizpůsobovat grafickým prvkům apod.
 • Zadávání v reálném čase : Díky optimalizovanému zadávání v reálném čase je souběžná práce na dokumentu Word ještě přehlednější: Všichni zaměstnanci mohou okamžitě vidět změny provedené ostatními uživateli a v případě potřeby je také opravit.
 • Funkce komentářů: Optimalizovaná funkce komentářů nabízí možnost odpovídat na jednotlivé komentáře přímo ve stejném poli, což výrazně zvyšuje přehlednost.
 • Připnutá složka: Složku, do které byl uložen každý dokument aplikace Word, lze připnout jako ikonu a získat k ní přístup - a to i pro ostatní zaměstnance.

Excel 2016 pro Office Professional Plus

Excel 2016 rozšiřuje možnosti složitých výpočtů a analýz dat o praktické funkce a nové grafické typy pro vizualizaci:

 • Jakmile uživatel označí myší příslušná data, program mu nabídne nejvhodnější typy grafů pro každou právě prováděnou výpočetní operaci a zobrazí je v živém náhledu.
 • Mezi nové výpočetní funkce dostupné v aplikaci Excel 2016 patří PROGNOSE.ETS, které umožňují generovat zejména krátkodobé budoucí prognózy včetně nejlepších a nejhorších případů.Pro otočné tabulky jsou k dispozici interaktivní diagramy, jako je navigace s protažením (drill-down) používaná v online analytickém zpracování (OLAP), a funkce LET zlepšuje čitelnost ve vzorci. Pomocí nového filtru zobrazení lze skrýt filtry ostatních uživatelů.
 • V aplikaci Excel jsou nyní k dispozici následující nové typy grafů pro vizualizaci výpočtů: Pomocí histogramu lze zobrazit rozdělení četností určitých tříd. Jako speciální forma je zde k dispozici Paretův graf, který zobrazuje hodnoty absolutně i relativně ve formě sloupců. Vodopádový diagram je také sloupcový diagram, který lze použít k zobrazení kladných nebo záporných změn počáteční hodnoty. Mapa stromů zobrazuje jednotlivé poměry v hierarchické struktuře, zatímco graf Sunburst zobrazuje hierarchická data koncentricky, takže lze zobrazit i vztahy. Krabicový graf nebo krabicový graf se používá ve statistických analýzách k vizualizaci dat v podobě kvartilů a mediánů.

PowerPoint pro Office 2016 Professional Plus

Ve verzi Office 2016 nabízí aplikace PowerPoint ještě více možností při navrhování prezentačních snímků a také nové funkce při prezentování:

 • Již při vkládání grafiky nebo ilustrace do snímku vám aplikace PowerPoint Designer nabídne různé možnosti návrhu, které se okamžitě použijí po kliknutí.
 • K vytváření dynamických přechodů mezi snímky lze použít funkci morph, která animuje obrázky nebo grafiku, ale také jednotlivá slova a dokonce i celé texty.
 • Během prezentace lze místo laserového ukazovátka použít také nástroj štětec, který barevně zvýrazní jednotlivé pojmy, grafiku apod. na snímku. Původní dokument aplikace PowerPoint se nezmění, protože nástroj se používá v režimu prezentace.
 • Správa času je díky nástroji pro sledování času ještě jednodušší, protože vždy zobrazuje dostupný čas, takže lze lépe dodržet daný časový rámec.
 • Funkce sdílení ještě více usnadňuje publikování prezentací v kanálech sociálních médií pro další zájemce.

Aplikace Outlook v sadě Office 2016 Professional Plus

Aplikace Outlook 2016 umožňuje ještě efektivnější správu komunikačních dat a plánování úkolů a schůzek. Různé funkce filtrů nejenže řídí e-mailový provoz, ale také usnadňují vyhledávání obsahu, kontaktů nebo dokumentů:

 • Funkce Clutter třídí doručenou poštu podle důležitých a nedůležitých e-mailů a automaticky deaktivuje potenciálně nebezpečný obsah a odkazy. Clutter analyzuje chování uživatele podle toho, které e-maily čte jako první, které později nebo které vůbec, a tím neustále zlepšuje kritéria třídění.
 • Virtuální složka vyhledávání obsahuje všechny výsledky vyhledávání, které odpovídají předem definovanému kritériu - e-maily, osobní údaje a kontakty atd. - společně.
 • Adresář automaticky nabízí odpovídající kontakty z adresáře při zadání prvních písmen jména v novém e-mailu nebo kontakty, se kterými odesílatel e-mailu často komunikuje po kliknutí na pole "Komu".
 • Při odesílání příloh zobrazí aplikace Outlook 2016 po kliknutí na tlačítko "Připojit soubor" seznam všech nedávno použitých souborů. Každá příloha obsahuje rozevírací nabídku pro otevření, uložení, kopírování nebo odstranění.
 • Místo příloh lze soubory odesílat jako odkazy prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint , pokud jsou tam uloženy; to urychluje odesílání a snižuje množství dat v e-mailové schránce odesílatele i příjemce.

OneNote v sadě Office 2016 Professional Plus

OneNote je oblíbený digitální poznámkový blok, který lze pohodlně používat také v chytrých telefonech a tabletech k zaznamenávání nebo ukládání vlastních nápadů, ale také obrázků, webových stránek atd. z internetu a jejich sdílení s ostatními. Poznámkové bloky OneNote lze také ukládat do služby OneDrive a sdílet je tak s ostatními uživateli. Další výhody:

 • OneNote lze synchronizovat na všech zařízeních. Na zařízeních s dotykovým ovládáním lze texty atd. zadávat také prstem nebo digitálním perem.
 • Integrované rozpoznávání textu a hlasu také vyhledává klíčová slova v obrázcích (např. snímcích obrazovky), videích a hlasových souborech.
 • Aplikaci OneNote lze integrovat do jiných programů sady Office, abyste si mohli přímo v nich pořizovat poznámky apod.
 • Obsah z internetových zdrojů je automaticky propojen s původním zdrojem. Poznámky lze také vzájemně propojovat.

Publisher v Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher je univerzální program sady Office pro vytváření všech typů tiskových médií v tiskové kvalitě. Publikační software je dodatečnou součástí edice Office 2016 Professional Plus a není součástí většiny ostatních edic.

Intuitivně použitelné nástroje pro rozvržení, které jsou v uživatelském rozhraní uspořádány přívětivým způsobem, podporují uživatele při navrhování různých typů dokumentů i při úpravách obrázků.

Pro obrázky i texty jsou k dispozici efekty, jako jsou stíny, záře, odlesky atd., které mění jejich vzhled. Pro úpravy více obrázků je k dispozici samostatný sloupec v oblasti návrhu. Ty lze snadno vyměnit přetažením nebo vložit z knihovny klipartů Microsoft, pomocí vyhledávání obrázků v Bingu na internetu nebo z online fotoalba. Další funkce a vlastnosti aplikace Publisher 2016:

 • Po otevření programu jsou k dispozici šablony návrhů v běžných formátech a typické stavební prvky - jako jsou nadpisy, textové rámečky a sloupce atd. - pro různé typy dokumentů: od jednoduchých letáků formátu A4 až po vícestránkové brožury a katalogy. Všechny předdefinované prvky šablony lze individuálně upravit a uložit tak, aby byly opět k dispozici pro další publikace.
 • Publisher nabízí škálovatelnou vektorovou grafiku SVG a 3D objekty, které lze zvětšit nebo otočit o 360 stupňů bez ztráty ostrosti.
 • Pomocí funkce pravítka lze texty a grafiku umisťovat do dokumentu s milimetrovou přesností.
 • Nástroj pro textová pole indikuje vložení delšího textu do příliš malého textového rámečku; lze s ním také propojit jednotlivá textová pole tak, aby se text při vkládání automaticky rozdělil mezi ně.

Přístup v sadě Office 2016 Professional Plus

Access 2016 je praktický software společnosti Microsoft pro poměrně nenáročný návrh vlastních databází pro řízení projektů, ale také pro správu zboží a další úkoly ve firmě. Díky svým intuitivním nástrojům a funkcím je Access navržen pro komerční i soukromé použití. Databázový software je dodatečnou součástí edice Office 2016 Professional Plus a není součástí téměř všech ostatních edic Office.

Díky přehlednému uspořádání funkcí seřazených podle oblastí použití a souborů Access se uživatelé rychle zorientují; na úvodní obrazovce se zobrazují naposledy použité databáze, které jsou ihned dostupné po kliknutí, a seznam příkazů zobrazených v pásu nabídek lze individuálně konfigurovat podle vlastních představ, včetně přístupu k často používaným funkcím. V aplikaci Access 2016 je k dispozici řada šablon, které umožňují snadno a rychle vytvářet databázové aplikace pro typické úlohy.

Microsoft Access 2016 nabízí možnost vyvíjet databázové aplikace (aplikace) také pro mobilní zařízení, které jsou přístupné ostatním zaměstnancům prostřednictvím připojení ke službě SharePoint. Kromě toho jsou ve verzi Access 2016 k dispozici následující funkce a nástroje:

 • Databázové dotazy v Accessu 2016 usnadňuje používání zástupných znaků - tzv. žolíků, jako je * ? # - pro neznámé prvky datového souboru.
 • Při importu tabulek z různých databázových zdrojů podporuje Access 2016 vyhledávání nadbytečných dat prostřednictvím možnosti vzájemného propojení příslušných tabulek, aby bylo možné odstranit duplicity.
 • Formuláře v aplikaci Access 2016 představují praktickou funkci pro přehledné zobrazení dat. Ve srovnání s tabulkami se zobrazuje pouze jeden datový záznam, což zjednodušuje ruční zadávání a údržbu. Tyto automatické formuláře lze vytvořit pomocí nástrojů pro rozvržení formuláře.
 • Datový typ BigInt "Large Number" jednak zlepšuje kompatibilitu se servery MS SQL, jednak jej lze použít k výpočtu velkých čísel: BigInt má mnohem větší rozsah výpočtu s osmi bajty než předchozí datový typ s pouhými čtyřmi bajty.
 • Obnovená podpora souborů dBASE a ODBC - Open Database Connectivity Protocol - rozšiřuje možnosti použití Accessu o odpovídající databáze.

Skype pro firmy v Office 2016 Professional Plus

Skype pro firmy nabízí rozsáhlé možnosti interního i externího spojení s ostatními uživateli, které dalece přesahují rámec telefonování. Komunikační software je exkluzivní součástí edice Office 2016 Professional Plus. Skype for Business byl vyvinut speciálně pro efektivní a rychlou komunikaci uvnitř společnosti i navenek:

 • Pomocí tohoto programu lze kromě telefonování (IP) vést také chaty a videokonference, přenášet soubory a dokonce i prezentace - ovládání je jako vždy intuitivní. Skype pro firmy lze používat buď lokálně, nebo v cloudu, aplikace a rozsah funkcí jsou totožné.
 • Komunikace přes Skype for Business je bezpečná díky speciálním pokynům pro ověřování a šifrování; program také nabízí možnost centrální správy uživatelských účtů zaměstnanců. Schůzek přes Skype se však mohou účastnit i zaměstnanci nebo externí účastníci bez účtu.
 • Stav přítomnosti uživatele je označen ikonou na profilovém obrázku. Zde existují různé možnosti, jak ostatním sdělit, zda je člověk k dispozici, ale je zaneprázdněn, nebo zda je nepřítomen či neaktivní; dokonce i když je člověk přítomen, ale nechce být rušen, lze to sdělit - v závislosti na volbě se mění i možnosti komunikace.

Systémové požadavky pro Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus je standardně k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. Obvykle se do počítače automaticky nainstaluje 64bitová verze - na 32bitový operační systém s procesorem x86 však lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. Jednotlivé hardwarové požadavky se proto liší - viz informace o pracovním prostoru a prostoru na pevném disku. Musí být splněny následující minimální požadavky:

 • Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: 3,0 GB
 • Displej: rozlišení 1 024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky 

Koupit MS Office 2016 Professional Plus levně u Wiresoft v našem internetovém obchodě

Edice MS Office 2016 Professional Plus není k dispozici v jiných obchodech se softwarem, ale lze ji zakoupit pouze jako velkoobjemovou licenci pro firmy. V internetovém obchodě Wiresoft je Office 2016 Professional Plus k dispozici také jako licence pro jednoho uživatele, konkrétně jako nákupní verze - bez jakýchkoli aktualizačních nebo jiných závazků jako u předplatného Microsoft; při nákupu přes Wiresoft tedy zaplatíte pouze jednorázovou cenu! Zakoupíte si plnou verzi edice Office, která nabízí stejný rozsah programů a funkcí jako objemová licence - s tím rozdílem, že tuto jedinou licenci Office 2016 Professional Plus používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Pro vás jako zákazníka je nákup Office 2016 Professional Plus nebo jiné edice Office 2016 u společnosti Wiresoft nejen mimořádně levný a pohodlný, ale také bezpečný: vaše licence pro jednoho uživatele softwaru Office 2016 Professional Plus byla součástí větší objemové licence, kterou společnost Microsoft prodává pouze větším společnostem. Ty také získávají právo dále prodávat přebytečné softwarové licence například společnosti Wiresoft.

Tyto licence buď nebyly využity, nebo mohly být nahrazeny novější verzí programu nebo již nebyly podporovány z důvodu celkové změny hardwaru nebo aktualizace operačního systému ve společnosti. Při prodeji se původní objemová licence rozpustí a převede na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Rozdělení na jednotlivé licence nemění rozsah programů v této edici Professional Plus ani jejich funkčnost, protože se používáním neopotřebovávají.

Všechny plné verze programů MS Office Professional Plus nebo jiných programů společnosti Microsoft nabízené společností Wiresoft jsou identické s příslušnými originálními verzemi a edicemi společnosti Microsoft a pocházejí od prvních kupujících (společností) se sídlem v Evropě. Při nákupu Office 2016 Professional Plus v obchodě Wiresoft Software Shop se navíc nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo jasně potvrzeno mnoha rozsudky.

Tento používaný software Office 2016 Professional Plus lze nainstalovat do počítače ihned po dokončení nákupu a stažení a aktivovat pomocí dodaného multiaktivačního klíče (svazkového licenčního klíče) a poté používat bez časového omezení.

Nákup použitého softwaru z balíků Microsoft Office je pro zákazníky společnosti Wiresoft nejen praktický, protože si mohou koupit edice Office, které nejsou běžně dostupné, ale také mimořádně levný. Mnoho samostatně výdělečně činných a soukromých uživatelů i malých a středních podniků proto využívá naši nabídku softwaru: protože s Wiresoftem získají nejen všechny exkluzivní výhody Office 2016 Professional Plus Edition, ale také ušetří!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen Office 2016 Professional Plus Edition, ale i další edice a verze a mnoho dalších programů Office v zakoupené verzi.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se Office 2016 Professional Plus nebo jiné edice Microsoft Office 2016, jednoduše využijte naši kompetentní radu e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2. 1. 2021

School use!

10

4. 4. 2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30. 3. 2020

Top

Für mich perfekt

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené