Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 485,90 Kč * 2 760,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


MS Office 2016 Professional Plus je nejkomplexnější edice kancelářského balíku Microsoft Office verze 2016, obsahuje všechny programy potřebné ve firmě nejen pro správu běžných každodenních projektových úkolů, ale také pro efektivní komunikaci s ostatními a správu rozsáhlých databází: Kromě klasických programů Office Word, Excel, PowerPoint a Outlook nabízí Professional Plus také OneNote a Publisher možnosti digitálního zaznamenávání nápadů a inspirací a jejich sdílení s ostatními, stejně jako profesionální navrhování a vydávání publikací pro reklamní a jiné účely.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - rozhodující více pro podnikání

MS Office 2016 Professional Plus je nejkomplexnější edice Microsoft Office-Verze 2016, obsahuje všechny programy, které jsou ve firmě potřeba nejen pro správu běžných každodenních projektových úkolů, ale také pro efektivní komunikaci s ostatními a správu rozsáhlých databází: Kromě klasických Office-programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook nabízí Professional Plus s aplikacemi OneNote a Publisher způsoby, jak digitálně zachycovat a sdílet nápady a inspirace a také profesionálně navrhovat a vydávat publikace pro reklamní a jiné účely.

Rozhodujícím kladem této edice Office je však integrace Accessu, softwaru pro nekomplikovanou tvorbu databázových aplikací, a především jako exkluzivní součást: Skype for Business - pro široké možnosti komunikace.

Všechny programy jsou součástí Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - vytváření textů v mnoha formátech pro pracovní i osobní použití
 • Excel 2016 - komplexní výpočty pro účetnictví, statistiku a další
 • PowerPoint 2016 - vytváření informativních prezentací
 • Outlook 2016 - pro organizaci e-mailů a kontaktů a plánování schůzek a úkolů
 • OneNote 2016 - zaznamenávejte poznámky za běhu a sdílejte je s ostatními
 • Publisher 2016 - návrh všech typů tiskových médií pro tisk
 • Access 2016 - návrh databázových aplikací pro firmy
 • Skype for Business 2016 - bezpečné a rozmanité možnosti komunikace

Office 2016 Professional Plus obecně nabízí také některé novinky oproti předchozí verzi - včetně následujících funkcí:

 • Pro všechny edice jsou k dispozici nové Office-designy, pomocí kterých lze jednotlivé programy individuálně barevně upravit: V režimu "Dark Grey" usnadňují práci výrazné kontrasty, zatímco "barevné" provedení přináší moderní vzhled.
 • Pomocí inteligentních průvodců "Insights" je vyhledávání v systému Bing propojeno s individuálními Office-A funkce "Řekni mi" umožňuje ještě rychleji najít funkce úprav.
 • OneDrive a SharePoint propojují uživatele Office v cloudu - pro flexibilní, bezpečné poskytování a spolupráci na dokumentech v reálném čase.
 • Ochrana před ztrátou dat (DLP) nabízí možnost centrálně vytvářet zásady pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint a regulovat tak používání a uvolňování citlivých dat.

Edice Office 2016 Professional Plus nebyla původně určena pro individuální zákazníky, a proto je běžně dostupná pouze jako množstevní licence, která se používá ve větších firmách. U společnosti Wiresoft si mohou jednotliví uživatelé, například osoby samostatně výdělečně činné nebo malé a střední podniky, zakoupit také Office-Edition Professional Plus 2016 jako jednu licenci.

Koupě této edice Professional Plus má tu výhodu, že verze Office 2016 jsou stále podporovány staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7; to ji činí zajímavou zejména pro ty kupující, kteří nepoužívají aktuální verzi Windows. Ve Wiresoft Onlineshopu můžete kromě Office 2016 Professional Plus získat jako kupní verzi (bez předplatného!) také Standard Edition jako jedinou licenci. Podrobný přehled všech jednotlivých programů zahrnutých do Office 2016 Professional Plus naleznete níže.

Jednotlivé programy edice Office 2016 Professional Plus

Každý program Office 2016 Professional Plus Edition pokrývá samostatnou oblast podnikání se svými specifickými funkcemi - doplněnými mnoha optimalizacemi a novými funkcemi:

Word na adrese Office 2016 Professional Plus

Program Word na adrese Office 2016 Professional Plus splňuje všechny klasické úkoly v písemné komunikaci - na pracovišti nebo online v cloudu. Kromě většího počtu šablon nabízí Word několik nových funkcí:

 • Otevření PDF ve Wordu: Soubory PDF lze nyní otevírat přímo v aplikaci Word 2016. Tím odpadá nutnost kopírovat obrázky a grafiku, přebírá se dokonce i formátování a písma. Dokument aplikace Word lze opět uložit ve formátu PDF.
 • Další možnosti tvarů WordArt : Tvary WordArt pro navrhování textu nabízejí ve Wordu 2016 ještě více možností: Texty lze transformovat do různých tvarů nebo libovolně přizpůsobovat grafickým prvkům apod.
 • Zadávání v reálném čase : Díky optimalizovanému zadávání v reálném čase je souběžná práce na dokumentu Word ještě přehlednější: Všichni zaměstnanci mohou okamžitě vidět změny provedené ostatními uživateli a v případě potřeby je také opravit.
 • Funkce komentářů: Optimalizovaná funkce komentářů nabízí možnost odpovídat na jednotlivé komentáře přímo ve stejném poli, což výrazně zvyšuje přehlednost.
 • Připnutá složka: Složku, do které byl uložen každý dokument aplikace Word, lze připnout jako ikonu a získat k ní přístup - a to i pro ostatní zaměstnance.

Excel 2016 pro Office Professional Plus

Excel 2016 rozšiřuje možnosti složitých výpočtů a analýzy dat o praktické funkce a nové typy grafiky ve vizualizaci:

 • Jakmile uživatel myší označí příslušná data, program mu nabídne nejvhodnější typy grafů pro každou právě prováděnou výpočetní operaci a zobrazí je v živém náhledu.
 • Mezi nové výpočetní funkce dostupné v aplikaci Excel 2016 patří PROGNOSE.ETS, které umožňují generovat zejména krátkodobé budoucí prognózy včetně nejlepších a nejhorších případů.Pro otočné tabulky jsou k dispozici interaktivní grafy, jako je navigace s možností procházení (drill-down) používaná v online analytickém zpracování (OLAP), a funkce LET zlepšuje čitelnost ve vzorci. Nový filtr zobrazení lze použít ke skrytí filtrů ostatních uživatelů.
 • Při vizualizaci výpočtů jsou nyní v aplikaci Excel k dispozici následující nové typy grafů: Pomocí histogramu lze zobrazit rozdělení četností určitých tříd. Jako speciální forma je zde k dispozici Paretův graf, který zobrazuje hodnoty absolutně i relativně ve formě sloupců. Vodopádový diagram je také sloupcový diagram, který lze použít k zobrazení kladných nebo záporných změn počáteční hodnoty. Mapa stromů zobrazuje jednotlivé poměry v hierarchické struktuře, zatímco graf Sunburst zobrazuje hierarchická data koncentricky, což umožňuje zobrazit vztahy. Boxplot nebo krabicový graf se používá k vizualizaci dat v podobě kvartilů a mediánů ve statistických analýzách.

PowerPoint pro Office 2016 Professional Plus

Aplikace PowerPoint nabízí v Office-verzi 2016 ještě větší možnosti volby při navrhování prezentačních snímků a také nové funkce při prezentování:

 • Již při vkládání grafiky nebo ilustrace do snímku vám aplikace PowerPoint Designer nabídne různé možnosti návrhu, které se okamžitě použijí po kliknutí.
 • K vytváření dynamických přechodů mezi snímky lze použít funkci morph, která animuje obrázky nebo grafiku, ale i jednotlivá slova nebo dokonce celé texty.
 • Během prezentace lze místo laserového ukazovátka použít nástroj štětec ke zvýraznění jednotlivých pojmů nebo grafiky atd. na snímku. Původní dokument aplikace PowerPoint se nezmění, protože nástroj se používá v režimu prezentace.
 • S nástrojem pro sledování času je řízení času ještě snazší, protože vždy zobrazuje dostupný čas, takže lze lépe dodržet daný časový rámec.
 • Funkce sdílení ještě více usnadňuje publikování prezentací na sociálních sítích pro další zájemce.

Outlook na Office 2016 Professional Plus

Aplikace Outlook 2016 umožňuje ještě efektivnější správu komunikačních dat a plánování úkolů a schůzek. Různé funkce filtrů nejenže řídí e-mailový provoz, ale také usnadňují vyhledávání obsahu, kontaktů nebo dokumentů:

 • Funkce Clutter třídí doručenou poštu podle důležitých a nedůležitých e-mailů a automaticky deaktivuje potenciálně nebezpečný obsah a odkazy. Clutter analyzuje chování uživatele podle toho, které e-maily čte jako první, které později nebo které vůbec, a tím neustále zlepšuje kritéria třídění.
 • Virtuální složka vyhledávání obsahuje všechny výsledky vyhledávání, které odpovídají předem definovanému kritériu - e-maily, osobní údaje a kontakty atd. - společně.
 • Adresář automaticky nabízí odpovídající kontakty z adresáře při zadání prvních písmen jména v novém e-mailu nebo ty, se kterými odesílatel e-mailu často komunikuje, při kliknutí do pole "Komu".
 • Při odesílání příloh aplikace Outlook 2016 po kliknutí na tlačítko "Připojit soubor" nabídne seznam všech nedávno použitých souborů. Každá příloha obsahuje rozevírací nabídku pro otevření, uložení, kopírování nebo odstranění.
 • Místo příloh lze soubory odesílat prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint jako odkazy, pokud jsou tam uloženy, což urychluje odesílání a snižuje množství dat v e-mailové schránce odesílatele i příjemce.

OneNote na adrese Office 2016 Professional Plus

OneNote je oblíbený digitální poznámkový blok, který lze pohodlně používat v chytrých telefonech a tabletech k zaznamenávání nebo ukládání a sdílení vlastních nápadů, ale i obrázků, webových stránek atd. z internetu. Poznámkové bloky OneNote lze také ukládat do služby OneDrive, a sdílet je tak s ostatními uživateli. Další výhody:

 • OneNote lze synchronizovat se všemi zařízeními. Na zařízeních s dotykovým ovládáním lze texty atd. zadávat také prstem nebo digitálním perem.
 • Integrované rozpoznávání textu a řeči také vyhledává klíčová slova v obrázcích (např. snímcích obrazovky), videích a hlasových souborech.
 • Aplikaci OneNote lze integrovat s dalšími programy Office a pořizovat si z nich poznámky apod. přímo.
 • Obsah z internetových zdrojů je automaticky propojen s původním zdrojem. Poznámky lze také vzájemně propojovat.

Publisher na Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher je univerzální program Office pro tvorbu všech druhů tiskových médií v tiskové kvalitě. Publikační software je doplňkovou součástí edice Office 2016 Professional Plus a není součástí většiny ostatních edic.

Intuitivní nástroje pro rozvržení, které jsou v uživatelském rozhraní uspořádány uživatelsky přívětivým způsobem, podporují uživatele při navrhování různých typů dokumentů i při úpravách obrázků.

Pro obrázky i texty jsou k dispozici efekty, jako jsou stíny, odlesky, odrazy atd., které mění jejich vzhled. Pro úpravu více obrázků je v oblasti návrhu k dispozici samostatný sloupec. Pomocí funkce drag & drop je lze snadno vyměnit nebo vložit z knihovny klipartů Microsoft, pomocí vyhledávání obrázků v Bingu na internetu nebo z fotoalba online. Další funkce a vlastnosti aplikace Publisher 2016:

 • Po otevření programu jsou k dispozici šablony návrhů v běžných formátech a typické stavební prvky, jako jsou nadpisy, textové rámečky a sloupce atd., pro různé typy dokumentů: od jednodušších letáků formátu A4 až po vícestránkové brožury a katalogy. Všechny předdefinované prvky šablony lze individuálně upravit a uložit tak, aby byly opět k dispozici pro další publikace.
 • Publisher nabízí škálovatelnou vektorovou grafiku SVG a 3D objekty, které lze zvětšit nebo otočit o 360 stupňů bez ztráty ostrosti.
 • Pomocí funkce pravítka lze texty a grafiku umisťovat do dokumentu s milimetrovou přesností.
 • Nástroj pro textová pole indikuje vložení delšího textu do příliš malého textového rámečku; lze s ním také propojit jednotlivá textová pole tak, aby se text při vložení automaticky rozdělil mezi ně.

Access na Office 2016 Professional Plus

Access 2016 je praktický software společnosti Microsoft, který umožňuje poměrně jednoduše navrhovat vlastní databáze pro řízení projektů, správu zboží a další úkoly ve firmě. Díky svým intuitivním nástrojům a funkcím je Access navržen tak, aby jej mohli komerčně využívat firemní uživatelé i jednotlivci. Databázový software je dodatečnou součástí edice Office 2016 Professional Plus a není součástí téměř všech ostatních edic Office.

Díky přehlednému uspořádání funkcí seřazených podle oblastí použití a souborů Access se uživatelé rychle zorientují; na úvodní obrazovce se například zobrazují naposledy použité databáze, které jsou okamžitě dostupné po kliknutí, zatímco seznam příkazů zobrazených na pásu karet lze individuálně konfigurovat podle vlastních představ, včetně přístupu k často používaným funkcím. V aplikaci Access 2016 je k dispozici řada šablon, které umožňují snadno a rychle vytvářet databázové aplikace pro typické úlohy.

Microsoft Access 2016 nabízí také možnost vývoje databázových aplikací (aplikací) pro mobilní zařízení, které jsou přístupné ostatním zaměstnancům prostřednictvím připojení ke službě SharePoint. Kromě toho jsou ve verzi Access 2016 k dispozici následující funkce a nástroje:

 • Databázové dotazy v Accessu 2016 jsou rozšířeny o použití zástupných znaků - tzv. žolíků, jako je * ? # - pro neznámé prvky datového souboru.
 • Při importu tabulek z různých databázových zdrojů podporuje Access 2016 vyhledávání nadbytečných dat tím, že umožňuje spojit příslušné tabulky, aby bylo možné odstranit duplicity.
 • Formuláře v aplikaci Access 2016 představují praktickou funkci pro přehledné zobrazení dat. Oproti tabulkám zobrazují pouze jeden záznam, což zjednodušuje ruční zadávání a údržbu. Tyto automatické formuláře lze vytvářet pomocí nástrojů pro rozvržení formuláře.
 • Datový typ BigInt "Large Number" jednak zlepšuje kompatibilitu se servery MS SQL, jednak jej lze použít k výpočtu velkých čísel: BigInt má s osmi bajty mnohem větší výpočetní rozsah než předchozí datový typ s pouhými čtyřmi bajty.
 • Obnovená podpora souborů dBASE a protokolu ODBC - Open Database Connectivity - rozšiřuje možnosti použití Accessu s odpovídajícími databázemi.

Skype for Business na adrese Office 2016 Professional Plus

Skype for Business nabízí rozsáhlé možnosti, jak se interně nebo externě spojit s ostatními uživateli, které zdaleka přesahují rámec telefonních hovorů. Komunikační software je exkluzivní součástí Office 2016 edition Professional Plus. Skype for Business byl vyvinut speciálně pro efektivní a rychlou komunikaci v rámci firmy i mimo ni:

 • Pomocí programu je možné kromě telefonování (IP) vést také chaty a videokonference, přenášet přes něj soubory a dokonce i prezentace - ovládání je jako vždy intuitivní. Skype pro firmy lze používat buď lokálně, nebo v cloudu, aplikace a rozsah funkcí jsou totožné.
 • Komunikace přes Skype for Business je bezpečná díky speciálním pokynům pro ověřování a šifrování; program také nabízí možnost centrální správy uživatelských účtů zaměstnanců. Schůzek přes Skype se však mohou účastnit i zaměstnanci nebo externí účastníci bez účtu.
 • Stav přítomnosti uživatele je označen ikonou na profilovém obrázku. Zde existují různé možnosti, jak ostatním sdělit, zda je člověk k dispozici, ale je zaneprázdněn, nebo zda je nepřítomen či neaktivní; dokonce i když je člověk přítomen, ale nechce být rušen, lze to sdělit - v závislosti na volbě se mění i možnosti komunikace.

Systémové požadavky pro Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus je ve výchozím nastavení k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. Obvykle se do počítače automaticky nainstaluje 64bitová verze - v 32bitovém operačním systému s procesorem x86 však lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. Jednotlivé hardwarové požadavky se proto liší - viz specifikace pracovního prostoru a místa na pevném disku. Vezměte prosím na vědomí následující minimální požadavky:

 • Operační systém: Windows 7 nebo vyšší nebo Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: 3,0 GB
 • Displej: rozlišení 1 024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky 

Koupit MS Office 2016 Professional Plus levně u Wiresoft v našem internetovém obchodě

Edice MS Office 2016 Professional Plus není k dispozici v jiném obchodu se softwarem, ale lze ji zakoupit pouze jako množstevní licenci pro firmy. V internetovém obchodě Wiresoft Office 2016 Professional Plus je k dispozici také jako licence pro jednoho uživatele, konkrétně jako nákupní verze - bez aktualizačních a dalších závazků jako u předplatného Microsoft; při nákupu přes Wiresoft tedy zaplatíte pouze jednorázovou cenu! Zakoupíte si plnou verzi edice Office, která nabízí stejný rozsah programů a funkcí jako objemová licence - s tím rozdílem, že tuto Office 2016 Professional Plus jedinou licenci používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Pro vás jako zákazníka je nákup Office 2016 Professional Plus nebo jakékoli jiné edice Office 2016 u společnosti Wiresoft nejen mimořádně výhodný a pohodlný, ale také bezpečný: Vaše licence pro jednoho uživatele softwaru Office 2016 Professional Plus byla součástí větší objemové licence, jakou společnost Microsoft prodává pouze větším společnostem. Ty také získávají právo na další prodej přebytečných softwarových licencí například společnosti Wiresoft.

Tyto licence buď nebyly využity, nebo mohly být nahrazeny novější verzí programu, případně již nebyly podporovány z důvodu celkové změny hardwaru nebo aktualizace operačního systému ve společnosti. Při prodeji se původní objemová licence rozdělí a převede na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Rozdělení na jednotlivé licence nemění rozsah programů v této edici Professional Plus ani jejich funkčnost, protože se používáním neopotřebovávají.

Všechny plné verze programů MS Office Professional Plus nebo jiných programů společnosti Microsoft nabízených společností Wiresoft jsou identické s příslušnými originálními verzemi a edicemi společnosti Microsoft a pocházejí od prvních kupujících (společností) se sídlem v Evropě. Při nákupu na Office 2016 Professional Plus v obchodě Wiresoft Software Shop navíc nepodstupujete žádné právní riziko, protože obchod s použitým softwarem je výslovně povolen zákonem, což bylo jasně potvrzeno mnoha rozsudky.

Tento použitý software z Office 2016 Professional Plus lze nainstalovat do počítače ihned po dokončení nákupu a stažení a aktivovat pomocí dodaného multiaktivačního klíče (svazkového licenčního klíče) a poté používat bez časového omezení.

Nákup použitého softwaru z balíčků Microsoft Office je pro zákazníky společnosti Wiresoft nejen výhodný, protože si mohou koupit běžně nedostupné edice Office, ale také mimořádně výhodný. Mnoho samostatně výdělečně činných a soukromých uživatelů i malých a středních podniků proto využívá naši nabídku softwaru: protože s Wiresoftem získají nejen všechny exkluzivní výhody Office 2016 Professional Plus Edition, ale také ušetří!

Ve Wiresoft Software-Shopu najdete Office 2016 Professional Plus Edition, stejně jako další edice a verze a mnoho dalších Office-programů jako kupní verzi.

Máte-li jakékoli dotazy k webu Office 2016 Professional Plus nebo k jiným produktům společnosti Microsoft, můžete se na ně zeptat Office 2016 Edition jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2. 1. 2021

School use!

10

4. 4. 2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30. 3. 2020

Top

Für mich perfekt

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie