Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10010
 • 021-10609
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 645,90 Kč * 2 938,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Microsoft Office 2019 je nejnovější verzí osvědčeného softwaru pro produktivitu práce, který slouží k vytváření a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace i publikování a k bezpečné komunikaci s ostatními zaměstnanci a partnery.   Standard Edice Office 2019 poskytuje profesionálům v oblasti podnikání široké portfolio funkcí a nástrojů, s nimiž lze bez problémů zvládnout všechny typické úkoly ve firmách. Využijte Word s jeho všestrannými možnostmi pro zpracování textů, Excel pro tvorbu a vyhodnocování tabulek a PowerPoint pro atraktivní prezentace výsledků, které můžete také navrhnout připravené k tisku pomocí softwaru pro stolní publikování Publisher. S Outlookem se správa každodenní záplavy e-mailů stane přehlednější a organizace komunikace s obchodními partnery a kolegy efektivnější.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - edice pro profesionální uživatele

Microsoft Office 2019 je nejnovější verze osvědčeného softwaru pro tvorbu a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace a publikování a pro bezpečnou komunikaci s ostatními zaměstnanci a partnery.

EdiceStandard Office 2019 poskytuje profesionálům v oblasti podnikání široké portfolio funkcí a nástrojů, které jim umožní snadno zvládnout všechny typické obchodní úkoly. Pro zpracování textů použijte Word s jeho všestrannými možnostmi, Excel pro vytváření a vyhodnocování tabulek a PowerPoint pro atraktivní prezentace výsledků, které můžete také navrhnout připravené k tisku pomocí softwaru pro stolní publikování Publisher. Outlook zpřehledňuje každodenní záplavu e-mailů a zefektivňuje organizaci komunikace s obchodními partnery a kolegy.

Zakoupením aplikace Microsoft Office 2019 Standard získají soukromí i firemní uživatelé s komponentami Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a také digitálním poznámkovým blokem OneNote všechny důležité nástroje, které potřebují k úspěšnému zvládnutí všech každodenních úkolů při zpracování dat a dokumentů - včetně komunikace po celém světě. Kromě toho chrání před ztrátou dat osvědčené funkce jako Data Loss Prevention, komplexně spravovatelné bezpečnostní zásady upravují také individuální přístupová práva k souborům; MS Office samozřejmě splňuje i přísné předpisy EU o ochraně osobních údajů.

Softwarový balíček aktuální verze Standard Edition 2019 navíc obsahuje řadu praktických optimalizací pro profesionální a efektivní bezbariérovou práci i výměnu dokumentů pro společnou práci, zejména v cloudu. Kromě toho lze všechny programy Office používat také jako webové aplikace Office.

Verze Office 2019 Standard Edition - která je jinak k dispozici pouze v rámci hromadné licenční smlouvy - je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako jednotlivá licence; navíc můžete využít naší mimořádně výhodné nabídky. V následujícím přehledu najdete všechny výhody, které vám Office 2019 nabízí.

Větší snadnost použití na Office 2019 Standard

Kromě nových funkcí programu přináší sada Office Suite 2019 také mnoho individuálních vylepšení stávajících aplikací, která výrazně zvyšují uživatelskou přívětivost i celkovou snadnost používání.

Součástí jsou také funkce pro optimalizaci přístupnosti všech programů, například podpora mezinárodních norem včetně praktických návrhů na podobu příslušných dokumentů, které jsou doplněny zvukovými poznámkami. K tomu jsou v části "Snadné použití" zahrnuty další možnosti s širokou škálou tónů pro "Poskytování zpětné vazby pomocí zvuku". Word má nyní v aplikaci Office 2019 jemnější pozadí pro soustředěnou práci s tmavými motivy Tmavě šedá a Černá a také funkci převodu textu na řeč.

Nástroje pro učení, které najdete v nabídce Zobrazení, umožňují ještě snadněji upravit šířku sloupců, barvy a další nastavení pro zlepšení čitelnosti textu. Pomocí funkce hlasitého čtení můžete také nastavit rychlost čtení.

Kromě toho jsou v různých programech rozšířeny možnosti použití volných kreseb, které lze integrovat do ilustrací textů a tabulek.

Při používání stránekOffice 2019 Standard na zařízení s dotykovou obrazovkou lze programy ovládat prstem i stylusem.

Současná editace a správa dokumentů a souborů více uživateli byla také dále optimalizována - k tomuto účelu je k dispozici cloudová služba OneDrive společnosti Microsoft, prostřednictvím které je možný současný přístup k datům i jejich aktualizace v reálném čase nebo jejich uvolnění odkudkoli. Komplexní zabezpečení je zajištěno aktuální správou přístupových a modifikačních práv, takže citlivé informace lze vyměňovat i prostřednictvím cloudu.

Přehled nejdůležitějších novinek Office-Suite 2019

Na stránkách Office 2019 Standard je také mnoho nových funkcí a nástrojů v osvědčených programech Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urychluje práci s texty pomocí různých nástrojů - například pomocí funkce "Review" může uživatel okamžitě vyhledat cizí slova nebo cizojazyčné výrazy, aniž by musel opustit program. Přímo v dokumentu lze také kreslit volnou rukou; k dispozici jsou také barevné piktogramy pro vizuální zvýraznění pasáží.
 • Excel 2019 nabízí nové možnosti vizualizace sestav, mimo jiné s mapovými a trychtýřovými grafy, včetně škálovatelné vektorové grafiky a opět vylepšené integrace a zobrazení volných kreseb. Kromě toho je nyní možné spojovat texty. Novinkou v aplikaci Excel je také ochrana proti ztrátě dat pro vyhledávání citlivých typů dat, jako jsou čísla kreditních karet.
 • AplikacePowerPoint 2019 obsahuje nové vizuální efekty pro oživení prezentací nebo jejich větší dynamiku, například přechody zoom nebo den morph. Dále jsou k dispozici nové obrázky a upravitelné piktogramy, včetně vektorové grafiky, a také možnost integrovat vlastní ilustrace vytvořené digitálním perem. Zvýrazňovač známý z aplikace Word lze nyní použít i v aplikaci PowerPoint k barevnému zvýraznění pasáží.
 • Díky novým funkcím nabízíaplikace Outlook 2019 možnost třídit e-maily podle důležitosti a významu a navíc je lze číst nahlas, což se hodí zejména na cestách. Ochrana před ztrátou dat (DLP) zajišťuje ochranu kritických dat před neoprávněným přístupem.

Přehled dalších funkcí Office 2019 Standard

Kromě již zmíněných funkcí programu jsou uživatelům Office Standard Edition k dispozici také následující funkce, z nichž některé jsou důležité zejména pro správce a nabízejí zejména vyšší bezpečnost a rozšířené možnosti ovládání.

Aktivace Office 2019 Standard prostřednictvím Volume License Key (VLK)

V této edici Office, která je k dispozici především zákazníkům s množstevními licencemi, poskytuje Volume License Key správcům ve větších organizacích pohodlný nástroj pro automatickou aktivaci a správu softwaru Microsoft.

Zásady skupiny pro lepší zabezpečení

Objekt zásad skupiny (GPO) poskytuje zásady skupiny pro zabezpečení webu Office 2019 pomocí souborů ADMX. Kromě kontroly aktualizací to má vliv také na nastavení zabezpečení, včetně kontroly maker v externích dokumentech.

Použití prostřednictvím Terminálové služby / Remote Desktop Services (RDS)

Office 2019 Standard lze používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy. Licence navíc zahrnuje právo na sekundární použití přenosného počítače definovaného uživatele.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie slouží ke zlepšení uživatelského komfortu. Za tímto účelem telemetrie přenáší technické údaje (telemetrické údaje) do operačního systému počítače, na kterém je nainstalována stránka Office Standard .

Kontrola aktualizace

Řízení aktualizací nabízí správcům různé možnosti pro aktualizace funkcí nebo vlastností a aktualizace kvality důležité z hlediska bezpečnosti, jako jsou záplaty a opravy: méně důležité aktualizace funkcí lze ignorovat a zásadní aktualizace lze odložit maximálně o 5 týdnů.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Standard

Následující systémové požadavky se vztahují na všechny verzeMS Office 2019 Standard i na všechny ostatní verze, na které se mohou vztahovat další požadavky.

 • Operační systém: Požadavek je Windows 10
 • Procesor: 1,6 GHz nebo vyšší, dvoujádrový procesor
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB nebo více volného místa
 • Rozlišení/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pro rozhraní akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita Office 2019 Standard s operačními a serverovými systémy Windows

Na tomto místě bychom chtěli znovu upozornit, že Microsoft Office 2019 Standard i všechny ostatní edice bezpodmínečně vyžadují jako operační systém Windows 10, aby byla zajištěna instalace i správný provoz softwaru. Microsoft Office 2019 není kompatibilní s předchozí verzí Windows 8 ani se staršími verzemi.

Chcete-li používat Office Standard 2019 ve spojení s Remote Desktop Services, je vyžadován Windows Server 2019.

32bitová nebo 64bitová verze - co je třeba zohlednit při instalaci Office 2019 Standard?

Office 2019 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. V tomto případě se software instaluje do počítače pouze pomocí instalačního programu Click-To-Run (známého také jako soubor "klikni a zavři"). Tady je to, co byste měli vědět: Při aktivaci licence Microsoft Office 2019 Standard se ve výchozím nastavení stáhne a nainstaluje 32bitová verze Office. Tuto verzi doporučuje společnost Microsoft i v případě, že jinak na daném počítači používáte 64bitovou verzi Windows. Výhodou 32bitové verze je větší kompatibilita s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které jsou sdílené s Office.

Office Současná instalace 32bitové a 64bitové verze Office 2019 Standard na jednom počítači není možná.

Co je dobré vědět: Jaké jsou podmínky licencování Microsoft Office 2019 Standard?

Každá edice Microsoft Office 2019 je licencována pro konkrétní koncové zařízení - stolní počítač, notebook atd. Zakoupením licence na software si také zakoupíte právo nainstalovat na dané koncové zařízení libovolný počet kopií webu Office Standard , jakož i všech předchozích verzí. Jednu kopii můžete také nainstalovat na síťový server, abyste ji mohli používat vzdáleně nebo prostřednictvím infrastruktury virtuálních ploch (VDI) s licencovaným koncovým zařízením.

Kupte si Microsoft Office 2019 Standard za skvělou cenu v obchodě se softwarem společnosti Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition je běžně k dispozici pouze jako hromadná licence - u společnosti Wiresoft ji však můžete zakoupit jako mnohem levnější jednotlivou licenci - včetně následujících výhod:

 • Po dokončení platby máte licenci Office 2019 Standard okamžitě k dispozici jako elektronický software ke stažení (ESD) k instalaci.
 • Zakoupená licence Microsoft Office 2019 Standard je jednosvazková licence.
 • U všech licencí Microsoft Office, které lze zakoupit u společnosti Wiresoft, obdržíte softwarový produkt, který budete používat výhradně vy, a to v celém rozsahu.
 • Veškerý nainstalovaný software Office od původního kupujícího byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže daná licence je 100% volná a použitelná.
 • Všechny jednotlivé licence pocházející z objemových licencí byly společností Wiresoft důkladně zkontrolovány z hlediska jejich skutečné použitelnosti.
 • Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které lze používat omezeným způsobem.
 • Při nákupu licence od společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft v souladu se zákonnými požadavky.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně nákupu licence Microsoft Office 2019 Standard nás neváhejte kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
1 219,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
73 276,90 Kč *
Kategorie