Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

4 207,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10010
 • 021-10609
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2019 Standard - edice pro profesionální uživatele Microsoft Office 2019...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - edice pro profesionální uživatele

Microsoft Office 2019 je nejnovější verzí osvědčeného softwaru pro tvorbu a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace i publikování a pro bezpečnou komunikaci s ostatními zaměstnanci a partnery.

Standardní edice Office 2019 poskytuje profesionálům v oblasti podnikání široké portfolio funkcí a nástrojů pro snadné zvládání všech typických úkolů ve firmách. Pro zpracování textů použijte Word s jeho všestrannými možnostmi, Excel pro vytváření a vyhodnocování tabulek a PowerPoint pro atraktivní prezentace výsledků, které můžete také navrhnout připravené k tisku pomocí softwaru pro stolní publikování Publisher. Díky aplikaci Outlook je správa každodenní záplavy e-mailů přehlednější a organizace komunikace s obchodními partnery a kolegy efektivnější.

Zakoupením sady Microsoft Office 2019 Standard získají soukromí i firemní uživatelé všechny důležité nástroje, které potřebují k úspěšnému zvládnutí všech každodenních úkolů při zpracování dat a dokumentů - včetně komunikace po celém světě - pomocí komponent Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a digitálního poznámkového bloku OneNote. Kromě toho chrání před ztrátou dat osvědčené funkce, jako je prevence ztráty dat, komplexně spravovatelné bezpečnostní předpisy upravují také individuální přístupová práva k souborům; MS Office samozřejmě splňuje i přísné předpisy EU o ochraně osobních údajů.

Softwarový balíček aktuální edice Standard 2019 navíc obsahuje řadu praktických optimalizací pro profesionální a efektivní bezbariérovou práci i výměnu dokumentů pro společnou práci, zejména v cloudu. Kromě toho lze všechny programy Office používat také jako webové aplikace Office.

Office 2019 Standard Edition - jinak dostupný pouze jako součást smlouvy o hromadné licenci - je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako jednotlivá licence; navíc můžete využít naší mimořádně výhodné nabídky. V následujícím přehledu najdete všechny výhody, které vám Office 2019 nabízí.

Zvýšená uživatelská přívětivost sady Office 2019 Standard

Kromě nových programových funkcí přináší sada Office 2019 také řadu individuálních vylepšení stávajících aplikací, která celkově výrazně zvyšují uživatelskou přívětivost a snadnost používání.

Součástí jsou také funkce pro optimalizaci přístupnosti všech programů, například prostřednictvím podpory mezinárodních norem včetně praktických návrhů na podobu příslušných dokumentů, které jsou doplněny zvukovými poznámkami. K tomu jsou v části "Snadné použití" zahrnuty další možnosti s velkým výběrem tónů pro "Poskytování zpětné vazby pomocí zvuku". Word má nyní v Office 2019 diskrétnější pozadí pro soustředěnou práci s tmavými motivy Dark Grey a Black a také funkci převodu textu na řeč.

Nástroje pro učení, které najdete v nabídce "Zobrazení", umožňují ještě snadněji upravit šířku sloupců, barvy a další nastavení pro zlepšení čitelnosti textů. Díky funkci hlasitého čtení můžete také nastavit rychlost čtení.

K tomu se přidávají rozšířené možnosti použití volných kreseb v různých programech, které lze začlenit do ilustrací textů a tabulek.

Při používání sady Office 2019 Standard na zařízení s dotykovou obrazovkou lze programy ovládat prstem nebo stylusem.

Současná editace a správa dokumentů a souborů několika uživateli byla také dále optimalizována - k tomuto účelu je k dispozici cloudová služba OneDrive společnosti Microsoft, která umožňuje současný přístup k datům a jejich aktualizaci v reálném čase nebo sdílení odkudkoli. Komplexní zabezpečení je zajištěno aktuální správou přístupových a modifikačních práv, takže citlivé informace lze vyměňovat i prostřednictvím cloudu.

Přehled nejdůležitějších novinek sady Office 2019

V sadě Office 2019 Standard je také mnoho nových funkcí a nástrojů v osvědčených programech Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urychluje práci s texty různými nástroji - například pomocí funkce "Kontrola" může uživatel okamžitě vyhledat cizí slova nebo cizojazyčné výrazy, aniž by musel opustit program. Přímo v dokumentu lze také kreslit volnou rukou; k dispozici jsou také barevné piktogramy pro vizuální zvýraznění pasáží.
 • Excel 2019 nabízí nové možnosti vizualizace sestav, včetně mapových a trychtýřových diagramů, škálovatelné vektorové grafiky a vylepšené integrace a zobrazení volných kreseb. Kromě toho je nyní možné spojovat texty. Novinkou v aplikaci Excel je také ochrana proti ztrátě dat pro vyhledávání důvěrných typů dat, jako jsou čísla kreditních karet.
 • AplikacePowerPoint 2019 obsahuje nové vizuální efekty pro oživení prezentací nebo jejich větší dynamiku, například zvětšování nebo morfingové přechody. Kromě toho jsou k dispozici nové obrázky a upravitelné piktogramy, včetně vektorové grafiky, a také možnost integrovat vlastní ilustrace vytvořené digitálním perem. Označení textu známé z aplikace Word lze nyní použít i v aplikaci PowerPoint k barevnému zvýraznění pasáží.
 • Díky novým funkcím nabízíOutlook 2019 možnost třídit e-maily podle jejich důležitosti a významu a lze je také číst nahlas, což je praktické zejména na cestách. Ochrana před ztrátou dat (DLP) zajišťuje ochranu kritických dat před neoprávněným přístupem.

Přehled dalších funkcí sady Office 2019 Standard

Kromě již zmíněných funkcí programu mají uživatelé edice Office Standard k dispozici také následující funkce, z nichž některé jsou důležité zejména pro správce a nabízejí zejména vyšší zabezpečení a rozšířené možnosti kontroly.

Aktivace sady Office 2019 Standard pomocí svazkového licenčního klíče (VLK)

V této edici Office, která je primárně k dispozici pro zákazníky s objemovou licencí, je Volume Licence Key praktickým nástrojem pro správce ve větších firmách pro automatickou aktivaci a správu softwaru Microsoft.

Zásady skupiny pro lepší zabezpečení

Objekt zásad skupiny (GPO) poskytuje zásady skupiny pro zabezpečení Office 2019 pomocí souborů ADMX. Kromě kontroly aktualizací to má vliv také na nastavení zabezpečení, včetně kontroly maker v externích dokumentech.

Použití prostřednictvím služby Terminálová služba / Vzdálená plocha (RDS)

Office 2019 Standard lze používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy. Kromě toho licence zahrnuje právo na sekundární použití přenosného počítače definovaného uživatele.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie slouží ke zlepšení uživatelského komfortu. Za tímto účelem přenáší telemetrie technické údaje (telemetrické údaje) do operačního systému počítače, na kterém je nainstalován Office Standard.

Kontrola aktualizace

Řízení aktualizací nabízí správcům různé možnosti pro aktualizace funkcí nebo funkcí a aktualizace kvality důležité z hlediska bezpečnosti, jako jsou záplaty a opravy: méně důležité aktualizace funkcí lze ignorovat a zásadní aktualizace lze odložit maximálně o 5 týdnů.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Standard

Následující systémové požadavky se vztahují na všechny ediceMS Office 2019 Standard i na všechny ostatní edice; na ty se mohou vztahovat další požadavky.

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1,6 GHz nebo vyšší, dvoujádrový procesor
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB nebo více volného místa
 • Rozlišení/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pro rozhraní akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita sady Office 2019 Standard s operačními a serverovými systémy Windows

Rádi bychom znovu upozornili, že Microsoft Office 2019 Standard a všechny ostatní edice vyžadují jako operační systém Windows 10, aby byla zajištěna instalace a správné fungování softwaru. Microsoft Office 2019 není kompatibilní s předchozí verzí Windows 8 ani se staršími verzemi.

Pro použití sady Office Standard 2019 ve spojení se službou Vzdálená plocha je vyžadován systém Windows Server 2019.

32bitová nebo 64bitová verze - co je třeba zvážit při instalaci Office 2019 Standard?

Office 2019 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. Software se do počítače instaluje výhradně pomocí instalačního programu "klikni a spusť" (známého také jako "soubor klikni a vypusť"). Proto byste měli vědět následující: Při aktivaci licence Microsoft Office 2019 Standard se ve výchozím nastavení stáhne a nainstaluje 32bitová verze sady Office. Tuto verzi doporučuje společnost Microsoft i v případě, že v daném počítači jinak používáte 64bitovou verzi systému Windows. Výhodou 32bitové verze je větší kompatibilita s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které se používají společně s Office.

Na jednom počítači nelze současně nainstalovat 32bitovou a 64bitovou verzi Office 2019 Standard.

Co je dobré vědět: Jaké jsou licenční podmínky pro Microsoft Office 2019 Standard?

Každá edice Microsoft Office 2019 je licencována pro konkrétní koncové zařízení - stolní počítač, notebook atd. S licencí na software získáváte také právo instalovat libovolný počet kopií sady Office Standard a všech předchozích verzí na daném koncovém zařízení. Kromě toho můžete nainstalovat kopii na síťový server a používat ji buď vzdáleně, nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) s licencovaným koncovým zařízením.

Kupte si Microsoft Office 2019 Standard za nízkou cenu v obchodě se softwarem Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition je běžně k dispozici pouze jako svazková licence - u společnosti Wiresoft si ji však můžete zakoupit jako mnohem levnější jednotlivou licenci - včetně následujících výhod:

 • Po dokončení platby máte licenci Office 2019 Standard okamžitě k dispozici jako elektronický software ke stažení (ESD) k instalaci.
 • Zakoupená licence Microsoft Office 2019 Standard je jednosvazková licence.
 • U všech licencí Microsoft Office, které lze zakoupit u společnosti Wiresoft, obdržíte softwarový produkt, který budete používat výhradně vy, a to jako celek.
 • Veškerý nainstalovaný software Office od původního kupujícího byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže daná licence je 100% volná a použitelná.
 • Všechny jednotlivé licence pocházející z objemových licencí byly společností Wiresoft důkladně zkontrolovány z hlediska jejich skutečné použitelnosti.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí testovací verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které lze používat pouze s omezeními.
 • Při nákupu licence od společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft v souladu se zákonnými požadavky.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nákupu licence Microsoft Office 2019 Standard, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
1 937,00 Kč *
Naposledy zobrazené