Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

4 845,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10029
 • D86-05868
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visio 2019 Standard - Vizualizační program od společnosti Microsoft jako jednotná licence k...více
Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard - Vizualizační program od společnosti Microsoft jako jednotná licence k zakoupení

Visio2019 je nejnovější, nově přepracovaná verze softwaru společnosti Microsoft pro profesionální vizualizaci technických i obchodních procesů a pro objasnění složitých dat a skutečností - použití usnadňuje zejména velké množství různých typů diagramů, které jsou již zahrnuty jako tvary pro všechny typické oblasti použití. Verze 2019 aplikace Visio Standard obsahuje řadu nových funkcí a dalších tvarů, díky kterým je práce s ní a realizace nápadů ještě pohodlnější a efektivnější.

Aplikace Visio 2019 také umožňuje přímý import dat z aplikací Excel, Exchange nebo Azure Active Directory (pokud jsou k dispozici) a jejich použití v procesu tvorby. Díky optimalizované podpoře AutoCADu je import a zpracování souborů DWG ještě rychlejší a jednodušší.

Díky rozhraní známému z MS Office se i noví uživatelé okamžitě zorientují a mohou hned intuitivně používat integrované nástroje a převádět i složité myšlenky do živé grafiky a diagramů v závislosti na požadavcích: od map a obvodů přes pracovní postupy a vývojové diagramy až po organizační schémata - nově také drátové modely - a mnoho dalších forem zobrazení. Pomocí integrované funkce komentářů lze soubory vytvořené v aplikaci Visio 2019 Standard zpřístupnit i ostatním uživatelům pro spolupráci.

Při používání aplikace Visio 2019 na dotykovém zařízení lze program ovládat perem i prstem - ať už jde o kreslení nebo přidávání poznámek - což dále rozšiřuje možnosti použití.

Pro koho je Visio 2019 Standard určeno?

Standardní vydání aplikace Visio 2019 je určeno zejména malým a středním podnikům a živnostníkům, kteří chtějí vytvářet profesionální vizualizace v mnoha oblastech použití na vysoké úrovni. Tvary, které jsou přehledně uspořádány podle šablon, lze přizpůsobit vlastním požadavkům a uložit jako vlastní nové šablony. Při použití serveru SharePoint lze projekty nebo soubory vytvořené pomocí aplikace Visio sdílet s ostatními partnery a kolegy také prostřednictvím cloudu.

Standardní edice aplikace Microsoft Visio 2019 je obvykle k dispozici pouze v obchodech v rámci smlouvy o hromadné licenci; společnost Wiresoft ji nabízí v obchodě se softwarem jako jednotlivou licenci v nákupní verzi - jedná se o tzv. použitý software, který má také výrazně nižší cenu. To znamená, že kromě malých a středních podniků mají zejména osoby samostatně výdělečně činné a osoby na volné noze ekonomickou příležitost využívat tento osvědčený vizualizační software společnosti Microsoft.

Kromě toho v internetovém obchodě Wiresoft Software najdou další aplikace společnosti Microsoft kompatibilní s aplikací Visio 2019, například Windows 10, které je nutné nainstalovat jako nezbytnou podmínku pro používání aplikace Visio 2019 - také jako zvýhodněnou jednorázovou licenci Used Software. V následujícím přehledu jsou uvedeny nejdůležitější funkce a novinky aplikace Visio 2019 Standard Edition.

Používání šablon aplikace Visio a vytváření vlastních tvarů

Diagramy Visio dostupné v aplikaci Visio 2019 Standard jsou přehledně strukturovány podle různých šablon, které obsahují jednotlivé tvary. Lze je také přímo propojit s tabulkou Excelu nebo dokonce s databází, aby byly k dispozici jejich údaje. Portfolio šablon rozšířené v aplikaci Visio 2019 obsahuje více než 600 tvarů, včetně přibližně 400 "inteligentních" tvarů, u nichž propojená metadata automaticky upravují jejich vizualizaci, a také typy vyhovující průmyslovým standardům, které celkově výrazně rozšiřují kreativitu a také produktivitu, protože pokrývají téměř všechny oblasti, v nichž je třeba znázornit proces nebo uspořádání pro lepší srozumitelnost. V aplikaci Visio 2019 Standard jsou k tomuto účelu k dispozici mimo jiné následující typy diagramů:

 • Vývojové diagramy vizualizují fáze procesů v projektech nebo také technické postupy, zejména také diagramy Swimlane pro přiřazení jednotlivých pracovních kroků různým oddělením. Zvláštním případem jsou
 • Mezifunkční vývojové diagramy, jako jsou diagramy IDEF0 pro modelování systémových nebo podnikových rozhodnutí, a diagramy BPMN používané v podnikové informatice a řízení procesů.
 • Procesnídiagramy znázorňují zejména chemické nebo průmyslové procesy, včetně použitých zařízení.
 • Půdorysy vizualizují rozdělení architektonických prostor, např. pro plánování prostor ve firmách.
 • Stavební plány jako varianta půdorysů zobrazují mimo jiné infrastrukturu, jejíž znázornění je při plánování domu vyžadováno, např. technická schémata elektrických obvodů (také kvůli shodě s IEEE), instalací, potrubí a systémů.
 • Diagramy obchodních procesů se používají k vysvětlení složitých provozních postupů; patří mezi ně například
 • Organizační schémata, která znázorňují strukturu organizace a ukazují hierarchii a vzájemné závislosti, a
 • Otočné diagramy a diagramy časové osy k dokumentování chronologické posloupnosti vývoje, např. v obchodních procesech.
 • IT diagramy pro znázornění vzájemných vazeb, např. diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library) pro vysvětlení typických předdefinovaných procesů, funkcí a rolí, přiřazení Active Directory, ale také databázové diagramy.
 • 3D sloupcové grafy znázorňují obrat, růst zisku nebo jiné klíčové ukazatele výkonnosti.
 • Sekvenční diagramy zobrazují všechny aktéry nebo objekty, které se účastní interakce, a také události, které jsou jimi způsobeny.
 • Diagramy aktivit popisují vnitřní chování akcí nebo metod.
 • Stavové diagramy znázorňují posloupnost stavů, kterými objekt prochází, např. během životního cyklu výrobku.
 • Diagramy případů nebo případů užití popisují jednotlivé fáze vývojového projektu.
 • Komunikační diagramy vizualizují interakci prvků v systému.
 • Diagramy notace databáze slouží k znázornění modelu databáze.

Kromě těchto a mnoha dalších typů diagramů si uživatelé mohou v aplikaci Visio 2019 Standard vytvářet vlastní tvary a přidávat je do šablony "Oblíbené" pro opakované použití, a tak je opakovaně používat jako nový hlavní tvar. Tvary obsažené v aplikaci Visio 2019 Standard lze podle potřeby upravovat nebo doplňovat, např. zvýraznit jednotlivé části nebo obsah, a místo vybraného tvaru lze upravovat celý diagram: Text lze formátovat, měnit jeho barvu a také jej otáčet, měnit tloušťku, styl a barvu čar a pro zvýraznění jsou k dispozici také barvy výplní, přechody, průhlednosti a vzory a efekty stínů, světelnosti, odrazu a 3D.

Nové tvary a podpora externích typů diagramů v aplikaci Visio 2019

Kromě toho nabízí Visio 2019 Standard také zcela nové typy diagramů nebo funkcí a vylepšenou podporu souborů DWG:

Začněte rychle pracovat s novými startovacími diagramy v aplikaci Visio 2019

Aplikaci Visio 2019 lze používat ještě intuitivněji díky novým šablonám Start pro brainstorming, organizační diagram a SDL (zkratka pro "Shapes Specification and Description Language"), které se obvykle nejlépe hodí pro vytváření často požadovaných zobrazení vývojových diagramů, pracovních postupů a časových os. Ty jsou doplněny praktickými tipy, které umožní i začátečníkům snadno a rychle vytvořit příslušný diagram.

Novinka: Drátové diagramy

Drátové diagramy, které jsou novinkou v aplikaci Visio 2019, jsou vhodné zejména pro zobrazení návrhů uživatelského rozhraní aplikace. Při vývoji aplikací jsou proto zapotřebí zejména schémata drátěných rámů, která slouží k načrtnutí nápadů na jejich funkce a obsah.

Novinka: Vylepšená podpora aplikace AutoCAD

Visio 2019 Standard nabízí také vylepšenou a rozšířenou podporu AutoCADu, která se vyznačuje zejména rychlejším importem souborů a lepším škálováním a překrýváním tvarů bez zpoždění.

Objekty AutoCADu lze tedy otevřít ve Visiu 2019 a převést je na tvary Visia.

Například půdorys budovy vytvořený v AutoCADu lze otevřít v aplikaci Visio a doplnit jej o tvary, které vizualizují plánování interiéru s nábytkem nebo pracovišti, stroji a zařízením atd., stejně jako lidmi. Aplikace Visio Standard umí importovat soubory DWG nebo DXF vytvořené v aplikaci AutoCAD verze 2007 nebo starší.

Hardwarové a další požadavky na používání aplikace Microsoft Visio 2019 Standard

MS Vision 2019 Standard lze používat ve 32bitové i 64bitové verzi a zde pouze ve spojení s Windows 10 nebo Windows Server 2019! Další informace o minimálních požadavcích naleznete v následujícím přehledu:

 • Procesor: 1,6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový
 • Operační systémy (nezbytně nutné): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: 4 GB RAM (64bitová), 2 GB RAM (32bitová)
 • Místo na pevném disku: 4,0 GB volného místa
 • Rozlišení displeje/obrazovky 1 280 x 768
 • Grafika: Grafická karta DirectX 10 pro akceleraci grafického hardwaru
 • Verze .NET: některé funkce Vision 2019 mohou vyžadovat instalaci dodatečné verze .NET 3.5 nebo 4.6 a vyšší
 • Používání funkcí správy souborů aplikace Visio v cloudu vyžaduje další služby OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint

Koupit MS Visio 2019 Standard Edition jako jednu licenci za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Wiresoft nabízí MS Visio 2019 Standard Edition v internetovém obchodě ve formě licence pro jednoho uživatele jako tzv. použitý software - za výrazně nižší cenu ve srovnání se srovnatelným novým produktem. Kromě výrazně snížené ceny nabízí tato nákupní verze aplikace Visio také velkou výhodu v podobě neomezené použitelnosti, protože se nejedná o předplacenou verzi.

Tato licence MS Visio 2019 Standard Edition pro jednoho uživatele pochází z objemové licence stejného programu Microsoft, která byla zakoupena nebo také používána společností. Přeprodejem objemové licence došlo k jejímu rozdělení a následné přeměně na jednotlivé licence, což z ní dělá tzv. použitý software nebo "použitý software". Rozdělení na jednotlivé licence ani nové označení aplikace Visio 2019 Standard jako "použitý software" však neznamená žádné omezení funkčnosti nebo použitelnosti - jednak proto, že tento postup nepředstavuje porušení platných předpisů, a jednak proto, že software se obecně neopotřebovává.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečným obchodem - s mnoha výhodami! Při nákupu licencí dostupných ve Wiresoft Shopu, jako je MS Visio 2019 Standard, můžete využít nejen naprosto příznivou cenu, ale také bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po zaplacení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého klíče. Zejména nákup licencí použitého softwaru, například MS Visio 2019 Standard nebo jiného programu, vám nabízí výhodnou možnost používat exkluzivní edice programů Microsoft bez omezení.

V obchodě Wiresoft Software Shop s použitým softwarem od společnosti Microsoft najdete nejen MS Visio 2019 Standard Edition, ale i další verze a edice tohoto programu a také další aplikace společnosti Microsoft, např. Windows 10 a Windows Server 2019, které jsou kompatibilní s aktuální verzí. Máte-li jakékoli dotazy k produktu MS Visio 2019 Standard nebo k jakémukoli jinému softwaru společnosti Microsoft, který zde nabízíme, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené