Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10029
 • D86-05868
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 046,90 Kč * 3 384,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Visio 2019 je nejnovější, nově přepracovaná verze softwaru společnosti Microsoft pro profesionální vizualizaci technických i obchodních procesů a pro objasnění složitých dat a skutečností - použití usnadňuje zejména velké množství různých typů diagramů, které jsou již zahrnuty jako tvary pro všechny typické oblasti použití. Verze 2019 aplikace Visio Standard obsahuje řadu nových funkcí a dalších tvarů, díky nimž je práce s ní a realizace nápadů ještě pohodlnější a efektivnější.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard - Vizualizační program od společnosti Microsoft jako jedna licence k zakoupení

Visio2019 je nejnovější, nově přepracovaná verze softwaru společnosti Microsoft pro profesionální vizualizaci technických i obchodních procesů a pro objasnění složitých dat a skutečností - použití usnadňuje zejména velké množství různých typů diagramů, které jsou již zahrnuty jako tvary pro všechny typické oblasti použití. Verze 2019 aplikace Visio Standard obsahuje řadu nových funkcí a dalších tvarů, díky nimž je práce s ní a realizace nápadů ještě pohodlnější a efektivnější.

Kromě toho aplikace Visio 2019 umožňuje také přímý import dat z aplikací Excel, Exchange nebo Azure Active Directory (pokud jsou k dispozici) a jejich použití při tvorbě. Díky zjednodušené podpoře AutoCADu je import a zpracování souborů DWG ještě rychlejší a jednodušší.

Se známým systémem MS Office známé desktopové rozhraní, v němž se i noví uživatelé okamžitě zorientují a budou schopni intuitivně používat integrované nástroje a převádět i složité myšlenky do přehledné grafiky a diagramů v závislosti na požadavcích: od map a obvodů přes pracovní postupy a vývojové diagramy až po organizační schémata - nově také drátěné modely - a mnoho dalších forem prezentace. Pomocí integrované funkce komentářů lze soubory vytvořené pomocí aplikace Visio 2019 Standard zpřístupnit také ostatním uživatelům pro spolupráci.

Při používání aplikace Visio 2019 na dotykovém zařízení lze program ovládat stylusem i prstem - ať už jde o kreslení nebo přidávání poznámek - což dále rozšiřuje možnosti jeho použití.

Pro koho je určena aplikace Visio 2019 Standard?

Edice Standard aplikace Visio 2019 je určena zejména malým a středním podnikům a živnostníkům, kteří chtějí vytvářet profesionální vizualizace v mnoha oblastech použití na vysoké úrovni. Přehledné tvary lze upravit podle vlastních požadavků a uložit je jako nové šablony. Při použití serveru SharePoint lze projekty nebo soubory vytvořené pomocí aplikace Visio sdílet s ostatními partnery a kolegy také prostřednictvím cloudu.

Edice Standard aplikace Microsoft Visio 2019 je obvykle k dispozici pouze v obchodech v rámci smlouvy o hromadné licenci; společnost Wiresoft ji nabízí v obchodě se softwarem jako jednotlivou licenci v nákupní verzi - jedná se o tzv. použitý software, který má také výrazně nižší cenu. Kromě malých a středních podniků tak mají zejména osoby samostatně výdělečně činné a osoby na volné noze ekonomickou možnost využívat tento osvědčený vizualizační software společnosti Microsoft.

Kromě toho najdou v internetovém obchodě Wiresoft Software další aplikace Microsoft kompatibilní s Visio 2019, například Windows 10, které je nutné nainstalovat jako předpoklad pro používání Visio 2019 - také jako zvýhodněnou jednorázovou licenci Used Software. Následující přehled ukazuje nejdůležitější funkce a novinky aplikace Visio 2019 Standard Edition.

Používání šablon aplikace Visio a vytváření vlastních tvarů

Diagramy Visio dostupné v aplikaci Visio 2019 Standard jsou přehledně strukturovány podle různých šablon, které obsahují jednotlivé tvary. Lze je také přímo propojit s tabulkou Excelu nebo dokonce s databází, aby byly k dispozici jejich údaje. Portfolio šablon rozšířené v aplikaci Visio 2019 obsahuje více než 600 tvarů, včetně přibližně 400 "chytrých" tvarů, u nichž propojená metadata automaticky upravují jejich vizualizaci, a také typy vyhovující průmyslovým standardům, které celkově výrazně rozšiřují kreativitu a také produktivitu tím, že pokrývají téměř jakoukoli oblast, kde je třeba znázornit proces nebo uspořádání pro lepší pochopení. Pro tento účel jsou ve Visiu 2019 k dispozici mimo jiné následující typy diagramů Standard:

 • Vývojové diagramy vizualizují fáze procesů v projektech nebo i technické postupy, zejména také Swimlane diagramy pro přiřazení jednotlivých pracovních kroků různým oddělením. Zvláštním případem jsou
 • Mezifunkční vývojové diagramy, jako jsou diagramy IDEF0 pro modelování systémových nebo obchodních rozhodnutí, a diagramy BPMN používané v podnikové informatice a řízení procesů.
 • Procesnídiagramy znázorňují zejména chemické nebo průmyslové procesy, včetně použitých zařízení.
 • Půdorysy vizualizují uspořádání architektonických prostor, např. pro plánování prostor ve firmách.
 • Stavební schémata jako varianta půdorysů zobrazují mimo jiné infrastrukturu, jejíž znázornění je nutné při plánování domu, např. pomocí technických schémat elektrických obvodů (také pro shodu s IEEE), instalací, potrubí a systémů.
 • Diagramy podnikových procesů se používají k vysvětlení složitých provozních procesů; patří mezi ně
 • Organizační schémata, která znázorňují strukturu organizace a ukazují hierarchii a závislosti, a
 • Otočné diagramy a diagramy časové osy k dokumentování chronologické posloupnosti vývoje, např. v obchodních procesech.
 • IT diagramy pro znázornění vzájemných vazeb, např. diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library) pro vysvětlení typických předdefinovaných procesů, funkcí a rolí, přiřazení Active Directory, ale také databázové diagramy.
 • 3D sloupcové grafy znázorňují prodej, růst zisku nebo jiné klíčové ukazatele výkonnosti.
 • Sekvenční diagramy zobrazují všechny aktéry nebo objekty, které se účastní interakce, a také události, které jsou jimi způsobeny.
 • Diagramy aktivit popisují vnitřní chování akcí nebo metod.
 • Stavové diagramy znázorňují posloupnost stavů, kterými objekt prochází, např. během životního cyklu výrobku.
 • Diagramy případů nebo případů užití popisují jednotlivé fáze vývojového projektu.
 • Komunikační diagramy vizualizují interakci prvků v systému.
 • K znázornění modelu databáze se používajínotační diagramy databáze.

Kromě těchto a mnoha dalších typů diagramů mohou uživatelé ve Vision 2019 vytvářet také vlastní tvary Standard také vytvářet vlastní tvary a přidávat je do šablony "Oblíbené" pro opakované použití, a tak je opakovaně používat jako nový hlavní tvar. Tvary obsažené v aplikaci Visio 2019 Standard lze podle potřeby upravovat nebo doplňovat, např. zvýrazňovat jednotlivé části nebo obsah, stejně tak lze upravovat celý diagram namísto vybraného tvaru: Text lze formátovat, měnit jeho barvu a otáčet jej, měnit tloušťku, styl a barvu čar, k dispozici jsou také barvy výplní, přechody, průhlednosti a vzory, stíny, záře, odlesky a 3D efekty pro zvýraznění.

Nové tvary a podpora externích typů diagramů v aplikaci Visio 2019

Za tímto účelem nabízí aplikace Visio 2019 Standard také zcela nové typy diagramů nebo funkcí a vylepšenou podporu souborů DWG:

Začněte rychle pracovat s novými startovacími diagramy v aplikaci Visio 2019

Aplikace Visio 2019 se používá ještě intuitivněji díky novým startovacím diagramům pro šablony Brainstorming, Organational Chart a SDL (zkratka pro "Shapes Specification and Description Language"), které jsou obvykle nejlepší pro vytváření často potřebných reprezentací vývojových diagramů, pracovních postupů a časových os. Ty jsou doplněny praktickými radami, díky nimž si i začátečníci snadno a rychle vytvoří příslušný diagram.

Novinka: Drátové diagramy

Drátové diagramy, které jsou novinkou v aplikaci Visio 2019, jsou vhodné zejména pro zobrazení návrhů uživatelského rozhraní aplikace. Při vývoji aplikací jsou proto zapotřebí zejména schémata drátěných rámů, která umožňují načrtnout představy o jejich funkcích a obsahu.

Novinka: Vylepšená podpora aplikace AutoCAD

Visio 2019 Standard nabízí také vylepšenou a rozšířenou podporu AutoCADu, zejména rychlejší import souborů a lepší škálování a překrývání tvarů bez zpoždění.

Objekty AutoCADu lze tedy otevřít ve Visiu 2019 a převést je na tvary Visia.

Například půdorys budovy vytvořený v aplikaci AutoCAD lze otevřít v aplikaci Visio, kde jej lze doplnit o tvary, které vizualizují plánování interiéru s nábytkem nebo pracovními místy, stroji a zařízením atd., stejně jako lidmi. Aplikace Visio Standard může importovat soubory DWG nebo DXF vytvořené v aplikaci AutoCAD verze 2007 nebo starší.

Hardwarové a další požadavky na používání aplikace Microsoft Visio 2019 Standard

MS Vision 2019 Standard lze používat ve 32bitové i 64bitové verzi a zde pouze ve spojení s Windows 10 nebo Windows Server 2019! Další podrobnosti o minimálních požadavcích naleznete v následujícím přehledu:

 • Procesor: 1,6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový
 • Operační systémy (nezbytně nutné): Windows 10, Windows Server 2019
 • Paměť: 4 GB RAM (64bitová), 2 GB RAM (32bitová)
 • Místo na pevném disku: 4,0 GB volného místa
 • Rozlišení displeje/obrazovky 1 280 x 768
 • Grafika: Grafická karta DirectX 10 pro akceleraci grafického hardwaru
 • Verze .NET: některé funkce Vision 2019 mohou vyžadovat instalaci dodatečné verze .NET 3.5 nebo 4.6 a vyšší
 • Používání cloudových funkcí správy souborů aplikace Visio vyžaduje také OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint

Koupit MS Visio 2019 Standard Edition levně jako jedinou licenci u Wiresoft

MS Visio 2019 nabízí společnost Wiresoft ve verzi Standard Edition v internetovém obchodě ve formě licence pro jednoho uživatele jako tzv. použitý software - za výrazně nižší cenu ve srovnání se srovnatelným novým produktem. Kromě výrazně snížené ceny nabízí tato nákupní verze aplikace Visio také velkou výhodu v podobě časově neomezené použitelnosti, protože se nejedná o verzi s předplatným.

Tato licence MS Visio 2019 pro jednoho uživatele edice Standard pochází z objemové licence stejného programu společnosti Microsoft, která byla zakoupena nebo také používána společností. Při dalším prodeji byla objemová licence rozdělena a v průběhu procesu převedena na jednotlivé licence, díky čemuž je pak známá jako použitý software nebo "Used Software". Rozdělení na jednotlivé licence ani nové označení aplikace Visio 2019 však nejsou v souladu s požadavky Standard jako "použitý software" neznamená žádné omezení jeho funkčnosti nebo použitelnosti - jednak proto, že tento postup nepředstavuje porušení platných předpisů, a jednak proto, že software se obecně neznehodnocuje.

Nákup softwaru je u společnosti Wiresoft vždy bezpečný - s mnoha výhodami! Při nákupu licencí dostupných v obchodě Wiresoft Shop, například MS Visio 2019 Standard, můžete těžit nejen z naprosto příznivé ceny, ale také z bezpečnosti kupujícího díky okamžitému stažení po zaplacení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého klíče k objemové licenci. Zejména nákup použitých softwarových licencí, například pro MS Visio 2019 Standard nebo jiný program, vám nabízí výhodnou příležitost používat exkluzivní edice programů Microsoft bez omezení.

V obchodě Wiresoft Software Shop s použitým softwarem od společnosti Microsoft naleznete MS Visio 2019 Standard Edition, stejně jako další verze a edice tohoto programu a další aplikace společnosti Microsoft, například Windows 10 a Windows Server 2019, které jsou kompatibilní s aktuální verzí. Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace MS Visio 2019 Standard nebo jakéhokoli jiného zde nabízeného softwaru společnosti Microsoft, využijte naši odbornou radu prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie