Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2021

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10486
  • 059-05143
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Word 2021 je nejnovější verze softwaru pro zpracování textu společnosti Microsoft používaná po celém světě. Tento bohatě vybavený kancelářský program se svými integrovanými nástroji a intuitivním ovládáním zdaleka neomezuje pouze na psaní a úpravu textů: četné možnosti návrhu umožňují vkládání grafiky a tabulek, všestranné možnosti prezentace a formátování dokumentů jsou vhodné nejen pro vyřizování obchodní korespondence, ale také pro tvorbu profesionálně zpracovaných diplomových prací a informativních zpráv, stejně jako vizitek, brožur a letáků, které lze přímo ve Wordu uložit do formátu PDF pro tisk. Různé formáty souborů lze v aplikaci Microsoft Word také upravovat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - všestranný program pro zpracování textu

Word 2021 je nejnovější verze softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft, která se používá po celém světě. Tento bohatě vybavený kancelářský program se svými integrovanými nástroji a intuitivním ovládáním zdaleka neomezuje jen na psaní a úpravu textů: četné možnosti návrhu umožňují vkládání grafiky a tabulek, všestranné možnosti prezentace a formátování dokumentů jsou vhodné nejen pro zpracování obchodní korespondence, ale také pro tvorbu profesionálně navržených diplomových prací a informativních zpráv, stejně jako vizitek, brožur a letáků, které lze přímo ve Wordu uložit jako PDF pro tisk. Pomocí aplikace Microsoft Word lze také upravovat různé formáty souborů.

Mnoho typických formátových šablon je doplněno dalšími rozsáhlými možnostmi rozvržení stránky, aby bylo možné vytvářet přehledné a rychle čitelné texty; důležité dokumenty lze také chránit před kopírováním nebo označit pro další použití vložením vodoznaků.

Kromě toho mnoho inteligentních nástrojů, jako je kontrola pravopisu a možnosti automatických oprav, usnadňuje a urychluje sestavování textových dokumentů podle platných pravidel pravopisu.

Praktická lišta umožňuje rychlé přepínání mezi jednotlivými aplikacemi pouhým kliknutím.

Díky volitelnému připojení desktopového programu ke službě Microsoft Cloud může na dokumentu pracovat společně i několik uživatelů v reálném čase, což nabízí řadu možností pro lepší týmovou práci. Také Word 2021 má individuální přidělení práv pro jednotlivé Word.doc, které může například omezit nebo znemožnit čtení nebo úpravy jinou osobou.

Kromě těchto osvědčených funkcí starších verzí Wordu nabízí MS Word 2021 také řadu nových praktických funkcí, díky nimž je psaní, editace i čtení textových dokumentů ještě příjemnější a efektivnější než dříve. Patří mezi ně tmavý režim, který je šetrnější k očím, zejména při dlouhém sledování obrazovky, možnosti přehledného zobrazení delších textových souborů, které urychlují vyhledávání konkrétních pasáží, a vylepšená podpora přístupnosti. Nástroje pro učení zvyšují čitelnost a funkce volné ruky umožňuje uživatelům kreslit vlastní náčrty a diagramy od ruky a vkládat je přímo do dokumentu. Chcete-li v počítači používat MS Word 2021 , musí být nejprve nainstalován systém Windows 10. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2021 najdete v následujícím přehledu.

V internetovém obchodě Wiresoft  můžete získat jak aktuální verzi Wordu 2021, tak jeho předchůdce a další programy Office jako jednotlivé aplikace za mimořádně nízkou cenu.

Přehled všech nových funkcí aplikace Word 2021

Přechod na verzi 2021 aplikace Word se vyplatí zejména těm uživatelům, kteří se tvorbě textů věnují profesionálně a chtějí zvýšit svou efektivitu při psaní a čtení. Mnoho funkcí jim usnadňuje soustředit se na to nejdůležitější.

Zejména pokud mají být dokumenty vytvářeny bezbariérově, aby oslovily okruh adresátů, kteří mají problémy se čtením a porozuměním textu, usnadní vám nově integrované funkce, které zohledňují i mezinárodní normy, vytváření textů, které mohou číst všichni.

K dispozici jsou také další funkce pro tvorbu a publikování vědeckých dokumentů, zejména při používání složitých vzorců, což je nyní možné díky podpoře standardního programu LaTeX, který se používá po celém světě.

Větší přehlednost díky různým možnostem zobrazení

Word 2021 nabízí také více vizuálních možností. Tato verze například kombinuje uživatelské rozhraní s páskou známé z Word 2016 s moderním, známým vzhledem dlaždic, který je typický i pro Windows 10. Často používané prvky nebo funkce jsou umístěny výrazněji, takže jsou k dispozici ještě rychleji.

A pokud chcete i nadále používat známý vzhled pásu karet z dřívějších verzí aplikace Word, můžete rozhraní také přepracovat.

Větší srozumitelnost se týká také použití na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, kde byla zvýšena citlivost rozhraní pro zadávání perem.

Zejména při práci s rozsáhlými textovými dokumenty může být vyhledávání konkrétních pasáží nebo částí rychle obtížné. Ve Wordu 2021 můžete kromě známého vertikálního zobrazení, při kterém procházíte všechny stránky shora dolů, používat novou funkci "stránka po stránce" a listovat dokumentem Wordu jako knihou. U středně dlouhých textů zajišťuje orientaci nová funkce "Miniatury": Všechny stránky se v přehledu zobrazují v malém formátu, takže se můžete rychle přesunout na hledané místo.

Kromě toho má Word 2021 diskrétnější pozadí s novými tmavými motivy Dark Grey a Black, které rovněž podporují soustředěné psaní a čtení textů.

Větší přístupnost díky podpoře opravy chyb

Vylepšená podpůrná oprava chyb integrovaná do aplikace Word 2021 naznačuje zlepšení způsobu zpřístupnění dokumentu. K tomu využívá mimo jiné mezinárodní standardy, které zajišťují snadnou čitelnost a úpravu obsahu pro uživatele se zdravotním postižením.

Po kliknutí na položku nabídky "Kontrola" v části "Kontrola přístupnosti" vám program navrhne nápravná opatření, která můžete snadno a okamžitě přijmout jedním kliknutím.

K tomu můžete využít také podporu zvukové zpětné vazby. Funkce cue audio vás pak při práci doprovází zvukovými efekty a zvukovými signály. Poskytuje akustické nápovědy nebo upozornění, pokud neúmyslně změníte určité možnosti, nebo jako potvrzení po provedení akce: například při odesílání e-mailu nebo mazání či vkládání obsahu.

Výukové nástroje pro efektivnější práci s textem

Učební nástroje jsou ve Wordu praktickou funkcí nejen pro žáky a studenty, ale usnadňují porozumění textu i profesionálům. Nástroje integrované ve Wordu 2021 vám například umožňují upravit šířku sloupců, rozestupy mezi textem a barvu stránky, abyste díky přehlednější prezentaci méně namáhali oči.

Zaměření na řádky zvyšuje vaši koncentraci a zajišťuje menší rozptylování, protože omezuje čtecí plochu na jeden, tři nebo pět řádků. Pokud chcete nechat text přečíst nahlas v aplikaci Word 2021, právě přečtená slova se současně zvýrazní, abyste mohli snadno sledovat, co v textu slyšíte.

Režim soustředění známý ze starších verzí Wordu vám také pomůže lépe se soustředit ve Wordu 2021: zobrazení dokumentu se stane přehlednějším díky skrytí všech panelů nástrojů.

Integrovaná funkce překladu

Chcete-li při psaní nebo čtení přeložit úryvek textu nebo dokonce celý text, nemusíte již ve Wordu 2021 vyvolávat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, abyste překlad získali tam: díky integrované funkci překladu je to s pomocí automatického rozpoznávání řeči zbytečné. Překladač Microsoft obsahuje více než 60 jazyků, z nichž 11 lze přeložit.

Nástroj pro kreslení od ruky

To, co bylo dříve možné pomocí touchpadů nebo chytrých telefonů, lze nyní provádět také pomocí nového nástroje pro kreslení volnou rukou ve Wordu. Volitelně můžete pomocí pera, dotykového ovládání, ale také počítačové myši, používat funkci volné ruky k vytváření značek v textu nebo spontánně vytvářet náčrty a vzorce a vkládat je.

Společnost Microsoft k tomuto účelu poskytuje v aplikaci Word 2021 několik digitálních per, včetně tužky na kreslení, pera na psaní a zvýrazňovače na zvýrazňování pasáží textu. K dispozici je výběr různých tlouštěk pera, 16 plných barev a 8 efektů.

Každý nakreslený tvar z volné ruky pak lze přesouvat nebo kopírovat a dále upravovat stejným způsobem jako ostatní prvky kreslení.

Přidávání a úpravy vektorové grafiky

Prezentace a pracovní listy můžete vytvářet v aplikaci Word 2021 pomocí piktogramů a symbolů a 3D obrázků. Obzvláště zajímavou možností je zde také použití škálovatelné vektorové grafiky neboli souborů SVG (Scalable Vector Graphics). Ty lze měnit velikost, otáčet nebo dokonce různě obarvovat, aniž by došlo ke ztrátě kvality obrazu.

Použití LaTeXu v aplikaci Word 2021 k vytváření vzorců

Dosud bylo při vytváření vědeckého textu omezeno zobrazování složitějších vzorců pomocí editoru vzorců. Word 2021 nyní podporuje také LaTeX pro tvorbu profesionálních vzorců, které s ním lze převádět.

Systémové požadavky pro aplikaci Word 2021

  • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: alespoň 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
  • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů) na instalační jednotce
  • Grafická karta: 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Podporované jazyky: Německy, dánsky, anglicky, francouzsky, italsky, polsky, španělsky a další

Koupit Word 2021 jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

MS Word je tradiční pevnou součástí balíků Microsoft Office. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si můžete Word 2021 od společnosti Wiresoft zakoupit nejen jako součást sady Office Suite 2021, ale také jako samostatný program, aniž byste se museli zavazovat k předplatnému nebo dodržovat jakákoli časová omezení používání. Zakoupení samostatného programu Word 2021 se vyplatí i z dlouhodobého hlediska, protože nemusíte stahovat žádné aktualizace, které jsou zpoplatněny.

Tato samostatná licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2021.

Zejména pro osoby samostatně výdělečně činné a menší firmy s malým počtem zaměstnanců, které nepotřebují všechny ostatní programy obsažené v sadě Office, představuje zakoupení samostatného programu Word 2021 mimořádně levný způsob, jak používat tento klasický software pro zpracování textu.

Všechnylicence na software Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou originální produkty Microsoft, které si zakoupíte jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Mohou pocházet z množstevních licencí nebo být z druhé ruky, ale to vás nijak neznevýhodňuje. Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které lze používat pouze s omezeními. Každý softwarový produkt společnosti Wiresoft je po zakoupení plně a legálně použitelný, protože v případě takto použitých programů byl veškerý software, který byl dříve nainstalován původním kupujícím, odstraněn spolu s prodejem společnosti Wiresoft, takže je opět 100% volný a použitelný. Všechny licencované produkty společnosti Wiresoft byly také důkladně otestovány z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Pokud máte další dotazy ohledně nákupu MS Word 2021 nebo jiného kancelářského softwaru, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie