Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 886,90 Kč * 3 206,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Aktuální Office Suite ve verzi 2019 nabízí profesionálním uživatelům (kromě edic Home & Business, Professional a Standard), zejména s edicí Professional Plus, nebývalou úroveň funkcí a pohodlí při vytváření a úpravách dokumentů i komunikaci, které umožňují také spolupráci v cloudu na nové úrovni. Software zároveň zohledňuje řadu bezpečnostních standardů, včetně aktuálních nových předpisů o ochraně osobních údajů. Dále zde najdete řadu vylepšení a doplňků osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Zejména zjednodušené vydávání dokumentů a editace v reálném čase usnadňují společnou práci v týmu.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - pro všechny potřeby podnikových profesionálů

Aktuální sada Office Suite ve verzi 2019 nabízí profesionálním uživatelům (kromě edic Home & Business, Professional a Standard), zejména v edici Professional Plus, nebývalou úroveň funkcí a pohodlí při tvorbě a úpravách dokumentů a komunikaci, které zároveň umožňují spolupráci v cloudu na nové úrovni. Software zároveň zohledňuje řadu bezpečnostních standardů včetně aktuálních nových předpisů o ochraně osobních údajů.

Kromě toho najdete mnoho vylepšení a doplňků osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Společnou práci v týmech usnadňuje zejména zjednodušené vydávání dokumentů a editace v reálném čase.

Kromě toho je ve verzi Professional Pro Edition k dispozici velké množství dalších nástrojů: Access, Publisher a Skype for Business.

Office Professional Plus je běžně k dispozici pouze prostřednictvím licenčních smluv - v obchodě se softwarem společnosti Wiresoft je tato sada k dispozici také jako jednotlivá licence - a za mimořádně nízkou cenu. Níže najdete podrobné informace o mnoha aplikacích a exkluzivních funkcích, které jsou k dispozici pouze v této edici.

Osvědčené aplikace Office jsou na Professional Plus ještě výkonnější

Programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook jsou i nadále důležitým základem všech sad Office od společnosti Microsoft. Ve verzi Microsoft Office 2019 byly tyto funkce ještě více optimalizovány a byly přidány základní funkce:

 • Microsoft Word obsahuje několik funkcí, které urychlují práci s dokumenty, například integrovaný nástroj pro překlad, funkci diktování a také hlasový výstup, který při paralelním psaní předčítá texty nahlas. Vylepšená kontrola pravopisu nyní nabízí také opravu gramatiky. A abyste šetřili svůj zrak, můžete Word zobrazit i v tmavém režimu.
 • Microsoft Excel byla rozšířena o řadu funkcí pro profesionální analýzu a úpravy tabulek, včetně filtrů časové osy a dalších funkcí pro přehlednou prezentaci v přehledech.
 • Microsoft PowerPoint přináší mimo jiné efekty morfingu a funkci zoomu, další možnosti oživení živých prezentací, které lze provádět také pomocí digitálního pera.
 • Microsoft Outlook zjednodušuje globální spolupráci s kolegy a partnery v místech s jiným časovým pásmem: program nyní automaticky přepočítává vzniklý časový rozdíl; můžete si také přizpůsobit gesta, například pohyby prstem.
 • Microsoft OneNote můžete používat jako osobní poznámkový blok , kam si můžete průběžně zapisovat důležité nápady nebo úkoly a který lze také propojit s Cortanou.
 • Microsoft Publisher slouží k publikování vytvořené grafiky.
 • Microsoft Access můžete použít k vytvoření profesionálních databází podle svých osobních požadavků.

Využijte mnoho výhod pro své podnikání s Office 2019 Professional Plus

Office 2019 edition Professional Plus vám kromě osvědčených funkcí nabízí řadu dalších výhod:

 • Patří mezi ně nejen podpora intuitivní spolupráce na dokumentech, tabulkách nebo prezentacích v týmu, ale také vzájemná komunikace, která je díky Office Professional Plus ještě jednodušší.
 • Uživatelské rozhraní Office 2019 je také přehlednější - pro flexibilní a efektivní práci.
 • Jednoduché používání mnoha funkcí Office je možné také prostřednictvím mobilního přístupu na chytrém telefonu nebo tabletu - pro úpravu dokumentů na cestách jsou webové aplikace obzvláště praktické, protože jednotlivé funkce a prvky lze najít ještě rychleji.
 • Soubory lze v cloudu otevírat a sdílet i s jinými zařízeními než s osobním počítačem - potřebujete pouze osobní přístupové údaje.
 • Online úložiště také minimalizuje riziko havárie dat, OneDrive vám poskytuje  5 GB úložného prostoru v cloudu.
 • Důležitou novou funkcí v aplikaci Outlook 2019, která vám pomůže zvládnout neustálý příval e-mailů, je funkce "Nepořádek". Tato inteligentní funkce automaticky odděluje důležité zprávy od nedůležitých a pouze ty první přeposílá přímo do schránky.

Kromě toho existuje řada dalších funkcí, které jsou uživatelům k dispozici výhradně v aplikaci Office 2019 Professional Plus.

Přehled všech exkluzivních funkcí Office Professional Plus

Níže naleznete přehled exkluzivních nástrojů a aplikací funkcí edice Office Professional PlusNásleduje přehled exkluzivních nástrojů a aplikací z funkcí edice, které ještě více zefektivňují komunikaci a spolupráci se zaměstnanci a obchodními partnery a zároveň podporují dodržování právních a podnikových norem pro zabezpečení dat v e-mailovém provozu.

Ochrana důležitého obsahu e-mailů a souborů pomocí správy práv k informacím

Správa práv k informacím (IRM) chrání citlivé a důvěrné informace v e-mailech a souborech Office tím, že zabraňuje jejich čtení, kopírování, tisku nebo přeposílání neoprávněnými osobami.

Společnosti a organizace mohou pomocí IRM prosazovat zásady, které chrání informace před vyzrazením nejen interně, ale také při komunikaci s externími obchodními partnery nebo jinými stranami. Příslušná omezení nebo oprávnění jsou uložena v samotném souboru, takže platí i bez ohledu na adresáta zprávy.

Uchovávání e-mailů pro uchovávání zpráv

Pomocí funkce Uchovávání e-mailů mohou uživatelé ve webové aplikaci Outlook Web App vytvářet různé zásady uchovávání zpráv a složek. Zásady uchovávání například určují, jak dlouho se e-mail ukládá, zatímco zásady archivace určují, jak dlouho se e-mail ukládá ve složce, než se automaticky přesune do archivu.

Prevence ztráty dat zabraňuje ztrátě a úniku dat

Prevence ztráty dat (DLP) je osvědčený nástroj společnosti Microsoft pro ochranu důvěrných informací nebo dat Office před náhodným nebo úmyslným vyzrazením zaměstnanci. Díky němu mohou organizace nebo společnosti chránit osobní údaje před neoprávněným přístupem, jak to vyžaduje například zákon DSVGO.

Dynamická kontrola založená na obsahu sleduje všechny pohyby dat a blokuje přenosy prostřednictvím e-mailu nebo internetových aplikací.

Data Loss Prevention pro MS Office Professional Plus nabízí řadu vylepšení včetně vylepšeného zabezpečení, které lépe definuje obsah hodný ochrany při zpracování v dokumentech Office.

Správci mohou také nastavit pravidla, která omezí nebo dokonce zablokují přístup ke konkrétním datům, a upozornit uživatele na potenciální rizika v případě hrozící ztráty dat.

Cloudové služby, jako je OneDrive, také chrání před ztrátou dat v případě selhání serveru nebo poškození hardwaru.

Poštovní schránky na webu pro doručování týmového obsahu

Webové schránky (nebo schránky na webu) představují obzvláště pohodlný způsob spolupráce na dokumentech. Svému týmu můžete například v rámci projektu poskytnout sdílené centrální umístění na webových stránkách, které umožní přístup k dokumentům Microsoft SharePoint a e-mailům Exchange pouze oprávněným členům. Mohou k nim přistupovat a upravovat je přímo.

Poštovní schránky na pracovišti tak mohou zvýšit produktivitu členů týmu a urychlit efektivitu pracovních procesů díky sdílenému používání.

Archivace jedním kliknutím

Archivace jedním kliknutím v aplikaci Outlook nabízí rychlý způsob přesunu vybraných e-mailů z Doručené pošty nebo jiné složky do archivní složky. Stačí kliknout na příslušnou zprávu pomocí klávesy backspace. Chcete-li zprávy odstranit, stačí stisknout klávesu DEL a budou přesunuty do složky Odstraněné položky.

Nástroje tabulkového procesoru v aplikaci Excel

V edici Professional Plus pro Office nabízí aplikace Spreadsheet Inquire uživatelům několik nástrojů pro diagnostiku tabulek v aplikaci Excel, které lze použít k jejich analýze z hlediska různých možností.

Například nástroj Porovnání tabulky umožňuje provádět řadu porovnání, která se povolují nebo zakazují pomocí zaškrtávacího políčka "Povolit". Veškeré zjištěné nesrovnalosti mezi vybranými sešity se zobrazí v interaktivní zprávě, která je nejen barevně zvýrazněna v tabulce, ale lze ji zobrazit i jako seznam.

Cloudová telefonie s Enterprise-VoIP

Podniková VoIP vám v rámci VDI - Virtual Desktop Infrastructure - nabízí širokou škálu možností, jak komunikovat s obchodními partnery po celém světě nebo dokonce s interními týmy. Pomocí Lyncu nebo Skypu pro firmy můžete přesouvat nebo parkovat hovory mezi různými zařízeními, přistupovat k hlasové poště, integrovat zprávy chatu a zobrazovat stav přítomnosti partnerů v hovoru.

Pomocí služby Windows Rights Management Services - RMS - můžete spravovat zásady pro ochranu informací před neoprávněným přístupem jiných osob a přispět tak k vyšší bezpečnosti citlivých dat.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office 2019

Následující systémové požadavky platí pro všechny edice MS Office 2019,

pro Office 2019 Professional Plus pro jednotlivé žádosti platí další požadavky:

 • Operační systém: Windows 10 - bezpodmínečně nutné!
 • Procesor: min. 1,6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový procesor
 • RAM: min. 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitů)
 • Pevný disk: min. 4 GB volného místa
 • Rozlišení obrazu/grafická karta: alespoň 1 280 x 768 pixelů

Další systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype pro firmy:

 • min. 2,0 GHz nebo rychlejší

Hardwarová akcelerace grafiky:

 • DirectX 9 nebo vyšší
 • Grafická paměť 128 MB
 • Barevná hloubka 32 bitů na pixel

Další funkce:

.NET 3.5 nebo 4.6 nebo vyšší

Která verze Windows je kompatibilní s Office 2019?

Jak je popsáno v systémových požadavcích, všechny edice softwaru Microsoft Office 2019 vyžadují jako operační systém Windows 10, aby software správně fungoval. Microsoft Office 2019 Professional Plus není kompatibilní s Windows 8, 7 nebo dokonce staršími verzemi.

Která bitová verze Office je nejlepší?

Při aktivaci webu Microsoft Office 2019 Professional Plus je ve výchozím nastavení nainstalována 32bitová verze webu Office. Společnost Microsoft doporučuje používat tuto verzi vždy, i když je na daném počítači spuštěna 64bitová verze Windows. Důvod: 32bitová verze je lépe kompatibilní s většinou aplikací a doplňků, které můžete používat společně s Office. Na stejný počítač nelze současně nainstalovat 32bitovou i 64bitovou verzi Office.

Jak je licencován Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 je vždy licencován pro konkrétní koncové zařízení, které k softwaru přistupuje. Máte také právo nainstalovat na tento počítač libovolný počet kopií této verze i všech předchozích verzí. To zahrnuje nasazení kopií na síťový server, aby k nim bylo možné přistupovat vzdáleně nebo prostřednictvím infrastruktury virtuálních ploch (VDI) z licencovaného zařízení.

Koupit Microsoft Office 2019 Professional Plus v obchodě Wiresoft Software Store

Na rozdíl od ostatních edic jeMicrosoft Office 2019 Professional Plus k dispozici pouze jako jedna licence od renomovaných prodejců softwaru, jako je Wiresoft - a u nás za mimořádně nízkou cenu. Využíváte následující výhody:

 • Ihned po zakoupení je vám k dispozici Office 2019 Professional Plus prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Všechny licence Office nabízené k prodeji u společnosti Wiresoft nejsou časově omezené ani platné testovací verze.
 • Obdržíte Office 2019 Professional Plus jako jednu licenci, která pochází z objemové licence.
 • Nainstalovaný software Office prvního kupujícího byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže licence je opět 100% volná.
 • Všechny tyto licence zakoupené od společnosti Wiresoft byly také námi otestovány z hlediska plné použitelnosti.
 • Proto si můžete být jisti, že kupujete legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu licence Microsoft Office Professional 2019 Plus, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
14. 7. 2023

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

14. 7. 2023

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

14. 7. 2023

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

14. 7. 2023

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

14. 7. 2023

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

14. 7. 2023

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

14. 7. 2023

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

14. 7. 2023

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

15. 11. 2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

18. 10. 2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26. 9. 2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13. 9. 2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14. 8. 2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4. 8. 2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27. 3. 2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

17. 2. 2020

Bewertungen

13. 2. 2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

24. 12. 2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
44 330,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie