Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
913,90 Kč * 1 014,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


 Sada MS Office 2013 Professional Plus je nejkomplexnější softwarový balík dostupný pro tuto verzi sady Office. Kromě aktuálních, výkonných programových verzí aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a také aplikace Outlook - včetně Správce obchodních kontaktů - obsahuje také aplikace Publisher a Access a dále aplikace InfoPath, Lync a Office Web Apps. Sada Office 2013 Professional Plus tak přináší všechny funkce a intuitivně použitelné nástroje, které více než vyhovují obchodním požadavkům moderní společnosti: Od moderní komunikace s více účastníky, a to i prostřednictvím videa, přes tvorbu formulářů kompatibilních s prohlížeči a vývoj aplikací až po klasické programy Office pro zpracování textu, tabulek i přehledné prezentace a profesionálně navržené publikace. 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - koupit jako licenci pro jednoho uživatele

MS Office-Suite 2013 Professional Plus je nejkomplexnější softwarový balíček dostupný pro tuto verzi Office. Kromě aktuálních výkonných verzí programů Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook - včetně Business Contact Manageru - obsahuje také Publisher a Access a InfoPath, Lync a Office Web Apps.

Office-Edition 2013 Professional Plus tak přináší všechny funkce a intuitivně použitelné nástroje, které více než vyhovují obchodním požadavkům moderní společnosti: Od moderní komunikace s více účastníky, a to i prostřednictvím videa, přes tvorbu formulářů kompatibilních s prohlížeči a vývoj aplikací, až po klasické Office-programy pro zpracování textu, tabulek, ale i pro živé prezentace a profesionálně navržené publikace. Integrované aplikace SharePoint 2013 a Lync 2013 umožňují také sdílení souborů a informací a jejich přímou komunikaci v reálném čase. V neposlední řadě je mnoho funkcí optimalizováno pro dotykové ovládání tabletů a chytrých telefonů.

Dalším argumentem pro koupi Professional Plus je také jeho kompatibilita s Windows 7, takže tuto edici včetně přiložených programů lze bez problémů používat i na starších počítačích. Také Office 2013 Professional Plus nabízí možnost využívat službu Microsoft SkyDrive a ukládat do ní data a dokumenty, takže je může v cloudu sdílet a upravovat více uživatelů.

Edice MS Office 2103 Professional Plus- běžně dostupná pouze pro zákazníky s velkoobjemovou licencí - je u společnosti Wiresoft k dispozici také jako kupní verze pro jednotlivé uživatele. S licencí pro jednoho uživatele mohou i živnostníci a firmy menší velikosti využívat výhod programů, které nabízí pouze tato Office-Edition. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce a vylepšení různých softwarových programů Office 2013.

Všechny důležité novinky ve Wordu pro Office 2013

Word 2013 nabízí mnohem lepší přehlednost - nejen při úpravách textů, ale také při čtení. Ještě více usnadňuje spolupráci nebo používání dokumentů PDF i dokumentů aplikace Word vytvořených ve starší verzi programu.

Obecné praktické funkce

 • Po spuštění aplikace Word 2013 se všechny naposledy použité dokumenty zobrazí jako seznam ve sloupci na levém okraji.
 • Po kliknutí na kartu "Návrh" (Rozložení) je k dispozici přehled všech šablon formátů, které lze také přizpůsobit osobním požadavkům.
 • V editačním zobrazení "Jednoduché značení" jsou opravy označeny svislou čarou na okraji textu.
 • Dokument PDF lze ihned otevřít ve Wordu 2013 kliknutím pravým tlačítkem myši a je k dispozici jako soubor Wordu pro další použití, včetně veškerého obsahu, jako je text a grafika. Tu lze poté opět uložit ve formátu PDF.
 • Textový dokument vytvořený ve starší verzi aplikace Word lze otevřít v aplikaci Word 2013 v režimu kompatibility. To umožňuje jeho úpravu tak, aby mohl být po uložení nadále používán s původní verzí aplikace Word.
 • Při vkládání grafiky a podobných prvků Word 2013 navrhuje možnosti rozvržení, které pak lze jednoduše přijmout kliknutím.
 • Průvodce zarovnáním usnadňuje přesné uspořádání tabulek a grafiky v toku textu.
 • Rozvržení v reálném čase poskytuje okamžité živé náhledy uspořádání grafiky a textu.

Lepší režim čtení

 • Word 2013 nabízí možnost zobrazit dokumenty také ve sloupcích, aby se lépe četly. Pomocí ikon šipek můžete dokumentem listovat, jako byste četli knihu.
 • Pro neutrálnější prezentaci textu lze všechny nástroje pro úpravy skrýt, s výjimkou několika užitečných.
 • Grafiku a tabulky obsažené v dokumentu aplikace Word lze zvětšit tak, aby vyplnily obrazovku, pomocí zvětšení objektu - stačí dvakrát kliknout na příslušný textový prvek.
 • Pokud upravujete několik dokumentů aplikace Word současně, lze je zobrazit pomocí karet.
 • V rozsáhlých dokumentech lze všechny nadpisy zobrazit v levé části stránky; kliknutím se přejde na příslušnou pasáž textu.

Nejdůležitější novinky v aplikaci Excel 2013

Excel obsahuje také několik nových nástrojů na adreseOffice 2013 Professional Plus, které lze použít k analýze i velkého množství dat. Tabulkový procesor nyní při úpravách dat rozpoznává typické uživatelské postupy a automaticky je přidává. Optimalizované funkce PivotChart a PivotTable jsou k dispozici také v aplikaci Excel 2013.

 • Funkce bleskového náhledu rozpozná typické vzory úprav a automaticky doplní další položky - dokonce i celé sloupce.
 • Rychlá analýza umožňuje formátovat data na několik kliknutí. Po výběru datové sady se otevře nabídka rychlého výběru se známými funkcemi a návrhy formátování lze zobrazit pomocí myši a použít je kliknutím na ně.
 • Rychlý výběr grafu v aplikaci Excel 2013 navrhuje, který typ grafu je nejlepší použít k vizualizaci vybrané sady dat.
 • Možnosti filtrování dat v tabulkách aplikace Excel také zobrazují filtr použitý pro datové oddíly, takže je vždy jasné, která data se zobrazují.

Nejdůležitější novinky v aplikaci PowerPoint 2013

Aplikace Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus rozšířila možnosti návrhu prezentací o řadu nových návrhů a animací. Nejvýraznějším prvkem je širokoúhlý design. Nový PowerPoint obsahuje také praktické zobrazení reproduktorů a podporuje formáty médií, jako jsou MP4 a MOV, obsah ve vysokém rozlišení a kodeky.

 • Pro ještě více prostoru je nyní ve výchozím nastavení k dispozici širokoúhlý formát snímků 16:9.
 • Dva soubory aplikace PowerPoint lze nyní sloučit do jednoho dokumentu včetně všech úprav.
 • Komentáře lze také zobrazit v prezentaci včetně zúčastněných osob a jejich kontaktů.
 • Prezentace v aplikaci PowerPoint lze nyní publikovat také jako videa a zveřejňovat je přímo na sociálních sítích.

Nejdůležitější novinky v aplikaci Outlook 2013

Aplikace Outlook 2013 se prezentuje mnohem čistším rozhraním pracovní plochy. Přesunutím navigačního panelu pro e-maily, kontakty a kalendáře do spodní části obrazovky se vytvoří více prostoru pro další obsah.

 • Sociální sítě, jako je Facebook nebo Xing, jsou nyní integrovány, takže uživatelé mohou přímo sledovat aktivity partnerů a přátel.
 • Kontaktní údaje ze sociálních sítí lze přenést do seznamu kontaktů aplikace Outlook.
 • Skype v aplikaci Outlook 2013 umožňuje telefonovat přes internet.
 • Funkce Exchange ActiveSync v aplikaci Outlook nyní odstraňuje potřebu používat servery Exchange k synchronizaci kontaktů a kalendářů.
 • Nová funkce Nahlížení okamžitě zobrazí důležité informace v Kalendáři, Lidé nebo Úkoly v okně.

Nejdůležitější novinky v aplikaci Access 2013

Access je exkluzivní součástí edice MS Office 2103 Professional Plus. Databázový software kombinuje relační systém pro správu databází Jet Engine s výkonnými nástroji v integrovaném vývojovém prostředí pro vytváření všech typických databázových aplikací potřebných ve firmě. Za tímto účelem Access 2013 nabízí mimo jiné následující nástroje a funkce:

 • Vlastní tvorba webových aplikací Access Web Apps je nejdůležitější novou funkcí databázového softwaru. Uživatelé s ním mohou vytvářet aplikace i bez znalosti programování: Stačí jen vybrat vhodný datový typ, aby Access automaticky vytvořil kompletní strukturu databáze - včetně uživatelsky přívětivého rozhraní.
 • Aplikace obsahuje příkazy pro přidávání a úpravu dat, navigaci a základní funkce.
 • Webové aplikace Access lze okamžitě používat a sdílet jako aplikaci SharePoint ve webovém prohlížeči.
 • Uživatelé také získají přehled o tom, jak jsou aplikace používány.
 • Integrované šablony tabulek umožňují sledovat informace vytvořené pomocí takové aplikace Access.
 • Access je také propojen se serverem Microsoft SQL Server a databází Microsoft Azure SQL, což zajišťuje větší spolehlivost, bezpečnost a škálovatelnost dat - jak lokálně, tak v cloudu.

Klíčové novinky v aplikaci Publisher 2013

Součástí edice MS Office 2103 Professional Plus je také program pro tvorbu profesionálně navržených publikací. Publisher nabízí uživatelům rozsáhlé možnosti návrhu všech typů katalogů, karet, letáků, bulletinů atd., které lze uložit připravené k tisku.

 • Publisher 2013 obsahuje možnost centrálního vyhledávání obrázků v počítači, v katalogu ClipArt na adrese Office.com nebo na internetu a jejich vkládání do dokumentu.
 • Pokud je při návrhu vybráno více souborů obrázků současně, aplikace Publisher 2013 je přehledně zobrazí ve sloupci v návrhu.
 • Obrázky lze snadno přetáhnout na stránku v oblasti návrhu a stejným způsobem je lze nahradit.
 • Chcete-li použít obrázek jako pozadí, máte k dispozici různé možnosti designu: "Fill" (Vyplnit) rozšíří obrázek tak, aby zabíral celé pozadí, "Tile" (Dlaždice) vyplní pozadí dlaždicemi.
 • Pro text jsou k dispozici také efekty, jako jsou stíny, odlesky, zářivé efekty a zkosení.

Nejdůležitější novinky v Lyncu 2013

Lync je základním komunikačním nástrojem pro efektivní spolupráci na projektech. Jediným kliknutím lze okamžitě hostit videokonference nebo používat IP telefonii. Mezi hlavní nové funkce patří:

 • Mobilní aplikace Lync - s dotykovými funkcemi je optimalizovaná pro chytré telefony - jak Windows Phone, tak iPhone nebo Android.
 • Lync Server 2013 má nové funkce pro okamžité zasílání zpráv a přítomnost.
 • Ve spojení s Exchange 2013 mohou uživatelé spravovat a synchronizovat kontakty v Outlooku 2013, webové aplikaci Outlook a také v Lyncu 2013.

Klíčové nové funkce v aplikaci InfoPath 2013

Nástroj InfoPath 2013 je navržen tak, aby usnadňoval vytváření výrazných formulářů založených na kódu pro server SharePoint Server 2013. Ve spojení se službou InfoPath Forms Services nabízí tento nástroj také řadu funkcí pro vývojáře. Jsou zde zahrnuty následující nové funkce:

 • Nové možnosti psaní a úprav kódu
 • Optimalizované formuláře seznamu SharePoint
 • Vytváření formulářů prohlížeče v souladu se standardy
 • Hostování formulářů na stránkách portálu pomocí webových částí InfoPath
 • Publikování šablon formulářů InfoPath jako řešení sandboxu
 • InfoPath 2013 také poskytuje rozsáhlou podporu ovládacích prvků a funkcí ve formulářích prohlížeče, například: Odrážky, číslované a jednoduché seznamy, seznamy s více možnostmi výběru a kombinované seznamy.

Nejdůležitější nové funkce v aplikaci SharePoint 2013

V aplikaci SharePoint Server 2013 je nyní ještě snazší hostovat formuláře na webových stránkách ve spojení s webovými částmi InfoPath, aniž by bylo nutné psát kód. SharePoint 2013 tak usnadňuje sdílení dat a informací.

 • Model cloudových aplikací lze použít k vytváření aplikací, které rozšiřují funkce webů SharePoint, včetně vzdálených webových aplikací.
 • Vývojové nástroje, jako je Visual Studio a SharePoint Designer, byly optimalizovány.
 • aplikaceWindows Phone 7 lze kombinovat s místními službami SharePoint.
 • Je také možné používat vzdálené služby SharePoint v cloudu prostřednictvím služby SharePoint Online, například k rozšíření funkcí místních počítačů.
 • Do mobilních aplikací lze integrovat nové funkce, například geolokaci.

OneNote 2013: Důležité inovace

OneNote, program pro snadné vytváření a používání poznámek, je s novou aplikací Touch ještě praktičtější. Uživatelé tabletů s ním mohou zachytit své nápady bez myši nebo klávesnice a okamžitě je vložit do dokumentu Office. Aplikace OneNote rozpoznává rukopis a převádí jej na tištěný text.

 • Nové možnosti formátování vylepšují funkci tabulky, která přehledněji uspořádá veškerý obsah.
 • V aplikaci OneNote jsou k dispozici také profilová data ostatních uživatelů, takže vlastní poznámky lze sdílet se spolupracovníky.
 • Dokumenty nebo webové stránky lze do poznámkového bloku snadno přidat pomocí funkce "Odeslat do OneNote".

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2013 v edici Professional Plus

EdiceOffice 2013 Professional Plus je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový i 64bitový. V důsledku toho se mohou lišit individuální požadavky na hardware, například na paměť RAM. Platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: min. Windows 7 až Windows 10, min. Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: min. 1 GHz
 • Paměť RAM: min. 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: min. 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akcelerací Direct X10

Koupit MS Office 2013 Professional Plus jako licenci pro jednoho uživatele od společnosti Wiresoft

Obvykle je k dispozici pouze pro zákazníky s velkoobjemovou licencí, v obchodě Wiresoft Software Shop najdete Professional Plus-edici Office 2013 také jako licenci pro jednoho uživatele - s následujícími programy:

 • Word 2013 - profesionální vytváření dokumentů a jejich soustředěné čtení
 • Excel 2013 - analýza rozsáhlých dat pomocí výkonných nástrojů
 • PowerPoint 2013 - vytváření zajímavých a informativních prezentací
 • Outlook 2013 - profesionální správa e-mailů, kontaktů a všech úkolů
 • OneNote 2013 - spontánní záznam poznámek a jejich okamžité použití v aplikacích
 • Publisher 2013 - snadné vytváření atraktivních publikací s obrázky a grafikou
 • Access 2013 - navrhování a správa databází podle individuálních požadavků a vytváření aplikací pro ně
 • Lync 2013 - používání Skypu pro firmy pro interní i externí komunikaci
 • InfoPath 2013 - vytváření elektronických formulářů v mžiku oka
 • SharePoint 2013 - kombinujte aplikace Windows Phone 7 se službami SharePoint atd

Pokud si zakoupíte Professional Plus-Edition Office 2013 od společnosti Wiresoft, získáte všechny tyto výhody a navíc si jej můžete zakoupit jako použitý software ve formě licence pro jednoho uživatele - a to za báječně nízkou cenu:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus-Edition můžete zakoupit od společnosti Wiresoft jako software pro jednoho uživatele.
 • Tato softwarová licence byla součástí větší objemové licence společnosti, proto je u společnosti Wiresoft tak levná!
 • Při prodeji společnosti Wiresoft byla licence Office- pokud byla někdy použita - odinstalována na předchozím počítači, takže je 100% zdarma.
 • Každá licence použitého softwaru Microsoft je před prodejem zkontrolována společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že je v naprostém pořádku.
 • Nákup softwarových licencí v obchodě Wiresoft Shop zahrnuje originální produkt společnosti Microsoft v souladu s právními požadavky EU: ani společnost Wiresoft, ani vy se nenacházíte v právní šedé zóně.
 • Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru také nenabízí k prodeji zkušební verze softwaru Microsoft, které jsou buď platné po omezenou dobu, nebo jejichž funkčnost je omezená.
V případě dalších dotazů týkajících se nákupu licence Microsoft Office 2013 Professional Plus nebo jakéhokoli jiného softwaru Microsoft Office nás neváhejte kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo zde v chatu. 
Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie