Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition poskytuje větším organizacím výkonnou novější verzi osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft, která kombinuje všechny důležité databázové,...
166 007,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise je nejkomplexnější nová verze spolehlivé relační datové platformy od Microsoft, která firmám a organizacím poskytuje veškeré databázové a analytické funkce a funkce pro...
234 621,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu...
61 220,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu...
15 330,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition je součástí nejnovější verze systému pro správu relačních dat od společnosti Microsoft; spojuje všechny důležité databázové, reportovací a analytické funkce potřebné pro...
10 903,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core Verze SQL Server 2019 Standard 2-Core je v současné době nejaktuálnější verzí spolehlivé relační datové platformy společnosti Microsoft, která se používá po celém světě, protože poskytuje všechny...
45 530,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Verze SQL Server 2019 Enterprise 2-Core je v současné době nejkomplexnější a nejaktuálnější verzí osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft; poskytuje všechny nejnovější...
181 077,90 Kč *
2 z 2

Microsoft SQL Server: Ústřední pilíř moderní správy dat

Přehled serveru Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server je komplexní integrovaný systém pro správu dat, který umožňuje organizacím efektivně ukládat, vyhledávat a analyzovat data. Jako relační systém pro správu databází (RDBMS) poskytuje platformu pro správu databázových aplikací na různých úrovních velikosti organizace.

Význam SQL Serveru

SQL Server je známý svým výkonem, škálovatelností a bezpečnostními funkcemi. Podporuje transakční zpracování, aplikace business intelligence (BI) a analytické aplikace v cloudových i lokálních prostředích.

Základní funkce serveru Microsoft SQL Server

Výkon a škálovatelnost

SQL Server je známý svým vysokým výkonem a podporuje malé i velké podnikové systémy. Nabízí pokročilé funkce, jako je technologie in-memory a sloupcové indexy, které umožňují zpracování velkého množství dat a rychlé odpovědi na dotazy.

Pokročilé zpracování dotazů

Díky pokročilému zpracování dotazů dokáže SQL Server provádět složité datové operace s optimalizací pro co nejlepší výkon při provádění.

Zabezpečení a dodržování předpisů

Společnost Microsoft klade velký důraz na zabezpečení a SQL Server to odráží řadou bezpečnostních funkcí, jako je šifrování, zabezpečení na úrovni řádků a robustní možnosti ověřování.

Funkce ochrany dat

Díky funkcím Transparent Data Encryption a Always Encrypted poskytuje SQL Server bezpečnostní mechanismy, které chrání citlivá data v klidu i při přenosu.

Integrace Business Intelligence

SQL Server poskytuje hlubokou integraci BI, která umožňuje rozhodování založené na datech, a to vše ve stejném prostředí pro správu.

SQL Server Reporting Services (SSRS)

SSRS je nedílnou součástí serveru SQL Server, která podporuje vytváření zpráv a analýz, jež organizacím pomáhají získat přehled o jejich datech.

Používání SQL Serveru

Flexibilita díky různým edicím

SQL Server je k dispozici v různých edicích, od Express pro nenáročné aplikace až po Enterprise pro rozsáhlé, strategické podnikové aplikace.

Integrace s cloudem

Díky možnosti používat SQL Server v cloudu s Azure SQL nabízí Microsoft bezproblémovou integraci, která umožňuje flexibilitu a škálovatelnost pro organizace všech velikostí.

Microsoft SQL Server zůstává základním kamenem ve světě správy dat a analytiky tím, že neustále podporuje inovace při zachování známého a spolehlivého prostředí. Tento text kategorie vám má pomoci lépe porozumět významu SQL Serveru a tomu, jak může vaší organizaci pomoci při správě dat.

Kategorie