Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10152
 • 7NQ-01564
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
45 530,90 Kč * 50 588,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core 
Minimální licence 4 Core Pro Server
CAL Není vyžadováno
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Edice SQL Server 2019 Standard 2-Core  je v současné době nejaktuálnější verzí celosvětově používané spolehlivé relační datové platformy od Microsoft; protože poskytuje všechny v současné době důležité databázové, reportovací a analytické funkce, které jsou vyžadovány v moderní společnosti, která používá například systémy pro řízení zboží, software ERP nebo systémy CRM atd. a musí se spolehnout na výkonný relační databázový Management systém (RDMS), který dokáže všechny tyto požadavky splnit a je také Cloud-podporován.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

Verze SQL Server 2019 Standard 2-Core je v současné době nejaktuálnější verzí spolehlivé relační datové platformy společnosti Microsoft, která se používá po celém světě, protože poskytuje všechny aktuálně důležité databázové, reportovací a analytické funkce, které jsou vyžadovány v moderní společnosti, která používá například systémy pro řízení zboží, software ERP nebo systémy CRM atd. a musí se spolehnout na výkonný systém pro správu relačních databází (RDMS), který dokáže splnit všechny tyto požadavky a zároveň je schopen pracovat v cloudu.

SQL Server Standard Edition 2-Core poskytuje základní databázi pro správu dat a business intelligence, se kterou mohou zejména malé a střední firmy spolehlivě provozovat typické podnikové aplikace. Verze Standard Edition nabízí k tomuto účelu různé vývojové nástroje, které jsou určeny jak pro lokální použití, tak pro cloud, a umožňuje efektivní správu databáze díky minimální potřebě IT zdrojů.

Mezi důležité integrované funkce patří vysoce škálovatelné cloudové služby a funkce Always Encrypted se zabezpečenými enklávami a rozšiřitelností - včetně integrace jazyka Java. Komplexní integrace distribuovaného souborového systému Hadoop (HDFS) s Apache Spark a dalšími analytickými nástroji plně podporovanými společností Microsoft zjednodušuje správu komplexních dat v podobě clusterů velkých dat v SQL Serveru 2019 Standard. Kromě toho se ve všech procesech - od vývoje až po produkci - používají kontejnery pro celý datový sklad.

Tato edice SQL Serveru navíc umožňuje rozbít datová sila, aniž by bylo nutné data nejprve přesouvat nebo replikovat. Certifikace kompatibility databáze zabraňuje nekompatibilitě aplikací a umožňuje aktualizovat databázi SQL Server nejen lokálně, ale i na periferii a v cloudu.

Pokud jde o zabezpečení a dodržování předpisů, máte k dispozici také integrované funkce pro klasifikaci a ochranu dat: SQL Server 2019 je spolehlivě monitoruje a upozorňuje na podezřelé aktivity.

Licencování na bázi jádra - popsané zde - je možné také pro SQL Server 2019 Standard Edition, což je atraktivní zejména pro větší společnosti nebo organizace s odpovídajícími výkonnějšími servery, pro které proto není použitelná varianta serverové licence/CAL.

U společnosti Wiresoft najdete SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition jako plně funkční použitý software za výrazně nižší cenu ve srovnání s novým softwarem - zároveň nabízí všechny známé výhody z hlediska funkčnosti, výkonu a zabezpečení. Podrobné informace o nových funkcích SQL Serveru 2019 Standard 2-Core a licenčních podmínkách společnosti Microsoft pro software SQL Server jsou uvedeny v následujícím přehledu.

Co je nového v SQL Serveru 2019 Standard 2-Core? Srovnání s předchozí verzí SQL Server 2019 Standard

Oproti svému předchůdci se verze SQL Server 2019 Standard vyznačuje nejen rozšířením funkcí a vlastností a vyšším výkonem i lepší škálovatelností, ale také doplněním celé řady inovativních funkcí - mimo jiné o nové analytické nástroje, které dokážou rychle a spolehlivě zpracovat a vyhodnotit i velké objemy dat, jak je typické pro Big Data Management, takže jsou komplexně k dispozici pro příslušné firemní aplikace.

Díky SQL Serveru 2019 Standard 2-Core můžete nyní přesunout pracovní zátěž pro velká data do SQL Serveru - dříve byla možná pouze správa na jiných lokálních platformách založených na Hadoopu.

Podobně lze nyní pomocí integrovaných konektorů dotazovat externí databáze, jako jsou Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS a Azure Data Lake, aniž by bylo nutné data nejprve fyzicky přesouvat nebo replikovat.

Kromě toho jsou v SQL Serveru 2019 Standard 2-Core k dispozici také funkce, jako je inteligentní zpracování dotazů a zrychlené obnovení databáze, což vede k obrovskému zvýšení výkonu. Další funkce jsou popsány v následujícím přehledu.

Přehled inovativních funkcí SQL Serveru 2019 Standard 2-Core

Mezi zvláště pozoruhodné funkce SQL Server 2019 Standard 2-Core pro komplexní zpracování dat patří kromě shlukování dat také monitorování jejich systematického zaznamenávání při protokolování a měření a inteligentní zpracování vyhledávacích dotazů. Zejména klastry velkých dat rozšiřují využití dat mnoha způsoby.

Virtualizace dat pomocí Big Data Clusteru

Zejména díky integraci clusterů Big Data do SQL Serveru 2019 Standard 2-Core je nyní k dispozici celá řada možností pro využití, analýzu a poskytování velkého množství dat:

 • Big Data Clusters umožňuje nasazení škálovatelných clusterů kontejnerů SQL Server, Spark a HDFS založených na systému Kubernetes. Ty také běží paralelně, takže data z jazyka Transact-SQL nebo Spark lze číst, zapisovat a zpracovávat současně.
 • SQL Server PolyBase umožňuje dotazovat se na datová sila externích zdrojů dat, aniž by bylo nutné data nejprve přesouvat nebo kopírovat.
 • Datová jezera v SQL Serveru 2019 Standard: Škálovatelný fond úložiště HDFS lze použít k ukládání velkých objemů dat z různých externích zdrojů. Po jejich uložení jako shluků velkých dat je možné data analyzovat a také kombinovat s relačními daty.
 • Data Mart poskytuje horizontální škálování clusterů SQL Server Big Data, čímž zvyšuje výkon při analýze dat. To také umožňuje ukládat data z více zdrojů do mezipaměti prostřednictvím uzlů datového fondu.
 • Úlohy AI a strojového učení lze nyní spouštět na clusterech SQL Server Big Data v poolech úložišť HDFS.
 • Spark a jeho integrované nástroje pro umělou inteligenci lze používat mimo jiné s jazyky R, Python, Scala a Java.
 • Poskytování aplikací umožňuje poskytovat aplikace v clusterech SQL Server Big Data jako kontejnery a aplikace ve formě webových služeb. Ty tak mohou přistupovat k datům uloženým v clusteru Big Data.

Vylepšený výkon SQL Server 2019 Standard 2-Core

Pro škálovatelnost a výkon některých funkcí a vysokou dostupnost platí pro SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition mimo jiné následující specifikace:

 • Inteligentní databáze zlepšuje výkonnost dotazů pomocí řady databázových funkcí, jako je inteligentní zpracování dotazů, aniž by bylo nutné upravovat aplikace. To zahrnuje zpožděnou kompilaci tabulkových proměnných a také inlinování uživatelsky definovaných skalárních funkcí a vnořené provádění s funkcemi tabulkových hodnot.
 • Různé funkce in-memory databáze s in-memory OLTP1, hybridním buffer pool a rozšířením buffer pool, stejně jako podpora perzistentní paměti a paměťově optimalizovaná metadata tempdb - zvyšují výkon pro kritické pracovní úlohy.
 • Navíc Vyšší škálovatelnost a výkon díky sloupcovému úložišti, velkým binárním objektům ve skupinových indexech sloupcového úložiště, databázi v paměti a podpoře trvalé paměti, databázi stretch, podpoře až 50 instancí, rozdělení tabulek a indexů a kompresi dat, paralelnímu zpracování rozdělených tabulek a kontejnerům s více soubory.
 • Vysoká dostupnost s podporou jádra serveru, odesílání protokolů, zrcadlení a snímkování databází, komprese záloh, instance clusteru Always on-failover, failover server pro zotavení po havárii a vylepšené obnovení databáze a šifrované zálohování.
 • Always Encrypted nejen chrání citlivá data zákazníků pomocí zabezpečených enkláv, ale také umožňuje provádět složitější operace na zabezpečených sloupcích databáze. Ty také rozšiřují hranici důvěryhodnosti z klientských aplikací na stranu serveru, aniž by k nim měl přístup server SQL Server, operační systém, databáze nebo správce systému, což umožňuje bezpečně provádět operace s citlivými daty v prostém textu.
 • Zabezpečení na úrovni řádků s dynamickým maskováním dat, transparentním šifrováním databáze a rozšiřitelnou správou klíčů, jakož i klasifikací a monitorováním dat a uživatelsky definovanými rolemi.

Limity škálování SQL Serveru 2019 Standard 2-Core Edition:

Následující informace se týkají především edice Standard.

Maximální výpočetní kapacita, kterou může využívat jedna instance SQL Serveru 2019 Standard:

 • Databázový stroj SQL Server: méně než 4 sockety nebo 24 jader
 • Analytické nebo reportovací služby: méně než 4 sockety nebo 24 jader

Maximální paměť, kterou může využívat jedna instance databázového stroje serveru SQL Server:

 • Vyrovnávací paměť: 128 GB
 • Segmentová mezipaměť Columnstore: 32 GB
 • Reportovací služby: 64 GB
 • Analytické služby: 16 GB2 (tabulkové) nebo 32 GB (MOLAP)

Maximální velikost relační databáze pro SQL Server 2019 v edici Standard:

 • 524 PB

Licencování SQL Serveru 2019 Standard podle serverových jader

Pro edici SQL Server 2019 Standard je volitelně k dispozici základní licencování, které společnost Microsoft zavedla u verze serveru 2016. Na rozdíl od starších verzí, ve kterých byl počet jader procesoru pro licencování irelevantní, zde nyní platí jiná licenční metrika: U licencování na základě jader tvoří počet jader základ pro stanovení licenčního požadavku u odpovídajících dvoujádrových balíčků. Na rozdíl od minulosti, kdy byla vyžadována pouze jedna licence na procesor, lze tedy licencovat dvě jádra s jednou licencí na jádro.

Celkový požadavek na licenci pro server tedy vyplývá z jeho maximálního počtu jader, přičemž každé fyzické jádro serveru vyžaduje vlastní licenci. Minimální počet licencí na server je v zásadě 8, proto společnost Microsoft definovala následující podmínky:

 • 1. Každý fyzický procesor je počítán s nejméně 8 jádry.
 • 2. Každý fyzický server je počítán s nejméně 16 jádry.
 • 3. Všechna fyzická a aktivní jádra jsou licencována podle podmínek 1 a 2.
 • 4. Základní licence pro SQL Server 2019 Standard jsou vždy k dispozici jako balíčky po 2 kusech.

Softwarové a hardwarové požadavky pro provoz SQL Serveru 2019 Standard 2-Core

Aby bylo možné SQL Server 2019 Standard používat ve vhodném operačním prostředí, musí být splněny následující požadavky na software a hardware:

 • Podporované operační systémy: alespoň Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Místo na pevném disku: alespoň 6 GB - v závislosti na nainstalovaných součástech SQL Serveru
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s minimálním rozlišením 800x600 pixelů
 • Typ procesoru: procesor x64 - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon s technologií Intel EM64T, Intel Pentium IV s technologií EM64T
 • Rychlost procesoru: minimálně 1,4 GHz - doporučeno: 2,0 GHz nebo vyšší

Časté dotazy týkající se Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core jako software používaný společností Wiresoft

Použitý software pro SQL Server 2019 Standard 2-Core nabízený společností Wiresoft se z hlediska použitelnosti neliší od nové licence serveru - také proto, že se software neopotřebovává. Typické dotazy týkající se použitých licencí SQL Serveru jsou:

Odkud pochází použitá licence SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Použitý software SQL Server 2019 Standard 2-Core licence nabízený v obchodě Wiresoft Shop pochází od společností, které jej obvykle zakoupily jako nový a dále jej prodaly společnosti Wiresoft. Při dalším prodeji nebo nabídce v obchodě Wiresoft je tento software označen jako použitý, ale lze jej používat jako novou licenci.

Existuje zabezpečení kupujícího pro použité licence SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Ano: Použitý software společnosti Wiresoft pro SQL Server 2019 Standard 2-Core nabízí zákazníkům stejné výhody jako při nákupu srovnatelného nového serverového softwaru: bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup a používání použitého softwaru SQL Server 2019 Standard 2-Core legální?

Ano: U společnosti Wiresoft se můžete spolehnout, že pro zákazníky není nákup SQL Server 2019 Standard 2-Core jako použitého softwaru, ale ani jeho skutečné používání v rozporu se zákony, protože: Tento nabízený software pochází z licenčních zásob společnosti. To je důležité, protože platná jurisdikce umožňuje nejen obchodování s použitým softwarem společnosti Microsoft, ale také jeho používání; tyto skutečnosti již byly několikrát potvrzeny různými soudními rozhodnutími.

Jaké další výhody má použitý software SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Použitý software od společnosti Wiresoft má pro naše zákazníky tu ekonomickou výhodu, že jim umožňuje mnohem levněji aktualizovat své softwarové zásoby, aby byly aktuální. To se odráží i v provozních nákladech, protože použitý software od společnosti Wiresoft nabízí také bezpečnost auditu díky kompletnímu ověření všech kupujících!

U společnosti Wiresoft najdete nejen cenově výhodný použitý software SQL Server 2019 Standard 2-Core edition, ale také edici Standard s licencí Server/CAL a další edice SQL Serveru 2019 a starší verze Microsoft SQL Serveru; rozsáhlé portfolio použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů Microsoft - se všemi uvedenými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování SQL Serveru 2019 Standard nebo jakékoli jiné edice na bázi jádra, neváhejte využít naše odborné poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie