Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10103
 • 7JQ-01275
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
166 007,90 Kč * 184 451,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core 
Minimální licence 4 Core Pro Server
CAL Není vyžadováno
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


S edicí SQL Server 2017 Enterprise  mají větší společnosti k dispozici výkonnou novější verzi osvědčené relační datové platformy z Microsoft, která spojuje všechny rozhodující databázové, reportovací a analytické funkce a kombinuje je s maximálním výkonem.   SQL Server Enterprise   Edition nabízí také nové komplexní funkce a navíc prakticky neomezenou virtualizaci a komplexní Business inteligenci - na vysoké úrovni služeb - pro kritické pracovní úlohy a důležité analýzy dat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

SQL Server 2017 Enterprise Edition poskytuje větším organizacím výkonnou novější verzi osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft, která kombinuje všechny důležité databázové, reportovací a analytické funkce s maximálním výkonem. SQL Server Enterprise Edition nabízí také nové komplexní funkce a prakticky neomezenou virtualizaci a komplexní business intelligence - na vysoké úrovni služeb - pro kritické pracovní zátěže a důležité analýzy dat.

Tento SQL Server Enterprise Edition je ideální pro splnění všech požadavků na moderní, vysoce výkonný systém správy relačních databází - typický pro systémy plánování podnikových zdrojů, software ERP a systémy CRM. Poskytuje všechny důležité funkce, díky nimž je Microsoft SQL Server komplexní a bezpečnou datovou platformou v mnoha firemních prostředích, s různými možnostmi použití: můžete si vybrat mezi různými vývojovými jazyky a datovými typy i operačními systémy a poskytnout SQL Server nejen pro Windows, ale také pro Linux a linuxové kontejnery Docker - a také mezi možnostmi lokálního spuštění nebo v cloudu. Využijte nové poznatky díky pokročilé analýze v databázi pomocí Pythonu nebo R a interaktivním vizualizacím včetně mnoha vylepšení výkonu ve službách Master Data Services a Reporting Services.

U společnosti Wiresoft najdete SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Edition jako legálně použitelný použitý software za výrazně nižší cenu ve srovnání s novým softwarem - se všemi výhodami této edice z hlediska výkonu a zabezpečení. Licencování SQL Serveru 2017 Enterprise Edition je rovněž založeno výhradně na jádru použitého softwaru. Podrobné informace o funkčních oblastech SQL Serveru 2017 Enterprise 2-Core a odpovídající licenční podmínky společnosti Microsoft  naleznete níže.

Co je nového v SQL Serveru 2017 Enterprise 2-Core? Přehled nejdůležitějších funkcí SQL Serveru 2017 Enterprise 2-Core

Verze Enterprise serveru SQL Server 2017 nabízí maximum funkcí a škálovatelnosti, které jsou v této verzi k dispozici. Kromě neomezené virtualizace poskytuje také pokročilou vysokou dostupnost s Always On Availability Groups, failover na více databázích a čitelné sekundární repliky, dále transparentní šifrování dat a reportování kompatibility prostřednictvím SQL Server Auditu a pokročilé integrace dat s fuzzy seskupováním včetně vyhledávání, dále také vytváření mobilních reportů a KPI.

Další funkce Business Intelligence zahrnují vylepšení vícerozměrných modelů, tabulkových modelů a dolování dat, jakož i režim ukládání DirectQuery a přístup k serveru sestav Power BI. Díky rozsáhlé integraci funkcí strojového učení nabízí SQL Server 2017 Enterprise 2-Core plný paralelismus pro analýzu v jazycích R a Python, včetně možnosti spouštět oba tyto jazyky na grafických procesorech.

V oblastech popsaných v následujícím textu se příslušné specifikace vztahují na edici SQL Server 2017 Enterprise 2-Core, mimo jiné s ohledem na funkce a jejich škálovatelnost, výkon a vysokou dostupnost:

Nové funkce databázového stroje

SQL Server 2017 Enterprise obsahuje tři nová vylepšení adaptivního zpracování dotazů: Adaptivní spoje, zpětná vazba při přidělování paměti v dávkovém režimu a překrývání provádění funkcí hodnot tabulky s více příkazy. Výkon zlepšují nové dynamické seznamy pro správu a automatická optimalizace databáze, která poskytuje přehled o problémech s výkonem dotazů, navrhuje řešení a automaticky opravuje zjištěné problémy.

Sestavy CLR lze nyní přidat do seznamu důvěryhodných sestav; nové funkce skupin dostupnosti dále zahrnují podporu škálování čtení bez clusterů, nastavení minimálních replik pro skupiny dostupnosti odevzdání a možnost migrace ze systému Windows do systému Linux napříč operačními systémy.

Analytické služby SQL Serveru

Mezi důležité nové funkce služby SQL Server Analysis Services (SSAS) patří editor DAX pro SSDT a optimalizace tabulkových modelů s vylepšeným zabezpečením na úrovni objektů při ukládání metadat; kromě toho je jako výchozí možnost instalace služby Analysis Services navržen tabulkový režim. Pomocí funkce Získat data jsou v aplikaci Power Query k dispozici nové zdroje dat, stávající zdroje dat jsou podporovány v dotazech M. Na základě datových polí lze snadno vytvářet datové vztahy.

Integrační služby SQL Serveru

Funkce Scale Out v SSIS nabízí změněné i nové funkce, mimo jiné bylo zjednodušeno spouštění SSIS na více počítačích. Scale Out-Master nyní podporuje vysokou dostupnost a bylo vylepšeno zpracování protokolů o provádění pracovníků Scale Out při selhání. Funkce také obsahuje parametr Use32BitRuntime pro spouštění spouštění, což DABEI výrazně usnadňuje spouštění SSIS na více počítačích. Kromě toho má katalog SSIS další globální vlastnost, která umožňuje určit výchozí režim při nasazování balíčků SSIS a podporuje také SQL Server v Linuxu: balíčky SSIS lze v Linuxu spouštět prostřednictvím příkazového řádku.

Služba SQL Server Reporting Services

V SSRS jsou k dispozici komentáře k sestavám, které umožňují spolupráci s ostatními uživateli, a lze integrovat přílohy s uživatelskými komentáři.

V Generátoru sestav a datových nástrojích SQL Serveru lze vytvářet nativní dotazy DAX pro datové modely tabulek podporované službou SQL Server Analysis Services.

Hlavní datové služby SQL Serveru

V systému MDS lze prostřednictvím stránky průzkumníka  zobrazit setříděný seznam entit, kolekcí a hierarchií a byl také zlepšen výkon při poskytování milionů řádků.

Služby strojového učení SQL Serveru

Ve verzi SQL Server 2017 byly předchozí služby SQL Server R Services přejmenovány na SQL Server Machine Learning Services, protože kromě programovacího jazyka R je nyní podporován i jazyk Python. Služby strojového učení lze proto použít ke spouštění skriptů Python nebo R, k nasazení modelů R a Python, které nevyžadují server SQL Server, a zároveň lze nainstalovat server Microsoft Machine Learning. Vývojáři mají také přístup ke knihovnám ML a AI pro Python v prostředí open source.

Použití systému Linux

Uživatelé nyní mohou k serveru SQL Server přistupovat také pomocí systému Linux; stejně jako u aplikací C++ se připojení k serveru SQL Server 2017 uskutečňuje prostřednictvím rozhraní Open Database Connectivity Interface. Aplikace Java lze používat také prostřednictvím ovladače Java Database Connectivity.

Technické specifikace výkonu a funkcí SQL Serveru 2017 Enterprise Edition

Níže je uveden stručný přehled výkonu a zahrnutých funkcí SQL Serveru 2017 Enterprise pro zmíněné ústřední oblasti:

Výpočetní kapacity nebo výkon

Níže uvedené oblasti SQL Serveru 2017 Enterprise poskytují maximum operačního systému nebo paměti RAM:

 • Na instanci databázového enginu SQL Server
 • Na instanci služby SQL Server Analysis Services nebo Reporting Services
 • Na instanci paměti SQL Serveru pro vyrovnávací paměť
 • Na instanci segmentové mezipaměti úložiště sloupců
 • Na instanci služby Analysis Services   
 • Na instanci služby Reporting Services
 • Velikost relační databáze: 524 PB       

Informace o vysoké dostupnosti

Vysokou dostupnost zajišťují mimo jiné následující funkce serveru SQL Server 2017 Enterprise:

 • Podpora jádra serveru
 • Přeprava protokolů
 • Zrcadlení databáze a snímky databáze
 • Komprese záloh a šifrované zálohování
 • Instance a skupiny dostupnosti clusteru Always On s podporou převzetí služeb při selhání
 • Online obnova stránek a souborů a online vytváření a obnovení indexu nebo obnovení s možností obnovení
 • Přidání úložiště za chodu systému a procesoru
 • Skupiny dostupnosti se škálováním čtení

Specifikace škálovatelnosti a výkonu

Pro následující funkce v SQL Serveru 2017 Enterprise:

 • Columnstore
 • Velké binární soubory objektů v indexech seskupeného úložiště sloupců a online obnova pro indexy neseskupeného úložiště sloupců
 • OLTP v paměti
 • Stretch Databáze
 • Trvalá hlavní paměť
 • Podpora více instancí
 • Podpora kontejnerů s více proudy souborů
 • Rozšíření vyrovnávací paměti
 • Rozdělení tabulek a indexů a paralelní zpracování rozdělených tabulek
 • Vnořené provádění funkcí hodnot tabulky
 • Adaptivní spojování a zpětná vazba o přidělování paměti v dávkovém režimu

Replikace

 • Publikace se společností Oracle
 • Peer-to-peer replikace transakcí i snímků včetně aktualizovatelného odběru pro replikaci transakcí
 • Sledování změn na serveru SQL Server

Vývojové nástroje

 • Nástroje pro úpravu, ladění a návrh MDX
 • IntelliSense s jazykem Transact-SQL a MDX
 • Datové nástroje serveru SQL Server
 • Integrace s aplikací Microsoft Visual Studio   

Datové sklady

 • Vytváření kostek bez použití databáze
 • Škálovatelná konfigurace služby Analysis Services pouze pro čtení
 • Automatické generování schémat staging a datového skladu
 • Paralelní zpracování dotazů pro rozdělené tabulky a indexy
 • Globální dávková agregace

Bezpečnostní údaje

 • Zabezpečení na úrovni řádku
 • Vždy zašifrováno
 • Dynamické maskování dat
 • Monitorování serveru a databáze
 • Transparentní šifrování databáze, šifrování záloh a rozšiřitelná správa klíčů
 • Role definované uživatelem

Nástroje pro správu

 • Správce konfigurace SQL
 • Objekty pro správu SQL
 • SQL CMD
 • Distribuované přehrávání: nástroj pro správce, klient a řídicí jednotka (až 16 klientů)
 • Nástroj SQL Profiler a Agent serveru

Základní licencování SQL Serveru 2017 Enterprise

Pro edici SQL Server 2017 Enterprise platí pouze základní licencování, které společnost Microsoft zavedla s verzí serveru 2016. Licence na server/CAL dostupné pro jiné edice zde proto nejsou k dispozici. Při licencování na základě jader se uplatňuje jiná licenční metrika než u starších verzí serveru SQL Server, kde nezáleželo na tom, kolik jader procesor obsahuje: Počet jader je nyní základem pro stanovení požadavku na licenci. Tento model licencování podle jader se vztahuje i na hybridní použití a nasazení v cloudu.

Při licencování v cloudu je pro každé ze dvou jader vyžadována jedna licence jádra. Celkový požadavek na licenci tedy vyplývá z maximálního počtu jader na procesor. Všechna fyzická jádra serveru vyžadují vlastní licenci jádra. Minimální počet licencí na server je vždy osm, pro které společnost Microsoft definovala následující podmínky:

 • Pro každý procesor je vyžadováno nejméně 8 licencí na jádro
 • Pro každý server je vyžadováno nejméně 16 licencí jádra

Základní licence pro SQL Server 2017 Enterprise Edition jsou k dispozici v balíčcích po 2 kusech.

Požadavky na hardware a software pro instalaci SQL 2017 Enterprise 2-Core

Při instalaci dvoujádrové edice Enterprise MS SQL Serveru 2017 věnujte pozornost následujícím informacím, abyste zajistili optimální provoz.

Hardware:

 • Pevný disk: 6 GB volného místa na pevném disku v závislosti na nainstalovaných součástech SQL Serveru
 • Minimální paměť: 4 GB, s rostoucí velikostí databáze se paměť zvyšuje, aby byl zajištěn optimální výkon SQL Serveru
 • Typ procesoru: procesor x64, např. AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon s podporou Intel EM64T, Intel Pentium IV s podporou EM64T - upozornění:
 • Rychlost procesoru: alespoň 1,4 GHz; doporučuje se 2,0 GHz nebo vyšší
 • Instalace: Doporučujeme instalovat na počítač s formátem souborů NTFS nebo ReFS - instalace SQL Serveru je stále podporována pouze na procesorech x64, procesory x86 již nejsou podporovány

H3: Software

 • Verze SQL Server 2017 vyžaduje .NET Framework 4.6 (instalace SQL Serveru automaticky nainstaluje .NET Framework), Master Data Services nebo replikaci
 • Podporované operační systémy: Windows Server 2016 Datacenter, Standard, Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials, R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials, Foundation
 • Instalace SQL Serveru 2017 v režimu Server Core je podporována následujícími edicemi systému Windows Server: Windows Server 2019 Standard, Datacenter; Windows Server 2016 Standard, Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard, Datacenter; Windows Server 2012 Standard, Datacenter

Ostatní:

 • V 64bitových klientských operačních systémech jsou podporovány všechny funkce serveru SQL Server.
 • V 32bitových klientských operačních systémech podporuje SQL Server 2017 2-Core tyto funkce: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, Connectivity and backward compatibility of Client Tools and Client Tools SDK, Distributed Replay Components, Controller and Client a Documentation Components

Důležité informace o použitém softwaru pro Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core od společnosti Wiresoft

Nabízený použitý software pro SQL Server 2017 Enterprise se z hlediska použitelnosti neliší od nové licence SQL Serveru - také proto, že software se nemůže opotřebovat. Ten se dále vyznačuje následujícími rysy:

Původ použitých licencí SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

Použitý licenční software SQL Server 2017 Enterprise 2-Core nabízený společností Wiresoft pochází od společnosti se sídlem v Evropě, která jej zakoupila a později prodala společnosti Wiresoft. Při dalším prodeji je licence SQL Serveru označena jako použitý software a lze ji znovu použít jako novou licenci.

Zabezpečení kupujícího i pro použité licence SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

Použitý software společnosti Wiresoft pro SQL Server 2017 Enterprise 2-Core vám jako zákazníkovi nabízí stejné výhody jako nákup nového serverového softwaru: bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po dokončení nákupu a okamžitou aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Nákup a používání použitého softwaru pro SQL Server 2017 Enterprise 2-Core je legální

Jako zákazník společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že nákupem i skutečným používáním SQL Server 2017 Enterprise 2-Core jako použitého softwaru neporušujete žádné platné zákony. Je to proto, že software SQL Server nabízený v obchodě Wiresoft Shop pochází z licenčních zásob společnosti. Platná jurisdikce neumožňuje pouze obchod s použitým softwarem společnosti Microsoft, ale také jeho skutečné používání; tyto skutečnosti již potvrdilo několik soudních rozhodnutí.

Vaše další výhody s použitým softwarem SQL Server 2017 Enterprise 2-Core od společnosti Wiresoft

Použitý software od společnosti Wiresoft vám nabízí velkou výhodu v tom, že můžete za výhodnou cenu aktualizovat svůj starší software, ale také v tom, že budete mít vždy k dispozici nejnovější verze za nižší cenu než při nákupu nového hardwaru. Použitý software od společnosti Wiresoft se vyznačuje také kompletním dokladem o vlastnictví všech kupujících, a tím vám nabízí také bezpečnost auditu!

U společnosti Wiresoft najdete nejen edici SQL Server 2017 Enterprise 2-Core za rozumnou cenu jako použitý software, ale také další edice pro SQL Server 2017 a pro licencování na základě licencí Server/CAL, jakož i novější verze Microsoft SQL Server; kromě toho portfolio použitého softwaru od společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů Microsoft - se všemi uvedenými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování jádra SQL Server 2017 Enterprise 2-Core, neváhejte využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie