Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
61 220,90 Kč * 68 021,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Jádro 2
Minimální licence 4 jádra na server
CAL Není vyžadováno
Střední Stáhnout
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


SQL Server 2022 Standard od společnosti Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro vytváření zpráv, které se často používají ve všech společnostech, které používají systémy pro správu zboží a CRM nebo software ERP. SQL Server 2022 Standard poskytuje pro všechny tyto úlohy výkonný systém správy relačních databází (RDMS), který je schopen pracovat v cloudu a který dokáže optimálně plnit jejich požadavky.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu reportů, které jsou často využívány ve všech firmách, které používají systémy pro správu zboží a CRM nebo software ERP. SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný systém pro správu relačních databází (RDMS) s podporou Cloud pro všechny tyto oblasti úloh, který dokáže optimálně splnit jejich požadavky.

Díky SQL Server 2022 Standard Edition mají malé a střední podniky k dispozici již základní databázi pro správu dat a Business intelligence, která nabízí nejen vhodné nástroje pro vývoj lokálních i Cloud specifických aplikací, ale umožňuje také mimořádně efektivní správu databáze díky nízkým nárokům na IT zdroje.

Na adrese Wiresoft brzy najdete nový SQL Server 2022 Standard Edition v nabídce jako použitý software - se všemi výhodami z hlediska funkčnosti, výkonu i zabezpečení - ale za výrazně nižší cenu než u nového softwaru. SQL Server 2022 Standard bude pravděpodobně opět k dispozici jako Core-based licensing, což je vhodné pouze pro výkonnější Server, protože zde nelze použít variantu založenou na serverové licenci/CAL.

Následující přehled obsahuje podrobné informace o funkcích SQL Server 2022 Standard známých z předchozí verze a také obvyklé Microsoft licenční podmínky pro software SQL Server.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Další zabezpečení

Důležitou oblastí při zpracování a poskytování velkého množství údajů je také bezpečnostní hledisko, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k nim. Za tímto účelem nabízí SQL Server 2022 Standard funkce, jako je Always Encrypted, která nejen chrání citlivá data zákazníků pomocí zabezpečených enkláv, ale také umožňuje provádění složitějších operací.

Zabezpečené databázové sloupce rozšiřují hranici důvěryhodnosti na straně serveru pro klientské aplikace, aniž by k nim měl přístup server SQL Server, jiné databáze nebo správce systému. To umožňuje bezpečně provádět operace s důvěrnými daty v prostém textu.

Doplňkovou ochranu zajišťuje zabezpečení na úrovni řádků a dynamické maskování dat, transparentní šifrování databáze s rozšiřitelnou správou klíčů a také klasifikace dat a definice uživatelsky definovaných rolí.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licencování prostřednictvím Server-Core

Pro edici SQL Server 2022 Standard bude pravděpodobně opět platit Core-licencování definované Microsoft, které je nyní založeno na odlišné licenční metrice ve srovnání s předchozími ustanoveními, kde počet jader procesoru nebyl pro licencování relevantní.

Při licencování na základě Core je základem pro výpočet licenčních požadavků počet jader. Dříve bylo možné licencovat dvě jádra pomocí jedné licence Core. Licence Core pro SQL Server 2022 Standard budou tedy pravděpodobně opět k dispozici jako balíčky po dvou.

Celkový požadavek na licence Pro Server vyplývá z maximálního počtu zahrnutých jader, přičemž každé fyzické Core jádro serveru vyžaduje samostatnou licenci. Microsoft pokud jde o Pro Server 8 licencí jako minimum, přičemž v předchozí verzi platily následující podmínky:

 • Každý fyzický procesor je počítán s nejméně 8 jádry.
 • Každá fyzická stránka Server je počítána s nejméně 16 jádry.
 • Všechna fyzická a aktivní jádra jsou licencována podle těchto dvou podmínek.

Kromě toho budou pro SQL Server 2022 Standard pravděpodobně opět platit určitá omezení škálování. Maximální výpočetní kapacita, kterou může využívat jedna instance SQL Server, tak byla dříve Standard:

 • SQL Server-databázový engine: méně než 4 sockety nebo 24 jader
 • Analýza nebo hlášení Services: méně než 4 patice nebo 24 jader

Maximální množství paměti, které může využívat jedna instance databázového stroje SQL Server, bylo dříve:

 • Vyrovnávací paměť: 128 GB
 • Segmentová mezipaměť Columnstore: 32 GB
 • Hlášení Services: 64 GB
 • Analýza Services: 16 GB2 (tabulkový) nebo 32 GB (MOLAP)

Horní hranice velikosti relační databáze pro edici SQL Server 2022 Standard byla dříve 524 PB.

Máte-li jakékoli dotazy k aktuálním podmínkám pro získání licence na Server, obraťte se na pracovníka na adrese Wiresoft.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Požadavky na hardware 

Aby bylo možné SQL Server 2022 Standard používat ve vhodném operačním prostředí, bude pravděpodobně nutné splnit následující softwarové a hardwarové požadavky - upozorňujeme, že od října ještě nejsou k dispozici oficiální informace z Microsoft, takže skutečné minimální požadavky se mohou od níže uvedených lišit. S dalšími dotazy a aktuálními informacemi se obraťte na pracovníka na adrese Wiresoft.

 • Podporované operační systémy: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Místo na pevném disku: nejméně 6 GB - v závislosti na nainstalovaných komponentách SQL Server
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s rozlišením min. 800x600 pixelů
 • Typ procesoru: procesor x64
 • Rychlost procesoru: min. 1,4 GHz - doporučeno: 2,0 GHz nebo vyšší

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu Microsoft SQL Server 2022 Standard jako použitého softwaru nebo jiné edice, jakož i starších verzí SQL Server nebo jiného softwaru Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu. 

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie