Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
181 077,90 Kč * 201 196,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core 
Minimální licence 4 Core Pro Server
CAL Není vyžadováno
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Edice SQL Server 2019 Enterprise 2-Core  je v současné době nejkomplexnější a nejaktuálnější verzí osvědčené relační datové platformy z Microsoft; poskytuje všechny aktuální databázové, reportovací a analytické funkce, které se nutně běžně používají v moderní firmě vyžadující výkonný relační databázový Management systém (RDMS), zejména v systémech pro správu zboží, softwaru ERP a systémech CRM.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Verze SQL Server 2019 Enterprise 2-Core je v současné době nejkomplexnější a nejaktuálnější verzí osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft; poskytuje všechny nejnovější databázové, reportovací a analytické funkce, které se v moderní společnosti, jež vyžaduje výkonný systém správy relačních databází (RDMS), zejména v systémech plánování podnikových zdrojů, softwaru ERP a systémech CRM, nezbytně používají.

Kromě řešení vysoké dostupnosti AlwaysOn, Big Data Clusteru a Service Brokeru nabízí edice SQL Server 2019 Enterprise 2-Core nejen komplexní zabezpečení a ochranu dat, ale také jejich integritu - a zároveň poskytuje komplexní komunikační rozhraní a maximální škálovatelnost.

Pro verzi SQL Server 2019 Enterprise Edition je možné získat pouze licenci na bázi jádra, protože je určena zejména pro středně velké společnosti a zejména velké společnosti nebo organizace s odpovídající vyšší kapacitou serverů.

U společnosti Wiresoft najdete SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition za mnohem nižší cenu jako plně funkční použitý software - se všemi výhodami z hlediska výkonu a zabezpečení. Další informace o funkcích SQL Server 2019 Enterprise 2-Core a licenčních podmínkách, které se vztahují i na použitý software Microsoft, naleznete níže.

Co je nového v SQL Serveru 2019 Enterprise 2-Core?

Verze SQL Server 2019 je nejen vylepšením funkcí a vlastností obsažených v předchozí verzi, ale byla doplněna o mnoho inovativních funkcí - zejména edice Enterprise 2-Core zde poskytuje maximální výkon a škálovatelnost. Kromě důležitých oblastí dodržování předpisů a bezpečnosti se jedná především o nepřetržité provádění kritických podnikových procesů a také o mnoho nových analytických funkcí, které umožňují zpracovávat a vyhodnocovat i velké objemy dat, jak je tomu často zejména v oblasti správy velkých objemů dat, aby byly k dispozici pro mnoho aplikací.

V případě SQL Serveru 2019 Edition Enterprise 2-Core mezi ně patří vysoká spolehlivost a dostupnost díky provádění dotazů v rekordním čase a ochrana dat prostřednictvím rozšířených bezpečnostních funkcí. Zde mimo jiné pomáhá řízené samoobslužné zkoumání dat spolu s interaktivní vizualizací relevantních dat zvýšit efektivitu vyhledávání a zpracování dat - doplněné o různá inteligentní cloudová řešení.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core umožňuje kromě zpracování strukturovaných datových sad také zpracování nestrukturovaných datových sad, což je poprvé umožněno integrací jazyka Java a využitím rozhraní ke kompatibilním databázím, jako je například Oracle.

Podrobné informace o inovativních funkcích SQL Serveru 2019 Enterprise 2-Core

Mezi zvláště pozoruhodné funkce SQL Server 2019 Enterprise 2-Core pro komplexní zpracování dat patří kromě shlukování dat také monitorování jejich systematického zaznamenávání při protokolování a měření a inteligentní zpracování vyhledávacích dotazů.

Zde je třeba zmínit zejména funkci IQP (Intelligent Query Processing), která účinně urychluje zpracování dotazů, zejména při větších objemech dat. Rychlost SQL Serveru 2019 Enterprise 2-Core byla zvýšena i v mnoha dalších databázových operacích a byly přidány další funkce. Mezi hlavní novinky verze Microsoft SLQ Server 2019 patří:

Virtualizace dat pomocí Big Data Clusteru

Nová funkce Big Data Cluster pro SQL Server 2019 Enterprise využívá technologie umělé inteligence k analýze velkých souborů dat prakticky v reálném čase, jak je tomu často ve větších společnostech. Big Data Cluster také poskytuje všechny potřebné nástroje pro trénování modelů strojového učení. Big Data Cluster (BDC) je kontejnerová síť založená na Linuxu, která se skládá z SQL Serveru a Apache Spark a je poskytována v Kubernetes nebo Azure Kubernetes Services. Byly zde také nasazeny aplikace Python a R

PolyBase, funkce známá již z předběžné verze SQL Serveru 2016 pro zpracování dotazů Transact-SQL z externích zdrojů dat, byla rozšířena o přístup k databázím Oracle, MongoD a Terradata.

AlwaysOn v SQL Serveru 2019 Enterprise

AlwaysOn, řešení vysoké dostupnosti představené v předchozích verzích edice Enterprise serveru SQL Server 2019, je založeno na clusterové službě systému Windows s až pěti uzly

až pěti uzlů, a zajišťuje tak lepší vysokou dostupnost bez nutnosti sdíleného úložiště jako u clusteru s podporou převzetí služeb při selhání. AlwaysOn nabízí možnost ukládání několika sekundárních databází, které mohou běžet redundantně v několika datových centrech.

Zprostředkovatel služeb pro vývojáře

Service Broker je framework pro vývoj vysoce škálovatelných aplikací s asynchronní komunikací založený na serveru SQL Server. Service Broker je škálovatelný a je navržen jako framework - lze jej tedy použít například k posílání zpráv v rámci databáze nebo z jedné databáze do druhé. Aplikace vyvinuté na základě služby Service Broker lze také později škálovat napříč instancemi.

Dostupnost Javy v SQL Serveru 2019 Enterprise 2-Core

V edici SQL Server 2019 Enterprise 2-Core lze díky integraci prostředí Java Runtime poprvé používat kód v jazyce Java i pro systém správy databází. To znamená, že zkompilovaný kód v jazyce Java lze nyní spouštět přímo na serveru SQL Server, aniž by bylo nutné jej nejprve migrovat. Na základě rozšíření jazyka SQL Server je možné integrovat i další programovací jazyky.

Zabezpečené enklávy pro bezpečné šifrování dat

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core rozšiřuje pomocí Secure Enclaves možnosti, které již poskytuje Always Encrypted, a umožňuje šifrovat data z klienta do DBMS. Takto zašifrovaná data pak nemohou zobrazit ani správci databáze s rozšířenými právy.

Vylepšení výkonu v SQL Serveru 2019 Enterprise Edition

Microsoft SQL Server 2019 obsahuje v edici Enterprise také mnoho vylepšení výkonu, včetně:

 • Inteligentní zpracování dotazů optimalizuje zpracování dotazů, zejména velkých souborů dat
 • Inteligentní výkon zvyšuje rychlost provádění databázových operací
 • Snímek databáze vytvoří snímek databáze, který lze použít k dokumentaci jejího stavu v rámci hodnocení nebo zprávy
 • Statistika posledních plánů dotazů poskytuje aktuální přehled o posledních plánech provádění dotazů
 • Byla vylepšena infrastruktura Lightweight Query Profiling Infrastructure, která je nyní ve výchozím nastavení povolena v aplikaci SQL Server Management Studio
 • Zrychlené obnovení databáze urychluje obnovení databáze po restartu nebo vrácení transakce zpět

Další technické podrobnosti o SQL Serveru 2019 Enterprise 2-Core

Z hlediska škálovatelnosti a výkonu některých funkcí a vysoké dostupnosti platí pro dvoujádrovou edici SQL Server 2019 Enterprise mimo jiné následující specifikace:

Obecné vlastnosti edice SQL Server 2019 Enterprise:

 • Maximální velikost databáze: 524 PB
 • Big Data Cluster  postavený na Apache Spark a HDFS
 • Virtualizace dat pomocí PolyBase (včetně Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Jednotná platforma AI pro trénování operacionalizovatelných modelů pomocí služby SQL Server ML Service
 • Integrace strojového učení prostřednictvím propojení s open source Pythonem a -R, s plným paralelismem analytiky R a Pythonu a možností běhu na GPU
 • Adaptivní zpracování dotazů

Škálovatelnost serveru SQL Server 2019 Enterprise

U následujících funkcí a specifikací je v každém případě v edici SQL Server 2019 Enterprise 2-Core k dispozici maximum operačního systému na instanci nebo paměť:

 • Výpočetní kapacita databázového stroje SQL Serveru využívaná jednou instancí
 • Výpočetní kapacita služby Analysis Services nebo Reporting Services využívaná jednou instancí
 • Paměť na instanci databázového stroje SQL Serveru pro vyrovnávací paměť
 • Segmentová mezipaměť úložiště sloupců na instanci databázového stroje SQL Serveru
 • Velikost dat optimalizovaná pro paměť v databázi SQL Server Database Engine
 • Paměť na instanci Analysis Services
 • Paměť na instanci služby Reporting Services
 • Maximální velikost relační databáze: 524PB

Škálovatelnost a výkonnost systému správy relačních databází

Mimo jiné pro:

 • Seskupené nebo neseskupené indexy sloupcového skladu
 • In-memory databáze: s in-memory OLTP, paměťově optimalizovanými metadaty tempdb a podporou trvalé paměti
 • Stretch Databáze
 • Rozdělení tabulek a indexů
 • Inteligentní databáze: včetně automatické optimalizace, dávkového režimu pro řádkové úložiště, zpětné vazby na přidělování paměti v řádkovém a dávkovém režimu, zpožděné kompilace proměnných tabulky a inliningu pro uživatelsky definované skalární funkce

Vysoká dostupnost systému správy relačních databází (RDBMS):

Mimo jiné na:

 • Podpora jádra serveru
 • Zrcadlení databáze
 • Komprese záloh a snímky databáze
 • Always On instance clusteru s podporou převzetí služeb při selhání a také Always On skupiny dostupnosti,
 • Základní skupiny dostupnosti
 • Online stránka a online obnovení souborů
 • Optimalizovaná obnova databází a obnovitelná obnova online indexů
 • Přidání úložiště za běhu systému
 • Server s podporou převzetí služeb při selhání pro obnovení po havárii, vysokou dostupnost a obnovení po havárii v Azure

Licencování SQL Serveru 2019 Enterprise podle jader

Základní licencování, které společnost Microsoft zavedla s verzí serveru 2016, platí výhradně také pro edici SQL Server 2019 Enterprise. Jinak dostupné licencování na server/CAL zde tedy obecně není k dispozici. Ve srovnání se staršími verzemi, kde nezáleželo na počtu jader procesoru, platí pro licencování jader jiná licenční metrika: nyní je počet jader rozhodující pro stanovení licenčního požadavku. Licenční model pro jednotlivá jádra se vztahuje i na hybridní použití a cloudové nasazení pro poskytování. Při licencování v cloudu se na každé ze dvou jader vztahuje jedna licence (na rozdíl od dřívějších licencí, kdy byla na každý procesor vyžadována jedna licence).

Celkový požadavek na licenci je maximální počet jader na procesor. Všechna fyzická jádra serveru vyžadují vlastní licenci jádra. Minimální počet licencí na server je osm, přičemž společnost Microsoft stanovila následující podmínky:

 • Pro každý procesor je vyžadováno nejméně 8 licencí na jádro
 • Pro každý server je vyžadováno nejméně 16 licencí jádra

Základní licence pro SQL Server 2019 Enterprise jsou vždy k dispozici v balíčcích po 2 kusech.

Požadavky na hardware

Chcete-li v prostředí používat SQL Server 2019 Enterprise, je třeba splnit následující hardwarové a softwarové požadavky:

 • Podporované operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Pevný disk: alespoň 6 GB volného místa na pevném disku - v závislosti na nainstalovaných součástech SQL Serveru
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s minimálním rozlišením 800x600 pixelů
 • Minimální paměť: 4 GB
 • Typ procesoru x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon s podporou Intel EM64T, Intel Pentium IV s podporou EM64T
 • Rychlost procesoru: 1,4 GHz - doporučeno: 2,0 GHz nebo vyšší

Všechny informace o používaném softwaru společnosti Wiresoft pro Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Použitý software pro SQL Server 2019 Enterprise se z hlediska použitelnosti nijak neliší od nové licence serveru - ani se nemůže opotřebovat. Vyznačuje se následujícími znaky:

Původ použité licence SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Použitý licenční software SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, který je k dispozici u společnosti Wiresoft, pochází od společnosti, která jej nejprve zakoupila a později prodala společnosti Wiresoft. Při dalším prodeji je pak označen jako použitý software, ale lze jej používat jako novou licenci.

Zabezpečení kupujícího pro použité licence SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jako použitý software společnosti Wiresoft nabízí zákazníkům stejné výhody jako nákup nového serverového softwaru: s bezpečností kupujícího díky okamžitému stažení po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup a používání použitého softwaru pro SQL Server 2019 Enterprise 2-Core legální?

Jako zákazník společnosti Wiresoft můžete věřit, že nejen nákup, ale i samotné používání SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jako uživatel použitého softwaru neporušuje žádné zákony: Software nabízený v obchodě Wiresoft Shop pochází z bývalých licenčních zásob společnosti. Platná jurisdikce neumožňuje pouze obchod s použitým softwarem společnosti Microsoft, ale také jeho skutečné používání; tyto skutečnosti byly opakovaně potvrzeny několika soudními rozhodnutími.

Výhody společnosti Wiresoft s použitým softwarem SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Použitý software od společnosti Wiresoft vám nabízí výhodu, že můžete výhodně aktualizovat své zásoby softwaru a být tak vždy aktuální, a to za mnohem nižší cenu než při nákupu nového hardwaru. Použitý software od společnosti Wiresoft se vyznačuje kompletním ověřením všech kupujících a nabízí tak bezpečnost auditu!

U společnosti Wiresoft najdete za rozumnou cenu nejen edici SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, ale také další edice SQL Server 2019 včetně licencí pro klientský přístup pro možnost licencování na bázi CAL a také starší verze Microsoft SQL Server; nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také další programy společnosti Microsoft - se všemi uvedenými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování základní verze SQL Serveru 2019 Enterprise nebo jakékoli jiné edice, neváhejte využít naše odborné poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie