Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10477
 • 228-04778
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
15 330,90 Kč * 17 032,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core -
Minimální licence Žádné
CAL User CAL/zařízení CAL
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu reportů, které jsou často využívány ve všech firmách, které používají systémy pro správu zboží a CRM nebo software ERP. Management SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný relační databázový systém Cloud(RDMS) pro všechny tyto oblasti úloh, který dokáže optimálně splnit jejich požadavky.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu reportů, které jsou často využívány ve všech firmách, které používají systémy pro správu zboží a CRM nebo software ERP. SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný systém pro správu relačních databází (RDMS) s podporou Cloud pro všechny tyto oblasti úloh, který dokáže optimálně splnit jejich požadavky.

Díky SQL Server 2022 Standard Edition mají malé a střední podniky k dispozici již základní databázi pro správu dat a Business intelligence, která nabízí nejen vhodné nástroje pro vývoj lokálních i Cloud specifických aplikací, ale umožňuje také mimořádně efektivní správu databáze díky nízkým nárokům na IT zdroje.

Na adrese Wiresoft brzy najdete nový SQL Server 2022 Standard Edition v nabídce jako použitý software - se všemi výhodami z hlediska funkčnosti, výkonu i zabezpečení - ale za výrazně nižší cenu než u nového softwaru. SQL Server 2022 Standard bude pravděpodobně opět k dispozici jako Core-based licensing, což je vhodné zejména pouze pro výkonnější Server, protože zde nelze použít variantu založenou na serverové licenci/CAL.

Následující přehled obsahuje podrobné informace o funkcích SQL Server 2022 Standard známých z předchozí verze a také obvyklé licenční podmínky Microsoft pro software SQL Server.

SQL Server 2022 Standard - Přehled důležitých funkcí

Mezi funkce, které v edici SQL Server 2022 Standard stojí za zvláštní zmínku, patří opět dostupné vysoce škálovatelné služby Cloud a mimo jiné také technologie šifrování dat Microsoft Always Encrypted, která poskytuje bezpečné enklávy a lze ji rozšířit například o integraci jazyka Java.

Mezi další klíčové funkce SQL Server 2022 Standard pro komplexní zpracování dat patří shlukování dat a sledování jejich systematického sběru během protokolování i měření.

Zejména využití clusterů Big Data v SQL Server 2022 Standard rozšiřuje možnosti analýzy a zpracování dat mnoha způsoby. To je doplněno integrací distribuovaného souborového systému Hadoop (HDFS), Apache Spark a dalších analytických nástrojů, inteligentním zpracováním vyhledávacích dotazů a využitím kontejnerů ve všech zapojených procesech. Certifikace kompatibility databází zamezuje možné nekompatibilitě aplikací a také umožňuje nejen lokální aktualizaci databázového systému SQL, ale také aktualizaci na periferii i na adrese Cloud.

Zvýšené zabezpečení je v SQL Server 2022 Standard opět zajištěno funkcemi, jako je zrychlené obnovení databáze, a funkcemi pro klasifikaci a spolehlivé monitorování dat, které také upozorňují na podezřelé aktivity.

Následující přehled obsahuje podrobnější informace o jednotlivých funkčních oblastech.

SQL Server 2022 Standard - Virtualizace dat pomocí clusterů pro velká data

Výkonná správa velkých dat hraje i nadále klíčovou roli při analýze a zpracování velkého množství dat. Zde SQL Server 2022 Standard nabízí nejen vysoký výkon, ale také dobrou škálovatelnost - v kombinaci s výkonnými analytickými nástroji, jako je inteligentní zpracování dotazů, které spolehlivě a zároveň rychle zpracovávají data a zpřístupňují je pro různé aplikace ve firmách.

Zde SQL Server 2022 Standard nabízí také možnost přesunout pracovní zátěž velkých dat na SQL Server namísto jejich správy například na lokálních platformách založených na Hadoopu, jak tomu bylo dříve. Pomocí integrovaných konektorů nebo SQL Server PolyBase lze dotazovat i externí databáze, jako jsou Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS a Azure Data Lake, aniž by bylo nutné příslušná data nejprve fyzicky přesouvat nebo replikovat.

Použití clusterů pro velká data s SQL Server 2022 umožňuje také nasazení škálovatelných clusterů SQL Server, Spark a kontejnerů HDFS s Kubernetes, které rovněž umožňují paralelní dotazování, zápis a zpracování dat pomocí jazyka Transact-SQL. Stejně tak clustery Big Data umožňují provádět úlohy umělé inteligence a strojového učení v poolech úložišť HDFS a také poskytovat aplikace v podobě kontejnerů i aplikací v podobě webových služeb, které za tímto účelem přistupují k datům uloženým v clusteru Big Data. Kromě toho jsou k dispozici také Big Data Clusters v SQL Server 2022 Standard:

 • Data Lake je škálovatelné úložiště HDFS, které lze použít k ukládání dat z různých externích zdrojů pro analýzu i v kombinaci s relačními daty.
 • Data Mart umožňuje horizontální škálování clusterů Big Data, které zvyšuje výkon datových analýz, mimo jiné integrací dat z různých zdrojů prostřednictvím uzlů datového fondu, které slouží jako mezipaměť.
 • Nástroje pro umělou inteligenci a Spark lze používat také například v jazycích R, Python, Scala a Java.

SQL Server 2022 Standard - Silný výkon 

Edice SQL Server 2022 Standard se vyznačuje vysokou škálovatelností a výkonem důležitých funkcí a spolehlivou vysokou dostupností. Vysoké dostupnosti je dosaženo mimo jiné prostřednictvím podpory Server Core a také vždy zapnutých instancí clusteru s podporou převzetí služeb při selhání a převzetí služeb při selháníServer pro obnovu po havárii a vylepšenou obnovu databáze, včetně šifrovaného zálohování.

Mezi další funkce patří úložiště sloupců pro velké binární objekty, databáze v paměti s OLTP1 v paměti, hybridní vyrovnávací paměť a podpora perzistentní paměti pro zvýšení výkonu při kritických úlohách, podpora až 50 instancí, stretch databáze, rozdělování tabulek a indexů a komprese dat, paralelní zpracování rozdělených tabulek a kontejnery s více soubory.

SQL Server 2022 Standard - Požadavky na hardware

Aby bylo možné SQL Server 2022 Standard používat ve vhodném operačním prostředí, bude pravděpodobně nutné splnit následující softwarové a hardwarové požadavky - upozorňujeme, že od října ještě nejsou k dispozici oficiální informace z Microsoft, takže skutečné minimální požadavky se mohou od níže uvedených lišit. S dalšími dotazy a aktuálními informacemi se obraťte na pracovníka na adrese Wiresoft.

 • Podporované operační systémy: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Místo na pevném disku: alespoň 6 GB - v závislosti na nainstalovaných komponentách SQL Server
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s rozlišením min. 800x600 pixelů
 • Typ procesoru: procesor x64
 • Rychlost procesoru: min. 1,4 GHz - doporučeno: 2,0 GHz nebo vyšší
Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie