Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10006
 • 021-10257
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
770,90 Kč * 855,90 Kč * (9,93% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


 Sada MS Office Suite 2013 Standard s řadou osvědčených programů a efektivních funkcí nabízí vše, co moderní kancelářský software potřebuje k plnění typických úkolů, které vznikají při organizaci a řízení úkolů a projektů v každodenním životě moderního podniku. Množství intuitivně použitelných nástrojů podporuje uživatele ve všech oblastech: od komunikace přes tvorbu textových dokumentů a tabulek při zpracování rozsáhlých dat až po spontánní zaznamenávání nápadů a poznámek, které lze ihned využít pro živé prezentace. 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - edice pro firemní i soukromé použití

MS Office-Suite 2013 Standard s řadou osvědčených programů a efektivních funkcí nabízí vše, co moderní kancelářský software potřebuje ke splnění typických úkolů, které vznikají při organizaci a řízení úkolů a projektů v moderním obchodním životě. Četné intuitivně použitelné nástroje podporují uživatele ve všech oblastech: od komunikace přes tvorbu textových dokumentů a tabulek při zpracování rozsáhlých dat až po spontánní zaznamenávání nápadů a poznámek, které lze okamžitě použít pro živé prezentace.

Řadu funkcí lze používat i na zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony, optimalizovaných pro dotykové ovládání, a to v režimu zadávání pomocí prstů, včetně mimořádně přehledného zobrazení tlačítek a příkazů na dotykovém rozhraní.

Microsoft Office 2013 Standard stále patří k verzím Office, které se na stolním počítači používají nejčastěji; důvodem je mimo jiné kompatibilita s Windows 7, takže i na starších počítačích lze bez problémů používat všechny obsažené programy. Díky tomu je tato verze Office atraktivní zejména pro soukromé uživatele, ale také pro živnostníky a malé firmy. Kromě toho Office 2013 Standard nabízí také možnost ukládat data a dokumenty na Microsoft SkyDrive, což znamená, že jsou k dispozici v cloudu a mohou být sdíleny prostřednictvím služby SharePoint a upravovány společně několika uživateli najednou. Propojení aplikace Outlook s Facebookem a dalšími kanály sociálních médií navíc rozšiřuje možnosti sdílení informací.

Edici Office 2013 Standard lze zakoupit u společnosti Wiresoft pro jednotlivé uživatele. Níže je uveden přehled klíčových funkcí a vylepšení obsažených softwarových programů Office 2013.

Všechny důležité novinky ve Wordu pro Office 2013

Nejvýraznější novinkou Wordu 2013 je nový režim čtení, který nabízí výrazně lepší čtení, což je patrné zejména u delších textových dokumentů. Automatické rozdělení sloupců umožňuje především větší soustředění na důležitý obsah, a tím zvyšuje koncentraci při čtení.

Praktická je také vylepšená spolupráce s dokumenty PDF a přehledný výběr všech formátových šablon. Zvláštní zmínku si zaslouží tyto nové funkce:

Obecné funkce ve Wordu 2013

 • Po spuštění aplikace Word se všechny naposledy použité dokumenty zobrazí v přehledném seznamu ve sloupci vlevo.
 • Karta "Návrh" (Rozložení) poskytuje přehled všech dostupných stylů, které lze také přizpůsobit osobním požadavkům.
 • Nové editační zobrazení "Jednoduché značení" označuje opravy nenápadnou čarou na okraji textu.
 • Dokumenty PDF lze otevřít přímo ve Wordu 2013, veškerý obsah včetně grafiky je pak k dispozici pro další úpravy. Nakonec lze tento soubor aplikace Word opět uložit ve formátu PDF.
 • Pokud je textový dokument vytvořený ve starší verzi aplikace Word otevřen v aplikaci Word 2013, program jej zobrazí v tzv. režimu kompatibility. V tomto případě nejsou k dispozici nové funkce Wordu, takže po úpravě a uložení je pak lze znovu upravit pomocí starší verze Wordu.

Rozložení v reálném čase ve Wordu 2013

 • Jakmile je do dokumentu aplikace Word vložen obrázek nebo podobný prvek, aplikace Word zobrazí odpovídající možnosti rozvržení jako ikony, které lze okamžitě přijmout kliknutím. K tomuto účelu jsou nyní k dispozici různé možnosti nastavení, které umožňují přesně nastavit zobrazení a polohu obrázků a grafiky i tok textu.
 • Vodítka zarovnání usnadňují přesouvání a přesné uspořádání fotografií nebo tabulek v textu pomocí zarovnávacích čar.
 • Rozložení v reálném čase zobrazuje příslušný výsledek jako náhled v reálném čase.

Lepší režim čtení ve Wordu 2013

 • Dokumenty aplikace Word lze na obrazovce zobrazit ve sloupcích, což usnadňuje jejich čtení. Pomocí ikon se šipkami můžete listovat textem jako v knize.
 • Při práci s více dokumenty aplikace Word současně je lze zobrazit na kartách jako karty.
 • Nadpisy lze pro lepší navigaci zobrazit na levé straně stránky; kliknutím na ně se dokument přesune na příslušnou pasáž textu.
 • Aby byl text co nejneutrálnější, mohou být všechny nástroje pro úpravy až na několik málo skryté.
 • Pomocí zvětšení objektu se tabulky, obrázky atd. obsažené v dokumentu aplikace Word zvětší tak, aby vyplnily obrazovku. Tabulky, obrázky atd. obsažené v dokumentu aplikace Word lze zvětšit tak, aby vyplnily obrazovku, a také opět zmenšit - stačí dvakrát kliknout na příslušný textový prvek.

Excel 2013: Nejdůležitější inovace

Osvědčený tabulkový procesor má na adrese Office 2013 Standard také několik nových nástrojů, které uživatelům pomáhají především při zpracování velkého množství dat. Program například rozpozná vzory při úpravách datových sad a automaticky je přidá. Různé sešity lze zobrazit každý ve vlastním okně, což usnadňuje práci s několika dokumenty aplikace Excel najednou atd:

 • Nová funkce Lightning Preview automaticky rozpozná, na čem pracujete, protože rozpozná základní datový vzor a poté okamžitě a spolehlivě doplní příslušné položky. Na rozdíl od předchozích automatických doplnění vyplňuje bleskový náhled nejen aktuální pole, ale i celý sloupec. Pokud návrhy nejsou žádoucí, stačí je jednoduše přepsat.
 • Data lze formátovat pomocí rychlé analýzy na několik kliknutí. Po výběru datového záznamu se v pravém dolním rohu zobrazí nabídka rychlého výběru, která umožňuje přímo nastavit známé funkce, jako je podmíněné formátování. Jednotlivé formáty lze zobrazit pomocí náhledu po najetí myší a použít jedním kliknutím.
 • Na rozdíl od předchozího rychlého výběru grafů poskytuje Excel ve verzi 2013 výslovná doporučení, který graf nejlépe vyhovuje vybrané sadě dat. Ty lze také snadno a okamžitě dále upravovat.
 • Data v aplikaci Excel a dalších tabulkách lze filtrovat podle různých kritérií. Ve snadno nastavitelných datových sekcích se zobrazuje aktuálně používaný filtr, takže je vždy jasné, která data se posuzují.

PowerPoint 2013: Nejdůležitější inovace

AplikaceMicrosoft PowerPoint 2013 obsahuje řadu nových motivů a animací, které vylepšují vaše prezentace. Další širokoúhlé designy to dokonce berou doslova... Nový PowerPoint navíc nabízí zobrazení řečníka, které přednášejícímu zobrazuje jeho poznámky, posluchačům samozřejmě pouze slajdy:

 • Nová velikost Standard-slide v aplikaci PowerPoint 2013 je 16:9, což lze samozřejmě změnit zpět na předchozí formát.
 • Dva soubory aplikace PowerPoint lze snadno sloučit do jednoho dokumentu včetně revizí.
 • Na okraj prezentace lze přidávat komentáře, zobrazují se také příslušné osoby včetně možností kontaktu.
 • Kromě toho je nyní snadné publikovat prezentace aplikace PowerPoint jako videa a zveřejňovat je na sociálních sítích. Podporováno je také více formátů médií, například MP4 a MOV, a také obsah ve vysokém rozlišení a integrované kodeky.

Outlook 2013: Nejdůležitější inovace

Nový Outlook 2013 je nejvíce patrný po otevření programu: Ve srovnání s předchozí verzí vypadá nové rozhraní na ploše mnohem přehledněji. Například navigační panel, který slouží kpřepínání mezi e-maily, kontakty akalendářem, se nyní nachází ve spodní části obrazovky. Tím se vytvoří více prostoru pro veškerý další obsah. Outlook 2013 nabízí také nové možnosti:

 • Díky integraci sociálních sítí, jako je Facebook nebo Xing, mají nyní uživatelé neustále na očích aktivity svých kolegů a přátel.
 • Kontaktní údaje ze sítí lze také přenést přímo do seznamu kontaktů aplikace Outlook.
 • Díky integraci aplikace Skype do aplikace Outlook 2013 je možné telefonovat přímo v programu.
 • Funkce Exchange ActiveSync nyní synchronizuje kontakty a kalendáře, takže k tomu již obvykle není nutný server Exchange.
 • Pomocí funkce Peeks lze přehledně vyvolat důležité informace. Pro tento účel stačí přejít myší na Kalendář, Lidé nebo Úkoly, aby se otevřelo okno, ve kterém jsou v každém případě zobrazeny nejdůležitější informace.

OneNote 2013: Nejdůležitější novinky

Díky nové aplikaci Touch je OneNote ještě praktičtější. To umožňuje vytvářet poznámky a vkládat je do dokumentu bez použití myši nebo klávesnice. Ručně psané záznamy jsou úhledně převedeny do tištěného textu.

 • Vylepšená funkce tabulky pomáhá přehledněji uspořádat obsah díky novým možnostem formátování.
 • Díky integraci profilových dat ostatních uživatelů lze poznámky sdílet přímo s nimi.
 • Pomocí funkce "Odeslat do OneNote" lze nyní do poznámkového bloku vkládat také dokumenty nebo webové stránky.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2013

Software Office 2013 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. Jednotlivé hardwarové požadavky - například na paměť RAM - se proto mohou lišit. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7 až Windows 10, Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: alespoň 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

MS Office 2013 Standard koupit levně u Wiresoft

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete Standard-edici Office verze 2013 - obsahuje následující programy:

 • Word 2013 - vytváření obchodních a osobních dokumentů zaměřených na čtení
 • Excel 2013 - vyhodnocování dat pomocí výkonných analytických nástrojů
 • PowerPoint 2013 - vytváření smysluplných prezentací
 • Outlook 2013 - správa e-mailů, kontaktů a schůzek
 • OneNote 2013 - vytvářejte poznámky ručně, digitalizujte je a používejte je všude

Pokud si zakoupíte Standard-edici Office 2013 jako licenci pro jednoho uživatele, získáte kromě báječné ceny použitého softwaru u společnosti Wiresoft zejména tyto výhody:

 • Microsoft Office 2013 Standard-Edition získáte u společnosti Wiresoft výhradně jako software pro jednoho uživatele.
 • Tato softwarová licence je obvykle součástí větší objemové licence společnosti, a proto je u společnosti Wiresoft tak levná!
 • Při prodeji společnosti Wiresoft byl software Office- pokud byl používán - odinstalován na původním počítači, takže licence je opět 100% volná a použitelná.
 • Každý použitý software byl také zkontrolován společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jej lze bez problémů znovu používat.
 • Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí k prodeji zkušební verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo mají omezenou funkčnost.
 • Při každém nákupu licence v obchodě Wiresoft Shop si můžete být jisti, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft, který je prodáván v souladu s právními předpisy, takže se společnost Wiresoft ani vy nenacházíte v právní šedé zóně.

Veškeré dotazy týkající se nákupu licencí Microsoft Office 2013 Standard nebo jiných produktů Microsoft Office nám prosím zašlete e-mailem, telefonicky nebo zde v chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie