Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

1 223,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10006
 • 021-10257
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2013 Standard - edice pro firemní i soukromé použití Sada MS Office Suite...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - edice pro firemní i soukromé použití

Sada MS Office Suite 2013 Standard nabízí díky své rozmanitosti osvědčených programů a efektivních funkcí vše, co moderní kancelářský software potřebuje k plnění typických úkolů, které vznikají při organizaci a řízení úkolů a projektů v každodenním životě moderního podniku. Četné intuitivně použitelné nástroje podporují uživatele ve všech oblastech: od komunikace přes tvorbu textových dokumentů a tabulek při zpracování rozsáhlých dat až po spontánní zaznamenávání nápadů a poznámek, které lze okamžitě použít pro živé prezentace.

Řadu funkcí lze používat i na zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony, optimalizovaných pro dotykové ovládání, a to v režimu zadávání údajů prstem, včetně mimořádně přehledného zobrazení tlačítek a příkazů na dotykovém rozhraní.

Microsoft Office 2013 Standard je stále jednou z nejpoužívanějších verzí sady Office na stolních počítačích; důvodem je mimo jiné její kompatibilita se systémem Windows 7, takže všechny programy, které obsahuje, lze bez problémů používat i na starších počítačích. Díky tomu je tato verze Office obzvláště atraktivní pro soukromé uživatele, ale také pro živnostníky a malé firmy. Office 2013 Standard navíc nabízí možnost ukládat data a dokumenty na Microsoft SkyDrive, díky čemuž jsou k dispozici v cloudu a mohou být sdíleny prostřednictvím SharePointu a upravovány společně několika uživateli najednou. Propojení aplikace Outlook s Facebookem a dalšími kanály sociálních médií navíc rozšiřuje možnosti sdílení informací.

Office 2013 Standard Edition je k dispozici u společnosti Wiresoft jako zakoupená verze pro jednotlivé uživatele. Níže najdete přehled nejdůležitějších funkcí a vylepšení obsažených programů Office 2013.

Všechny důležité novinky ve Wordu pro Office 2013

Nejvýraznější novinkou Wordu 2013 je nový režim čtení, který nabízí výrazně lepší čtení, což je patrné zejména u delších textových dokumentů. Automatické rozdělení sloupců umožňuje především větší soustředění na důležitý obsah, a tím zvyšuje koncentraci při čtení.

Praktická je také vylepšená spolupráce s dokumenty PDF a přehledný výběr všech formátových šablon. Zvláštní zmínku si zaslouží tyto nové funkce:

Obecné funkce ve Wordu 2013

 • Po spuštění aplikace Word se všechny naposledy použité dokumenty zobrazí v přehledném seznamu ve sloupci vlevo.
 • Karta "Návrh" (Rozložení) nabízí přehled všech dostupných šablon formátů, které lze také přizpůsobit osobním požadavkům.
 • Nové editační zobrazení "Jednoduché značení" označuje opravy nenápadnou čarou na okraji textu.
 • Dokumenty PDF lze otevřít přímo ve Wordu 2013, veškerý obsah včetně grafiky je pak k dispozici pro další úpravy. Nakonec lze tento soubor aplikace Word opět uložit ve formátu PDF.
 • Pokud je textový dokument vytvořený ve starší verzi aplikace Word otevřen v aplikaci Word 2013, program jej zobrazí v tzv. režimu kompatibility. V tomto režimu nejsou k dispozici nové funkce aplikace Word, takže po úpravě a uložení lze poté znovu upravovat ve starší verzi aplikace Word.

Rozložení v reálném čase ve Wordu 2013

 • Jakmile je do dokumentu aplikace Word vložen obrázek nebo podobný prvek, zobrazí aplikace Word příslušné možnosti rozvržení jako ikony, které lze okamžitě přijmout kliknutím. Nyní jsou k dispozici různé možnosti nastavení, které umožňují přesně upravit zobrazení a umístění obrázků a grafiky i tok textu.
 • Vodítka zarovnání usnadňují přesouvání a přesné uspořádání fotografií nebo tabulek v textu pomocí zarovnávacích čar.
 • Rozložení v reálném čase zobrazuje příslušný výsledek jako náhled v reálném čase.

Lepší režim čtení ve Wordu 2013

 • Dokumenty aplikace Word lze na obrazovce zobrazit ve sloupcích, což usnadňuje jejich čtení. Pomocí ikon se šipkami můžete textem listovat jako v knize.
 • Při práci s několika dokumenty aplikace Word najednou je lze zobrazit na kartách jako karty.
 • Nadpisy lze pro lepší navigaci zobrazit na levé straně stránky; po kliknutí se dokument přesune na příslušnou pasáž textu.
 • Aby byl text co nejneutrálnější, mohou být všechny nástroje pro úpravy až na několik málo skryté.
 • Při zvětšení objektu se tabulky, obrázky atd. obsažené v dokumentu aplikace Word zvětší tak, aby vyplnily obrazovku. Tabulky, obrázky atd. obsažené v dokumentu aplikace Word lze zvětšit tak, aby vyplnily obrazovku, a poté opět zmenšit - stačí dvakrát kliknout na příslušný textový prvek.

Excel 2013: Nejdůležitější inovace

Osvědčený tabulkový procesor má v sadě Office 2013 Standard také několik nových nástrojů, které uživatelům pomáhají především při zpracování velkého množství dat. Program například rozpoznává vzory při úpravách datových sad a automaticky je doplňuje. Různé sešity lze zobrazit každý ve vlastním okně, což usnadňuje práci s několika dokumenty aplikace Excel najednou atd:

 • Nová funkce bleskového náhledu automaticky rozpozná, na čem právě pracujete, protože rozpozná základní datový vzor a poté okamžitě a spolehlivě doplní příslušné záznamy. Na rozdíl od dřívějších automatických doplnění vyplňuje bleskový náhled nejen aktuální pole, ale i celý sloupec. Pokud návrhy nejsou žádoucí, stačí je jednoduše přepsat.
 • Data lze formátovat pomocí rychlé analýzy na několik kliknutí. Po výběru datového záznamu se v pravém dolním rohu zobrazí nabídka rychlého výběru, pomocí které lze přímo nastavit známé funkce, jako je podmíněné formátování. Po najetí myší lze v náhledu zobrazit jednotlivé formáty a použít je jedním kliknutím.
 • Na rozdíl od dřívějšího rychlého výběru diagramů poskytuje Excel ve verzi 2013 výslovná doporučení, který diagram je pro vybranou sadu dat nejvhodnější. Ty lze také snadno a okamžitě dále upravovat.
 • Data v Excelu a dalších tabulkách lze filtrovat podle různých kritérií. Ve snadno nastavitelných datových sekcích se zobrazuje aktuálně používaný filtr, takže je vždy jasné, která data se posuzují.

PowerPoint 2013: Nejdůležitější inovace

AplikaceMicrosoft PowerPoint 2013 obsahuje mimo jiné řadu nových návrhů a animací, které rozšiřují možnosti prezentací. Další širokoúhlé designy to dokonce berou doslova... Nový PowerPoint navíc nabízí zobrazení řečníka, které publiku zobrazuje poznámky řečníka a samozřejmě pouze slajdy:

 • Nová výchozí velikost snímku v aplikaci PowerPoint 2013 je 16:9, což lze samozřejmě změnit zpět na předchozí formát.
 • Dva soubory aplikace PowerPoint lze bez problémů sloučit do jednoho dokumentu, včetně revizí.
 • Na okraj prezentace lze přidávat komentáře a zobrazují se také příslušné osoby včetně možností kontaktu.
 • Kromě toho je nyní velmi snadné publikovat prezentace PowerPoint jako videa a zveřejňovat je na sociálních sítích. Nyní jsou podporovány další mediální formáty, například MP4 a MOV, a také obsah ve vysokém rozlišení a integrované kodeky.

Outlook 2013: Nejdůležitější inovace

Nový Outlook 2013 je nejvíce patrný při otevření programu: Ve srovnání s předchozí verzí je nové rozhraní na ploše mnohem přehlednější. Například navigační panel, který slouží kpřepínání mezi e-maily, kontakty akalendářem, se nyní nachází ve spodní části obrazovky. Tím se vytvoří více prostoru pro veškerý další obsah. Outlook 2013 nabízí také nové funkce:

 • Díky integraci sociálních sítí, jako je Facebook nebo Xing, mají nyní uživatelé neustále na očích aktivity svých kolegů a přátel.
 • Kontaktní údaje ze sítí lze také přímo přenést do seznamu kontaktů aplikace Outlook.
 • Díky integraci aplikace Skype do aplikace Outlook 2013 je možné telefonovat přímo v programu.
 • Funkce Exchange ActiveSync nyní synchronizuje kontakty a kalendáře, takže k tomu již obvykle není třeba server Exchange.
 • Pomocí funkce Peeks lze přehledně vyvolat důležité informace. K tomu stačí přesunout myš na Kalendář, Lidé nebo Úkoly a otevře se okno, ve kterém se v každém případě zobrazí nejdůležitější informace.

OneNote 2013: Nejdůležitější novinky

Díky nové dotykové aplikaci je OneNote ještě praktičtější. Umožňuje vytvářet poznámky a vkládat je do dokumentu bez použití myši nebo klávesnice. Ručně psané záznamy jsou úhledně převedeny do tištěného textu.

 • Vylepšená funkce tabulky pomáhá ještě přehledněji uspořádat obsah díky novým možnostem formátování.
 • Díky integraci profilových dat ostatních uživatelů lze poznámky sdílet přímo s nimi.
 • Pomocí funkce "Odeslat do OneNote" lze nyní do poznámkového bloku vkládat také dokumenty nebo webové stránky.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2013

Software Office 2013 je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. Jednotlivé hardwarové požadavky - například na paměť RAM - se proto mohou lišit. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: alespoň 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB (32 bitů) nebo 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

Koupit MS Office 2013 Standard levně u Wiresoft

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete standardní edici Office 2013 - obsahuje následující programy:

 • Word 2013 - vytváření obchodních i soukromých dokumentů soustředěné čtení
 • Excel 2013 - vyhodnocování dat pomocí výkonných analytických nástrojů
 • PowerPoint 2013 - vytváření smysluplných prezentací
 • Outlook 2013 - správa e-mailů, kontaktů a schůzek
 • OneNote 2013 - vytvářejte poznámky ručně, digitalizujte je a používejte je všude

Pokud si zakoupíte standardní edici Office 2013 jako licenci pro jednoho uživatele, budete mít prospěch nejen z báječné ceny použitého softwaru u Wiresoftu, ale také z těchto výhod:

 • U společnosti Wiresoft obdržíte Microsoft Office 2013 Standard Edition výhradně jako software pro jednoho uživatele.
 • Tato softwarová licence je obvykle součástí větší objemové licence společnosti, a proto je u společnosti Wiresoft tak levná!
 • Při prodeji společnosti Wiresoft byl software Office - pokud byl používán - odinstalován z předchozího počítače, takže licence je opět 100% volná a použitelná.
 • Každý použitý software byl také zkontrolován společností Wiresoft, aby bylo zajištěno, že jej lze bez problémů znovu používat.
 • Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí k prodeji testovací verze, které jsou platné po omezenou dobu nebo mají omezenou funkčnost.
 • Při každém nákupu licence v obchodě Wiresoft Shop máte jistotu, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft, jehož prodej probíhá v souladu s právními předpisy, takže se ani společnost Wiresoft, ani vy nenacházíte v právní šedé zóně.

Veškeré dotazy týkající se nákupu sady Microsoft Office 2013 Standard nebo jiných produktů Microsoft Office nám můžete zasílat e-mailem, telefonicky nebo zde v chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené