Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10008
 • 021-10554
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 213,90 Kč * 2 458,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Edice Office 2016 Standard je navržena tak, aby zvládla všechny typické úkoly moderního každodenního podnikání - a ještě mnohem více: mnoho praktických, intuitivně použitelných nástrojů usnadňuje používání jednotlivých programů, což urychluje dokončení projektů. Zejména edice Office 2016 Standard nabízí oproti jiným edicím výrazné plus v možnostech použití díky integraci DTP programu Publisher 2016 - s ním lze profesionálně vytvářet množství publikací pro všechny cílové skupiny: od obchodních zásilek až po rozsáhlejší reklamní katalogy.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - pro moderní kancelář a organizaci podnikání

Office-Edition 2016 Standard je navržen tak, aby zvládl všechny typické úkoly moderního podnikání - a ještě mnohem více: Mnoho praktických, intuitivních nástrojů usnadňuje používání jednotlivých programů, což urychluje dokončení projektů. Zejména edice Office 2016 Standard zde nabízí oproti jiným edicím výrazné plus v možnostech použití díky integraci DTP programu Publisher 2016 - s ním lze profesionálně vytvářet nejrůznější publikace pro všechny cílové skupiny: od obchodních zásilek až po rozsáhlejší reklamní katalogy.

Všechny programy jsou součástí Office 2016 Standard:

 • Word 2016 - úprava textu pro kancelářskou i soukromou komunikaci
 • Excel 2016 - účetnictví, statistiky, výpočty
 • PowerPoint 2016 - vytváření prezentací a přednášek
 • Outlook 2016 - e-mailová komunikace, kalendář, plánování schůzek a úkolů
 • OneNote 2016 - vytváření poznámek, shromažďování a dokumentování nápadů
 • Publisher 2016 - návrh tiskových médií a jejich příprava pro tisk

Office 2016 Standard samozřejmě opět nabízí celou řadu obecně užitečných funkcí:

 • Inteligentní asistenti "Insights", vyhledávací nástroj, který propojuje programy Office přímo s vyhledáváním Bing, a "Tell Me" pro rychlejší vyhledávání funkcí, podporují při úpravách dokumentů profesionály i nezkušené uživatele.
 • Uživatelé jsou připojeni v cloudu prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint. Komplexní funkce také umožňují mimořádně flexibilní sdílení, takže Office 2016 dále zefektivňuje spolupráci na dokumentech Office a jejich doručování v reálném čase.
 • Pro tuto edici, stejně jako pro ostatní edice, jsou k dispozici také nové vzory Office: Režim "Tmavě šedá" má obzvláště výrazné kontrasty, zatímco "Barevný" design zobrazuje programy s moderním vzhledem.

Microsoft Office 2016 Standard Edition není k dispozici v běžném obchodě pro individuální zákazníky, ale pouze jako množstevní licence, protože se používají ve větších firmách. U společnosti Wiresoft si však mohou soukromí uživatelé i osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky zakoupit také edici Office Standard 2016. Od současných edic Home & Student nebo Home & Business se liší rozvržením programu Publisher.

Zakoupení edice 2016 má tu zvláštní výhodu, že je podporována staršími operačními systémy Microsoft od verze Windows 7 - což je důležitá a rozhodující vlastnost pro kupující, kteří tuto nebo následující verzi nadále používají. Kromě verze 2016 Office 2016 Standard si můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také verzi Professional Pro (bez předplatného!). V následujícím přehledu jsou podrobně představeny všechny jednotlivé programy obsažené na Office 2016 Standard.

Obecné nové funkce na Office 2016 Standard

Office 2016 Standard obsahuje některé nové funkce v Standard-programech, které by měly uživatelům užitečným způsobem pomoci:

 • "Přejete si" (Tell Me) je operační asistent (Česky "Přejete si"), jehož ikona má tvar žárovky. Když uživatel hledá nějakou funkci, stručně zadá do vstupního pole, co chce udělat, a funkce Tell Me mu ukáže, kde a jak to má udělat, nebo mu nabídne další podporu.
 • Insights je také průvodce, který může být použit k získání odpovídajících výsledků vyhledávání výrazů, například v dokumentu Office, prostřednictvím inteligentního vyhledávání podporovaného systémem Bing. Tyto výsledky se zobrazují v postranní oblasti okna Office.
 • Zjednodušené sdílení usnadňuje sdílení dokumentů aplikací Excel, Word a PowerPoint a přidělování individuálních práv příjemcům.
 • Funkce Historie verzí zobrazuje a zpřístupňuje starší verze dokumentu pro aplikace Word, Excel a PowerPoint.
 • Integrace služby OneDrive umožňuje uživatelům přístup k dokumentům Office odkudkoli a z jakéhokoli koncového zařízení, pokud jsou v ní uloženy.
 • Funkce ochrany před ztrátou dat (DLP ) je k dispozici prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive for Business pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint a umožňuje centrálně vytvářet zásady pro používání a sdílení citlivých dat. Jakmile je identifikováno bezpečnostní riziko, obdrží příslušný uživatel oznámení.

Jednotlivé funkce specifické pro daný program na adrese Office 2016 Standard

Jednotlivé programy obsažené v Office 2016 Standard Edition také nabízejí celou řadu vylepšení a nových funkcí:

Nové funkce aplikace Word na adrese Office 2016 Standard

Program Word, který je součástí Office 2016 Standard, obsahuje optimalizace stávajících funkcí i několik nových nástrojů. Díky nim je zejména společná práce v týmu na dokumentech Word ještě efektivnější - ať už na Office nebo online v cloudu. Kromě toho je však ve Wordu 2016 k dispozici ještě více šablon a také mimořádně praktická funkce otevření dokumentu PDF přímo v programu:

 • Otevřete PDF přímo ve Wordu: Při otevření PDF pomocí aplikace Word 2016 se použije nejen formátování včetně písem, ale také obrázky a grafika. Ty lze upravovat přímo pomocí nástrojů integrovaných ve Wordu. Poté lze tento dokument aplikace Word opět uložit ve formátu PDF.
 • Nové možnosti pro tvary WordArt: Word 2016 obsahuje ještě více možností pro tvary WordArt, kterými lze dokumenty přizpůsobit - například text lze libovolně transformovat tak, aby odpovídal tvaru grafického prvku atd.
 • Vylepšené zadávání v reálném čase: Díky nástroji "zadávání v reálném čase" je souběžná týmová spolupráce na dokumentu aplikace Word ještě efektivnější a zároveň přehlednější: Pokud určitý uživatel provádí změny v textu aplikace Word, zatímco jej mají otevřený i ostatní zaměstnanci, mohou tyto akce nejen sledovat, ale v případě potřeby i opravovat.
 • Vylepšená funkce komentářů : Optimalizovaná funkce komentářů ve Wordu kromě zobrazení změn v reálném čase zobrazuje komentáře jednotlivých zaměstnanců tak, aby na ně ostatní uživatelé mohli reagovat přímo ve stejném poli pro komentáře. Všechny příspěvky jsou tak centrálně integrovány do jednoho dokumentu Wordu, takže uživatelé o nich nemusí psát e-maily.
 • Připnutá složka: Každý dokument aplikace Word lze viditelně připnout ke složce, ve které je uložen, jako seznam skoků (jumplist). Všichni zaměstnanci tak k němu mají okamžitý přístup, stejně jako ke všem ostatním dokumentům, které jsou v něm obsaženy.

Nové funkce v aplikaci Excel 2016 pro Office Standard

Jednou z doporučených funkcí v aplikaci Excel 2016 je návrh nejvhodnějšího typu grafu pro příslušnou výpočetní operaci. Uživatelé jednoduše vyberou příslušná data myší a program na základě skutečných dat vytvoří výběr vhodných grafů jako živý náhled.

Kromě toho je k dispozici několik nových typů grafů, které ještě názorněji ilustrují některé výpočty:

 • Vodopádový graf je typ sloupcového grafu, který lze použít k zobrazení kladných a záporných změn dané hodnoty.
 • Histogram je vhodný pro zobrazení rozdělení četností určitých tříd.
 • Typ mapy stromů přehledně zobrazuje proporce v hierarchické struktuře.
 • Paretův diagram patří mezi histogramy a slouží k vizualizaci absolutních a relativních hodnot ve formě sloupců.
 • Graf Sunburst se používá především k uspořádání hierarchických dat do podoby soustředných kruhů, aby se ukázaly vztahy mezi nimi.
 • Krabicový graf - známý také jako boxplot nebo box & whiskers - zobrazuje statistickou analýzu v podobě kvartilů a mediánů.

Kromě toho Excel na Office 2016 Standard nabízí některé nové typy výpočtů, například funkci PROGNOSE.ETS, která nyní generuje i krátkodobé alternativní budoucí prognózy včetně nejlepších a nejhorších případů. Interaktivní grafy v pivotových tabulkách nabízejí díky nově integrovaným funkcím Business Intelligence mimo jiné navigaci drill-down známou z online analytického zpracování (OLAP). Nová funkce LET zlepšuje výkonnost a kombinovatelnost výpočtů v aplikaci Excel 2016: v rámci vzorce s ní lze pojmenovat jednotlivé rozsahy. Nový filtr zobrazení umožňuje skrýt třídění a filtry ostatních spolupracovníků v pracovním listu a zobrazit pouze své vlastní.

Funkce aplikace PowerPoint na adrese Office 2016 Standard

Verze PowerPoint 2016 rozšiřuje možnosti návrhu prezentací o nové nástroje, animace a grafiku a možnosti správy času:

 • Vestavěný návrhář aplikace PowerPoint při vkládání grafiky nebo ilustrace do snímku nabízí několik návrhů designu, které lze okamžitě použít kliknutím.
 • Nová funkce PowerPoint Morph umožňuje vytvářet animované přechody mezi dvěma snímky prezentace. Morfování pracuje s obrázky a grafikou nebo 3D tvary, ale také se slovy a texty.
 • Nástroj štětec se používá k jasnému zvýraznění jednotlivých prvků, jako jsou pojmy, ale také grafika v prezentaci na snímku, a to jejich barevným zvýrazněním. Zvýraznění se provádí pouze v režimu prezentace, samotný dokument PowerPoint se nemění.
 • Díky sledování času mohou prezentující ještě lépe zvládnout řízení času během prezentace: Vždy se zobrazí dostupný čas, takže časový rámec je dodržen i přes případné zpoždění.
 • Funkce sdílení ještě více usnadňuje publikování prezentace prostřednictvím kanálů sociálních médií, jako je Facebook a další.
 • Prezentační službu lze použít s účtem Microsoft a zpřístupnit živou prezentaci dalším zájemcům také prostřednictvím prohlížeče.

Nové praktické funkce aplikace Outlook na Office 2016 Standard

Aplikace Outlook 2016 má několik nových funkcí, které uživatelům pomáhají především efektivně spravovat každodenní záplavu e-mailů a ještě rychleji vyhledávat obsah, kontakty a dokumenty; odesílání příloh souborů je nyní také ještě snazší a rychlejší:

 • Funkce Clutter odděluje důležité e-maily od nedůležitých, které se již nacházejí ve složce doručené pošty, a tyto e-maily třídí do vlastní složky nevyžádané pošty; rovněž deaktivuje veškerý potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou nebezpečné odkazy nebo škodlivý software. Clutter také rozpoznává chování uživatele, například to, které e-maily čte jako první, které později a které zcela ignoruje, a tím neustále zlepšuje kritéria třídění.
 • Prostřednictvím virtuální vyhledávací složky jsou e-maily nebo osoby a kontakty nejprve filtrovány podle předem definovaného vyhledávacího kritéria a poté se v ní hromadně zobrazí.
 • Po zadání jména nebo kliknutí do pole "Komu" nového e-mailu adresář nabídne odpovídající kontakty z adresáře, ale také ty, se kterými odesílatel zprávy často komunikuje.
 • Přílohy lze najít a odeslat ještě rychleji, protože Outlook 2016 po kliknutí na "Připojit soubor" zobrazí seznam všech souborů, které byly nedávno použity. Přílohy obsahují rozbalovací nabídku s funkcemi pro okamžité otevření, kopírování, uložení nebo odstranění jedním kliknutím.
 • Prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint lze soubory v nich uložené odesílat jako odkaz. Tím se výrazně sníží množství dat v e-mailové schránce.

Poznámkový program OneNote na adrese Office 2016 Standard

V neposlední řadě Office 2016 Standard obsahuje také OneNote, oblíbený digitální poznámkový blok, který lze díky své univerzálnosti používat téměř kdekoli, zejména na

Chytré telefony a tablety umožňují pořizovat, upravovat a sdílet poznámky odkudkoli.

 • Nápady a úkoly lze spontánně zaznamenávat pomocí aplikace OneNote a synchronizovat je ve všech zařízeních.
 • To zahrnuje obrázky, video soubory a text. Integrované rozpoznávání textu a řeči umožňuje vyhledávat klíčová slova v textech na obrázcích (např. snímcích obrazovky) a v hlasových souborech.
 • Aplikace OneNote se integruje s různými programy na adrese Office, takže si v ní můžete snadno dělat poznámky.
 • Na zařízeních s dotykovým ovládáním lze poznámky zadávat také ručně.
 • Poznámky lze také vzájemně propojovat, přičemž obsah z internetových zdrojů se automaticky propojuje.
 • Zápisníky lze ukládat do služby OneDrive a sdílet je s ostatními uživateli.

Publisher 2016 je k dispozici na adrese Office 2016 Standard

Publisher je šikovný program Office pro vytváření různých médií pro online nebo tisk. Tento publikační software je speciální součástí MS Office 2016 Standard a není součástí balíčků Home & Student nebo Home & Business.

Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí přehledné uspořádání všech důležitých funkcí. Intuitivně použitelné nástroje pomáhají nezkušeným i profesionálům při rozvržení náročných dokumentů i při úpravách obrázků, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Text a obrázky lze vizuálně upravovat pomocí obrazových efektů, jako jsou stíny, luminiscence, 3D a odrazy. Pro úpravy více obrázků je k dispozici samostatný sloupec v oblasti návrhu. Ty pak lze intuitivně vyměňovat pomocí přetahování. A zejména pro digitální tisk pomocí online fotografické služby lze dokumenty vytvořené v aplikaci Publisher ukládat také ve formátu JPG.

Důležité funkce a vlastnosti aplikace Publisher 2016 jsou:

 • Šablony návrhů v běžných formátech se zobrazí již při otevření aplikace Publisher pro všechny typy dokumentů: pro soukromé účely jsou k dispozici šablony pro letáky a dopisy formátu A4 atd., pro komerční použití jsou k dispozici také šablony pro vícestránkové brožury a rozsáhlejší katalogy. Všechny prvky předdefinované v šabloně, jako jsou nadpisy, čísla stránek, rámečky, ale také barvy, písma a formátování, lze individuálně upravit a uložit jako novou šablonu, aby byly opět k dispozici pro podobné publikace.
 • Integrované stavební prvky - jako jsou nadpisy, textové rámečky a sloupce atd. - lze také buď převzít, nebo přizpůsobit tak, aby byl k dispozici jednotný design pro všechny publikace.
 • Škálovatelnou vektorovou grafiku SVG obsaženou v aplikaci Publisher i dostupné 3D objekty lze libovolně zvětšovat nebo otáčet o 360 stupňů, přičemž si vždy zachovávají svou ostrost.
 • Pomocí funkce drag & drop lze do dokumentu aplikace Publisher importovat obrázky a grafiku nejen ze složky nebo knihovny klipartů Microsoft, ale také z internetu nebo online fotoalba pomocí vyhledávání obrázků v Bingu.
 • Funkce pravítka umožňuje milimetrově přesné umístění v dokumentu.
 • Nástroj textového pole je praktickou pomůckou zejména pro vícestránkové publikace; jakmile je do textového rámečku vložen delší text, zobrazí se elipsa, pokud je textu více, ale není vidět. Propojením jednotlivých textových polí se vložený text automaticky rozdělí mezi ně.

Systémové požadavky pro Office 2016 Standard:

MS Office Standard je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. 64bitová verze se obvykle instaluje automaticky - v 32bitovém operačním systému s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na verzi se mohou lišit požadavky na hardware, zejména pokud jde o paměť RAM a místo na pevném disku. Vezměte prosím na vědomí následující minimální požadavky:

 • Operační systém: alespoň Windows 7 nebo vyšší nebo Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Displej: rozlišení alespoň 1 024 x 768 bodů
 • Grafická karta: alespoň grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky

Koupit MS Office 2016 Standard levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Edice MS Office 2016 Standard není k dispozici v běžné obchodní síti, ale pouze jako množstevní licence pro firmy. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft je software Office 2016 Standard k dispozici také samostatně, v zakoupené verzi a bez závazků jako v případě předplatného s aktualizacemi softwaru; při nákupu prostřednictvím společnosti Wiresoft tedy vznikají pouze jednorázové náklady. Zakoupíte si plnou verzi programu s identickým rozsahem programů a funkcí, jaké nabízí objemová licence, s tím rozdílem, že tento balíček Office 2016 Standard je jedinou licencí, kterou používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup Office 2016 Standard nebo jiné edice Office 2016 od společnosti Wiresoft je nejen mimořádně levný a pohodlný, ale také bezpečný: tento software Office 2016 Standard je jednouživatelská licence, která byla součástí větší objemové licence, tedy takové, kterou obvykle mohou zakoupit a používat pouze větší společnosti. Při nákupu objemové licence mají tyto společnosti také právo dále prodávat přebytečné softwarové licence - např. společnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, zda tyto licence nebyly využity nebo zda byl daný software Office nahrazen novější verzí programu nebo zda již není ve společnosti podporován z důvodu celkové úpravy hardwaru nebo aktualizace operačního systému. Prodejem lze objemovou licenci rozpustit a převést na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Rozdělení na jednotlivé licence nemá žádný vliv na rozsah programů nebo jejich funkčnost, software také nepodléhá opotřebení v důsledku používání.

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze programů MS Office Standard nebo jiných programů společnosti Microsoft, které jsou identické s originálními verzemi nebo edicemi společnosti Microsoft; tyto programy také pocházejí pouze z legálních zdrojů od prvních kupujících se sídlem v Evropě.

Při nákupu Office 2016 Standard jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop se tedy nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchod s použitým softwarem je výslovně povolen zákonem, což bylo potvrzeno i řadou rozsudků.

Tento software Office 2016 Standard lze nainstalovat do počítače ihned po dokončení procesu nákupu a stažení a aktivovat pomocí licenčního klíče - Multi-Activation-Key (MAK) - dodaného při nákupu a používat bez jakéhokoli časového nebo jiného omezení.

Nákup softwarových balíčků Microsoft Office je pro zákazníky společnosti Wiresoft ekonomickou možností, jak si tyto běžně nedostupné programy navíc mimořádně výhodně pořídit. Proto zejména živnostníci a soukromí uživatelé, ale také malé a střední podniky mohou využít naší nabídky levného softwaru: s Wiresoftem získají nejen všechny exkluzivní výhody Office 2016 Standard Edition, ale také ušetří při nákupu!

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete Office 2016 Standard Edition, stejně jako další edice a verze a další Office-programy jako kupní verzi. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Office 2016 Standard nebo jakékoli jiné edice Microsoft Office 2016, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie