Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

3 518,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10008
 • 021-10554
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2016 Standard - pro moderní kancelářské a obchodní organizace Edice Office...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - pro moderní kancelářské a obchodní organizace

Edice Office 2016 Standard je navržena tak, aby zvládla všechny typické úkoly moderního každodenního podnikání - a ještě mnohem více: mnoho praktických, intuitivně použitelných nástrojů usnadňuje používání jednotlivých programů, což urychluje dokončení projektů. Zejména edice Office 2016 Standard nabízí oproti ostatním edicím výrazné rozšíření aplikačních možností díky integraci programu DTP Publisher 2016 - to umožňuje profesionálně vytvářet nejrůznější publikace pro všechny cílové skupiny: od obchodních zásilek až po rozsáhlejší reklamní katalogy.

Všechny programy obsažené v sadě Office 2016 Standard:

 • Word 2016 - úprava textu pro kancelářskou i soukromou komunikaci
 • Excel 2016 - účetnictví, statistiky, výpočty
 • PowerPoint 2016 - vytváření prezentací a přednášek
 • Outlook 2016 - e-mailová komunikace, kalendář, plánování schůzek a úkolů
 • OneNote 2016 - Vytváření poznámek, shromažďování a dokumentování nápadů
 • Publisher 2016 - navrhování tiskových médií a jejich příprava pro tisk

Office 2016 Standard samozřejmě opět nabízí celou řadu obecně užitečných funkcí:

 • Inteligentní asistenti "Insights", vyhledávací nástroj, který propojuje programy Office přímo s vyhledáváním Bing, a "Tell Me" pro rychlejší vyhledávání funkcí, podporují profesionály i nezkušené uživatele při úpravách dokumentů.
 • Uživatelé jsou připojeni v cloudu prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint. Rozsáhlé funkce také umožňují mimořádně flexibilní sdílení dat, takže Office 2016 dále optimalizuje spolupráci na dokumentech Office a jejich poskytování v reálném čase.
 • Pro tuto edici, ale i pro ostatní edice, jsou k dispozici také nové vzory Office: Režim "Tmavě šedá" má obzvláště výrazné kontrasty, zatímco "Barevné" provedení zobrazuje programy v moderním vzhledu.

Microsoft Office 2016 Standard Edition není k dispozici v běžných obchodech pro individuální zákazníky, ale pouze jako množstevní licence, která se používá ve větších firmách. Soukromí uživatelé, osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky si naopak mohou u společnosti Wiresoft zakoupit Office 2016 Standard Edition. Od současných edic Home & Student a Home & Business se liší tím, že obsahuje program Publisher layout.

Koupě edice 2016 má tu zvláštní výhodu, že je podporována staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7 - což je důležitá a rozhodující vlastnost pro kupující, kteří tuto nebo následující verzi nadále používají. Kromě verze Office 2016 Standard si můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také verzi Professional Pro (bez předplatného!). V následujícím přehledu jsou podrobně představeny všechny jednotlivé programy obsažené v sadě Office 2016 Standard.

Obecné nové funkce v Office 2016 Standard

Office 2016 Standard obsahuje několik nových funkcí ve standardních programech, které mají smysluplně podpořit uživatele v jejich práci:

 • "Sie wünschen" (Řekni mi) je operační asistent (německy "You wish"), jehož ikona má tvar žárovky. Když uživatel hledá nějakou funkci, zadá stručně do vstupního pole, co chce udělat, a Tell Me mu ukáže, kde a jak to má udělat, nebo mu nabídne další podporu.
 • Insights je také pomocník, s jehož pomocí lze získat výsledky hledání výrazů, například v dokumentu Office, prostřednictvím inteligentního vyhledávání podporovaného systémem Bing, které se zobrazují v postranní oblasti okna Office.
 • Zjednodušené sdílení usnadňuje sdílení dokumentů aplikací Excel, Word a PowerPoint a přidělování individuálních práv příjemcům.
 • Funkce "Historie verzí " také zobrazuje starší verze dokumentu pro aplikace Word, Excel a PowerPoint a zpřístupňuje je.
 • Integrace služby OneDrive umožňuje uživatelům přístup k dokumentům Office odkudkoli a z jakéhokoli koncového zařízení, pokud jsou v ní uloženy.
 • Funkce ochrany před ztrátou dat (DLP ) je k dispozici prostřednictvím služby SharePoint Online a OneDrive for Business pro dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint a umožňuje centrálně vytvářet zásady pro používání a uvolňování citlivých dat. Jakmile je zjištěno bezpečnostní riziko, obdrží příslušný uživatel oznámení.

Jednotlivé funkce specifické pro daný program v sadě Office 2016 Standard

Jednotlivé programy obsažené ve standardní edici Office 2016 také nabízejí celou řadu vylepšení a nových funkcí:

Nové funkce aplikace Word v sadě Office 2016 Standard

Program Word, který je součástí sady Office 2016 Standard, obsahuje optimalizace stávajících funkcí i některé nové nástroje. Díky nim je týmová práce na dokumentech Word ještě efektivnější - ať už v kanceláři, nebo online v cloudu. Word 2016 navíc nabízí ještě více šablon a obzvláště praktickou funkci otevření dokumentu PDF přímo v programu:

 • Otevřete PDF přímo ve Wordu: Při otevření PDF pomocí aplikace Word 2016 se přebírá nejen formátování včetně písem, ale také obrázky a grafika. Ty lze upravovat přímo pomocí nástrojů integrovaných ve Wordu. Poté lze tento dokument aplikace Word opět uložit ve formátu PDF.
 • Nové možnosti pro tvary WordArt: Word 2016 obsahuje ještě více možností pro tvary WordArt, které umožňují individuálně navrhovat dokumenty s jejich pomocí - například texty lze libovolně transformovat tak, aby odpovídaly tvaru grafického prvku atd.
 • Vylepšené zadávání v reálném čase: S nástrojem "zadávání v reálném čase" je souběžná týmová práce na dokumentu Wordu ještě efektivnější a zároveň přehlednější: Pokud určitý uživatel provádí změny v textu Wordu, zatímco jej mají otevřený i ostatní zaměstnanci, mohou tyto akce nejen sledovat, ale v případě potřeby i opravovat.
 • Vylepšená funkce komentářů : Optimalizovaná funkce komentářů v aplikaci Word zobrazuje nejen změny v reálném čase, ale také komentáře jednotlivých zaměstnanců tak, aby na ně ostatní uživatelé mohli odpovídat přímo ve stejném poli pro komentáře. Všechny příspěvky jsou tak centrálně integrovány do jednoho dokumentu Wordu, takže uživatelé o nich nemusí psát e-maily.
 • Připnutá složka: Složku, ve které jsou uloženy jednotlivé dokumenty aplikace Word, lze viditelně připnout jako seznam skoků (jumplist). Všichni zaměstnanci tak k němu mají okamžitý přístup, stejně jako ke všem ostatním dokumentům, které jsou v něm obsaženy.

Nové funkce v aplikaci Excel 2016 pro Office Standard

Jednou z doporučených funkcí v aplikaci Excel 2016 je návrh nejvhodnějšího typu grafu pro příslušnou výpočetní operaci. Uživatelé jednoduše označí příslušná data myší a program na základě skutečných dat vytvoří výběr vhodných grafů jako živý náhled.

Kromě toho je k dispozici několik nových typů grafů, které ještě názorněji ilustrují některé výpočty:

 • Vodopádový graf je typ sloupcového grafu, který lze použít k zobrazení kladných a záporných změn určité hodnoty.
 • Histogram je vhodný pro zobrazení rozdělení četností určitých tříd.
 • Typ mapy stromů názorně zobrazuje proporce v hierarchické struktuře.
 • Paretův diagram patří mezi histogramy a slouží k vizualizaci hodnot absolutně i relativně ve formě sloupců.
 • Sunburstův diagram se používá především k uspořádání hierarchických dat do podoby soustředných kruhů, aby se ukázaly vztahy mezi nimi.
 • Krabicový graf - známý také jako boxplot nebo box & whiskers - zobrazuje statistická hodnocení v podobě kvartilů a mediánů.

Kromě toho Excel v Office 2016 Standard nabízí některé nové typy výpočtů, například funkci PROGNOSE.ETS, která nyní generuje také krátkodobé alternativní budoucí prognózy včetně nejlepších a nejhorších případů. Interaktivní diagramy v otočných tabulkách s nově integrovanými funkcemi Business Intelligence nabízejí mimo jiné navigaci drill-down známou z online analytického zpracování (OLAP). Nová funkce LET zlepšuje výpočetní výkon a kombinovatelnost v aplikaci Excel 2016: v rámci vzorce s ní lze pojmenovat jednotlivé rozsahy. Nový filtr zobrazení umožňuje skrýt třídění a filtry ostatních zaměstnanců v pracovním listu a zobrazit pouze vlastní.

Funkce aplikace PowerPoint v sadě Office 2016 Standard

Verze PowerPoint 2016 rozšiřuje možnosti tvorby prezentací o nové nástroje, animace a grafiku a také o možnosti správy času:

 • Při vkládání grafiky nebo ilustrace do snímku nabízí integrovaný návrhář aplikace PowerPoint různé návrhy designu, které lze okamžitě přijmout kliknutím.
 • Nová funkce PowerPoint Morph umožňuje vytvářet animované přechody mezi dvěma snímky prezentace. Morfování pracuje s obrázky a grafikou nebo 3D tvary, ale také se slovy a texty.
 • Nástroj štětec se používá k jasnému zvýraznění jednotlivých prvků, jako jsou pojmy, ale také grafika v prezentaci na snímku, a to jejich barevným zvýrazněním. Zvýraznění se provádí pouze v režimu prezentace, samotný dokument PowerPoint se nemění.
 • Funkce Timetracking poskytuje prezentujícím ještě lepší kontrolu nad řízením času během prezentace: vždy zobrazuje čas, který je k dispozici, takže časový rámec je dodržen i přes případné zpoždění.
 • Funkce sdílení ještě více usnadňuje publikování prezentace prostřednictvím kanálů sociálních médií, jako je mimo jiné Facebook.
 • Prezentační službu lze použít s účtem Microsoft a zpřístupnit tak živou prezentaci dalším zájemcům i prostřednictvím prohlížeče.

Nové praktické funkce aplikace Outlook v sadě Office 2016 Standard

Outlook 2016 má řadu nových funkcí, které uživatelům pomáhají především efektivně spravovat každodenní záplavu e-mailů a ještě rychleji vyhledávat obsah, kontakty a dokumenty; ještě jednodušší a rychlejší je nyní také odesílání příloh souborů:

 • Funkce Clutter odděluje důležité e-maily od nedůležitých, které se již nacházejí ve složce doručené pošty, a ty druhé třídí do samostatné složky nevyžádané pošty; deaktivuje také veškerý potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou nebezpečné odkazy nebo škodlivý software. Clutter také rozpoznává chování uživatele, například které e-maily čte jako první, které později a které zcela ignoruje, a tím neustále zlepšuje kritéria třídění.
 • Prostřednictvím virtuální vyhledávací složky jsou e-maily nebo osoby a kontakty nejprve filtrovány podle předem definovaného vyhledávacího kritéria a poté se v ní hromadně zobrazí.
 • Po zadání jména nebo kliknutí do pole "Komu" nového e-mailu adresář nabídne odpovídající kontakty z adresáře, ale také ty, se kterými odesílatel zprávy často komunikuje.
 • Přílohy lze najít a odeslat ještě rychleji, protože aplikace Outlook 2016 zobrazí po kliknutí na tlačítko "Připojit soubor" seznam všech naposledy použitých souborů. Přílohy obsahují rozbalovací nabídku s funkcemi pro okamžité otevření, kopírování, uložení nebo odstranění jedním kliknutím.
 • Prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint lze soubory uložené v těchto službách odeslat jako odkaz. Tím se výrazně sníží množství dat v e-mailové schránce.

Program pro psaní poznámek OneNote v sadě Office 2016 Standard

V neposlední řadě je součástí sady Office 2016 Standard také oblíbený digitální poznámkový blok OneNote, který lze díky jeho univerzálnosti používat téměř kdekoli a lze jej používat i v chytrých telefonech a tabletech

Lze ji používat v chytrých telefonech a tabletech a pořizovat, upravovat a sdílet poznámky odkudkoli.

 • Nápady a úkoly lze spontánně zaznamenávat pomocí aplikace OneNote a synchronizovat je na všech koncových zařízeních.
 • Patří sem také obrázky, videosoubory a texty. Integrované rozpoznávání textu a řeči umožňuje vyhledávat klíčová slova v textech na obrázcích (např. snímcích obrazovky) a v hlasových souborech.
 • Aplikace OneNote je integrována s různými programy sady Office, takže si v ní můžete snadno dělat poznámky.
 • Na zařízeních s dotykovým ovládáním lze poznámky zadávat také ručně.
 • Poznámky lze také vzájemně propojovat, přičemž obsah z internetových zdrojů se automaticky propojuje.
 • Zápisníky lze ukládat do služby OneDrive a sdílet je s ostatními uživateli.

Publisher 2016 je k dispozici v sadě Office 2016 Standard

Publisher je praktický program sady Office, který slouží k vytváření různých médií pro tisk nebo online. Tento publikační software je speciální součástí sady MS Office 2016 Standard a není součástí sad Home & Student nebo Home & Business.

Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí přehledné uspořádání všech důležitých funkcí. Intuitivně použitelné nástroje pomáhají nezkušeným i profesionálům při rozvržení náročných dokumentů i při úpravách obrázků, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Text a obrázky lze vizuálně upravovat pomocí obrazových efektů, jako jsou stíny, luminiscence, 3D a odrazy. Pro úpravy více obrázků je k dispozici samostatný sloupec v oblasti návrhu. Ty pak lze intuitivně vyměňovat přetažením. A zejména pro digitální tisk pomocí online fotografické služby lze dokumenty vytvořené v aplikaci Publisher ukládat také ve formátu JPG.

Důležité funkce a vlastnosti aplikace Publisher 2016 jsou:

 • Šablony návrhů v běžných formátech se zobrazí pro všechny typy dokumentů již po otevření aplikace Publisher: pro soukromé účely jsou k dispozici šablony pro letáky a dopisy formátu A4 atd., pro komerční použití také šablony pro vícestránkové brožury a rozsáhlejší katalogy. Všechny prvky předdefinované v šabloně, jako jsou nadpisy, čísla stránek, rámečky, ale také barvy, písma a formátování, lze individuálně upravit a uložit jako novou šablonu, aby byly opět k dispozici pro podobné publikace.
 • Integrované stavební prvky - jako jsou nadpisy, textové rámečky, sloupce atd. - lze také buď převzít, nebo přizpůsobit tak, aby byl k dispozici jednotný design pro všechny publikace.
 • Škálovatelnou vektorovou grafiku SVG obsaženou v aplikaci Publisher i dostupné 3D objekty lze zvětšovat nebo otáčet o 360 stupňů podle potřeby, přičemž si vždy zachovávají svou ostrost.
 • Pomocí funkce drag & drop lze do dokumentu aplikace Publisher importovat obrázky a grafiku nejen ze složky nebo knihovny klipartů Microsoft, ale také z internetu nebo online fotoalba pomocí vyhledávání obrázků v Bingu.
 • Funkce pravítka umožňuje milimetrově přesné umístění v dokumentu.
 • Nástroj textového pole je praktickou pomůckou zejména pro vícestránkové publikace; jakmile je do textového rámečku vložen delší text, zobrazí se znaménko vynechání, pokud je textu více, ale není vidět. Propojením jednotlivých textových polí se vložený text automaticky rozdělí mezi ně.

Systémové požadavky pro Office 2016 Standard:

MS Office Standard je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. 64bitová verze se obvykle instaluje automaticky - v 32bitovém operačním systému s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na verzi se mohou lišit požadavky na hardware - zejména pokud jde o paměť a místo na pevném disku. Je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
 • Displej: rozlišení min. 1 024 x 768 bodů
 • Grafická karta: alespoň grafická karta DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky

Koupit MS Office 2016 Standard levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Verze MS Office 2016 Standard není k dispozici v běžném obchodě, ale pouze jako objemová licence pro firmy. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft je software Office 2016 Standard k dispozici také samostatně, jako kupní verze a bez závazků jako u předplatného s aktualizacemi softwaru; při nákupu prostřednictvím společnosti Wiresoft tedy vznikají pouze jednorázové náklady. Zakoupíte si plnou verzi programu se stejným rozsahem programů a funkcí, jaké nabízí objemová licence, s tím rozdílem, že tento balíček Office 2016 Standard je jedinou licencí, kterou používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup Office 2016 Standard nebo jakékoli jiné edice Office 2016 u společnosti Wiresoft je nejen mimořádně levný a pohodlný, ale také bezpečný: tento software Office 2016 Standard je jednouživatelská licence, která byla součástí větší objemové licence, protože ji obvykle mohou zakoupit a používat pouze větší společnosti. Při zakoupení objemové licence mají také právo na další prodej přebytečných softwarových licencí - např. společnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, zda tyto licence nebyly využity nebo zda byl daný software Office nahrazen novější verzí programu nebo zda již není ve společnosti podporován z důvodu celkové úpravy hardwaru nebo aktualizace operačního systému. Prodejem může být objemová licence rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Rozdělení na jednotlivé licence nemá žádný vliv na rozsah programů ani na jejich funkčnost; software navíc nepodléhá opotřebení v důsledku používání.

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze MS Office Standard nebo jiných programů Microsoft, které jsou identické s původními verzemi nebo edicemi společnosti Microsoft; ty také pocházejí pouze z legálních zdrojů od prvních kupujících se sídlem v Evropě.

Při nákupu Office 2016 Standard jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop se tedy nevystavujete žádnému právnímu riziku, protože obchodování s použitým softwarem je výslovně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno i mnoha rozsudky.

Tento software Office 2016 Standard lze nainstalovat do počítače ihned po úplném dokončení procesu nákupu a dokončení stahování a aktivovat pomocí svazkového licenčního klíče - Multi-Activation-Key (MAK) - dodaného s nákupem a používat bez jakéhokoli časového nebo jiného omezení.

Nákup softwarových balíčků Microsoft Office představuje pro zákazníky společnosti Wiresoft ekonomicky výhodný způsob, jak si pořídit takové programy, které nejsou běžně k dispozici, za mimořádně výhodnou cenu. Proto zejména samostatně výdělečně činní a soukromí uživatelé, ale také malé a střední podniky mohou využít naší nabídky levného softwaru: s Wiresoftem získají nejen všechny exkluzivní výhody Office 2016 Standard Edition, ale také ušetří peníze za nákup!

Kromě edice Office 2016 Standard Edition najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také další edice a verze a další programy Office v zakoupené verzi. Máte-li jakékoli dotazy týkající se sady Office 2016 Standard nebo jiné edice Microsoft Office 2016, jednoduše využijte naši kompetentní radu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené