Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
770,90 Kč * 855,90 Kč * (9,93% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Oproti jednodušším verzím tohoto operačního systému nabízí Windows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcí, které jsou určeny především pro profesionální uživatele a malé a střední firmy. Systém Windows 10 Pro nabízí funkce, jako je správa zásad skupiny, přístup k doméně, BitLocker, podnikový režim pro Internet Explorer EMIE, aplikace pro vzdálenou plochu a klient Hyper-V. To vše a ještě více představuje systém Windows 10 Pro v moderním, uživatelsky přívětivém rozhraní s typickým vzhledem dlaždic, které lze přizpůsobit pomocí dalších funkcí. Za tím stojí technologie, kterou lze použít i na starších koncových zařízeních, což je zejména pro firmy ekonomickou výhodou. Systém Windows 10 využívá "Microsoft Hello", biometrické ověřování uživatele, pro bezpečné přihlášení a nabízí mnoho dalších funkcí, které zlepšují ochranu dat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - výkonná verze osvědčeného operačního systému společnosti Microsoft

oproti jednodušším verzím tohoto operačního systému nabízíWindows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcí, které jsou určeny především pro profesionální uživatele a malé a střední firmy. Windows 10 Pro zde mimo jiné nabízí funkce, jako je správa zásad skupiny, připojení k doméně, BitLocker, podnikový režim pro Internet Explorer EMIE a také aplikaci vzdálené plochy a klienta Hyper-V.

To vše a mnohem více nabízí Windows 10 Pro v moderním, uživatelsky přívětivém rozhraní s typickým vzhledem dlaždic, které lze přizpůsobit pomocí dalších funkcí. Za tím stojí technologie, kterou lze použít i na starších koncových zařízeních, což je ekonomická výhoda zejména pro firmy.

Windows 10 používá pro bezpečné přihlášení biometrické ověřování uživatele "Microsoft Hello" a nabízí mnoho dalších funkcí, které zlepšují ochranu dat.

Koupě Windows 10 Pro Edition má velkou výhodu v tom, že tento operační systém podporuje i starší hardware, což je pro mnoho uživatelů rozhodující vlastnost. V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop si můžete zakoupit Windows 10 Pro a další edice Windows a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje nejdůležitější nové funkce Windows 10 Pro.

Jak získám licenční klíč a odkaz ke stažení aplikace Windows 10 Professional?

Tento produkt je verze ke stažení. Do 24 hodin po obdržení platby obdržíte e-mailem licenční klíč a odkaz ke stažení. Produkt lze okamžitě stáhnout, nainstalovat a aktivovat online.

Přehled speciálních funkcí Windows 10 Pro

Oproti jednodušším edicím, jako je Windows Home, nabízí Windows 10 Pro celou řadu dalších funkcí a nástrojů, které jsou pro firmy obzvláště důležité, protože ovlivňují zabezpečení koncových zařízení i dat. Správci jej mohou používat ke správě zásad skupiny a uživatelských účtů a lze jej také použít ke konfiguraci jednotlivých zařízení a jejich ochraně před útoky malwaru.

Další součástí webu Windows 10 Pro je vzdálená plocha, která umožňuje vzdálené ovládání počítačů prostřednictvím sítě. Uživatelé Windows 10 Pro mohou také připojit své koncové zařízení k Microsoft Azure Active Directory a využívat tak Microsoft Business Store. Podniky zde mohou zakoupit a nasadit mnoho aplikací pro všechny uživatele na pracovišti. Úplné informace o Windows Professional naleznete níže.

Správa zásad skupiny pomocí editoru

Editor gpedit.msc, který je součástí verze Windows 10 Pro, lze použít k nastavení a správě místních zásad skupiny. V nové verzi je možné jej použít k řízení a vynucení instalace aktualizací podle zadaných pravidel. Mezi další funkce editoru patří nastavení tzv. termínu shody, tedy doby, kdy musí být určitá aktualizace nainstalována nejpozději, lze rozlišovat mezi aktualizacemi funkcí, aktualizacemi kvality a aktualizacemi, které nejsou aktualizacemi operačního systému. Kromě toho editor slouží také k centrální konfiguraci a aktivaci optimalizace úložiště (Storage Sense), která se používá například k automatickému mazání nepotřebných souborů.

Funkce vzdáleného přístupu prostřednictvím aplikace Vzdálená plocha

Pomocí aplikace Vzdálená plocha se mohou uživatelé připojit ke svému počítači z jiného počítače, tabletu nebo chytrého telefonu ze vzdáleného místa a používat jej, jako by seděli přímo před ním. Rozhraní plochy místního počítače se zobrazuje prostřednictvím brány RDS.

Připojení k doméně

Zejména firemní počítače často patří do určité domény v Active Directory, aby se zjednodušila správa jednotlivých zařízení i uživatelských účtů. Na webu Windows 10 Pro je to možné prostřednictvím funkce Domain Join; pro příslušná koncová zařízení je k dispozici také varianta optimalizovaná pro dotykové ovládání.

Internet Explorer v podnikovém režimu (EMIE)

Podnikový režim neboli Enterprise Mode, který je k dispozici na webuWindows 10 Professional, snižuje problémy s kompatibilitou většinou starších webových aplikací. Vylepšená kompatibilita aplikací a webů umožňuje jejich nezměněný provoz a navíc nástroj pro správu seznamů webů - Správce seznamů webů v podnikovém režimu - nabízí různé možnosti pro jednotlivé domény, včetně vykreslování.

Bezpečné šifrování pevného disku pomocí nástroje BitLocker

Mobilní zařízení, jako jsou tablety a notebooky, lze snadno odcizit nebo ztratit. Ještě bolestivější než ztráta hardwaru je obvykle ztráta citlivých nebo osobních dat, která byla uložena lokálně. Aby se tato data nedostala do nepovolaných rukou a nebyla zneužita, lze je bezpečně zašifrovat pomocí nástroje BitLocker, který je integrován na webu Windows 10 Pro.

Nástroj BitLocker lze samozřejmě aktivovat i na místním počítači a chránit tak data před neoprávněným přístupem. Počítače se systémem Windows 10 Pro musí být vybaveny čipem TPM na základní desce, jinak je třeba aktivaci nástroje BitLocker povolit samostatně.

Pomocí nástroje "BitLocker To Go" lze šifrovat také klíče USB a externí pevné disky.

Windows Defender System Guard

Defender System Guard (WDSG) integrovaný do webuWindows 10 Professional představuje další vrstvu ochrany, která chrání operační systém před útoky při spuštění, kdy ostatní antivirové programy ještě nejsou aktivovány. Windows Defender chrání také před bootkity a rootkity a před útoky, které běžné virové skenery zatím nedetekují.

Režim kiosku

Režim kiosku - nazývaný také "přidělený přístup" 8.1 - reguluje na počítači Windows 10, který používá více uživatelů, že mohou používat pouze určité funkce a programy, a to nastavením uživatelského účtu kiosku - nazývaného také "přidělený přístup" - pro každou oprávněnou osobu. Již při přihlášení je aktivována aplikace přednastavená správcem. V závislosti na nastavení pak může přihlášený uživatel používat například pouze internet nebo hudební program.

Ochrana podnikových dat

Ochrana podnikových dat (EDP) je také funkcí webu Windows 10 Pro, kterou lze používat společně s řešením správy mobilních zařízení (MDM), jako je Microsoft Intune nebo System Center Configuration Manager. Výhodou EDP je, že odděluje soukromá data od pracovních dat v notebooku, která pak zůstávají v bezpečí prostřednictvím správy práv Active Directory, a to i v případě, že jsou přesunuta na jiné úložiště nebo odeslána e-mailem. Prostřednictvím EDP mohou správci také zabránit instalaci aplikací, které jsou považovány za nezabezpečené, a také určitým akcím prováděným uživatelem.

Inteligentní bezpečnostní graf (ISG)

Tato inteligentní preventivní ochrana také chrání Windows 10 Pro před aktuálními hrozbami malwaru. Inteligentní bezpečnostní graf (ISG) analyzuje stávající bezpečnostní opatření v podnikové síti a v případě zjištění nedostatků navrhuje vhodná zlepšení nebo řešení.

Klient Hyper-V

Technologie Hyper-V, která je součástí webu Windows 10 Professional, umožňuje provozovat více operačních systémů ve vlastním virtuálním počítači. Výhodou zde použitého hypervizoru typu 1 je mimo jiné to, že virtualizace jednoho nebo více serverů lépe využívá dostupný úložný prostor. Spolupráce Hyper-V s Windows má pozitivní vliv na dynamickou správu paměti, takže několik virtuálních počítačů může bez problémů běžet paralelně. Aktuální stavy systému lze uložit jako stav hibernace a klient Hyper-V podporuje také kompletní obraz systému, takže v případě potřeby je možný návrat do dřívějšího stavu systému bez velkých časových ztrát.

Přístup do obchodu Windows Business Store

Na webu Windows 10 Pro mají firmy také přístup k obchodu Windows Business Store a mohou do své sítě integrovat službu Azure Active Directory. Prostřednictvím adresářové služby mohou nakupovat a centrálně nasazovat softwarové produkty pro všechny koncové body v síti.

Další klíčové společné vlastnosti a funkce edic Windows 10

Následující funkce operačního systému Windows 10 představují vylepšení stávajících funkcí i nové doplňky, které uživatelům poskytují ještě lepší a bezpečnější prostředí:

Cortana

Již známá hlasová asistentka Cortana je v systému Windows 10 ve výchozím nastavení povolena a lze k ní kdykoli přistupovat buď prostřednictvím vyhledávacího panelu, nebo ji dokonce zavolat. V mobilních zařízeních ji však lze vypnout, ať už z důvodu ochrany soukromí, nebo kvůli úspoře energie baterie.

Windows Dobrý den

Rozlučte se s hesly, protože Windows Hello je bezpečná alternativa pro přihlašování a ověřování na počítači nebo jiném koncovém zařízení: Většina novějších koncových zařízení, která mají čtečku otisků prstů, podporuje Windows Hello, případně program nabízí také rozpoznávání obličeje prostřednictvím zamykací obrazovky pro místní přihlášení nebo přihlášení k účtu na webu.

Snap Assist

Funkce Snap Assist nabízí praktickou správu oken na webuWindows 10, která zajišťuje větší přehlednost na obrazovce a zároveň ideální využití dostupné plochy displeje. Pomocí funkce Snap Assist lze používat dvě - a s novou funkcí Corner Snap dokonce až čtyři okna současně, aniž by bylo nutné mezi nimi klikat tam a zpět jako dříve, např. při souběžném používání internetu během psaní.

Asistent Snap také zobrazuje, které další programy jsou právě aktivní, a nyní podporuje více obrazovek.

Kontinuum

Jak název funkce napovídá, Continuum umožňuje pokračovat v práci na smartphonu nebo tabletu stejně jako na místním počítači Windows - bez ohledu na to, kde se nacházíte. Prostřednictvím virtuální klávesnice lze používat všechny funkce a například používat internet, odesílat e-maily nebo používat aplikaci Microsoft Office. Obvyklé funkce a služby smartphonu nebo tabletu jsou stále k dispozici jako obvykle. Continuum umožňuje během provozu přepínat z režimu stolního počítače do režimu tabletu a zpět, aniž by bylo nutné pokaždé restartovat stránku Windows. Zobrazení na ploše se automaticky přizpůsobí jinému formátu.

Windows Ochrana informací

Windows Information Protection (WIP) v Windows 10 je současný název dřívější Enterprise Data Protection - EDP - technologie na ochranu před únikem dat, která zároveň neomezuje práci uživatelů na Windows PC. WIP také chrání podniková data a aplikace před ztrátou - na osobních i firemních zařízeních.

Správci zde mohou pomocí nástroje AppLocker určit, které aplikace a programy mohou jednotliví uživatelé používat, a pomocí šifrovacího souborového systému EFS chránit data před krádeží a neoprávněnou manipulací. Pro ještě komplexnější ochranu lze WIP také kombinovat se službou Windows Azure Rights Management.

Hardwarové požadavky pro instalaci Windows 10 Pro

Aby mohl webWindows 10 Pro hladce běžet na místním počítači nebo notebooku, musí hardware splňovat určité požadavky. Windows 10 Pro je stále k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, ale na novějším počítači by měla být nainstalována 64bitová verze, aby bylo možné plně využívat všechny programy a aplikace. Při instalaci Windows 10 musí počítač splňovat následující obecné základní technické vlastnosti:

  • Procesor nebo SoC (System-on-a-Chip - v mobilních telefonech): alespoň 1 GHz
  • Paměť RAM: alespoň 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB RAM pro 64bitový operační systém
  • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitový operační systém
  • Grafika: 800 x 600 Displej 800 x 600, DirectX 9 nebo vyšší s ovladačem WDDM 1.0
  • Rozpoznávání řeči Cortany: soustava mikrofonů Hi-Fi

Windows 10 Pro koupit levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Windows 10 Pro od společnosti Microsoft je nabízen v běžném obchodě jako jedna licence za nezanedbatelnou cenu. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit Windows 10 Professional jako licenci pro jednoho uživatele za mnohem nižší cenu než použitý software - se stejným rozsahem funkcí.

Důvod: Licence Windows 10 Pro Edition, která je zde k dispozici, je obvykle součástí objemové licence, kterou společnost dříve používala. Při legálním přeprodeji této svazkové licence došlo k jejímu rozpuštění a převedení na jednotlivé licence, ty se pak označují jako použitý software nebo použitý software. Toto rozdělení nebo označení jako použitý software však nemá žádný vliv na funkčnost softwaru operačního systému Windows 10 Pro.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft: vždy bezpečný! Operační systém Windows 10 Pro je k dispozici nejen v obchodě Wiresoft Shop za mimořádně nízkou cenu - váš nákup je navíc pohodlný prostřednictvím okamžitého stažení a také bezpečný: Wiresoft totiž prodává Windows 10 Professional pouze jako verzi identickou s originálním produktem společnosti Microsoft. LicenciWindows 10 Pro můžete nainstalovat do počítače ihned po úspěšném dokončení procesu nákupu a stažení a aktivovat ji pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup Windows 10 Pro jako použitého softwaru ve Wiresoft Software-Shopu pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchod s použitým softwarem je legálně povolen, což potvrdila i řada pravomocných rozsudků.

Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft mají naši zákazníci výhodnou možnost sami používat Windows 10 Professional Edition. Z naší nabídky levného softwaru profitují zejména malé firmy, ale i živnostníci a soukromé osoby!

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete kromě Windows 10 Pro také další verze Windows a programy od společnosti Microsoft ke stažení ve verzi pro levný nákup. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
3. 6. 2021

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2. 12. 2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11. 1. 2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie