Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
241,90 Kč * 267,90 Kč * (9,71% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Navzdory mnoha nástupcům stále oblíbený a používaný v mnoha sítích: Windows 7 Professional běží na mnoha počítačích, nepochybně díky své spolehlivosti a stabilitě. Na Windows 7 Professional a příbuzných edicích lze bez problémů používat i mnoho dalších programů. Zejména Professional Edition nabízí řadu funkcí, které stále hrají důležitou roli v malých a středních podnicích, včetně praktického režimu XP, který nabízí nepřetržité používání starších systémových komponent, a proto je pro mnoho uživatelů důležitým důvodem pro nákup.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - inovativní operační systém společnosti Microsoft pro profesionály z oboru jako používaný software

Navzdory četným nástupcům je stále oblíbený a používaný v mnoha sítích: Windows 7 Professional běží na mnoha počítačích, nepochybně díky své spolehlivosti a stabilitě. Mnoho dalších programů lze také bez problémů spustit na Windows 7 Professional a související edice. Zejména edice Professional nabízí řadu funkcí, které stále hrají důležitou roli v malých a středních podnicích, včetně praktického režimu XP, který nabízí nepřetržité používání starších systémových komponent, a je proto pro mnoho uživatelů důležitým důvodem pro nákup.

Zakoupení operačního systému 7Windows Professional Edition nabízí velkou výhodu, že jej lze na jedné straně používat na starších hardwarových systémech, na druhé straně má vysokou kompatibilitu se staršími programy společnosti Microsoft. V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop najdete kromě Windows 7 Professional jako licenci pro jednoho uživatele v zakoupené verzi také další edice a novější operační systémy Windows a mnoho dalších kompatibilních programů Microsoft. V následujícím přehledu jsou nejprve představeny nejdůležitější nové funkce Windows 7 Professional a také nejdůležitější obecné funkce verze Windows 7.

Windows 7 Professional - s funkcemi pro podnikové profesionály

S edicí Professional 7Windows mají firmy a profesionální uživatelé oproti ostatním edicím k dispozici několik dalších funkcí, které výrazně rozšiřují možnosti využití operačního systému Microsoft. Nejdůležitější funkcí je již zmíněný režim Windows XP pro vyšší kompatibilitu, ale také připojení domény nabízí vyšší bezpečnost zejména ve firmách:

Windows XP Mode

S režimem XP Windows 7 nepřerušuje spojení se staršími verzemi operačního systému, jako jsou stejnojmenné XP, ale naopak zajišťuje kontinuitu podnikových procesů: To znamená, že starší podnikové programy založené na Windows XP lze stále spouštět přímo na ploše Windows 7, což je hlavní výhoda Windows 7 Professional, zejména pro malé a střední podniky, pro které byl režim XP také primárně určen. Ovladače pro systém Vista s ním také fungují.

Režim XP byl následně vyvinut pro programy, které nefungují ani v režimu kompatibility. Funguje tedy jako virtuální počítač, který je provozován pomocí Windows Virtual PC, verze Virtual PC, která byla dále vyvinuta zejména pro Windows 7.

Jednotky hlavního počítače jsou ve výchozím nastavení stále k dispozici jako síťové jednotky. Nové disky i k nim připojená zařízení USB jsou naopak automaticky detekovány v režimu XP a schránku Windows 7 a režim XP lze používat současně. To znamená, že starší hardware používaný přes USB, pro který neexistuje ovladač, lze bez problémů používat i nadále. Jediným omezením je, že v režimu XP je nutné upustit od další 3D akcelerace.

Režim XP je k dispozici ke stažení samostatně, stejně jako Virtual PC, ale lze jej používat pouze s aplikací Windows 7 Professional. Skládá se z Virtual PC, virtualizačního softwaru společnosti Microsoft, a virtuálního pevného disku (VHD) s XP SP3. Dalšími požadavky jsou procesor, například AMD-V nebo Intel-VT, který podporuje nativní virtualizaci, a 2 GB paměti RAM.

Spojení domén

Připojení k doméně v aplikaci Windows 7 Professional připojuje počítač mimo firmu k počítačové síti na pracovišti. Uživatelé tak mohou využívat prostředky, které jsou v něm k dispozici, a naopak správci mohou spravovat počítače připojené jeho prostřednictvím prostřednictvím přístupových práv atd. Spojení domén tak nabízí vyšší efektivitu a zároveň vyšší úroveň zabezpečení.

připojení k doméněWindows 7 Professional je nejen bezpečné, ale také snadné: uživatelsky přívětivý průvodce provede uživatele všemi potřebnými kroky.

Tisk na základě polohy

Nezní to jako nic moc, ale je to užitečná funkce pro každodenní práci: Tisk na základě umístění v aplikaci Windows 7 Professional je užitečný zejména při práci na různých místech s různými sítěmi, které proto mají i různé tiskárny. Funkce umožňuje konfigurovat preferované dvojice tiskárna-síť; to znamená, že Windows 7 Professional automaticky vybere správnou výchozí tiskárnu v závislosti na síťovém připojení.

Windows Touch

Windows 7 nabízí vylepšenou dotykovou technologii. Uživatelé tak mohou procházet online vydání časopisů i fotoalba na příslušných zařízeních a uspořádávat soubory a složky na ploše. V aplikaci Windows Paint mohou nyní uživatelé malovat také prstem. Windows Touch rozpoznává také pohyby více prstů, např. pro přiblížení obrázků; kliknutí pravým tlačítkem myši lze také provést dotykem, kdy jeden prst klepne na určitý prvek, zatímco druhý prst se dotkne obrazovky.

Obecné inovace verze Windows 7

Obecně byl pro 7Windows upraven také vzhled včetně některých často používaných funkcí. Týká se to především pracovní plochy nebo zobrazení oken programů a jejich přizpůsobení, ale také výkonu ve hrách a přehrávání videí atd.

Větší přehled a efektivita

Stolní displej již obsahuje řadu praktických inovací a detailů, které zjednodušují používání Windows 7 jednodušší a pohodlnější.

 • Náhled hlavního panelu pro spouštění programů a přepínání mezi okny byl přepracován a lze jej přizpůsobit vlastním preferencím. Mezi nové funkce patří náhledová okna přes celou obrazovku a větší ikony, jejichž rozlišení lze také upravit podle velikosti obrazovky.
 • Nové skokové seznamy přivedou uživatele přímo k naposledy použitým programům, souborům, skladbám a webovým stránkám, stejně jako k často používaným funkcím; jsou dostupné po kliknutí pravým tlačítkem myši. Chybějící nebo další soubory lze také dodatečně "připnout".
 • vyhledávání naWindows ještě více urychluje a usnadňuje vyhledávání lokálně uložených dokumentů, hudebních titulů, e-mailů a obrázků. Jakmile uživatel začne psát hledaný výraz do vyhledávacího pole nabídky Start, zobrazí se seznam všech relevantních výsledků Windows 7 zobrazí seznam všech relevantních výsledků. Kromě toho lze vyhledávání ještě více zúžit podle specifikací, jako je datum, typ souboru atd. Třídění podle kategorií a zvýrazňování klíčových slov nebo pasáží textu je ještě přehlednější. Prohledávat lze také externí pevné disky, síťové počítače a knihovny.

Vylepšený aerodynamický design a aeroskla

Již známý design Aero byl vylepšen a doplněn tak, aby byla otevřená okna, která se stále zobrazují v průhledném režimu Aero Glass, přehlednější:

 • Aero Peek zobrazuje všechna okna kromě okna vybraného kliknutím jako průhledné rámečky - to přináší větší přehlednost a tím i rychlejší orientaci.
 • Nová funkce Aero Snap urychluje automatické uspořádání oken. Funkce Aero Snap se aktivuje rychlým přetažením na okraj obrazovky. Podle toho, zda se jedná o pohyb vlevo nebo vpravo nebo nahoru či dolů, se okno zvětší na polovinu nebo na všechny strany.
 • Naproti tomu aplikace Aero Shake zobrazuje pouze okno aktuálně používaného programu ve velké velikosti. Uživatel jej uchopí myší v záhlaví a rychlým stíracím pohybem s ním "zatřese": všechna ostatní otevřená okna se tak minimalizují a viditelné zůstane pouze to pevné.

DirectX 11 - herní rozhraní Windows 7

DirectX 11 je nová multimediální komponenta, která kromě vyššího výkonu a rychlosti přináší také vyšší efektivitu - to je patrné zejména v počítačových hrách, ale díky multimediální akceleraci přináší výhody i v jiných grafických aplikacích, například ve videích:

 • Prostředky Tiled Resources toho dosahují tím, že poskytují virtuální paměť, která urychluje hry tím, že načítá prvky displeje s vysokým rozlišením pouze tehdy, když se skutečně používají.
 • Teselace rozděluje 3D povrchy již vytvořené procesorem grafické karty (GPU) na další polygony, čímž poskytuje vyšší úroveň detailů bez zatížení systému.
 • Vícevláknové vykreslování umožňuje paralelní vykreslování 3D povrchu více procesorovými jádry.
 • Díky Shader Modelu 5 může GPU převzít i běžné výpočetní úlohy, za které jinak odpovídá hlavní procesor (CPU).

Vylepšený multimediální zážitek

S webemWindows 7 je sdílení multimediálního obsahu ještě snazší, a to zejména díky následujícím funkcím:

 • Konfigurací takzvaných domácích skupin na webu Windows 7 lze zjednodušit sdílení obrázků, videí a hudebních seznamů mezi více počítači, stejně jako sdílení tiskáren. Tato funkce eliminuje potřebu přiřazovat uživatelská práva systému NTFS. Dva nebo více počítačů Windows 7 jsou propojeny společným klíčem o délce 10 znaků a všechna sdílená data mohou okamžitě sdílet všichni připojení uživatelé. Skupina domácí sítě je vždy spojena s počítačem Windows-7, nikoli s konkrétním uživatelem. Propojením vlastního Windows Live-ID s místním uživatelským účtem lze skupinu domácí sítě rozšířit i na definované uživatele služby Live.
 • S Windows Díky aplikaci Media Center je sledování televize ještě pohodlnější: ať už chcete sledovat živé vysílání, pozastavit ho během telefonování nebo nahrávat pořad, když jste pryč. Windows Media Center podporuje mnoho globálních televizních standardů a formátů, například digitální televizi a HD. Nová funkce posouvání umožňuje rychlejší přepínání mezi tituly nebo pořady a videa lze kontrolovat rychle vpřed, včetně lepších náhledů miniatur.
 • Podporováno je také přehrávání zvuku a videa ve formátech 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV a Xvid.

Další nové funkce Windows 7 Professional a dalších edic

Také v technické oblasti má 7Windows co nabídnout, což urychluje používání operačního systému a přispívá tak i k lepšímu uživatelskému zážitku:

 • Zařízení USB nebo přenosné flash disky jsou díky Windows 7 k dispozici ještě rychleji než dříve.
 • Snížení zátěže: Služby na pozadí, které spotřebovávají výkon webu Windows 7, se spouštějí pouze tehdy, když jsou potřeba. To má vliv i na službu Bluetooth, pokud není aktivována.
 • Podpora 64 bitů umožňuje zpracovávat větší množství dat. Nejen některé programy, ale i jejich počet lépe zvládá 64bitový systém.
 • Vylepšená správa napájení s menší aktivitou na pozadí a úsporným přehráváním DVD.
 • 3 předdefinované možnosti úspory energie "Balanced", "High Performance" a "Energy Saving Mode" umožňují individuální nastavení spotřeby zdrojů.
 • Nové centrum údržby nabízí vyšší bezpečnost díky sledování stavu integrovaného antivirového skeneru a brány firewall
 • Pokud to hardware podporuje, nabízí Windows 7 ve výchozím nastavení biometrické ověřování otisků prstů, a to jak pro přihlášení, tak pro správu práv.
 • Podpora většího počtu předinstalovaných kodeků - včetně H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX a Xvid), AAC a kontejnerových formátů MOV a MP4 a 30 a 48bitových barevných profilů.
 • Windows Prostředí PowerShell je předinstalováno na webu Windows 7. Kromě automatizace, konfigurace a správy systémů poskytuje prostředí PowerShell mimo jiné také vývojové prostředí pro skripty příkazového řádku.
 • Připojení ke vzdálené ploše (RDS): Pomocí vzdálené plochy lze ovládaný počítač ovládat prostřednictvím sítě, jako by uživatel seděl přímo před ním, včetně přístupu ke všem programům a souborům. Vzdálený počítač však musí mít nainstalovanou alespoň verzi Windows 7 Professional.

Hardwarové požadavky pro Windows 7 Professional atd.

Aby mohla aplikace Windows 7 Professional v počítači správně fungovat, musí splňovat určité hardwarové požadavky. Windows 7 Professional je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, ale některé funkce lze používat pouze v 64bitové verzi. Při instalaci webu Windows 7 musí být splněny následující technické vlastnosti hardwaru:

 • Procesor: 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) s frekvencí 1 GHz
 • RAM: 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • Grafika: Grafická karta podporující DirectX-9 se 128 MB VRAM (pro design Aero), WDDM 1.0

Windows 7 Professional u Wiresoft koupit levně v internetovém obchodě

Windows 7 Professional se navzdory své popularitě v běžném obchodě téměř nenabízí jako nová jednotlivá licence. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit Windows 7 Edition Professional jako tzv. použitý software - je totožný s originálním softwarovým produktem. Zde nabízená jednotlivá licence Windows 7 Professional Edition bývala součástí množstevní licence jedné evropské společnosti. Ten byl prostřednictvím legálního dalšího prodeje převeden na jednotlivé licence a následně nabízen jako použitý software. Rozdělení objemové licence ani označení použitého softwaru neznamená žádné nevýhody, pokud jde o funkčnost tohoto operačního systému Windows 7 Professional pro stolní počítače, mimo jiné proto, že software nepodléhá opotřebení.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a bezpečný! Společnost Wiresoft proto prodává pouze originální software Microsoft Windows 7 Professional. Nákup použitého softwaru nabízeného v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchod je jednoznačně povolen zákonem, což dokazují pravomocná rozhodnutí. Po úspěšném dokončení procesu nákupu si proto můžete okamžitě stáhnout a nainstalovat software Windows 7 Professional a aktivovat jej pomocí licenčního klíče, který je platný pouze pro vás.

Nákup použitého softwaru, jako je operační systém Windows 7 Professional od společnosti Wiresoft, nabízí našim zákazníkům cenově dostupnou alternativu k mnoha současným nabídkám softwaru. Našimi zákazníky jsou především malé a střední podniky a organizace, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které již využívají naše nabídky levného softwaru!

Ve Wiresoft Software-Shopu najdete Windows 7 Professional i novější verze tohoto Windows desktopového operačního systému a další programy Microsoft jako levný použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie