Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

381,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 7 Professional - inovativní operační systém společnosti Microsoft pro profesionály z...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - inovativní operační systém společnosti Microsoft pro profesionály z druhé ruky

Navzdory četným nástupcům je stále oblíbený a používaný v mnoha sítích: Windows 7 Professional běží na mnoha počítačích, nepochybně díky své spolehlivosti a stabilitě. Mnoho dalších programů lze bez problémů používat i v systému Windows 7 Professional a souvisejících edicích. Zejména edice Professional nabízí řadu funkcí, které stále hrají důležitou roli v malých a středních podnicích, včetně praktického režimu XP, který nabízí nepřetržité používání starších systémových komponent, a proto je pro mnoho uživatelů důležitým důvodem pro nákup.

Zakoupení operačního systému Windows 7 Professional Edition má velkou výhodu v tom, že jej lze na jedné straně používat na starších hardwarových systémech a na druhé straně má vysokou úroveň kompatibility se staršími programy společnosti Microsoft. V internetovém obchodě Wiresoft najdete Windows 7 Professional jako licenci pro jednoho uživatele v zakoupené verzi, stejně jako další edice a novější operační systémy Windows a mnoho dalších kompatibilních programů Microsoft. V následujícím přehledu jsou nejprve představeny nejdůležitější novinky systému Windows 7 Professional a nejdůležitější obecné funkce verze Windows 7.

Windows 7 Professional - s funkcemi pro profesionály

Oproti ostatním edicím poskytuje edice Professional systému Windows 7 firmám a profesionálním uživatelům řadu dalších funkcí, které výrazně rozšiřují možnosti využití operačního systému Microsoft. Nejdůležitější funkcí je již zmíněný režim Windows XP pro vyšší kompatibilitu, ale také připojení k doméně nabízí vyšší bezpečnost, zejména ve firmách:

Režim Windows XP

Díky režimu XP nepřerušuje systém Windows 7 spojení se staršími verzemi operačního systému, jako jsou stejnojmenné XP, ale naopak zajišťuje kontinuitu podnikových procesů: To znamená, že starší podnikové programy založené na systému Windows XP lze stále spouštět přímo na pracovní ploše systému Windows 7, což je hlavní výhoda systému Windows 7 Professional, zejména pro malé a střední podniky, pro které byl režim XP také primárně vyvinut. Ovladače pro systém Vista s ním také fungují.

Režim XP byl proto vyvinut pro programy, které již nefungují ani v režimu kompatibility. Funguje jako virtuální počítač, který je provozován pomocí Windows Virtual PC, verze Virtual PC, která byla dále vyvinuta speciálně pro Windows 7.

Jednotky hlavního počítače jsou ve výchozím nastavení stále k dispozici jako síťové jednotky. Nové disky a k nim připojená zařízení USB jsou naopak automaticky rozpoznány v režimu XP, přičemž lze současně používat schránku systému Windows 7 a režim XP. To znamená, že starší hardware používaný přes USB, pro který neexistuje ovladač, lze bez problémů používat i nadále. Jediné omezení spočívá v tom, že v režimu XP se musí obejít bez další 3D akcelerace.

Režim XP je k dispozici ke stažení samostatně, stejně jako Virtual PC, ale lze jej používat pouze se systémem Windows 7 Professional. Skládá se z Virtual PC, virtualizačního softwaru společnosti Microsoft, a virtuálního pevného disku (VHD) s XP SP3. Dalšími požadavky jsou procesor, například AMD-V nebo Intel-VT, který podporuje nativní virtualizaci, a 2 GB paměti RAM.

Přístup k doméně

Připojení k doméně v systému Windows 7 Professional připojuje počítač k počítačové síti na pracovišti, a to i mimo firmu. To umožňuje uživatelům využívat prostředky, které jsou zde k dispozici, a naopak správci mohou spravovat počítače připojené přes něj pomocí přístupových práv atd. Spojení domén tak nabízí vyšší efektivitu a zároveň vyšší bezpečnost.

Připojení k doméně je v systému Windows 7 Professional nejen bezpečné, ale také jednoduché: uživatelsky přívětivý průvodce provede uživatele všemi potřebnými kroky.

Tisk v závislosti na místě

Nezdá se to, ale je to praktická funkce pro každodenní práci: tisk podle umístění, který je součástí systému Windows 7 Professional, je velmi praktický, zejména pokud pracujete na různých místech s různými sítěmi, které proto mají k dispozici i různé tiskárny: pomocí této funkce lze nakonfigurovat preferované dvojice tiskárna-síť; systém Windows 7 Professional tak automaticky vybere správnou výchozí tiskárnu v závislosti na síťovém připojení.

Dotyková obrazovka systému Windows

Systém Windows 7 nabízí vylepšenou dotykovou technologii. Pomocí něj lze procházet online vydání časopisů i fotoalba a uspořádat soubory a složky na ploše. A v aplikaci Malování ve Windows mohou nyní uživatelé malovat také prstem. Systém Windows Touch také rozpoznává pohyby více prstů, např. pro zvětšení obrázků; kliknutí pravým tlačítkem myši lze také provést dotykem tak, že jedním prstem klepnete na určitý prvek a druhým prstem klepnete na obrazovku.

Obecné inovace verze systému Windows 7

Obecně byl pro systém Windows 7 upraven také vzhled včetně některých často používaných funkcí. Jedná se především o pracovní plochu nebo zobrazení oken programů a jejich nastavení, ale také o výkon ve hrách a přehrávání videí apod.

Větší přehled a efektivita

Zobrazení pracovní plochy již obsahuje řadu praktických inovací a detailů, které zjednodušují používání systému Windows 7 a zvyšují jeho komfort.

 • Náhled hlavního panelu pro spouštění programů a přepínání mezi okny byl přepracován a lze jej přizpůsobit vlastním preferencím. Mezi novinky patří také náhledová okna přes celou obrazovku a větší symboly nebo ikony, jejichž rozlišení lze rovněž upravit podle velikosti obrazovky.
 • Nové skokové seznamy přivedou uživatele přímo k naposledy použitým programům, souborům, skladbám a webovým stránkám a také k často používaným funkcím; jsou dostupné po kliknutí pravým tlačítkem myši. Chybějící nebo další soubory lze také "připnout".
 • Vyhledávání ve Windows Search ještě více urychluje a usnadňuje vyhledávání lokálně uložených dokumentů, hudebních titulů, e-mailů a obrázků. Jakmile uživatel začne zadávat hledaný výraz do vyhledávacího pole nabídky Start, systém Windows 7 zobrazí seznam všech relevantních výsledků. Kromě toho lze vyhledávání ještě více zúžit podle specifikací, jako je datum, typ souboru atd. Třídění podle kategorií a zvýrazňování klíčových slov nebo pasáží textu je ještě přehlednější. Prohledávat lze také externí pevné disky, síťové počítače a knihovny.

Vylepšený aerodynamický design a aeroskla

Pro větší přehlednost otevřených oken byl vylepšen a doplněn již známý Aero Design. Stejně jako dříve se zobrazují v průhledném režimu Aero Glass:

 • Aero Peek zobrazuje všechna okna kromě okna vybraného kliknutím jako průhledné rámečky - to zajišťuje větší přehlednost a tím i rychlejší orientaci.
 • Nová funkce Aero Snap urychluje automatické uspořádání oken. Rychlým přetažením na okraj obrazovky se aktivuje funkce Aero Snap. Podle toho, zda se jedná o pohyb doleva nebo doprava nebo nahoru či dolů, se okno zvětší na polovinu nebo na všechny strany.
 • Naproti tomu aplikace Aero Shake zobrazuje pouze aktuálně používané okno programu ve velké velikosti. Uživatel jej uchopí myší na titulkovém pruhu a rychlým stíracím pohybem jím "zatřese": všechna ostatní otevřená okna se minimalizují a viditelné zůstane pouze to pevné.

DirectX 11 - herní rozhraní systému Windows 7

DirectX 11 je nová multimediální komponenta, která kromě vyššího výkonu a rychlosti přináší také vyšší efektivitu - to je patrné zejména v počítačových hrách, ale díky multimediální akceleraci přináší výhody i v jiných grafických aplikacích, například ve videích:

 • Dlaždicové prostředky tak poskytují virtuální paměť, která urychluje hry tím, že načítá prvky displeje s vysokým rozlišením pouze tehdy, když jsou skutečně používány.
 • Teselace rozděluje 3D povrchy již vytvořené procesorem grafické karty (GPU) na další polygony, čímž se dosáhne vyšší úrovně detailů bez zatížení systému.
 • Vícevláknové vykreslování umožňuje paralelní vykreslování 3D povrchu více procesorovými jádry.
 • Díky Shader Modelu 5 může GPU převzít i běžné výpočetní úlohy, za které jinak odpovídá hlavní procesor (CPU).

Vylepšený multimediální zážitek

Systém Windows 7 ještě více usnadnil společné používání a sdílení multimediálního obsahu, a to zejména díky následujícím funkcím:

 • Konfigurací takzvaných skupin domácí sítě v systému Windows 7 lze zjednodušit výměnu obrázků, videí a hudebních seznamů mezi několika počítači i sdílení tiskáren. Díky této funkci je přidělování uživatelských práv NTFS zbytečné. Dva nebo více počítačů se systémem Windows 7 jsou navzájem propojeny společným klíčem o 10 znacích a všechna sdílená data mohou okamžitě sdílet všichni připojení uživatelé. Skupina domácí sítě je vždy spojena s počítačem se systémem Windows 7, nikoli s konkrétním uživatelem. Propojením vlastního Windows Live ID s místním uživatelským účtem lze skupinu domácí sítě rozšířit i na definované uživatele služby Live.
 • Díky centru Windows Media Center je sledování televize ještě pohodlnější: ať už chcete sledovat živé vysílání, pozastavit ho během telefonování nebo nahrávat pořad, když jste pryč. Centrum Windows Media Center podporuje mnoho globálních televizních standardů a formátů, například digitální televizi a HD. Nová funkce posouvání umožňuje rychlejší přepínání mezi tituly nebo programy, videa lze kontrolovat v rychlém přehrávání, včetně lepších náhledů miniatur.
 • Podporováno je také přehrávání zvuku a videa ve formátech 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV a Xvid.

Další nové funkce systému Windows 7 Professional a dalších edic

Systém Windows 7 má také řadu technických funkcí, které urychlují používání operačního systému a přispívají tak k lepšímu uživatelskému zážitku:

 • Zařízení USB nebo přenosné flash disky jsou ve Windows 7 k dispozici ještě rychleji než dříve.
 • Snížení zátěže: Služby na pozadí, které zabírají výkon systému Windows 7, se spouštějí pouze v případě potřeby. To má vliv i na službu Bluetooth, pokud není aktivována.
 • Podpora 64 bitů umožňuje zpracovávat větší množství dat. Nejen některé programy, ale i jejich počet lépe zvládá 64bitový systém.
 • Vylepšená správa napájení díky menší aktivitě na pozadí a úspornému přehrávání DVD.
 • 3 předdefinované možnosti úspory energie "Balanced", "High Performance" a "Energy Saving Mode" umožňují individuální nastavení spotřeby zdrojů.
 • Nové středisko údržby nabízí vyšší bezpečnost díky sledování stavu integrovaného antivirového skeneru a brány firewall
 • Pokud to hardware podporuje, nabízí systém Windows 7 ve výchozím nastavení biometrické ověřování pomocí otisku prstu, a to jak pro přihlašování, tak pro správu práv.
 • Podpora většího počtu předinstalovaných kodeků - včetně H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX a Xvid), AAC a kontejnerových formátů MOV a MP4 a barevných profilů s 30 a 48bitovou barevnou hloubkou.
 • Prostředí Windows PowerShell je v systému Windows 7 již předinstalováno. Kromě automatizace, konfigurace a správy systémů nabízí prostředí PowerShell také vývojové prostředí pro skripty příkazového řádku.
 • Připojení ke vzdálené ploše (RDS): Pomocí vzdálené plochy lze ovládaný počítač ovládat prostřednictvím sítě, jako by uživatel seděl přímo před ním, včetně přístupu ke všem programům a souborům. Vzdálený počítač však musí mít nainstalovaný alespoň systém Windows 7 Professional.

Požadavky na hardware pro Windows 7 Professional a další

Aby systém Windows 7 Professional v počítači správně běžel, musí splňovat určité hardwarové požadavky. Systém Windows 7 Professional je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, ale některé funkce lze používat pouze v 64bitové verzi. Při instalaci systému Windows 7 musí být splněny následující technické vlastnosti hardwaru:

 • Procesor: 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) s frekvencí 1 GHz
 • Pracovní paměť: 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • Grafika: Grafická karta podporující DirectX 9 se 128 MB VRAM (pro design Aero), WDDM 1.0

Koupit Windows 7 Professional u Wiresoftu za nízké ceny v internetovém obchodě

Navzdory své popularitě se systém Windows 7 Professional v běžném obchodě téměř nikdy nenabízí jako nová jednotlivá licence. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit Windows 7 Edition Professional jako tzv. použitý software - je totožný s originálním softwarovým produktem. Zde nabízená jednotlivá licence systému Windows 7 Professional Edition byla součástí hromadné licence jedné evropské společnosti. Při legálním přeprodeji byl převeden na jednotlivé licence a poté nabízen jako software z druhé ruky nebo použitý software. Rozdělení svazkové licence ani označení použitého softwaru neznamená žádné nevýhody, pokud jde o funkčnost tohoto operačního systému Windows 7 Professional pro stolní počítače, mimo jiné proto, že software nepodléhá opotřebení.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a bezpečný! Společnost Wiresoft proto prodává pouze originální software Microsoft Windows 7 Professional. Nákup použitého softwaru nabízeného v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchod je jednoznačně povolen zákonem, což dokazují pravomocná rozhodnutí. Po úspěšném dokončení procesu nákupu si proto můžete okamžitě stáhnout a nainstalovat software Windows 7 Professional a aktivovat jej pomocí licenčního klíče, který je platný pouze pro vás.

Nákup použitého softwaru, jako je operační systém Windows 7 Professional, od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům výhodnou alternativu k mnoha současným nabídkám softwaru. Našimi zákazníky jsou především malé a střední podniky a organizace, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které již využívají naše nabídky softwaru za nízké ceny!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Windows 7 Professional i novější verze tohoto operačního systému Windows a další programy Microsoft jako levný použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené