Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
803,90 Kč * 891,90 Kč * (9,87% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Windows 8.1 Enterprise je nejobsáhlejší edice operačního systému Microsoft verze 8.1 - nabízí zásadní revizi předchozí verze při zachování jejích zásadních inovací: zejména opticky zcela nového designu Metro, který poprvé nabízí jednotné uživatelské rozhraní na všech koncových zařízeních. Takzvaný "Modern UI" design (UI = "User Interface") zobrazuje všechny často používané aplikace a další nástroje v jednoduchých, minimalistických ikonách ve formě dlaždic.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise - pořiďte si maximální efektivitu jako jedinou licenci

Windows 8.1 Enterprise je nejkomplexnější edice operačního systému Microsoft verze 8.1 - nabízí zásadní přepracování předchozí verze a zároveň zachovává její klíčové inovace: zejména zcela nový design Metro, který poprvé nabízí jednotné uživatelské rozhraní pro všechna koncová zařízení. Takzvaný "moderní design uživatelského rozhraní" (UI = "User Interface") zobrazuje všechny často používané aplikace a další nástroje v jednoduchých, minimalistických ikonách ve formě dlaždic.

Pod inovovaným rozhraním pracovní plochy, které nyní opět obsahuje i známou domovskou obrazovku starších verzí, nabízí Windows 8.1 zejména ve verzi Enterprise Edition nabízí celou řadu důležitých exkluzivních funkcí a možností, které jsou ve firmách nepostradatelné zejména při vytváření a správě sítí - včetně komplexního zabezpečení a ochrany dat: Kromě Windows To Go, který umožňuje uživatelům vzít si celý operační systém Windows 8.1 prakticky s sebou na cesty prostřednictvím USB klíče, sem patří DirectAccess pro navázání vzdáleného připojení mezi klientskými počítači a firemními sítěmi i bez VPN, dále AppLocker, který lze použít k omezení spouštění programů a skriptů na koncových zařízeních, a BranchCache pro zrychlený přístup k datům ve firemních sítích.

Zakoupení verze 8.1 Enterprise Edition jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft nabízí uživatelům výhodu, že mohou tento operační systém, který byl společností Microsoft nabízen výhradně jako množstevní licence, používat jako jedinou licenci. Kromě toho je Windows 8.1 Enterprise kompatibilní s mnoha staršími hardwarovými systémy, což dále rozšiřuje okruh uživatelů.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete kromě Windows 8.1 Enterprise Edition také další operační systémy Windows v různých edicích pro jednoho uživatele, které běžný obchod nenabízí, a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje všechny typické exkluzivní funkce Windows 8.1 Enterprise a také důležité obecné funkce Windows 8.1.

Exkluzivní funkce Windows 8.1 Enterprise Edition

Windows 8.1 Enterprise s exkluzivní nabídkou funkcí a vlastností je určen především pro větší společnosti a organizace, pro které hraje kromě správy sítě důležitou roli i vzdálená dostupnost. Rozhodující přidanou hodnotou Windows 8.1 Enterprise jsou zejména následující funkce:

Windows To Go Creator

S Windows To Go mají uživatelé Windows 8.1 Enterprise vše, co potřebují k okamžitému používání Windows 8.1 Enterprise na jakémkoli koncovém zařízení, v jedné ruce: jako USB klíč. Tato funkce rozšiřuje možnosti využití operačního systému Windows i na počítače mimo firmu, například na volné noze nebo u dočasných zaměstnanců, kteří tak mají dočasný přístup k síti. Pomocí funkcí, jako je Řízení úvodní obrazovky, může správce předem definovat úvodní obrazovku, aby ji mohli jednotně používat všichni uživatelé.

DirectAccess

DirectAccess pro Windows 8.1 Enterprise umožňuje vytvořit vlastní vzdálené připojení založené na protokolu IPv6, které uživatelům umožňuje přístup ke zdrojům v podnikové síti bez nutnosti spuštění sítě VPN. Naopak správcům umožňuje přístup ke vzdáleným počítačům uživatelů, například za účelem změny zásad a aktualizace softwaru.

BranchCache

Aplikace BranchCache na adreseWindows 8.1 Enterprise je určena k optimalizaci přenosu obsahu v rozsáhlých sítích (WAN) pomocí ukládání obsahu do mezipaměti ze souborových, vzdálených a webových serverů na místní klienty a servery. Jakmile se soubory ve zdroji změní, Windows 8.1 Enterprise nepřenáší celé soubory, ale pouze bloky, které se změnily. To platí i při přístupu přes DirectAccess nebo jiné scénáře VPN. Výhodou je tedy snížení síťového provozu a zvýšení rychlosti přístupu k veškerému obsahu. Služba BranchCache může být obzvláště užitečná také při propojování poboček.

AppLocker

Tato exkluzivní funkce v Windows 8.1. Enterprise omezuje přístupová práva ke spouštění určitých programů a skriptů, aby se posílilo zabezpečení koncových zařízení i dat na nich.

Boční vkládání

SideLoading umožňuje na Windows 8.1. Enterprise instalovat podnikové aplikace na počítače a tablety v doméně bez použití "oficiální" metody nasazení. Pro mobilní zařízení navíc SideLoading poskytuje přístup k více aplikacím než komerční obchody s aplikacemi, jako je Google Play.

Mezi další funkce Windows 8.1 Enterprise, které jsou důležité pro podniky, patří

Jako nejkomplexnější ze všech Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise nabízí i další funkce, které jsou pro podniky obzvláště důležité, zejména pokud jde o vytváření, správu a zabezpečení sítě:

 • BitLocker - ochrana hardwaru. Někdy je to všední: Notebook vám prostě v metru jede před očima, leží zapomenutý na sedadle ve vlaku - nebo byl skutečně ukraden! Aby bylo zajištěno, že všechna citlivá firemní nebo osobní data na něm uložená nemohou být "nálezcem" zneužita, brání tomu integrovaný nástroj BitLocker jejich bezpečným šifrováním.
 • BitLocker To Go je obdoba šifrování USB klíčů a externích pevných disků.
 • Připojení k doméně pro správu koncových bodů v podnikové síti je důležitou funkcí, zejména pro vzdálené poskytování dat a programů. Připojení k doméně umožňuje počítači připojit se k podnikové síti offline prostřednictvím služby Access Directory - bez nutnosti fyzického připojení nebo připojení VPN. Integrovaný řadič domény umožňuje správcům IT spravovat všechny síťové počítače sjednocené pod jednou doménou. DirectAccess centrálně vytváří a spravuje zásady, takže síťové počítače sdílejí společnou databázi a zásady zabezpečení. Lze jej také použít ke správě scénářů BYOD (Bring Your Own Device), což jsou většinou soukromá zařízení, která nepatří do konkrétní domény.
 • Hyper-V se používá k virtualizaci datových center. Verzi integrovanou do Windows 8.1 Enterprise lze použít i pro virtualizaci klientů, takže virtuální servery lze přesouvat nebo kopírovat mezi hostiteli Hyper-V i za běhu systému; to se týká i obrazů pevných disků ve formátu VDHX. Jednotlivé systémy lze plně izolovat pomocí technologie Hyper-V, která rovněž poskytuje bezpečnostní funkce, jako je prevence spuštění dat (DEP) a překlad síťových adres (NAT) pro správu adres IPv4.
 • Mezidalší funkce zabezpečení patří vylepšené zabezpečení od konce ke konci pomocí Trusted Boot a Secure Boot, Windows Defender a Microsoft SmartScreen pro detekci škodlivého softwaru za adresou URL, Encrypting File System (EFS) pro šifrování souborů na svazcích NTFS operačních systémů Windows-NT a brána firewall Windows.

Typické doplňky a nové funkce pro celou verzi Windows 8.1

Operační systém Windows 8.1. si oproti předchozí verzi Windows 8 zachovává typický zásadně přepracovaný design, ale Microsoft reagoval na přání mnoha uživatelů a nyní nabízí ve vylepšené verzi některé změny, které usnadňují jeho používání.

Vzhled dlaždic "Modern UI" a lišta Charms Bar

Stejně jako dříve se na úvodní obrazovce Windows 8.Enterprise a ostatní edice stále zobrazují nový design Metro s jednobarevnými dlaždicemi. Uživatelé se nyní mohou přepnout do známého staršího zobrazení nabídky Start kliknutím na tlačítko Windows. Zde mohou měnit důležitá nastavení přímo pomocí pravého tlačítka myši nebo okamžitě provádět funkce, jako je restartování nebo vypnutí. Kromě toho Windows 8.1. nabízí následující možnosti:

 • Ve verzi Windows 8.1 Enterprise atd. jsou k dispozici čtyři velikosti dlaždic (velká, široká, střední, malá), které umožňují další přizpůsobení ikon. Důležitější aplikace se tak mohou na ploše zobrazovat výrazněji a na větším displeji se také zobrazuje více funkcí/živých informací. K tomuto účelu je k dispozici speciální aplikace "Nápověda a tipy", která vysvětluje další možnosti.
 • I u otevřených aplikací lze nyní aktivní programy na webuWindows 8. 1 zobrazovat v libovolně volitelných velikostech - v závislosti na rozlišení obrazovky lze současně zobrazit až čtyři otevřené aplikace. Velikost displeje zůstává proměnlivá i po otevření.
 • Windows 8.1. nabízí také nové možnosti nastavení panelu Charms Bar, nástroje, který byl představen i v předchozí verzi. Uživatelé tak mají okamžitý přístup k pěti funkcím Standard"Start, Nastavení, Zařízení, Hledat, Sdílet". Kdo se bez ní chce obejít, může na webu Windows 8.1 Enterprise deaktivovat lištu Charms Bar i funkci přepínání mezi aplikacemi.
 • Kromě toho lze kromě předchozí integrované stránky Standard-pozadí plochy zobrazit vlastní nebo stažené fotografie nebo několik fotografií střídavě.

Aktualizace služby SkyDrive

Služba SkyDrive, online úložiště společnosti Microsoft, má nyní výkonnější synchronizaci, která aktualizuje pouze složky a miniatury, oproti kompletní automatické synchronizaci dat s koncovými zařízeními. Soubory se nyní aktualizují a stahují pouze po dvojitém kliknutí, což šetří prostředky pevného disku a navíc je tato funkce užitečná zejména při slabém připojení k internetu.

Nové aplikace v Windows 8.1

Pro celou verzi Windows 8.1., a tedy i 8.1 Enterprise Edition, je k dispozici několik nových aplikací, které lze využít k praktickým činnostem. Patří mezi ně aplikace kalkulačka pro jednoduché výpočty, ale také pro převody měrných jednotek, aplikace budík včetně odpočítávacího časovače a stopek, aplikace pro vaření a zábavu s mnoha recepty a nákupním seznamem a aplikace pro záznam zvuku pro vlastní zvukové nahrávky, které lze přímo z aplikace ukládat na SkyDrive. Aplikace Fotografie obsahuje základní funkce pro úpravu snímků, například pro úpravu expozice a barevného tónu. Všechny aplikace lze nyní seskupit podle vlastních preferencí.

Hardwarové požadavky pro instalaci Windows 8.1 Enterprise

Instalace Windows 8.1 Enterprise má určité hardwarové požadavky: Windows 8.1 Enterprise je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, některé programy a aplikace lze používat pouze v 64bitové verzi. Při instalaci Windows 8.1 musí každé koncové zařízení splňovat následující minimální technické požadavky:

 • Procesor: 1 GHz / 32bitový s podporou PAE, NX/XD a SSE2 nebo 1 GHz / 64bitový s podporou CMPXCHG16b, LAHF/SAHF a PrefetchW
 • Místo na pevném disku (HDD): 16 GB nebo 20 GB
 • Paměť: 1 GB RAM nebo 2 GB RAM
 • Grafická karta: Grafický procesor DirectX 9 s WDDM 1.0
 • Obrazovka: 1 024 x 768 pixelů pro aplikace Windows Store, nejméně 1 366 x 768 pixelů pro ostatní funkce, jako je například funkce dokování

Váš bezpečný nákup - Windows 8.1 Enterprise od společnosti Wiresoft jako jedna licence

Windows 8.1 Enterprise je nabízen společností Microsoft nebo běžným obchodem pouze jako množstevní licence. V internetovém obchodě Wiresoft si však můžete zakoupit Windows 8.1 Enterprise Edition jako licenci pro jednoho uživatele - jako tzv. použitý software, ale s identickou funkčností.

Nákup použitého softwaru Microsoft - bezpečně a levně u společnosti Wiresoft: Jediná licence Windows 8.1 Enterprise Edition nabízená ke koupi zde byla součástí rozsáhlejší objemové licence, kterou obvykle kupují pouze větší společnosti. Ten má právo na další prodej - legální proces podle práva EU - při kterém je objemová licence nejprve rozdělena na jednotlivé licence a poté uvedena na trh jako použitý software. Toto rozdělení a nové označení jako použitý software neznamená žádný skutečný dopad na použitelnost nebo funkčnost tohoto Windows 8.1 Enterprise nebo jakéhokoli jiného desktopového operačního systému, protože obecně software nepodléhá opotřebení.

Společnost Wiresoft prodává originální podnikové verze softwaru Windows 8.1, které jsou totožné s produktem nabízeným společností Microsoft. Nákup použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem Microsoft je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha právně závaznými rozsudky.

Z tohoto důvodu si můžete licenci Windows 8.1 Enterprise po dokončení procesu nákupu okamžitě stáhnout do koncového zařízení, aktivovat ji pomocí dodaného svazkového licenčního klíče, který platí pouze pro vás, a používat ji bez omezení.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je proto také cenově výhodný: Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí zákazníkům výrazně levnější alternativu k mnoha jiným nabídkám softwaru, pokud chtějí používat operační systém Windows 8.1 Enterprise pro stolní počítače jako licenci pro jednoho uživatele. Díky nabídce použitého softwaru pro jednotlivé uživatele v obchodě Wiresoft Shop si můžete zakoupit také speciální edice, jako je 8.1 Enterprise, za mimořádně nízkou cenu - stejně jako mnoho našich předchozích zákazníků, mezi které patří malé a střední podniky a organizace, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které využívají naší nabídky levného softwaru!

Ve Wiresoft Software-Shopu najdete kromě Windows 8.1 Enterprise jako použitý software také další verze softwaru Windows Operační systémy pro stolní počítače a programy od společnosti Microsoft jako cenově výhodná kupní verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie