Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

1 274,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 8.1 Enterprise - maximální efektivita při nákupu jedné licence Windows 8.1...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise - maximální efektivita při nákupu jedné licence

Windows 8.1 Enterprise je nejkomplexnější edice operačního systému Microsoft verze 8.1 - nabízí zásadní revizi předchozí verze při zachování jejích zásadních inovací: zejména zcela nového designu Metro, který poprvé nabízí jednotné uživatelské rozhraní pro všechna koncová zařízení. Takzvaný "moderní design uživatelského rozhraní" (UI = "User Interface") zobrazuje všechny často používané aplikace a další nástroje v jednoduchých, minimalistických ikonách ve formě dlaždic.

Pod inovovaným rozhraním pracovní plochy, které nyní obsahuje i známou domovskou obrazovku starších verzí, nabízí Windows 8.1, zejména ve verzi Enterprise Edition, celou řadu důležitých exkluzivních funkcí a možností, které jsou ve firmách nepostradatelné zejména při vytváření a správě sítí - včetně komplexního zabezpečení a ochrany dat: Kromě funkce Windows To Go, která uživatelům umožňuje vzít si celý operační systém Windows 8.1 s sebou na cesty prostřednictvím USB flash disku, zahrnuje také funkci DirectAccess pro vzdálené připojení klientských počítačů k firemním sítím i bez sítě VPN, AppLocker, kterou lze použít k omezení spouštění programů a skriptů na koncových zařízeních, a BranchCache pro zrychlený přístup k datům ve firemních sítích.

Zakoupení verze 8.1 Enterprise Edition jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft nabízí uživatelům výhodu, že mohou tento operační systém, který byl společností Microsoft nabízen výhradně jako množstevní licence, používat jako jedinou licenci. Systém Windows 8.1 Enterprise je navíc kompatibilní s mnoha staršími hardwarovými systémy, což dále rozšiřuje okruh uživatelů.

Kromě Windows 8.1 Enterprise Edition nabízí internetový obchod Wiresoft také další operační systémy Windows v různých edicích pro jednoho uživatele, které nejsou k dispozici v běžném obchodě, a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje všechny typické exkluzivní funkce systému Windows 8.1 Enterprise a také důležité obecné funkce systému Windows 8.1.

Exkluzivní funkce systému Windows 8.1 Enterprise Edition

Systém Windows 8.1 Enterprise je díky své exkluzivní nabídce funkcí a vlastností určen především pro větší firmy a organizace, pro které hraje kromě správy sítě důležitou roli i vzdálená dostupnost. Rozhodující přidanou hodnotu systému Windows 8.1 Enterprise představují zejména následující funkce:

Windows To Go Creator

S aplikací Windows To Go mají uživatelé systému Windows 8.1 Enterprise vše, co potřebují k okamžitému používání systému Windows 8.1 Enterprise na libovolném koncovém zařízení, v jedné ruce: jako USB flash disk. Tato funkce rozšiřuje možnosti používání operačního systému Windows na počítačích mimo firmu, například externími pracovníky nebo pouze dočasnými zaměstnanci, kteří tak rovněž získají dočasný přístup do sítě. Pomocí funkcí, jako je Řízení úvodní obrazovky, může správce předem definovat úvodní obrazovku, aby ji mohli jednotně používat všichni uživatelé.

DirectAccess

DirectAccess umožňuje systému Windows 8.1 Enterprise vytvořit vlastní vzdálené připojení založené na protokolu IPv6, které uživatelům umožňuje přístup ke zdrojům v podnikové síti bez nutnosti spouštět síť VPN. Správci mohou také přistupovat k počítačům vzdálených uživatelů a měnit například zásady a aktualizovat software.

BranchCache

Služba BranchCache se v systému Windows 8.1 Enterprise používá k optimalizaci přenosu obsahu v rozsáhlých sítích (WAN) - obsah ze souborových, vzdálených a webových serverů lze ukládat do mezipaměti místních klientů a serverů. Jakmile se soubory ve zdroji změní, systém Windows 8.1 Enterprise nepřenáší celé soubory, ale pouze bloky, které se změnily. To platí i při přístupu přes DirectAccess nebo jiné scénáře VPN. Výhodou je tedy snížení síťového provozu a zvýšení rychlosti přístupu k veškerému obsahu. Služba BranchCache může být užitečná zejména při propojování poboček.

AppLocker

Tato exkluzivní funkce v systému Windows 8.1 Enterprise omezuje přístupová práva ke spouštění určitých programů a skriptů, aby se posílilo zabezpečení koncových zařízení a dat v nich.

Boční vkládání

V systému Windows 8.1 Enterprise umožňuje funkce SideLoading instalovat vnitropodnikové aplikace na počítače a tablety v doméně bez použití "oficiální" metody nasazení. Kromě toho SideLoading umožňuje přístup k většímu počtu aplikací v mobilních zařízeních než prostřednictvím komerčních obchodů s aplikacemi, jako je Google Play.

Další funkce systému Windows 8.1 Enterprise, které jsou důležité pro podniky

Windows 8.1 Enterprise je nejkomplexnější ze všech edic systému Windows 8.1 a nabízí také další funkce, které jsou pro podniky obzvláště důležité, zejména pokud jde o vytváření a správu sítí a zabezpečení:

 • BitLocker - aby byl hardware vždy chráněn. Někdy je to docela banální: Notebook se vám před očima rozjede v metru, leží zapomenutý na sedadle ve vlaku - nebo vám ho někdo ukradl! Aby bylo zajištěno, že všechna citlivá firemní nebo osobní data na něm uložená nemohou být "nálezcem" zneužita, brání tomu integrovaný nástroj BitLocker jejich bezpečným šifrováním.
 • BitLocker To Go je obdoba šifrování USB klíčů a externích pevných disků.
 • Připojení k doméně pro správu koncových zařízení v podnikové síti je důležitou funkcí, zejména pro vzdálené poskytování dat a programů. Připojení k doméně umožňuje počítači připojit se k podnikové síti offline prostřednictvím služby Access Directory - bez nutnosti fyzického připojení nebo připojení VPN. Prostřednictvím integrovaného řadiče domény spravují správci IT všechny síťové počítače sdružené pod jednou doménou. Zásady jsou vytvářeny a spravovány centrálně prostřednictvím DirectAccess, takže počítače v síti mají společnou databázi a zásady zabezpečení. Prostřednictvím této funkce lze spravovat i scénáře BYOD (Bring your own Device - většinou soukromá koncová zařízení, která nepatří do konkrétní domény).
 • Hyper-V se používá k virtualizaci datových center. Verzi integrovanou do systému Windows 8.1 Enterprise lze použít i pro virtualizaci klientů, takže virtuální servery lze přesouvat nebo kopírovat mezi hostiteli Hyper-V i za běhu systému, včetně obrazů pevných disků ve formátu VDHX. Jednotlivé systémy lze pomocí Hyper-V zcela izolovat a k dispozici jsou také bezpečnostní funkce, jako je prevence spuštění dat (DEP) a překlad síťových adres (NAT) pro správu adres IPv4.
 • Mezidalší bezpečnostní funkce patří vylepšené zabezpečení od konce ke konci pomocí Trusted Boot a Secure Boot, Windows Defender a Microsoft SmartScreen pro detekci škodlivého softwaru za adresou URL, šifrovací souborový systém (EFS) pro šifrování souborů na discích NTFS operačních systémů Windows NT a brána Windows Firewall.

Typické doplňky a nové funkce pro celou verzi systému Windows 8.1

Operační systém Windows 8.1 si oproti předchozí verzi Windows 8 zachovává typický zásadně přepracovaný design, ale Microsoft reagoval na přání mnoha uživatelů a nyní nabízí několik změn, které ve vylepšené verzi usnadňují jeho používání.

Vzhled dlaždic "Modern UI" a lišta Charms Bar

Úvodní obrazovka systému Windows 8.1 Enterprise a ostatních edic stále zobrazuje nový design Metro s černobílými dlaždicemi. Uživatelé se nyní mohou přepnout do známého staršího zobrazení nabídky Start kliknutím na tlačítko Windows. Zde mohou měnit důležitá nastavení přímo kliknutím pravým tlačítkem myši nebo okamžitě provádět funkce, jako je restartování nebo vypnutí. Systém Windows 8.1 nabízí také následující možnosti:

 • Ve verzi Windows 8.1 Enterprise atd. jsou k dispozici čtyři velikosti dlaždic (velká, široká, střední, malá), které umožňují další přizpůsobení ikon. Důležitější aplikace se tak mohou na ploše zobrazovat výrazněji a na větším displeji se také zobrazuje více funkcí/živých informací. K tomuto účelu je k dispozici samostatná aplikace "Nápověda a tipy", která vysvětluje další možnosti.
 • I u otevřených aplikací lze nyní aktivní programy ve Windows 8.1 zobrazovat v libovolně volitelných velikostech - v závislosti na rozlišení obrazovky lze současně zobrazit až čtyři otevřené aplikace. Velikost displeje zůstává proměnlivá i po otevření.
 • Systém Windows 8.1 nabízí také nové možnosti nastavení panelu s okny, který byl představen i v předchozí verzi. Uživatelé tak mají okamžitý přístup k pěti standardním funkcím "Start, Nastavení, Zařízení, Hledat, Sdílet". Kdo se bez ní chce obejít, může ve Windows 8.1 Enterprise deaktivovat lištu s okny a také funkci přepínání mezi aplikacemi.
 • Kromě předchozích integrovaných standardních pozadí plochy můžete zobrazit také vlastní nebo stažené fotografie nebo několik fotografií ve střídavém režimu.

Aktualizace služby SkyDrive

Služba SkyDrive, online úložiště od společnosti Microsoft, má nyní efektivnější synchronizaci, při které se aktualizují pouze složky a miniatury, na rozdíl od úplné automatické synchronizace dat s koncovými zařízeními. Soubory se nyní skutečně aktualizují a stahují až po dvojím kliknutí, což šetří prostředky pevného disku a tato funkce je užitečná zejména při slabém připojení k internetu.

Nové aplikace ve Windows 8.1

Pro celou verzi Windows 8.1, a tedy i 8.1 Enterprise Edition, jsou k dispozici různé nové aplikace, s nimiž lze provádět praktické činnosti. Patří mezi ně aplikace Kalkulačka pro jednoduché výpočty, ale také pro převody měrných jednotek, aplikace Budík včetně odpočítávacího časovače a stopek, aplikace Vaření a požitky s mnoha recepty a nákupním seznamem a aplikace Záznamník zvuku pro vlastní zvukové nahrávky, které lze přímo z aplikace ukládat na SkyDrive. Aplikace Fotografie obsahuje základní funkce pro úpravu snímků, například pro úpravu expozice a barevného tónu. Všechny aplikace lze nyní seskupit podle vlastních preferencí.

Hardwarové požadavky pro instalaci systému Windows 8.1 Enterprise

Instalace systému Windows 8.1 Enterprise má určité hardwarové požadavky: Windows 8.1 Enterprise je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, některé programy a aplikace lze používat pouze v 64bitové verzi. Při instalaci systému Windows 8.1 musí každé koncové zařízení splňovat následující minimální technické požadavky:

 • Procesor: 1 GHz / 32bitový s podporou PAE, NX/XD a SSE2 nebo 1 GHz / 64bitový s podporou CMPXCHG16b, LAHF/SAHF a PrefetchW
 • Místo na pevném disku (HDD): 16 GB nebo 20 GB
 • Paměť: 1 GB RAM nebo 2 GB RAM
 • Grafická karta: Grafický procesor DirectX 9 s WDDM 1.0
 • Obrazovka: pro aplikace Windows Store 1 024 x 768, pro ostatní funkce, jako je funkce dokování, alespoň 1 366 x 768 pixelů

Váš bezpečný nákup - Windows 8.1 Enterprise od společnosti Wiresoft jako jedna licence

Systém Windows 8.1 Enterprise nabízí společnost Microsoft nebo běžný obchod pouze jako množstevní licenci. V internetovém obchodě Wiresoft si však můžete Windows 8.1 Enterprise Edition zakoupit jako licenci pro jednoho uživatele - jako tzv. použitý software, ale se stejným rozsahem funkcí.

Nákup použitého softwaru Microsoft - bezpečně a levně u společnosti Wiresoft: Jedna licence systému Windows 8.1 Enterprise Edition, která je zde nabízena k prodeji, byla součástí rozsáhlejší množstevní licence, kterou obvykle kupují pouze větší společnosti. Ten má právo na další prodej, což je podle práva EU legální postup, při kterém se objemová licence nejprve rozdělí na jednotlivé licence a poté se uvede na trh jako použitý software nebo software z druhé ruky. Toto rozdělení a nové označení použitého softwaru ve skutečnosti nemá vliv na použitelnost nebo funkčnost tohoto operačního systému Windows 8.1 Enterprise nebo jiného desktopového operačního systému, protože software obecně nepodléhá opotřebení.

Společnost Wiresoft prodává originální podnikové edice softwaru Windows 8.1, které jsou totožné s produktem nabízeným společností Microsoft. Nákup použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem Microsoft je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno i mnoha právně závaznými rozhodnutími.

Z tohoto důvodu můžete licenci Windows 8.1 Enterprise po dokončení nákupu okamžitě stáhnout do koncového zařízení, aktivovat ji dodaným svazkovým licenčním klíčem, který je platný pouze pro vás, a používat ji bez omezení.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je proto také levný: Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí zákazníkům výrazně levnější alternativu k mnoha jiným nabídkám softwaru, pokud chtějí používat desktopový operační systém Windows 8.1 Enterprise jako licenci pro jednoho uživatele. Nabídka použitého softwaru pro jednoho uživatele v obchodě Wiresoft Shop vám také umožňuje zakoupit speciální edice, jako je 8.1 Enterprise, za mimořádně výhodnou cenu - stejně jako mnoho našich předchozích zákazníků, mezi něž patří malé a střední podniky a organizace, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které využívají naší nabídky levného softwaru!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Windows 8.1 Enterprise jako použitý software a další verze operačních systémů Windows a programů od společnosti Microsoft jako levné nákupní verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené