Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10042
 • H30-04073
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
305,90 Kč * 338,90 Kč * (9,74% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Systém Windows 7 v edici Enterprise v podstatě odpovídá verzi Windows 7 Ultimate, pouze s tím rozdílem, že systém Windows 7 Enterprise je k dispozici jako velkoobjemová licence, a proto je vhodný zejména pro velké firemní sítě. Kromě toho systém Windows 7 Enterprise podporuje spouštění z virtuálních jednotek (VHD). To znamená, že systém Windows 7 Enterprise lze používat i na starším hardwaru s malým prostorem na pevném disku a na tenkých klientech.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Windows 7 v edici Enterprise je v podstatě stejný jako verze Windows-7-Ultimate, jediný rozdíl je v tom, že Windows 7 Enterprise je k dispozici jako velkoobjemová licence, a proto je vhodný zejména pro velké podnikové sítě. Kromě toho Windows 7 Enterprise podporuje spouštění virtuálních pevných disků (VHD). To znamená, že Windows 7 Enterprise lze používat i na starším hardwaru s malým prostorem na pevném disku a na tenkých klientech.

Co nabízí Windows 7 Enterprise?

S Windows 7 Enterprise Edition získáte operační systém, který se dokonale hodí pro nadnárodní pracovní skupiny. Uživatel má k dispozici 35 jazykových skupin, které si může kdykoli libovolně zvolit, a to i během provozu. A pokud stále používáte starší programy, které byly vyvinuty pro Windows XP, Windows 7 Enterprise lze spustit ve speciálním režimu Windows-XP, který umožňuje bezproblémové spuštění softwaru optimalizovaného pro XP. Známý program pro šifrování pevných disků BitLocker poskytuje ve společnosti další zabezpečení. Podporovány jsou také virtuální jednotky ve formátu VHD, takže pracovní stanice Windows-7-Enterprise může spouštět svůj operační systém po síti ze serveru.

Další funkce Windows-7-Enterprise-Edition

 • Navigační funkce, jako jsou seznamy skoků, zatřesení a přichycení
 • snadné připojení k firemním sítím
 • Windows Media Center, který podporuje všechny běžné formáty zvuku a videa (HDTV)
 • uživatelsky přívětivé přizpůsobení designu a hlavního panelu
 • Indexování veškerého obsahu umožňuje rychlé vyhledávání fotografií, dokumentů a webových stránek
 • Rychlé obnovení ("probuzení") z úsporného režimu a režimu spánku

Systémové požadavky pro instalaci Windows 7 Enterprise 

Pro produktivní používání webu Windows 7 je nutné, aby použitý počítač měl alespoň jeden procesor (Intel nebo AMD) s 32- nebo 64bitovou architekturou. Pro 32bitovou verzi Windows 7 Enterprise byste měli mít k dispozici alespoň 1 GB paměti RAM, lépe však 2 GB (zejména pro 64bitovou verzi). Pro instalaci budete potřebovat přibližně 20 GB volného místa na pevném disku a grafickou kartu podporující DirectX 9. Pokud chcete používat režim XP, budete potřebovat další GB paměti RAM a dalších 15 GB na pevném disku.

Windows 7 Enterprise těží z prodloužené podpory až do roku 2023

Proč si nyní kupovat Windows 7 Enterprise, když všichni víme, že podpora od Microsoftu skončí 14. ledna 2020? Zejména ve větších firmách s mnoha pracovními stanicemi PC představuje upgrade na novější verzi Windows časově náročné, a tudíž nákladné překážky. V zásadě platí, že od začátku roku 2020 nebudou počítače Windows-7 dostávat bezpečnostní aktualizace od společnosti Microsoft. Windows 7 Ultimate však bude i nadále dostávat pravidelné aktualizace prostřednictvím dodatečné smlouvy o podpoře nazvané "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), která zajišťuje bezpečnost instalací Windows-7 Enterprise až do roku 2023.

koupitWindows 7 Enterprise online ke stažení nyní

Jakmile si objednáte podnikovou verzi Windows 7 online u společnosti wiresoft, obdržíte od nás adresu URL pro stažení a příslušné instalační ID (klíč), které vás identifikuje jako oprávněného uživatele Windows 7 Enterprise. K instalaci nepotřebujete datový nosič (DVD), ale můžete ji zahájit ihned po objednání a stažení. Extrémně nízká cena je vysvětlena tím, že dostáváme individuální licence od společností, které je nepotřebují jako součást celkové kvóty. Jako kupující na tom vyděláte. Licence, kterou od nás obdržíte, je naprosto legální: Obdržíte od nás takzvanou sadu licencí Medialess License Kit (licenční model MLK od společnosti Microsoft). Tento balíček bez médií (stažení a klíč) navíc pomáhá udržet cenu na co nejnižší úrovni.
Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
4. 3. 2023

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie