Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

483,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10042
 • H30-04073
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Systém Windows 7 Enterprise   Systém Windows 7 ve verzi Enterprise je v podstatě...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Systém Windows 7 Enterprise

 
Systém Windows 7 ve verzi Enterprise je v podstatě stejný jako verze Windows 7 Ultimate, s tím rozdílem, že systém Windows 7 Enterprise je k dispozici jako velkoobjemová licence, a proto je vhodný zejména pro velké podnikové sítě. Systém Windows 7 Enterprise navíc podporuje spouštění z virtuálních jednotek (VHD). To znamená, že systém Windows 7 Enterprise lze používat i na starším hardwaru s malým prostorem na pevném disku a na tenkých klientech.

Co nabízí systém Windows 7 Enterprise?

Se systémem Windows 7 Enterprise Edition získáte operační systém, který se dokonale hodí pro nadnárodní pracovní skupiny. Uživatelé mají k dispozici 35 jazykových skupin, které si mohou kdykoli libovolně zvolit, a to i během provozu. Pokud stále používáte starší programy vyvinuté pro systém Windows XP, lze systém Windows 7 Enterprise spustit ve speciálním režimu Windows XP, který umožňuje bezproblémové spuštění softwaru optimalizovaného pro systém XP. Známý program pro šifrování pevných disků BitLocker poskytuje ve společnosti další zabezpečení. Podporovány jsou také virtuální jednotky ve formátu VHD, takže pracovní stanice se systémem Windows 7 Enterprise může spouštět svůj operační systém ze serveru prostřednictvím sítě.

Mezi další funkce edice Windows 7 Enterprise patří

 • Navigační funkce, jako jsou seznamy skoků, zatřesení a přichycení
 • snadné připojení k firemním sítím
 • Windows Media Center, který podporuje všechny běžné formáty zvuku a videa (HDTV)
 • uživatelsky přívětivé přizpůsobení designu a panelu úloh
 • Indexování veškerého obsahu umožňuje rychlé vyhledávání fotografií, dokumentů a webových stránek
 • Rychlé obnovení ("probuzení") z úsporného režimu a režimu spánku

Systémové požadavky pro instalaci systému Windows 7 Enterprise 

Aby bylo možné systém Windows 7 produktivně používat, měl by být použitý počítač vybaven alespoň jedním procesorem (Intel nebo AMD) s 32- nebo 64bitovou architekturou. Pro 32bitovou verzi systému Windows 7 Enterprise byste měli mít k dispozici alespoň 1 GB paměti RAM, lépe však 2 GB (zejména pro 64bitovou verzi). Pro instalaci potřebujete přibližně 20 GB volného místa na pevném disku a grafickou kartu podporující DirectX 9. Pokud chcete používat režim XP, budete potřebovat další GB paměti RAM a dalších 15 GB na pevném disku.

Systém Windows 7 Enterprise má výhodu prodloužené podpory až do roku 2023

Proč byste si měli koupit Windows 7 Enterprise nyní, když je známo, že Microsoft ukončí podporu 14. ledna 2020? Zejména ve větších firmách s mnoha pracovními stanicemi PC představuje upgrade na novější verzi systému Windows časově a tím i finančně náročné překážky. V zásadě platí, že od začátku roku 2020 již počítače se systémem Windows 7 nebudou dostávat bezpečnostní aktualizace od společnosti Microsoft. Systém Windows 7 Ultimate však bude i nadále pravidelně aktualizován prostřednictvím dodatečné smlouvy o podpoře nazvané "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), která zaručuje bezpečnost instalací systému Windows 7 Enterprise až do roku 2023.

Koupit Windows 7 Enterprise online ke stažení

Jakmile si u společnosti wiresoft objednáte verzi Enterprise systému Windows 7 online, obdržíte od nás adresu URL pro stažení a příslušné instalační ID (klíč), které vás identifikuje jako oprávněného uživatele systému Windows 7 Enterprise. K instalaci nepotřebujete datový nosič (DVD), ale můžete ji zahájit ihned po objednání a stažení. Mimořádně příznivá cena je vysvětlena tím, že dostáváme individuální licence od společností, které je nepotřebují jako součást celkové kvóty. Jako kupující na tom vyděláte. Licence, kterou od nás obdržíte, je naprosto legální: obdržíte od nás takzvaný Medialess Licence Kit (licenční model MLK od společnosti Microsoft). Tento balíček bez médií (stažení a klíč) navíc pomáhá udržet cenu na co nejnižší úrovni.
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené