Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

79 835,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10119
 • 395-04604
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise je...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise je aktualizovaná verze bezpečné a výkonné platformy pro zasílání zpráv, která se používá zejména ve větších firmách pro centrální správu e-mailového provozu, kontaktů a úkolů a diferencované plánování. Za tímto účelem poskytuje Exchange Server Enterprise Edition komplexní sadu nástrojů - včetně optimalizací již existujících funkcí - pro ještě efektivnější komunikaci a spolupráci pomocí přizpůsobených flexibilních aplikací.

Verze Enterprise Exchange Server 2019 je vhodná zejména pro velké společnosti a další organizace s mnoha zaměstnanci, protože podporuje až 100 databází poštovních schránek na server a nabízí tak optimální možnosti produktivity díky profesionální organizaci kompletního e-mailového provozu včetně správy schůzek a úkolů. Pro každý server je třeba zakoupit licenci Exchange a také licence pro přístup klientů.

Společnost Wiresoft nabízí edici Enterprise serveru Exchange 2019 jako použitý software za sníženou cenu ve srovnání s novým softwarem. To je atraktivní zejména pro společnosti a organizace, které hledají ekonomické řešení pro používání výkonného serverového softwaru, jako je Exchange 2019 Enterprise. I jako použitý software má tato serverová licence maximální škálovatelnost, výkon a zabezpečení typické pro tuto edici, a proto ji lze plně využít.

Licencování Exchange Serveru Enterprise se provádí také pro používaný software v souladu s oficiálními podmínkami správy licencí společnosti Microsoft. Podrobné informace o vylepšeních a nových funkcích serveru Exchange Server 2019 Enterprise a o optimálním licencování naleznete v následující části.

Hlavní výhody Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Tato verze softwaru Exchange Server se také vyznačuje především vyšším výkonem: Transportní cesty Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery a Frontend Transport jsou nyní sdruženy v roli poštovního serveru, což zvyšuje výkon procesoru.

Inteligentní schránka navíc zvyšuje produktivitu zaměstnanců prostřednictvím různých funkcí a zefektivňuje pracovní postupy. Možnosti personalizace a rozsáhlé funkce vyhledávání usnadňují vyhledávání nejen e-mailů, ale také kontaktů, schůzek a úkolů, takže všechny důležité údaje jsou vždy na očích. Osvědčený e-mailový klient Microsoft Outlook navíc nabízí známé rozhraní systému Windows.

Windows Server Exchange 2019 nabízí také více z hlediska zabezpečení, protože software běží na jádře Windows Server 2019 Core, a poskytuje tak spolehlivou platformu pro infrastrukturu pro zasílání zpráv, která efektivně využívá všechny dostupné systémové prostředky, jako jsou procesorová jádra a paměť. Nejnovější šifrovací techniky a hashovací algoritmy také zlepšují ochranu dat a usnadňují správu rutinních úloh. Aplikace Outlook Mobile s Exchange Online navíc nabízí bezpečný mobilní přístup k e-mailům, kontaktům atd. i na cestách.

Přehled všech důležitých novinek Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Organizace a jejich uživatelé budou mít prospěch z nových a vylepšených technologií, funkcí a služeb obsažených v Exchange Serveru 2019 Enterprise Edition, které jim nyní pomohou přesunout pozornost z komunikace na spolupráci. Díky poskytování aplikací Exchange Serveru v lokálním prostředí i v cloudu přispívá Exchange Server 2019 také významně ke snížení celkových nákladů na vlastnictví, včetně rozšířených možností pro správce serverů. Níže uvádíme několik funkcí, které si zaslouží zvláštní zmínku.

Vylepšený výkon

Přepracovaná infrastruktura spolehlivého vyhledávání v Exchange Online pro škálování v cloudu je nyní k dispozici také pro Exchange 2019, umožňuje také indexování větších souborů s lepším výkonem vyhledávání a také snadnější správu. Změny v architektuře vyhledávání vedly k výrazně rychlejšímu a spolehlivějšímu převzetí služeb při selhání mezi servery. Tato verze Exchange navíc nabízí působivou hardwarovou podporu s podporou až 256 GB paměti RAM a 48 jader procesoru; využití dynamického přidělování mezipaměti RAM také optimalizuje využití paměti pro aktivní využití databáze v procesu ukládání informací. Zvláštní zmínku si zaslouží následující komponenty:

 • Databáze Meta Cache (MCDB) : V serveru Exchange Server 2019 je nyní možné používat databázi Meta Cache také pro provoz fyzického serveru s disky SSD. Tím se ukládají metainformace, například struktura složek poštovní schránky, což urychluje přístup i vyhledávání. Automatizační skript také umožňuje správcům vytvořit prostor pro více uživatelů v instanci serveru, což pomáhá snížit náklady.
 • Dynamická mezipaměť databáze (DDC ): DDC umožňuje serveru Exchange 2019 Enterprise dynamicky upravovat kapacitu úložiště v závislosti na aktuální situaci, což umožňuje její lepší využití při změně počtu aktivních databází, a zároveň DDC zvyšuje rychlost serveru Exchange.
 • Nový vyhledávací index : Nový vyhledávací index v serveru Exchange Server 2019 je nyní umístěn přímo v databázi poštovní schránky a není od ní oddělen jako v předchozích verzích. To zvyšuje rychlost vyhledávání a usnadňuje správu poštovních schránek.
 • Zlepšení spolupráce na dokumentech: Soubory lze nahrávat a ukládat do služby OneDrive pro firmy a sdílet je.

Jádro Windows Server Core pro Exchange Server 2019

Použití jádra Windows Server Core ve verzi Exchange Server 2019 nyní umožňuje správcům provozovat serverový systém zjednodušeným způsobem. Jednodušší design usnadňuje konfiguraci a vypnutí všech nepotřebných služeb, které spotřebovávají prostředky. Jádro systému Windows Server Core také poskytuje vyšší zabezpečení, protože nabízí méně bodů útoku pro narušitele, a navíc snižuje riziko výskytu chyb, které mohou ohrozit zabezpečení.

Pravidla přístupu klientů

Správci mají v Exchange Serveru 2019 více možností díky pravidlům klientského přístupu omezit přístup do oblasti konfigurace serverů - a to jak pro Centrum správy, tak pro prostředí PowerShell, které se používá ke konfiguraci, správě i automatizaci systémů. Pomocí pravidel přístupu klientů lze řídit a blokovat připojení k serveru Exchange Server na základě IP adresy, typu ověřování nebo vlastností uživatele v závislosti na zemi i regionu, aniž by bylo nutné používat bránu firewall. Při použití prostředí PowerShell je také možné definovat časová období.

Důležitá vylepšení kalendáře

Verze Exchange 2019 nabízí také mnoho nových praktických funkcí pro kalendář, které usnadňují zejména organizaci schůzek:

 • Pomocí funkce Výchozí datum ukončení lze omezit zejména organizaci pravidelně se opakujících schůzek na rozumný počet.
 • Funkce Nepřeposílat dává organizátorovi možnost zabránit účastníkům schůzky v přeposílání této zprávy dalším příjemcům.
 • Zprávy mimo kancelář lze nyní konfigurovat mimo jiné pomocí těchto dalších možností: zablokovat vlastní kalendář na určitou dobu; odmítnout všechny žádosti o schůzku zaslané v definovaném časovém období.
 • Pomocí rutiny Remove-CalendarEvents může správce zrušit schůzky organizované uživatelem, který je na dovolené nebo opustil společnost.
 • Pomocí prostředí PowerShell může správce přidělit oprávnění proxy jiným osobám.
 • Internacionalizace e-mailových adres (EAI) umožňuje přeposílání e-mailových adres obsahujících jiné než české znaky.

Technické informace o serveru Exchange Server 2019 Enterprise

Následující podrobnosti poskytují důležité informace o scénářích podporovaných serverem Exchange Server 2019 a také o minimálních požadavcích na server, hardware a software, které zajistí optimální provoz softwaru.

Podporované scénáře koexistence pro Exchange Server 2019 Enterprise

Pro podporu předchozích verzí serveru Exchange Server platí následující podmínky:

 • Exchange 2016: s KU11 pro Exchange 2016 nebo vyšší na všech nasazených Exchange serverech, včetně serverů Edge Transport
 • Smíšená prostředí Exchange 2016 a Exchange 2013, pokud všechny servery Exchange 2016 a 2013 splňují první uvedené požadavky.
 • Exchange 2013: s KU21 pro Exchange 2013 nebo vyšší, včetně serverů Edge Transport
 • Upozornění: Exchange 2010 a starší verze již nejsou podporovány!

Požadavky na síťové a adresářové servery pro Exchange Server 2019 Enterprise

V závislosti na komponentě Exchange 2019 platí následující požadavky na síť a adresářový server:

 • Řadiče domény: všechny řadiče domény musí mít jednu z následujících verzí systému Windows Server: Windows Server 2019 Standard nebo Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard nebo Datacenter nebo Windows Server 2016 Standard nebo Datacenter
 • Struktura služby Active Directory: alespoň Windows Server 2012 R2 nebo vyšší
 • Umístění služby Active Directory: alespoň jeden řadič domény s možností zápisu, který slouží také jako server globálního katalogu - upozornění: po instalaci serveru Exchange Server není možné odstranit řadič domény z umístění služby Active Directory!
 • Prostory názvů DNS - podporovány jsou: Souvislé, nesouvislé, jednodílné domény a také oddělené.
 • IPv6: Na serveru Exchange musí být nainstalován a povolen protokol IPv4.
 • Adresářový server: Použití 64bitového hardwaru zvýší výkon adresářové služby.
 • Upozornění: Instalace Exchange 2019 na adresářové servery Active Directory se z bezpečnostních i výkonnostních důvodů nedoporučuje - pouze na členské servery.

Požadavky na hardware a software pro Exchange Server 2019 Enterprise

 • Procesor: min. 64bitový procesor, např. procesor Intel podporující architekturu Intel 64 (Intel EM64T) nebo procesor AMD podporující platformu AMD64 - upozornění: Procesory Intel Itanium IA64 nejsou podporovány!
 • Poštovní schránka RAM: min. 128 GB
 • Pracovní paměť Edge Transport: min. 64 GB
 • Místo na pevném disku: min. 30 GB na disku, na který instalujete, min. 200 MB pro systémový disk, min. 500 MB volného místa na disku pro databázi fronty zpráv
 • Rozlišení obrazovky: min. 1 024 x 768 pixelů (XGA) nebo vyšší
 • NTFS: pro oddíly obsahující např. systémový oddíl, binární soubory Exchange, soubory diagnostického protokolu Exchange a soubory transportní databáze
 • ReFS: pro oddíly obsahující databáze poštovních schránek nebo protokoly transakcí

Podporované operační systémy/klienti pro komponenty Exchange 2019 Enterprise

V závislosti na komponentě Exchange platí následující podmínky nebo předpoklady:

 • Role serveru Mailbox nebo Edge Transport: Windows Server 2019 Standard nebo Datacenter
 • Nástroje pro řízení: Windows Server 2019 Standard nebo Datacenter, Windows 10 64bitová edice
 • .NET Framework pro Exchange 2019
 • Podporovaní klienti: Outlook 2019 - 2013, Outlook 2016 pro Mac, Outlook pro Mac pro Office 365; Microsoft 365 Apps for Enterprise

Licencování serveru Exchange Server 2019 Enterprise

Pro každou spuštěnou instanci serveru Exchange Server 2019 Enterprise je vyžadována samostatná serverová licence - bez ohledu na to, zda je spuštěna v prostředí fyzického nebo virtuálního operačního systému. Instance je také považována za spuštěnou, pokud byl software Exchange Serveru načten do paměti nebo jsou prováděny jeho instrukce.

Verze Enterprise serveru Microsoft Exchange Server 2019 je určena především pro potřeby poštovních schránek velkých podniků: podporuje až 100 databází poštovních schránek.

Často kladené dotazy k používanému softwaru společnosti Wiresoft pro Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Pokud nabízíme Exchange Server 2019 Enterprise jako použitý software, můžete si být jisti, že váš nákup je nejen legální, ale že serverová licence nabízí stejné možnosti jako srovnatelný nový software - jednak proto, že software se nemůže opotřebovat, a jednak, a to je nejdůležitější, z hlediska jeho funkčnosti i legálnosti jeho používání. Níže naleznete odpovědi na všechny často kladené otázky při nákupu použitého softwaru Exchange Server.

Odkud pochází použitý software Exchange Server 2019 Enterprise společnosti Wiresoft?

Použitý software pro Exchange Server 2019 Enterprise edition nabízený v obchodě se softwarem Wiresoft obvykle pochází od společností, které tento software nejprve zakoupily jako nový a později jej prodaly společnosti Wiresoft. Důvodem prodeje je obvykle přebytek, a tedy nevyužití licencí, nebo nahrazení softwaru jiným typem nebo jinou edicí, a proto se již nepoužívá. Ve společnosti Wiresoft jsou takové licence, které již byly použity nebo přeprodány, označeny jako použitý software, i když, jak bylo uvedeno, v zásadě je lze používat jako nové serverové licence.

Nabízí software používaný společností Wiresoft, jako je Exchange Server 2019 Enterprise, zabezpečení kupujícího?

Ano: Nákup použitého softwaru společnosti Wiresoft, jako jsou licence Exchange Server 2019 Enterprise, nabízí našim zákazníkům stejné výhody jako nový serverový software: s bezpečností kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence prostřednictvím dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup nebo používání použitého softwaru, jako je Exchange Server 2019 Enterprise, legální?

Ano: Obchodování s použitým softwarem i jeho skutečné používání se řídí obvyklou judikaturou, která obojí prohlašuje za legální - tuto skutečnost opakovaně potvrzují různá soudní rozhodnutí. Použitý software nabízený společností Wiresoft proto pochází z licenčních zásob společností.

Má předprodaný software společnosti Wiresoft ještě více výhod?

Ano: Nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft poskytuje firmám a organizacím možnost aktualizovat nebo doplnit stávající zásoby softwaru za výhodnou cenu, protože cena použitého softwaru je výrazně nižší než cena srovnatelného nového softwaru. V obchodě se softwarem Wiresoft najdete také starší verze licencí Exchange Serveru, které se již nově nenabízejí, a vyhnete se tak dražším upgradům. Výhodou použitého softwaru Wiresoft je také to, že je odolný vůči auditu díky kompletní evidenci všech kupujících!

Nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje nejen verzi Exchange Server Enterprise 2019, ale také edici Standard - včetně příslušných požadovaných licencí pro klientský přístup. Kromě toho zde najdete také výhodné nabídky pro mnoho dalších programů Microsoft - se všemi výše uvedenými výhodami. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně licencování Exchange Serveru 2019 Enterprise, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené