Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10119
  • 395-04604
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
50 179,90 Kč * 55 753,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze CU Aktuální
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Další informace Až 100 databází poštovních schránek


Microsoft Exchange 2019 je aktualizovaná verze bezpečné a výkonné platformy pro zasílání zpráv, která se používá zejména ve větších firmách pro centrální správu e-mailového provozu, kontaktů a úkolů a diferencované plánování. Za tímto účelem poskytuje Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  komplexní sadu nástrojů - včetně optimalizací již existujících funkcí - pro ještě efektivnější komunikaci a spolupráci pomocí uživatelsky definovaných flexibilních aplikací.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Kromě zpracování textu a tabulek hraje ve firmách důležitou roli správa e-mailů, schůzek, kontaktů a úkolů. Pro zvládnutí každodenních komunikačních úkolů je Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise dokonalou podporou. S tímto spolehlivým a efektivním softwarovým řešením máte pod kontrolou kompletní e-mailový provoz a také komplexní správu schůzek. Aktuální verze Exchange Server 2019 je určena pro nejrůznější firmy, univerzity, ale i školy a veřejnou správu.

Jaké jsou výhody Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Již od roku 1996 existuje inovovaný poštovní a komunikační systém Exchange, který v té době začínal na verzi 4.0. Kromě toho je třeba rozlišovat mezi verzí Standard a verzí Enterprise. Na rozdíl od verze Standard lze na jednom serveru nastavit až 100 databází, přičemž každá databáze může v příslušné verzi serveru obsahovat až 2 TB dat. Funkce je rozdělena do dvou tzv. rolí:

- Hlavní funkcí je vlastní poštovní schránka, která komunikuje s databázemi a zároveň přijímá požadavky klientů.
- O zabezpečení přenosu e-mailů se stará takzvaný Edge Transport, který funguje mezi vnitřní sítí a internetem.

S Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise mohou všichni zaměstnanci současně přistupovat k poskytnutým datům, spravovat je a upravovat. Hlavním cílem tohoto softwaru pro groupware a e-mailový server je optimální produktivita. Stejně tak různé dopravní služby, jako např

- Výměnná doprava,
- Podání poštovní schránky Transport,
- Doručování a přeprava poštovních schránek
- frontend transport
lze kombinovat. Toto propojení výrazně snižuje zatížení procesoru a zvyšuje výkon.

Co znamená inteligentní schránka - Exchange Server?

Doručená pošta Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise je nejen mimořádně efektivní, ale díky personalizaci nabízí také nejvyšší úroveň zabezpečení. Pomocí funkce rychlého vyhledávání se prohledávají příchozí zprávy, ale také všechny zprávy na serveru. Přitom můžete rozšířit vyhledávání i na své vlastní záznamy v kalendáři a na záznamy jiných osob. Jako klientské řešení je vyžadován Microsoft Outlook nebo Outlook na webu s podporou prohlížeče. Schránka je samozřejmě propojena se stávajícími kontakty, takže při odesílání e-mailů lze správné adresáty snadno a rychle najít zadáním krátkého textu. Plánování a škálování velkých poštovních schránek je díky inteligentnímu řešení schránek mnohem jednodušší.

Jaké jsou systémové požadavky pro Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Jako klient potřebujete pouze počítač s 64bitovým procesorem a alespoň 30 GB místa na pevném disku. Všimněte si, že instalace každého jazykového balíčku sjednocených zpráv vyžaduje dalších 500 MB. Pro komunikaci s klientem se doporučuje používat aplikaci Microsoft Outlook. Zajímavé je, že aplikace Outlook na webu je součástí samostatné webové aplikace. Jako běžné prohlížeče jsou podporovány Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.

Co získáte, když si objednáte Microsoft Exchange Server?

Pro použití Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise od nás disk nedostanete. Taková instalace softwaru již není aktuální, zejména proto, že datové nosiče, jako jsou CD, neobsahují vždy nejnovější verze programů. Místo toho si můžete stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi přímo z internetu. Obdržíte od nás licenci MLK pro jednoho uživatele jako množstevní licenci. Po aktivaci můžete využívat pravidelný přísun aktualizací a udržovat tak serverový software vždy aktuální. Po aktivaci můžete samozřejmě licenci používat po neomezenou dobu.

Pokud chcete ve své firmě výrazně zvýšit výkon e-mailové komunikace, komunikace s úkoly a kontakty, pak je pro to ideální aktuální verze Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise. Licenční klíč k tomuto produktu si můžete objednat zde.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie