Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10117
 • 395-04540
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
45 530,90 Kč * 50 588,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze CU Aktuální
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Další informace Až 100 databází poštovních schránek


Windows Server 2016 je osvědčená platforma pro zasílání zpráv pro centrální správu e-mailů a kontaktů i schůzek a úkolů a verze 10. Zejména větší společnosti a instituce využívají její vysokou škálovatelnost a také mnoho praktických funkcí pro flexibilní, i lokálně nezávislé použití, které podporuje týmovou spolupráci a zvyšuje bezpečnost. Server Windows

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016 je osvědčenou platformou pro centrální správu e-mailů a kontaktů i schůzek a úkolů a serverovou verzí systému Windows 10. Zejména větší společnosti a instituce tak mohou těžit z vysoké škálovatelnosti i z mnoha praktických funkcí pro flexibilní, i lokálně nezávislé použití, které podporuje týmovou spolupráci a zvyšuje bezpečnost.

Exchange Server 2016 je jako výkonný komunikační systém důležitou součástí každé moderní společnosti pro řízení a správu typických pracovních procesů. Serverový software funguje jako interní i externí rozhraní, spolehlivě propojuje zaměstnance i oddělení i napříč lokalitami a komplexně přispívá ke zvýšení celkové efektivity ve firmách: e-maily, kontakty a schůzky lze centrálně spravovat a přehledně archivovat a vyhledávat. Diferencovaná správa práv definuje individuální přístup zaměstnanců k datům a schůzkám, takže Microsoft Exchange Server 2016 nabízí maximální kontrolu a zároveň transparentnost.

Optimalizací serverové architektury se počet serverových rolí v serveru Exchange Server 2016 Enterprise snížil na dvě role - poštovní schránku a okrajový transport - a došlo také ke zjednodušení škálování a zlepšení podpory cloudových služeb.

Verze Enterprise serveru Exchange 2016 je vhodná zejména pro komunikaci velkých společností nebo organizací s mnoha zaměstnanci, protože podporuje až 100 databází poštovních schránek na server.

Společnost Wiresoft nabízí Enterprise Edition Exchange Serveru 2016 jako použitý software - za nižší, sníženou cenu ve srovnání s novým softwarem - pokud je ještě k dispozici. Použitý software je proto atraktivní zejména pro ty velké společnosti a organizace, které hledají úsporný a ekonomický způsob, jak ve svém provozu používat výkonnější software, jako je Exchange 2016 Enterprise. Protože i jako použitý software nabízí tato edice Exchange typické maximum z hlediska škálovatelnosti, výkonu a zabezpečení, protože ji lze používat celou.

Pro každý server Exchange Server je třeba zakoupit samostatnou licenci a také licence pro přístup klientů. I u použitého softwaru Exchange Server Enterprise se licencování provádí podle oficiálních pravidel správy licencí společnosti Microsoft. Další informace o optimálním licencování a o vylepšeních a nových funkcích Exchange Serveru 2016 Enterprise najdete v následující části.

Srovnání Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise a Standard

Největším rozdílem edice Enterprise Exchange Server 2016 oproti edici Standard je možnost provozovat a spravovat až 100 databází poštovních schránek s kapacitou až 2 terabajty na server, což činí edici Enterprise zajímavou zejména pro větší počet uživatelů. Další rozdíly jsou:

 • Použití funkce Prevence ztráty dat prostřednictvím Centra správy Exchange: Funkce Data Loss Prevention zabraňuje předávání důvěrných informací neoprávněným osobám; díky integrovanému inteligentnímu filtru zpráv (IMF) a technologii filtru SmartScreen jsou potenciálně škodlivé zprávy odfiltrovány dříve, než se dostanou do poštovní schránky.
 • Uživatelé mohou těžit z centralizovaného ukládání dat, kontroly potřeb úložišť a aktuálních požadavků na shodu s předpisy.
 • Rozsáhlejší virtualizační práva umožňují provozovat neomezený počet virtuálních počítačů a kontejnerů Hyper-V.
 • Mezi další funkce patří: Storage Spaces Direct, Storage Replica a také Shielded Virtual Machines, nový síťový zásobník a OneDrive for Business pro úpravy, aktualizaci a sdílení dat v reálném čase.

Přehled dalších výhod Microsoft Exchange Serveru 2016

Verze Windows Server 2016 obsahuje řadu důležitých novinek i další vývoj stávajících funkcí. Především se jedná o optimalizaci serverové architektury snížením počtu serverových rolí na dvě: poštovní schránka a hraniční transport - více o tom níže. Kromě toho bylo zjednodušeno škálování a dále vylepšena podpora cloudových služeb. Mezi další funkce patří:

Vylepšené vyhledávání pomocí eDiscovery

Architektura vyhledávání eDiscovery byla v serveru Exchange Server 2016 přepracována a pracuje asynchronně i decentralizovaně, přičemž využívá více serverů, takže vyhledávání je mnohem rychlejší. Při zadávání hledaného výrazu v aplikaci Outlook 2016 nebo v aplikaci Outlook na webu se zobrazí návrhy založené na nejčastěji používaných kontaktech, e-mailech v poštovní schránce a předchozích vyhledávacích dotazech. Navíc kontextové filtry - např. pro rozsah data a související odesílatele - pomáhají snadněji najít určité informace. V aplikaci Outlook na webu je možné vyhledávat ve vlastním kalendáři i v kalendářích ostatních uživatelů.

Spolupráce v cloudu

V aplikaci Outlook 2016 nebo Outlook na webu lze soubory uložené ve službě OneDrive pro firmy nebo SharePoint 2016 vložit do e-mailu jako odkaz, nikoli jako přílohu jako dříve. Příjemce může odkazovaný soubor otevřít přímo ve svém počítači jako přílohu. Přístupová práva lze individuálně nastavit a automaticky aktivovat.

Podpora hybridního cloudu

Exchange Server 2016 podporuje hybridní scénáře - je jedno, zda je schránka umístěna na místním serveru, nebo v cloudu. Místní poštovní schránky lze používat také s cloudovými rozšířeními Exchange Online Archivace a Správa práv Azure.

DLP pro prevenci ztráty dat

Ochrana před ztrátou dat (DLP), rozšíření Transportních pravidel, zlepšuje zabezpečení dat v serveru Exchange Server 2016 a pomáhá je chránit před neoprávněným přístupem. Metody, které jsou k dispozici v rámci prevence ztráty dat pro klasifikaci nebo odesílání důvěrných informací, nebrání pracovnímu postupu: jakmile existuje riziko neoprávněného čtení dat nebo přistání zmanipulovaných e-mailů s přílohami obsahujícími malware v poštovní schránce, obdrží postižení uživatelé odpovídající oznámení v aplikaci Outlook i Outlook on Web.

Outlook na webu

Outlook na webu je nový název pro webový přístup k serveru Exchange, dříve známý jako "Outlook Web Access" nebo "Outlook Web App". Ten byl společností Microsoft rozsáhle přepracován a optimalizován tak, aby bylo možné aplikaci Outlook používat také na chytrém telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android nebo iOS bez nutnosti instalace aplikace Outlook. Funkce procházení zjednodušuje správu e-mailů od určitého odesílatele: například se uchovávají pouze po určitý počet dní nebo se ukládá pouze poslední zpráva.

Aplikaci Outlook na webu lze bez větších omezení používat také v prohlížečích Google Chrome, Safari a Firefox namísto prohlížečů Microsoft Edge a Internet Explorer 11.

Nové funkce kalendáře

Kalendář získal nejen nový vzhled, ale také nové funkce, například e-mailové připomenutí určitých událostí v kalendáři a možnost navrhnout jiný čas pro pozvání na schůzku.

Technické informace o Exchange Serveru 2016 Enterprise

Následující podrobnosti obsahují různé informace o scénářích podporovaných serverem Exchange Server 2016 a také minimální požadavky na servery a hardware a software pro zajištění optimálního provozu softwaru Exchange.

Změny architektury serveru oproti předchozí verzi

Mezi nejdůležitější změny v Exchange Serveru 2016 oproti předchozí verzi patří:

 • Redukce rolí serveru: V systému Exchange 2016 byla odstraněna role Client Access Server (CAS), takže existuje pouze role Mailbox. Přístup k serveru MBX2016 je řízen pomocí vyrovnávačů zátěže. Klienti se přihlásí ke službě Client Access Service na serveru poštovních schránek a jsou přesměrováni na příslušný server poštovních schránek s aktivní databází. Komunikace stále probíhá na úrovni protokolu.
 • Výchozí protokol MAPI přes HTTP : Výchozím protokolem pro komunikaci v Exchange Serveru 2016 prostřednictvím aplikace Outlook je nyní MAPI přes HTTP. MAPI přes HTTP nabízí optimalizovanou spolehlivost a stabilitu pro připojení aplikace Outlook a Exchange a indikuje chyby přenosu. Po hibernaci nebo změně sítě se navíc Outlook připojí k serveru mnohem rychleji než dříve, protože MAPI přes HTTP podporuje i pokračování přerušených připojení a v případě krátkých přerušení není nutné opětovné připojení.
 • Vylepšená škálovatelnost vyhledávání : Další výhodou Exchange Serveru 2016 je optimalizovaná škálovatelnost vyhledávání. Počet poštovních schránek a archivních schránek, které lze prohledávat, byl zvýšen z 5 000 na 10 000, takže nyní lze prohledávat celkem 20 000 schránek současně.
 • Scénáře koexistence: V rámci Exchange 2016 je to možné s Exchange Serverem 2010 SP3 RU11 i Exchange Serverem 2013 CU11. Požadavky klientů prostřednictvím serveru klientského přístupu Exchange 2013 CU11 jsou předávány na server poštovních schránek Exchange 2016. Starší verze Exchange již nejsou podporovány.

Systémové požadavky pro Windows Exchange Server 2016

Abyste mohli Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition používat v plném rozsahu, je třeba splnit zde uvedené hardwarové a softwarové požadavky. Pro komunikaci s klientem prostřednictvím stolního počítače je rovněž nutnou podmínkou instalace aplikace Microsoft Outlook. Platí následující minimální specifikace:

 • Operační systémy: min. Windows Server 2012 R2 Standard nebo Datacenter, Windows Server 2016 Standard nebo Datacenter
 • Procesor: 64bitový procesor, případně procesor AMD s podporou platformy AMD64
 • Pevný disk: nejméně 30 GB místa na instalačním disku a také
 • min. 500 MB na instalaci hlasového balíčku Unified Messaging; min. 500 MB pro databázi front
 • Role poštovní schránky: 8 GB
 • Role Edge Transport: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: min. 1 024 x 768 pixelů
 • Active Directory: alespoň Windows Server 2008 R2 nebo novější
 • Úroveň domény a funkční úroveň doménové struktury: alespoň Windows Server 2008 R2

Licencování Exchange Serveru 2016 Enterprise Edition

Edice Enterprise serveru Microsoft Exchange Server 2016 byla vyvinuta pro požadavky velkých společností na poštovní schránky; pro každou spuštěnou instanci serveru Exchange Server 2016 Enterprise je vyžadována samostatná serverová licence - bez ohledu na to, zda je spuštěna ve fyzickém nebo virtuálním prostředí operačního systému. Instance Exchange Serveru se považuje za spuštěnou již při načtení softwaru do paměti nebo při provádění jeho instrukcí.

Často kladené dotazy o Exchange Serveru 2016 Enterprise Edition jako softwaru používaném společností Wiresoft

Při nákupu serveru Exchange Server 2016 Enterprise jako použitého softwaru si můžete být jisti, že je legální a že tato serverová licence nabízí stejné možnosti použití jako odpovídající nová serverová licence - nejen proto, že se software neopotřebovává, ale především také z hlediska obecné funkčnosti a oprávnění k jeho používání. Níže naleznete odpovědi na všechny typické otázky týkající se nákupu použitého softwaru Exchange Server.

Odkud pochází použitý software Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise?

Použitý software Exchange Server 2016 Enterprise, který společnost Wiresoft nabízí v obchodě se softwarem, obvykle pochází od společností, které jej dříve zakoupily jako nový a dále jej prodaly společnosti Wiresoft. Důvodem prodeje je často skutečnost, že přebytečné nebo jinak nevyužívané licence nejsou potřeba nebo že celý software byl nahrazen jiným typem nebo edicí, a proto již není potřeba. Společnost Wiresoft označuje všechny licence, které již byly použity nebo přeprodány, jako použitý software, i když, jak již bylo uvedeno, lze je používat jako novou serverovou licenci.

Nabízí použitý software pro Exchange Server 2016 Enterprise zabezpečení kupujícího?

Ano: Nákup použitého softwaru, jako je licence Exchange Server 2016 Enterprise, nabízí zákazníkům společnosti Wiresoft stejné výhody jako nepoužitý serverový software: s bezpečností kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence prostřednictvím dodaného neomezeného licenčního klíče.

Je nákup a používání Exchange Serveru 2016 Enterprise jako použitého softwaru legální?

Ano: Použitý software nabízený společností Wiresoft pochází z licenčních zásob společností. Obchod i samotné užívání použitého softwaru podléhá obvyklé jurisdikci: obojí bylo touto jurisdikcí prohlášeno za legální - to bylo také opakovaně jasně potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Jaké další výhody má používaný software Wiresoft?

S použitým softwarem od společnosti Wiresoft mohou firmy a organizace například aktualizovat nebo také doplnit své stávající zásoby softwaru za výhodnou cenu, protože cena použitého softwaru je nižší než cena odpovídajícího nového zboží. Proto v obchodě se softwarem Wiresoft najdete i starší verze Exchange Serveru, které již nejsou nabízeny jako nové, což má tu výhodu, že se lze vyhnout dražším aktualizacím. Výhodou používaného softwaru Wiresoft je také to, že nabízí bezpečnost auditu díky kompletní evidenci všech kupujících

Nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje nejen Exchange Server 2016 Enterprise Edition, ale také Standard Edition - včetně příslušných požadovaných licencí pro klientský přístup i novějších verzí. Kromě toho zde najdete výhodné nabídky pro mnoho dalších programů Microsoft - se všemi výše uvedenými výhodami. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně licencování Exchange Serveru 2016 Enterprise, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie