Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 075,90 Kč * 1 193,90 Kč * (9,88% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší firmy - k dispozici od společnosti Wiresoft za nízkou cenu namísto velkoobjemové licence! Windows 10 Enterprise je operační systém této verze společnosti Microsoft, který obsahuje největší rozsah funkcí ze všech edic - řada z nich je zde obsažena exkluzivně, mimo jiné rozsáhlá správa aplikací a také přístup k pobočce Microsoft Long Term Servicing, což je speciální forma aktualizace systému Windows, při které se instalují pouze bezpečnostní aktualizace, ale žádné funkce.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - operační systém společnosti Microsoft pro firmy

Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší společnosti - je k dispozici od společnosti Wiresoft jako jednotlivá licence namísto množstevní licence!

Windows 10 Enterprise je operační systém této verze společnosti Microsoft, který obsahuje největší rozsah funkcí ze všech edic - řada z nich je zde obsažena exkluzivně, mimo jiné rozsáhlá správa aplikací a také přístup k pobočce Microsoft Long Term Servicing, což je speciální forma aktualizace Windows, kde se instalují pouze bezpečnostní aktualizace, ale žádné funkce.

Windows 10 Enterprise nabízí známé uživatelsky přívětivé rozhraní s typickým vzhledem dlaždic společnosti Microsoft, které lze přizpůsobit podle osobních preferencí. Výhodou verze Enterprise Edition pro kupující je také to, že tento operační systém lze používat i na starších hardwarových systémech, což je pro mnoho uživatelů důležitá vlastnost, která rozhoduje o koupi. V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop můžete získat Windows 10 Enterprise v jedné verzi, stejně jako další edice Windows 10 a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje kromě obecného přehledu zejména speciální funkce Windows 10 Enterprise.

Speciální, exkluzivní funkce Windows 10 Enterprise

V porovnání s edicemi jako Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise nabízí řadu funkcí a nástrojů, které představují rozhodující přidanou hodnotu zejména pro střední a především velké firmy, a to jak s ohledem na zabezpečení koncových zařízení a dat, tak i na možnosti administrátorů při prosazování skupinových politik a správě uživatelských účtů. Úplné konkrétní informace o Windows 10 Enterprise najdete níže:

 • DirectAccess: Díky DirectAccess mohou vzdálení uživatelé využívat připojení k síťovým zdrojům i bez připojení VPN, protože vzdálené klientské počítače zůstávají připojeny k podnikové síti prostřednictvím šifrovaného připojení. Správci IT mohou také spravovat všechny klientské počítače prostřednictvím DirectAccess. Zejména mobilní uživatelé pracují nejlépe s DirectAccess, a to i v prostředí s více lokalitami. Po konfiguraci se jejich notebooky automaticky připojí k firemní síti prostřednictvím internetu. DirectAccess také usnadňuje správu skupinových zásad.
 • Windows To Go Creator:Windows To Go nainstaluje Windows 10 Enterprise na USB klíč nebo USB pevný disk, takže uživatelé mají operační systém vždy u sebe a mohou jej tedy používat na zařízení třetí strany. Všechna data zůstávají uložena na datovém nosiči.
 • AppLocker : Pomocí nástroje AppLocker lze definovat pravidla pro aplikace, které je povoleno spouštět na počítači Windows 10 Enterprise. Důvěryhodné aplikace lze také zařadit na bílou listinu.
 • BranchCache: Společnosti, které používají rozsáhlou síť (WAN), mohou optimalizovat její šířku pásma pomocí BranchCache; kromě nízké náročnosti implementace tato funkce také zvyšuje rychlost.
 • Univerzální filtr zápisu - UWF : S tímto filtrem se data již neukládají trvale v systému, ale jsou vyměněna do hlavní paměti, kde jsou k dispozici až do restartu. Toto virtuální překrytí se pak odstraní - například i v případě, že se uživatel hosta odhlásí.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostní nástroj zabezpečuje pověření pomocí technologie zabezpečení založené na virtualizaci. Data jsou uložena izolovaně od zbytku operačního systému, a proto jsou mnohem lépe chráněna.
 • Device Guard: Správci mají možnost nakonfigurovat pracovní stanice tak, aby bylo možné spouštět pouze definované aplikace - ideální pro nastavení kioskových počítačů. Vytvořením bílé listiny je povoleno spouštět pouze aplikace, které splňují zásady integrity kódu, čímž se zabrání aktivaci dříve neznámého malwaru.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Tato exkluzivní funkce Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítače, protože na rozdíl od ostatních edic Windows 10 se aktualizace neprovádějí neustále, ale pouze v delších intervalech. Rozlišuje se instalace aktualizací zabezpečení a funkcí. LTSB je také známý jako Long Term Servicing Channel (LTSC). Uživatelům jsou nabízeny pouze aktualizace a funkce vydané v tomto období přibližně jednou za 2-3 roky a mohou je buď nainstalovat, nebo odmítnout.
 • Analýza desktopů : Tato cloudová služba je integrována do nástroje Microsoft Configuration Manager a poskytuje informace o užitečných aktualizacích příslušných klientů Windows, mimo jiné také vytváří soupis aplikací spuštěných ve firmě a poskytuje informace o jejich kompatibilitě s nejnovějšími aktualizacemi funkcí Windows 10.

Další obchodní funkce Windows 10 Enterprise atd

Kromě těchto exkluzivních funkcí jsou následující funkce obsaženy pouze ve verzi Windows 10 Enterprise i Pro:

Rozsáhlé možnosti použití

Windows 10 rozšiřuje možnosti aplikace pro uživatele o řadu funkcí, jako jsou např.:

 • Aplikace Vzdálená plocha : Pomocí aplikace Vzdálená plocha mohou uživatelé používat jiné, lokálně vzdálené koncové zařízení, jako by seděli před vlastním počítačem nebo tabletem: prostřednictvím připojení k bráně RDS se zobrazí jeho rozhraní pracovní plochy, které lze používat včetně všech programů.
 • Režim kiosku : V režimu kiosku mohou počítač Windows 10 používat různí uživatelé, aniž by získali přístup k dalším důležitým datům nebo některým funkcím hlavního uživatele. To umožňuje nastavit pro každou oprávněnou osobu samostatný uživatelský účet kiosku, který zpřístupní definovaná data a funkce pouze příslušnému přihlášenému uživateli.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE ): Enterprise Mode výrazně omezuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikací a umožňuje jejich spuštění na Windows 10; poskytuje také správci seznamu webů Enterprise Mode různé možnosti při vykreslování webových stránek.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise obsahuje technologii Hyper-V, která umožňuje provozovat více operačních systémů ve vlastním virtuálním počítači. To umožňuje lepší využití dostupného úložného prostoru a dynamická správa úložiště usnadňuje paralelní provoz více virtuálních počítačů.

Pokročilé možnosti správy

Správci mají optimalizované možnosti správy uživatelů a jejich počítačů pomocí Windows 10:

 • Zásady skupiny se definují místně pomocí editoru gpedit.msc a spravují se podle určitých specifikací: Instalaci aktualizací tak lze řídit podle definovaných pravidel, např. pomocí lhůt pro splnění požadavků, které určují, kdy nejpozději musí být určitá aktualizace nainstalována, ale také lze centrálně nastavit optimalizaci paměti pomocí funkce Storage Sense, která odstraní nepotřebné soubory.
 • Připojení k doméně : Připojení k doméně zjednodušuje správu počítačů a uživatelských účtů prostřednictvím členství v doméně služby Active Directory. Připojení k doméně offline umožňuje správcům přidat počítač do domény offline - to je výhoda pro uživatele, kteří pracují mobilně a bez připojení k síti prostřednictvím řadiče domény.
 • Windows Business Store: S přístupem do obchodu Windows Business Store a s využitím služby Azure Active Directory lze softwarové produkty, které jsou zde k dispozici, zakoupit a implementovat centrálně pro všechna koncová zařízení v síti.

Zvýšená bezpečnost

Windows 10 také zlepšil zabezpečení dat a uživatelů, aby podpořil ještě svobodnější práci:

 • BitLocker : Tato funkce speciálně zabezpečuje mobilní zařízení, jako jsou tablety a notebooky, pro případ jejich krádeže nebo ztráty. Citlivé nebo osobní údaje na nich jsou bezpečně zašifrovány pomocí nástroje BitLocker, takže je nelze zneužít. Nástroj BitLocker To Go" lze použít také k šifrování paměťových zařízení USB nebo externích pevných disků.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je speciální ochranná vrstva, která chrání operační systém Windows 10 před útoky při spuštění, kdy ještě nejsou aktivovány obvyklé antivirové programy.
 • Ochrana podnikových dat (EDP ): Tato funkce webu Windows 10 umožňuje cílenou ochranu podnikových dat, např. v notebooku, prostřednictvím správy práv Active Directory, která je aktivní i při přesunu dat na jiné místo nebo při jejich odeslání jako příloha. EDP také zabraňuje instalaci nezabezpečených aplikací.
 • Inteligentní bezpečnostní graf: Společnost ISG analyzuje bezpečnostní opatření v podnikové síti a v případě nedostatků navrhuje smysluplná zlepšení.

Další vlastnosti a funkce Windows 10

Následující nástroje jsou také součástí operačních systémů Windows 10 nebo představují vylepšení stávajících funkcí - pro ještě lepší a bezpečnější práci s Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternativa k heslům - přihlašování pomocí otisku prstu nebo rozpoznávání obličeje, lokálně nebo pomocí webového účtu.
 • Asistent přichycení : Nástroj ideálně rozděluje dostupnou plochu displeje mezi aktivní okna - pomocí funkce Corner Snap lze zobrazit až čtyři okna současně.
 • Cortana : Hlasová asistentka Cortana je ve výchozím nastavení na webu Windows 10 aktivována, ale lze ji také deaktivovat, např. aby se nevybíjela baterie nebo z důvodu ochrany dat.
 • Continuum: Umožňuje plynule pokračovat v práci nebo hraní, zatímco místní počítač je spuštěn na jiném koncovém zařízení. Na tabletech a chytrých telefonech jsou všechny funkce dostupné prostřednictvím virtuální klávesnice a zobrazení na ploše se automaticky přizpůsobí příslušnému formátu.
 • Windows Ochrana informací: Ochrana před únikem dat bez omezení pro uživatele. WIP chrání nejen data, ale také aplikace prostřednictvím šifrovacího souborového systému EFS před krádeží a manipulací.

Požadavky na hardware pro Windows 10 Enterprise

Aby mohl server Windows 10 Enterprise hladce fungovat na počítači nebo notebooku s integrovanou širší škálou funkcí, musí hardware splňovat určité minimální požadavky Windows Ačkoli je verze 10 Enterprise k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, pokud je to možné - zejména na novějším počítači - je třeba nainstalovat 64bitovou verzi, aby bylo možné používat všechny programy a aplikace. Počítač musí splňovat následující technické vlastnosti, aby bylo možné nainstalovat Windows 10 Enterprise:

 • Procesor nebo SoC (System-on-a-Chip - pro smartphony): 1 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB RAM pro 64bitový operační systém
 • Místo na pevném disku: 16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitový operační systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovladačem WDDM 1.0
 • Rozpoznávání řeči Cortany: soustava mikrofonů Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) pro podporu virtualizace (Intel VT-x nebo AMD-V a Second Level Address Translation)

Windows 10 Enterprise koupit levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Windows 10 Enterprise je běžně nabízen společností Microsoft pouze jako množstevní licence. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si však můžete operační systém Windows 10 Enterprise zakoupit také jako jednu licenci - a to za mimořádně nízkou cenu jako použitý software - se stejným rozsahem funkcí.

Tato licence Windows 10 Enterprise Edition, kterou nabízíme k zakoupení, je součástí předchozí objemové licence, kterou si společnost zakoupila. Jeho dalším prodejem došlo k jeho rozdělení, a tím k převodu na jednotlivé licence, které se pak kvalifikují jako použitý software nebo použité programové vybavení. Rozdělení nebo označení jako použitý software však neznamená žádné omezení, pokud jde o funkčnost tohoto softwaru operačního systému Windows 10 Enterprise. 

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečný! Tento operační systém Windows 10 Enterprise, který je k dispozici v obchodě Wiresoft, nabízí nejen mimořádně příznivou cenu, ale také bezpečnost při nákupu: díky okamžitému stažení verze identické s originálním produktem společnosti Microsoft. Aktivace licence Windows 10 Enterprise se provádí pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup Windows 10 Enterprise jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop nepředstavuje žádný právní problém, protože obchodování s takovým použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což potvrzuje i řada právně závazných a veřejně přístupných rozsudků.

Použitý software nabízí našim zákazníkům levnou alternativu, aby mohli používat Windows 10 Enterprise Edition. Využijte i vy naší nabídky levného softwaru!

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete kromě Windows 10 Enterprise Edition také další verze operačních systémů Windows a další programy Microsoft ke stažení ve formě levných nákupních verzí. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Windows 10 Enterprise nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie