Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
41 039,90 Kč * 45 598,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core 
Minimální licence 4 Core Pro Server
CAL Není vyžadováno
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Edice SQL Server 2017 Standard  , která obsahuje databázové, reportovací a analytické funkce, nabízí zejména malým a středním firmám výkonnou verzi osvědčené relační datové platformy z Microsoft. Kromě mnoha vylepšení a zdokonalení stávajících funkcí, včetně kmenových dat Services a reportování Services, obsahuje také důležité nové funkce, včetně Business Intelligence a technologie Always Encrypted - a navíc vysokou úroveň škálovatelnosti pro bezpečný a spolehlivý provoz kritických podnikových úloh.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

Díky obsaženým databázovým, reportovacím a analytickým funkcím nabízí edice SQL Server 2017 Standard zejména malým a středním firmám výkonnou verzi osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft. Obsahuje mnoho vylepšení a zdokonalení stávajících funkcí, včetně služeb Master Data Services a Reporting Services, a také důležité nové funkce, včetně Business Intelligence a technologie Always Encrypted, a vysokou škálovatelnost pro bezpečný a spolehlivý provoz kritických pracovních úloh. S SQL Serverem 2017 Standard získáte nové poznatky založené na datech pomocí pokročilé analýzy v databázi v jazyce Python nebo R a smysluplných interaktivních vizualizací. Když k tomu přidáte možnost výběru vývojových jazyků a operačních systémů, můžete aplikace SQL Serve nasadit nejen do systému Windows, ale také do systému Linux a kontejnerů Docker na bázi Linuxu - a také mezi jejich lokálním nebo cloudovým provozem.

Verze SQL Server Standard 2-Core tak splňuje všechny požadavky na moderní, výkonný systém správy relačních databází, jak jsou obvykle kladeny zejména v malých a středních podnicích pro poskytování softwaru ERP, CRM a systémů pro správu zboží - Microsoft SQL Server obsahuje všechny předpoklady pro bezpečnou platformu pro datové sklady.

Společnost Wiresoft nabízí edici SQL Server 2017 Standard 2-Core jako použitý software - za výrazně nižší cenu než nové zboží -, který je plně použitelný a nabízí velký rozsah z hlediska výkonu a bezpečnosti, protože je atraktivní zejména pro takové společnosti nebo organizace, které používají odpovídající výkonnější servery, takže nelze použít variantu sestávající ze serverové licence/CAL. Licencování softwaru Microsoft SQL Server 2017 Standard se provádí také pro používaný software v souladu se správou licencí společnosti Microsoft. Podrobné informace o platných licenčních podmínkách a funkčních oblastech obsažených v SQL Serveru 2017 Standard naleznete v následujících podrobnostech.

Co je nového v SQL Serveru 2017 Standard 2-Core?

Standardní edice SQL Serveru 2017 nabízí širokou škálu funkcí potřebných pro provoz v menších nebo středně velkých firmách pro aplikace střední úrovně a datové marty - včetně vysoké škálovatelnosti, která zároveň umožňuje jejich bezproblémový výkon. Kromě vysoké virtualizovatelnosti zahrnuje také vysokou dostupnost s funkcí failover, pokročilé OLTP a in-memory sloupcové úložiště, jakož i provozní analytiku v reálném čase a PolyBase. S technologií PolyBase lze také kombinovat relační data a Big Data, a tak je různými způsoby využívat.

Funkce Business Intelligence poskytují vícerozměrné modely a základní tabulkové modely pro analýzu datových sad, stejně jako funkce v režimu ukládání v paměti, základní reportování a analýzy. V pokročilé analytice podporuje SQL Server Machine Learning Services integraci funkcí strojového učení, včetně propojení s open source Python a -R, poskytuje konzistentní prostředí nejen pro Windows, ale také pro Linux a Docker, a také hybridní zpracování transakcí a analýz v reálném čase.

Kromě toho SQL Server 2017 Standard podporuje mnoho obecných vývojových nástrojů pro místní použití i v cloudu, včetně T-SQL a SQL CLR. Kromě toho nabízí edice Standard také vylepšené zabezpečení pomocí funkce Always Encrypted, včetně vysoké dostupnosti Always On a obnovení po havárii pro systémy Windows a Linux.

SQL Server 2017 Standard obsahuje inovace pro následující funkční oblasti:

Funkce databázového enginu SQL

Kromě vyššího výkonu obsahuje databázový stroj další funkce pro komplexní analýzu a vylepšené pracovní postupy, včetně adaptivního zpracování dotazů s vylepšením adaptivního spojování a zpětné vazby na přidělování paměti v dávkovém režimu. Překrývající se provádění funkcí hodnot tabulky s více instrukcemi šetří prostředky procesoru a zároveň nové dynamické seznamy pro správu zvyšují výkon, včetně automatické optimalizace; pokud se vyskytnou problémy s výkonem dotazu, jsou okamžitě zobrazeny, jsou vytvořeny vhodné návrhy řešení a automaticky provedeny. Kromě toho lze nyní sestavy CLR přidávat do pozitivního seznamu.

Analytické služby SQL Serveru

SQL Server 2017 nabízí v rámci služby SQL Server Analysis Services (SSAS) aktualizace stávajících klíčových funkcí, kromě vylepšení tabulkových modelů je nyní jako výchozí možnost instalace k dispozici tabulkový režim. Funkce Získat data v Power BI využívá stávající zdroje dat při spouštění dotazů v jazyce vzorců Power Query M.

Integrační služby SQL Serveru

Funkce Scale Out v SSIS obsahuje vylepšení a např. zjednodušuje provádění na více počítačích. Scale Out Master podporuje vysokou dostupnost a optimalizuje zpracování protokolů o provádění operací při selhání. Katalog SSIS obsahuje další globální vlastnost pro určení výchozího režimu při nasazování balíčků SSIS a navíc je nyní podporován SQL Server v Linuxu.

Linux s SQL Serverem 2017 Standard

Uživatelé nyní mohou k přístupu k serveru SQL Server používat otevřený operační systém Linux. V případě aplikací pro Linux i C++ se připojení uskutečňuje prostřednictvím rozhraní Open Database Connectivity. Optimalizováno bylo také použití ovladače Java Database Connectivity pro aplikace Java.

Nové služby strojového učení SQL Serveru

Oblast dříve známá jako SQL Server R Services byla přejmenována na SQL Server Machine Learning Services, částečně kvůli podpoře jazyka Python vedle předchozího programovacího jazyka R. Nyní lze k provádění použít skripty R nebo Python; k nasazení modelů R a Python lze nainstalovat server Microsoft Machine Learning. Vývojáři mají také přístup ke knihovnám ML a AI pro Python, které jsou k dispozici v prostředí open source.

Informace o výkonu a jednotlivých součástech SQL Serveru 2017 Standard Edition

Níže je uveden stručný přehled výkonu a zahrnutých funkcí. Standardní edice serveru Microsoft SQL Server podporuje maximální počet 24 jader a maximální velikost databáze 524 PB. Platí také následující informace o maximálních limitech a dostupných funkcích:

Paměť

 • Maximální velikost paměťově optimalizovaných dat je 32 GB na databázi
 • Maximální velikost fondu vyrovnávací paměti na instanci je 128 GB
 • Maximální velikost mezipaměti segmentu úložiště sloupců na instanci je 32 GB

Výkonnost OLTP (online zpracování transakcí)

Pro edici Standard platí následující specifikace:

 • Pokročilý OLTP s in-memory OLTP, operační analytika
 • Pokud jde o základní vysokou dostupnost, je podporováno převzetí služeb při selhání v jedné databázi se dvěma uzly a nečitelná sekundární replika
 • Možnost správy: Podporována je aplikace Management Studio a správa založená na zásadách

Data Warehousing

 • Pro datové marty a datové sklady jsou k dispozici: Rozdělení, komprese dat a zachycení změn včetně snímků databáze
 • Služba OLTP v paměti a úložiště sloupců v paměti jsou ve standardní edici serveru SQL Server 2017 omezeny limity škálování příslušné velikosti úložiště
 • Columnstore a operační analýza v reálném čase jsou omezeny na maximálně dva stupně paralelismu - tj. dvě jádra na jeden dotaz
 • Upozornění: V edici Standard není možné v databázi PolyBase provádět horizontální škálování dotazů

Funkce Business Intelligence

Standardní edice SQL Serveru 2017 poskytuje základní funkce business intelligence pro firmy se základními vícerozměrnými modely, dále základní tabulkový model a režim ukládání v paměti, základní reportování a analýzy. Pro integraci dat jsou k dispozici služby SQL Server Integration Services a integrované konektory.

Maximální využití pracovní paměti pro Analysis Services na instanci je 16 GB v tabulkovém režimu a 64 GB pro MOLAP (Multidimenzionální OLAP). Maximální využití pracovní paměti pro službu Reporting Services je 64 GB na instanci.

Další informace a poznámky

 • Základní integrace strojového učení je k dispozici pro pokročilou analýzu a navíc: Propojení s otevřeným zdrojovým kódem Python a -R a omezený paralelismus
 • Pro programovatelnost a podporované vývojové nástroje: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML a grafická data
 • Server SQL Server 2017 poskytuje pokročilé zabezpečení pomocí: Always Encrypted, zabezpečení na úrovni řádků, maskování dat a také přehledy kompatibility s auditem SQL Serveru
 • Upozornění: Následující funkce NENÍ v systému Linux k dispozici: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase a Stretch Database

Požadavky na hardware a software pro SQL 2017 Standard 2-Core

Při instalaci standardní dvoujádrové edice MS SQL Server 2017 platí následující specifikace, které jsou nutné pro zajištění optimálního provozu.

Hardware:

 • Pevný disk: 6 GB dostupného úložného prostoru, což závisí také na nainstalovaných součástech SQL Serveru
 • Paměť: alespoň 4 GB, s rostoucí velikostí databáze by se měla paměť zvyšovat, aby byl zajištěn optimální výkon SQL Serveru
 • Typ procesoru: procesor x64, např. AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon s podporou Intel EM64T, Intel Pentium IV s podporou EM64T - procesory x86 již nejsou podporovány:
 • Instalace SQL Serveru je podporována pouze na procesorech x64: Doporučuje se instalovat na počítač s formátem souborů NTFS nebo ReFS
 • Rychlost procesoru: alespoň 1,4 GHz; doporučuje se 2,0 GHz nebo vyšší

Software:

 • Verze SQL Server 2017 Standard vyžaduje .NET Framework 4.6, přičemž při instalaci SQL Serveru se automaticky nainstaluje .NET Framework, Master Data Services a replikace
 • Podporované operační systémy: Windows Server 2016 Datacenter, Standard i Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials i R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials i Foundation
 • Pokud je SQL Server 2017 nainstalován v režimu Server Core, je podporován následujícími edicemi systému Windows Server: Windows Server 2017 Standard a Datacenter; Windows Server 2016 Standard a Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard a Datacenter; Windows Server 2012 Standard a Datacenter

Další poznámky k operačnímu systému:

 • V 64bitových klientských operačních systémech jsou podporovány všechny funkce SQL Serveru 2017 Standard.
 • V 32bitových klientských operačních systémech jsou podporovány následující funkce SQL Serveru 2017 Standard: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, konektivita nebo zpětná kompatibilita Client Tools nebo Client Tools SDK, všechny komponenty Distributed Replay a Controller a Client a komponenty dokumentace

Licencování SQL Serveru 2017 Standard 2-Core

Pro edici SQL Server 2017 Standard je alternativně k dispozici základní licencování, které společnost Microsoft zavedla u verze SQL Server 2016 a které je popsáno níže. Na rozdíl od dřívějších verzí, kde počet jader procesoru nehrál při licencování roli, se nyní používá jiná licenční metrika: počet jader obsažených v serveru SQL Server tvoří základ pro určení licenčních požadavků. Pro tento účel jsou pak k dispozici dvoujádrové balíčky, takže na jeden balíček lze licencovat dvě jádra; to platí i pro použitý software.

Celkový počet licencí potřebných pro server SQL je tedy založen na maximálním počtu jader, přičemž každé fyzické jádro serveru vyžaduje vlastní licenci. Společnost Microsoft v zásadě předpokládá minimálně 8 licencí na server a definovala následující podmínky:

 • Každý fyzický procesor je počítán s nejméně 8 jádry.
 • Každý fyzický server je počítán s nejméně 16 jádry.
 • Všechna fyzická a aktivní jádra musí být licencována podle dvou výše uvedených podmínek.
 • Základní licence pro SQL Server 2017 Standard jsou k dispozici v balíčcích po 2 kusech.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně správného licencování SQL Serveru 2017 Standard 2-Core, neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené dotazy o Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core jako používaném softwaru od společnosti Wiresoft

Produkty nabízené společností Wiresoft jako použitý software s licencí SQL Server 2017 Standard 2-Core se neliší od licence nového serveru - nejen proto, že se software neopotřebovává, ale také z hlediska jejich použitelnosti. V následujícím textu společnost Wiresoft odpovídá na všechny typické otázky týkající se použitých licencí SQL Serveru:

Odkud pochází použitý software SQL Server 2017 Standard 2-Core?

Použitý software SQL Server 2017 Standard 2-Core nabízený společností Wiresoft pochází od společností, které jej samy zakoupily jako nový a poté jej dále prodaly společnosti Wiresoft. V jejich nabídce v obchodě Wiresoft je tento software označen jako použitý, ale lze jej používat jako novou licenci.

Nabízí použitá licence SQL Server 2017 Standard 2-Core bezpečnost kupujícího?

Ano: Použitý software společnosti Wiresoft, jako je SQL Server 2017 Standard 2-Core, vám jako zákazníkovi nabízí stejné výhody jako odpovídající nový serverový software: bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po úspěšném dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup i používání použitého softwaru SQL Server 2017 Standard 2-Core legální?

Ano: U společnosti Wiresoft máte jistotu, že jako zákazník neporušujete žádné zákony ani při nákupu použitého softwaru pro SQL Server 2017 Standard 2-Core, ani při jeho skutečném používání, protože nabízený použitý software pochází z licenčních zásob společnosti. V tomto případě platná judikatura povoluje nejen obchodování s použitým softwarem společnosti Microsoft, ale také jeho používání; to bylo několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Má použitý software od společnosti Wiresoft, například SQL Server 2017 Standard 2-Core, další výhody?

Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí mnoha zákazníkům ekonomickou výhodu, protože s jeho pomocí mohou aktualizovat své zásoby softwaru mnohem levněji, aby byli aktuální než s odpovídajícím novým zbožím. Kromě toho mohou najít i starší verze serverových licencí, které již nejsou pravidelně nabízeny. Použitý software od společnosti Wiresoft navíc nabízí bezpečnost auditu díky kompletnímu ověření všech kupujících!

U společnosti Wiresoft najdete nejen edici SQL Server 2017 Standard 2-Core jako levný použitý software, ale také edici Standard s licencí Server/CAL a další edice SQL Server 2017 a také novější verze Microsoft SQL Server. Portfolio používaného softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů společnosti Microsoft - se všemi zmíněnými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování SQL Serveru 2017 Standard nebo jiné edice na bázi jádra, neváhejte využít naše odborné poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie