Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 203,90 Kč * 1 336,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core Doplněk
Zařízení 1x
Virtuální počítače Vyžaduje základní licenci
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Právo na užívání


Flexibilně doplňte své licenční požadavky na Windows Server 2019 Standard  pomocí balíčků 2-Core od společnosti Wiresoft! Edice Standard Windows Server 2019 byla vyvinuta speciálně pro použití v menších datových centrech: nabízí proto dostatečné možnosti virtualizace v kombinaci s dobrou škálovatelností, vysokým výkonem i účinnou úrovní zabezpečení, jak je vyžadováno pro spolehlivou ochranu dat a aplikací v prostředí s víceCloud.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Flexibilně doplňte své licenční potřeby pro Windows Server 2019 Standard pomocí dvoujádrových balíčků od společnosti Wiresoft! Verze Standard Edition systému Windows Server 2019 byla vyvinuta zejména pro použití v menších datových centrech: nabízí proto dostatečné možnosti virtualizace v kombinaci s dobrou škálovatelností, vysokým výkonem a také účinnými vrstvami zabezpečení, které jsou potřebné pro spolehlivou ochranu dat a aplikací v prostředí s více cloudy.

Serverový operační systém Windows Server 2019 Standard kombinuje fyzické a virtuální sítě pro poskytování dat a služeb prostřednictvím cloudových serverů, takže je ideálně vhodný pro potřeby malých a středních podniků v oblasti IT. Díky operačnímu systému Windows 10, mnoha optimalizacím a novým výkonným funkcím je tato edice nejlépe vybavena pro všechny pracovní úlohy.

Důležitým faktorem při rozhodování o koupi standardní edice Windows Server 2019 jsou dostupné možnosti virtualizace - včetně kontejnerů. To představuje nepostradatelné funkce zejména pro menší společnosti, které chtějí i v této oblasti poskytovat spolehlivou infrastrukturu.

Ve standardní edici umožňuje Windows Server 2019 firmám těsněji propojit lokální prostředí s cloudem, a to i prostřednictvím služeb Microsoft Azure, které poskytují další hybridní funkce a také vrstvy zabezpečení.

Licencování Windows Server 2019 Standard Edition je založeno na počtu jader, přičemž minimální počet jader na server je 16. Servery s vyšším počtem jader lze také pohodlně a flexibilně licencovat pomocí dvoujádrových balíčků.

Balíček Windows Server 2019 Standard 2-Core Package najdete u Wiresoftu jako použitý software - s velkou výhodou výrazně nižší ceny než u odpovídajícího nového zboží - a bez rozdílů ve všech typických vlastnostech, které tato edice nabízí z hlediska funkcí - zejména v oblasti virtualizace -, zabezpečení a výkonu. Podrobné informace o všech vlastnostech a funkcích Windows Server 2019 Standard Edition a o licenčních podmínkách společnosti Microsoft platných pro dvoujádrové balíčky jsou uvedeny v následujícím přehledu.

Windows Server 2019 Standard pro provoz vícecloudových prostředí

Verze Windows Server 2019 Standard nabízí také některé možnosti virtualizace, které mají vliv i na zabezpečení dat a aplikací - a to na vyšší úrovni než předchozí verze: přispívá k tomu řada vylepšení a doplnění již známých funkcí, stejně jako možnosti vytváření softwarově definovaných hyperkonvergovaných infrastrukturních platforem (HCI); ty nabízejí ještě více výhod pro virtualizaci serverů a desktopů díky snadnější implementaci a škálování i lepší spravovatelnosti.

Srovnání: Jaké funkce nabízí Windows Server 2019 Standard?

Rozhodnutí zakoupit standardní edici systému Windows Server 2019 je obvykle ovlivněno tím, že některé virtualizační funkce nejsou k dispozici nebo jsou k dispozici pouze v omezeném výkonu: Například Hyper-V zde lze použít jen ve velmi omezené míře, totéž platí pro stíněné virtuální stroje (VM), Storage Spaces Direct a replikaci úložiště, stejně jako SDN (Software Defined Networking) a SDS

(Softwarově definované úložiště).

Možnosti virtualizace v systému Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Edition Standard nabízí v podstatě jen omezenou virtualizaci - je tedy určen spíše pro ty firmy, kde hraje podřadnou roli. Proto je i zde omezen počet provozovaných virtuálních počítačů a kontejnerů Hyper-V, přičemž stejně jako v rozsáhlejší edici je limit paměti RAM 24 TB. Další informace naleznete níže.

Replika úložiště

V systému Windows Server 2019 Standard Edition je funkce úložiště Storage Replica k dispozici s omezeními, zatímco funkce Storage Spaces Direct není podporována. Storage Replica podporuje synchronní i asynchronní replikaci dat a zabraňuje jejich ztrátě na úrovni souborového systému: synchronní replikace zrcadlí data ve fyzických lokalitách se svazkem zabezpečeným proti výpadku a asynchronní replikace provádí tuto funkci mezi lokalitami prostřednictvím síťových linek s vyšší latencí.

Další nové funkce systému Windows Server 2019 Standard

V edici Windows Server 2019 Standard jsou k dispozici také následující klíčové funkce pro analytiku, používání kontejnerů a sjednocení hybridní infrastruktury:

System Insights pro komplexní analýzu serveru

V systému Windows Server 2019 je k tomuto účelu k dispozici funkce prediktivní analýzy System Insights, která je podpořena modelem strojového učení pro efektivnější fungování. Služba System Insights poskytuje komplexní přehled o provozu lokálně nasazených serverů analýzou ukazatelů výkonu a událostí, aby bylo možné provádět přesné předpovědi pro reaktivní správu instancí systému Windows Server, což může snížit nároky a pomoci organizacím snížit provozní náklady.

Podpora Kubernetes a Linuxu

Windows Server 2019 nabízí také komplexní podporu kontejnerů ve verzi Standard. Při použití kontejnerů Hyper-V je však třeba upozornit, že licence pro verzi Standard umožňuje pouze 2 kontejnery, protože jsou pro ně povoleny pouze 2 virtuální počítače (VM); není zahrnuta ani podpora monitorování hostitele. Naproti tomu kontejnery systému Windows lze provozovat v neomezeném počtu.

Kromě toho jsou nyní Kubernetes a Linux podporovány komplexněji, takže lze souběžně používat kontejnery Linux a Windows spravované pomocí Kubernetes. Zejména pro Kubernetes jsou ve standardní edici k dispozici také nové funkce, jako je síťování kontejnerů.

Vyšší ochrana dat a sítě díky službám Azure

Díky službě Azure jsou v systému Windows Server 2019 Standard k dispozici také hybridní funkce, které umožňují bezproblémovou práci v lokálním datovém centru i v cloudu. Samotný Azure poskytuje cloud s komplexní hybridní infrastrukturou s jednotným zabezpečením, identitami a možnostmi správy:

 • Služba Azure Active Directory umožňuje univerzální správu a ochranu identit pomocí různých prostředí.
 • Pomocí služby Azure Arc lze správu Azure a služby Azure rozšířit na jakoukoli infrastrukturu.
 • Prostřednictvím Centra správy systému Windows lze snadno a rychle aktivovat služby Azure, jako je Azure Backup, Azure Site Recovery a Azure Monitor.

Služby Azure v systému Windows Server 2019 Standard tak poskytují nejen lepší ochranu místní služby Active Directory, ale také snadnější synchronizaci a zálohování dat.

Požadavky na hardware pro instalaci a provoz systému Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 je založen na operačním systému Windows 10. Aby bylo možné systém Windows Server 2019 Standard používat neomezeně a bezpečně, musí základní hardware splňovat všechny minimální požadavky uvedené níže. Další požadavky jsou navíc závislé na konfiguraci příslušného systému a dalších nainstalovaných aplikacích.

 • Místo na pevném disku: 32 GB
 • Hlavní paměť (RAM): 512 MB
 • Místo na disku pro zobrazení plochy serveru: 2 GB
 • Procesor: 64bitová architektura
 • Rychlost procesoru: 1,4 GHz
 • Grafická karta: 1 024 x 768 pixelů, podpora Super VGA
 • Síťová karta: Gigabit Ethernet, 1x

Licencování s dvoujádrovým balíčkem Windows Server 2019 Standard

Licencování serveru se systémem Windows Server 2019 Standard Edition se provádí také pro použitý software podle licenčních předpisů společnosti Microsoft: Počet jader se používá jako základ pro výpočet požadavku na licenci. Platí následující ustanovení.

Obecné licenční podmínky společnosti Microsoft pro Windows Server 2019 Standard

Serverový software, například Windows Server 2019 Standard Edition, je vždy licencován na základě použitého fyzického hardwaru. Kromě počtu fyzických jader procesorů se zohledňuje také počet virtuálních serverů. Každá licence serveru pokrývá 2 fyzická procesorová jádra. V souladu s licenčními pravidly společnosti Microsoft se vždy vychází z minimálního počtu 8 jader na procesor, a to i v případě, že stávající hardware má méně než 8 jader. Kromě toho se pro každý fyzický server používají alespoň 2 procesory, což znamená minimální počet 16 jader.

Servery, které mají vyšší počet jader než 16, musí být dodatečně licencovány s balíčky pro 2 jádra pro Windows Server 2019 Standard.

Další licenční požadavky pro Windows Server 2019 Standard

V prostředí Hyper-V musí být licencovány všechny procesory, které odpovídají fyzickým procesorovým jádrům. Edice Windows Server Standard vás opravňuje ke spuštění maximálně dvou instancí Hyper-V na jednu licenci jádra. Pokud je v edici Standard požadováno více instancí Hyper-V, je třeba pro tento účel přelicencovat všechna aktivní jádra.

Kromě licence Windows Server Standard musí být všichni klienti - uživatelé i koncová zařízení -, kteří přistupují k systému Windows Server 2019, vybaveni také vlastní licencí pro klientský přístup (CAL). Tyto licence User a Device CAL jsou také k dispozici u společnosti Wiresoft za rozumnou cenu z druhé ruky.

Často kladené dotazy o softwaru používaném společností Wiresoft, jako je Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Funkce dvoujádrového balíčku Windows Server 2019 Standard nabízeného společností Wiresoft jako použitý software se obecně neliší od srovnatelné nové, nepoužité serverové licence - protože software se obecně neopotřebovává. Na další typické otázky týkající se licencí k použitému systému Windows Server najdete odpovědi níže.

Odkud pochází použitý software Windows Server 2019 Standard 2-Core?

Použitý software v systému Windows Server 2019 Standard, jako je například balíček 2-Core Package, pochází od společností, které jej obvykle nejprve samy zakoupily jako nový, ne vždy, ale často jej také používaly a později prodaly společnosti Wiresoft. Při dalším nákupu u společnosti Wiresoft nebo v nabídce v obchodě Wiresoft Shop se pak jedná o použitý software, i když jej lze používat jako novou licenci.

Je prodej i nákup a používání použitého softwaru Windows Server 2019 Standard legální?

Ano: S použitým softwarem od společnosti Wiresoft si jako kupující můžete být jisti, že nákupem systému Windows Server 2019 Standard 2-Core i jeho běžným používáním neporušujete žádné platné zákony: určující právní situace umožňuje jak obchodování s použitým softwarem od společnosti Microsoft, tak jeho používání, pokud pochází z licenčních zásob společnosti. Tuto skutečnost opakovaně jasně potvrdilo několik soudních rozhodnutí.

Jsou použité licence Windows Server 2019 Standard 2-Core dodávány také s ochranou kupujícího?

Ano: Balíček Windows Server 2019 Standard 2-Core nabízený společností Wiresoft jako použitý software, stejně jako ostatní použitý software, vám jako kupujícímu nabízí stejnou bezpečnost a výhody jako u nového serverového softwaru: Máte tedy obvyklou bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení softwaru po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Má použitý software společnosti Wiresoft, jako je Windows Server 2019 Standard 2-Core, nějaké další výhody?

Použitý software společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům díky nižší ceně také velkou ekonomickou výhodu, protože s ním mohou aktualizovat své softwarové zásoby hospodárněji než s odpovídajícím novým zbožím. Software používaný společností Microsoft, jako je software od společnosti Wiresoft, tak může přispět i ke snížení provozních nákladů, protože díky kompletnímu dokladu o nákupu nabízí i bezpečnost auditu!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen edici Windows Server 2019 Standard 2-Core Package jako levný použitý software, ale také 16-Core Package pro základní licencování serveru. Pokud máte vyšší požadavky na virtualizaci, najdete zde také Windows Server 2019 Datacenter Edition - stejně jako odpovídající předběžné verze Windows Server 2019 - spolu s příslušnými požadovanými licencemi pro klientský přístup (CAL). Široké portfolio používaného softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů Microsoft - se všemi zmíněnými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování systému Windows Server 2019 Standard, můžete využít naše odborné poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
Kategorie