Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
5 410,90 Kč * 6 010,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Při stahování systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 budou na váš pevný disk staženy všechny soubory potřebné k instalaci. Zároveň vám náš systém zašle e-mail s produktovým klíčem pro Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Po dokončení instalace zadejte údaje do příslušných polí. Operační systém je poté aktivován a plně použitelný.

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - důležitá aktualizace operačního systému Windows 10

Při stahování systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 se na pevný disk stáhnou všechny soubory potřebné k instalaci. Zároveň vám náš systém zašle e-mail s produktovým klíčem pro Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Po dokončení instalace zadejte údaje do příslušných polí. Operační systém je pak aktivován a plně použitelný.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 je nejnovější verze systému Windows 10 pro firmy

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 nabízí stejné funkce jako Windows 10 21H2. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 přidává nové funkce a vylepšení systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Společnost Microsoft začala vydávat Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021. Tato verze navazuje na nedávno vydanou listopadovou aktualizaci. Podnikoví partneři mohou nyní využívat dlouhodobou podporu.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 obsahuje nové funkce a aktualizace zabezpečení.

Systém Windows 10 Enterprise LTSC 2021 obsahuje řadu interaktivních funkcí pro analýzu bezpečnostních hrozeb. Každá společnost si může sama určit, kdy a jakým způsobem bude o hrozbách informována. Jedná se o integrovaná bezpečnostní opatření ve spojení s Azure, Office, Microsoft Cloud a dalšími aplikacemi. Skóre zabezpečení společnosti Microsoft jasně spojuje údaje z antivirového softwaru, aktualizací operačního systému, brány firewall a dalších aspektů zabezpečení. Operační systém umožňuje správcům společnosti zveřejňovat nebo blokovat určité adresy URL a IP adresy. Zakoupení systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 navíc znamená lepší ochranu vaší firmy před ransomwarem a přístup k nejnovější generaci programu Windows Defender ATP. Podporováno je také přihlašování bez hesla: Zaměstnanci mohou na svých zařízeních se systémem Windows 10 používat pokročilé vícefaktorové ověřování.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 je bezpečný operační systém, který splňuje náročné požadavky velkých podniků. Jedná se o komplexní softwarový balík pro více zařízení, který nabízí výkonné funkce. Sofistikovaná bezpečnostní opatření mohou také proaktivně chránit podniky s podporou cloudových informací. Na rozdíl od Windows 10 Pro obsahuje edice Enterprise komplexní bezpečnostní nástroj Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Operační systém podporuje pracovníky IT společnosti při poskytování funkcí, jako je například analýza pracovních ploch. Důležité aplikace, jako je Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard nebo OneNote pro Windows 10, jsou připraveny k použití hned po vybalení. Zakoupení systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 také usnadňuje IT oddělení společnosti přechod na cloudovou správu. Některé pracovní postupy lze již přesunout do služby Intune, zatímco pro jiné pracovní postupy je stále spuštěn Správce konfigurace. Díky přístupu do obchodu Microsoft Store for Business může každá společnost snadno najít vhodnou doplňkovou aplikaci.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie