Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10105
  • P73-06285
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 444,90 Kč * 1 603,90 Kč * (9,91% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core 
Zařízení 1x
Virtuální počítače 2x
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


S Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft nabízí řešení pro soukromé i komerční serverové aplikace, které se snadno instaluje a udržuje. Verze Server Microsoft Windows byla dále vyvinuta a zaujme některými novými funkcemi a vlastnostmi. Tento článek vysvětluje, co je to software Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a jak jej lze použít.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Společnost Microsoft nabízí řešení pro soukromé i komerční serverové aplikace, které lze snadno instalovat a udržovat. Serverová verze aplikace Microsoft Windows byla dále vyvinuta a zaujme některými novými funkcemi a vlastnostmi. Tento článek vysvětluje, co je to software Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a jak jej lze použít.

Co přesně je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a k čemu tento software slouží?

Tento software je operační systém od softwarového gigantu Microsoft. Jedná se tedy o speciálně vyvinutý operační systém, který je vytvořen pro konfiguraci, správu a údržbu serverů a je pro ně také optimalizován. Microsoft Windows Server proto obvykle není vhodný pro běžnou práci na počítači, ale je speciálně navržen pro použití a instalaci na serveru. Nabízí řadu různých nástrojů a funkcí, které velmi usnadňují a zefektivňují správu a konfiguraci serveru. Server Microsoft Windows se používá nejen v soukromém sektoru, ale také často v podnikovém sektoru. Mnoho velkých společností spravuje své servery pomocí serveru Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Prostřednictvím tohoto operačního systému je také možné vytvořit tzv. cloud, ke kterému mají uživatelé a zaměstnanci přístup. Stejně tak lze takový server použít pro zálohování a další zálohy dat, které mohou být rovněž šifrované.

Jaké hardwarové požadavky musí počítač splňovat, aby na něm mohl fungovat server Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Pro bezproblémový běh serveru Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard je třeba, aby počítač disponoval 64bitovým procesorem s taktem alespoň 1,4 GHz. Dále je zapotřebí přibližně 32 GB místa na pevném disku a přibližně 512 MB operační paměti (RAM). S diskem SSD nebo vyšší pamětí RAM může systém běžet mnohem lépe a rychleji. Vyšší taktovací frekvence procesoru rovněž zvýší rychlost provádění. Kromě toho je k připojení serveru zapotřebí také adaptér WLAN nebo ethernetový adaptér. Tyto adaptéry jsou obvykle již zabudovány přímo v hardwaru.

Jak je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard nainstalován do počítače nebo serveru?

Tento operační systém lze nainstalovat z CD nebo z paměti USB. Médium by však mělo být v každém případě bootovatelné, aby jej počítač při spuštění přímo rozpoznal. Poté se vloží médium, zapne se počítač - ten by měl okamžitě rozpoznat instalaci Windows a spustit se. Pokud počítač instalaci ihned nerozpozná, je třeba zkontrolovat nastavení systému BIOS. Spuštění z CD nebo USB klíčenky by pak mělo být na prvním místě, a to ještě před spuštěním z HDD nebo SSD. Průvodce provede uživatele instalací a vysvětlí všechny kroky. Kromě instalace přes grafické rozhraní je možná také instalace z příkazového řádku (terminálu). Tuto možnost doporučujeme pouze pokročilým uživatelům, kteří zde mohou provádět velmi podrobná nastavení. Můžete také zvolit, zda má server Windows Server pracovat jako operační systém s grafickým uživatelským rozhraním, nebo pouze z příkazového řádku. V případě druhé možnosti lze počítač ovládat z jiného počítače prostřednictvím zabezpečeného připojení SSH, takže k nastavení není nutný žádný monitor.
Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie