Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

2 294,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10105
 • P73-06285
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard nabízí řešení pro soukromé i komerční serverové aplikace, které se snadno instaluje a udržuje. Serverová verze systému Microsoft Windows byla dále vyvinuta a přesvědčila některými novými vlastnostmi a funkcemi. Tento článek vysvětluje, co je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a jak jej lze použít.

Co přesně je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a k čemu se tento software používá?

Tento software je operační systém od softwarového gigantu Microsoft. Jedná se o speciálně vyvinutý operační systém, který byl vytvořen pro konfiguraci, správu a údržbu serverů a byl pro tento účel také optimalizován. Systém Microsoft Windows Server proto obvykle není vhodný pro běžnou práci na počítači, ale je speciálně navržen pro použití a instalaci na serveru. Nabízí řadu různých nástrojů a funkcí, které velmi zjednodušují a zefektivňují správu a konfiguraci serveru. Systém Microsoft Windows Server se používá nejen v soukromém sektoru, ale často také v podnikovém sektoru. Mnoho velkých společností spravuje své servery pomocí systému Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Tento operační systém také umožňuje vytvořit tzv. cloud, ke kterému mohou uživatelé a zaměstnanci přistupovat. Takový server lze použít i pro zálohování a další zálohy dat, které mohou být rovněž šifrované.

Jaké hardwarové požadavky musí počítač splňovat, aby na něm mohl fungovat systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Počítač potřebuje 64bitový procesor s taktovací frekvencí alespoň 1,4 GHz, aby mohl systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard pracovat bez problémů. Dále je zapotřebí přibližně 32 GB místa na pevném disku a přibližně 512 MB operační paměti (RAM). S diskem SSD nebo vyšší pamětí RAM může systém běžet mnohem lépe a rychleji. Vyšší taktovací frekvence procesoru také zvyšuje rychlost provádění. Kromě toho je k připojení serveru nutný také adaptér WLAN nebo ethernetový adaptér. Tyto adaptéry jsou obvykle již zabudovány v hardwaru.

Jak se systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard instaluje do počítače nebo serveru?

Tento operační systém lze nainstalovat z CD nebo z paměti USB. Médium by však mělo být v každém případě bootovatelné, aby jej počítač při spuštění přímo rozpoznal. Poté vložte médium a zapněte počítač - počítač by měl okamžitě rozpoznat a zahájit instalaci systému Windows. Pokud počítač instalaci ihned nerozpozná, je třeba zkontrolovat nastavení systému BIOS. Spuštění z CD nebo USB klíčenky by pak mělo být na prvním místě, a to ještě před spuštěním z HDD nebo SSD. Asistent uživatele provede instalací a vysvětlí všechny kroky. Kromě instalace přes grafické rozhraní je možná také instalace z příkazového řádku (terminálu). Tuto možnost doporučujeme pouze pokročilým uživatelům; uživatel zde může provádět velmi podrobná nastavení. Je také možné zvolit, zda má systém Windows Server fungovat jako operační systém s grafickým uživatelským rozhraním, nebo pouze z příkazového řádku. V případě druhé možnosti lze počítač ovládat z jiného počítače prostřednictvím zabezpečeného připojení SSH, takže k nastavení není nutný žádný monitor.
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené