Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10107
  • 9EM-00118
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
6 093,90 Kč * 6 769,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core 
Zařízení 1x
Virtuální počítače 2x
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Edice Windows Server 2016 Standard nabízí moderní, výkonný Server operační systém, který je navíc Cloud-schopný a plně tak vyhovuje požadavkům menších firem, které provozují virtualizovaná prostředí jen v malé míře nebo využívají především fyzické Server. Oproti předchozí verzi nabízí tato edice mnoho nových funkcí, které mimo jiné podporují i přechod na prostředí založené na adrese Cloud, a také mnoho funkcí, které zaručují vyšší stabilitu a bezpečnost infrastruktury - díky lepší ochraně proti výpadkům sítě a úložiště.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core 

Microsoft Windows je již zhruba třicet let zaveden na trhu počítačů jako operační systém Standard a je používán nejen soukromými osobami, ale také ve vývoji a výzkumu. Kromě běžné verze Microsoft Windows, je uživateli k dispozici také tzv. serverová verze: Microsoft Windows Server 2016 Standard. V tomto článku je vysvětleno, co přesně tento software představuje a kde jej lze použít.

Co přesně je Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core a k čemu lze tento software použít?

Microsoft Windows Server je operační systém pro počítač od výrobce Microsoft. Jedná se o tzv. serverový operační systém, který umožňuje uživateli nastavit a sledovat server. Samotný operační systém je obvykle nainstalován v počítači, který funguje jako server a musí konfigurovat velké množství připojení k jiným počítačům nebo zařízením. Od verze 2012 je server Microsoft Windows Server přizpůsoben také dotykovým obrazovkám, takže k samotnému serveru není třeba připojovat další monitor ani myš a klávesnici. Kromě toho lze server Microsoft Windows Server nainstalovat také jako čistou verzi jádra. To znamená, že grafické uživatelské rozhraní není k dispozici a všechny vstupy se musí provádět prostřednictvím terminálu. Tento typ instalace je užitečný především pro pokročilé uživatele.
Server Microsoft Windows Server má mimo jiné také správce úloh, a umožňuje tak sledovat a kontrolovat všechny procesy, které jsou na serveru v daném okamžiku aktivní.
Tento operační systém je vhodný nejen pro vytvoření serveru pro hostování webových stránek, ale také pro vytvoření cloudu ve větší firmě nebo pro vytvoření serveru, který je přístupný skupině lidí ve větší firmě, aby na něj bylo možné ukládat soubory. Čím výkonnější je samotný server, tím více požadavků dokáže zpracovat a tím rychleji bude probíhat nahrávání a stahování souborů

Jak je v počítači nainstalován server Microsoft Windows Server?

Instalaci lze provést buď z CD, nebo z paměti USB. To se provádí vložením CD do počítače, který by měl instalaci přímo detekovat a spustit. V opačném případě je třeba v systému BIOS upřednostnit disk CD, aby nebyl okamžitě spuštěn z pevného disku. Instalací, která může trvat až hodinu, uživatele provede asistent. Po instalaci dojde k restartu a server Microsoft Windows Server je připraven k použití.

Jaké jsou požadavky na počítač, aby mohl Microsoft Windows Server 2016 Standard fungovat?

Počítač by měl mít procesor s taktem alespoň 1,4 GHz a podporovat 64bitové operace. Dále je vyžadováno alespoň 512 MB paměti, i když vyšší paměť nebo vyšší taktovací frekvence procesoru mohou práci systému výrazně urychlit. Stejně tak je zapotřebí přibližně 32 GB místa na pevném disku, i když i zde může SSD urychlit práci serveru Microsoft Windows Server. Pro připojení k síti je také nutný adaptér Ethernet, který je obvykle již nainstalován v hardwaru.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie