Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10116
 • 312-04349
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
6 397,90 Kč * 7 107,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze CU Aktuální
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Další informace Až 5 databází poštovních schránek


Windows Exchange 2016 nabízí spolehlivou platformu pro zasílání zpráv, s jejíž pomocí lze centrálně spravovat e-maily a kontakty, stejně jako schůzky a úkoly. Jedná se o verzi Server Server Windows 10. Zejména menší či středně velké firmy a instituce mohou s edicí těžit z mnoha praktických funkcí, vysoké škálovatelnosti i funkcí , které podporují spolupráci týmů při flexibilním, i lokálně nezávislém používání, aniž by byla obětována bezpečnost. Standard Cloud

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition

Windows Exchange Server 2016 nabízí spolehlivou platformu pro zasílání zpráv, s níž lze centrálně spravovat e-maily a kontakty i schůzky a úkoly. Jedná se o serverovou verzi systému Windows 10. Zejména malé a střední firmy a instituce mohou s edicí Standard těžit z mnoha praktických funkcí, vysoké škálovatelnosti i cloudových funkcí, které podporují spolupráci týmů při flexibilním, i lokálně nezávislém používání, aniž by bylo obětováno zabezpečení.

Standardní edice Exchange Serveru 2016 podporuje až 5 databází poštovních schránek na server a nabízí optimalizovanou architekturu serveru díky omezení rolí serveru na 2: poštovní schránka a okrajový transport. Serverový software je tak ve firmách nepostradatelnou součástí pro řízení a správu pracovních procesů a výměnu informací, které jsou v tomto procesu potřebné. Výkonný komunikační systém funguje jako interní i externí rozhraní, spolehlivě propojuje zaměstnance a oddělení napříč lokalitami a komplexně tak přispívá ke zvýšení efektivity pracovních postupů: E-maily, kontakty a schůzky lze nejen centrálně spravovat, přehledně archivovat a snadno vyhledávat - integrovaná správa práv umožňuje také diferencovaný individuální přístup zaměstnanců k datům a obsahu; Microsoft Exchange Server 2016 Standard tak nabízí maximální kontrolu a zároveň vysokou míru transparentnosti.

Standardní edice Exchange Serveru 2016 je u společnosti Wiresoft k dispozici jako použitý software za nižší, sníženou cenu ve srovnání s novým softwarem - pokud je vůbec ještě jako takový nabízen. Použitý software je atraktivní zejména pro menší společnosti a organizace, které chtějí ušetřit náklady a hledají ekonomický způsob, jak používat výkonný software, jako je Exchange 2016 Standard. Protože i jako používaný software poskytuje Exchange 2016 Standard škálovatelnost, výkon a zabezpečení typické pro tuto edici, protože jej lze používat jako celek.

V případě Exchange Serveru 2016 Standard jako používaného softwaru se licencování provádí v souladu s ustanoveními správy licencí společnosti Microsoft. Pro každý server Exchange Server je třeba zakoupit samostatnou standardní licenci a další licence pro přístup klientů. Podrobné informace o optimálním licencování Exchange Serveru 2016 Standard a o zahrnutých optimalizacích a nových funkcích najdete v následující části.

Přehled výhod Microsoft Exchange Serveru 2016

Kromě dalšího rozvoje stávajících funkcí nabízí Windows Server verze 2016 Standard řadu důležitých novinek. Prvním z nich je optimalizace architektury serveru snížením počtu serverových rolí na dvě: Mailbox a Edge Transport - více informací o tomto kroku je uvedeno níže. Bylo také zjednodušeno škálování vyhledávání a vylepšena podpora cloudových služeb. Mezi další funkce patří:

Podpora hybridního cloudu

Exchange Server 2016 Standard nyní podporuje také hybridní scénáře, poštovní schránky mohou být umístěny na místním serveru nebo v cloudu. Místní poštovní schránky lze také používat jako cloudová rozšíření prostřednictvím archivace Exchange Online a správy práv Azure.

Outlook na webu

Ve starších verzích byl známý jako "Outlook Web Access" nebo "Outlook Web App", nový název pro webový přístup k serveru Exchange je nyní "Outlook na webu". Důvodem je to, že společnost Microsoft tuto funkci zásadně přepracovala a optimalizovala: Aplikaci Outlook lze nyní používat i bez instalace aplikace Outlook v chytrém telefonu nebo tabletu se systémem Android nebo iOS. Nová funkce procházení usnadňuje organizaci e-mailů od určitého odesílatele: volitelně je lze uchovávat pouze po určitý počet dní nebo uložit pouze poslední zprávu.

Aplikaci Outlook na webu lze bez větších omezení používat také v prohlížečích Safari, Firefox nebo Google Chrome namísto prohlížečů Microsoft Edge a Internet Explorer 11.

Vylepšená spolupráce v cloudu prostřednictvím aplikace Outlook

V aplikaci Outlook 2016 nebo Outlook on the Web lze nyní soubory uložené v aplikaci SharePoint 2016 vložit do e-mailu také jako odkaz, nikoli pouze ve formě přílohy jako dříve. Příjemce může odkazovaný soubor otevřít na svém počítači jako přílohu. Standardním protokolem pro ověřování mezi servery je OAuth (Open Authorisation). Přístupová práva k souborům lze individuálně nastavit a automaticky aktivovat.

eDiscovery pro optimalizované vyhledávání

V Exchange Serveru 2016 byla architektura vyhledávání eDiscovery přepracována - pracuje asynchronně i decentralizovaně, prohledává několik serverů současně, což vede k rychlejším výsledkům. V aplikaci Outlook nebo Outlook na webu se po zadání hledaného výrazu zobrazí návrhy založené na nejčastěji používaných e-mailech v poštovní schránce nebo kontaktech a také na předchozích vyhledáváních. Kromě toho jsou k dispozici také kontextové filtry pro rozsah data a související odesílatele, které usnadňují vyhledávání informací. V aplikaci Outlook na webu je možné vyhledávat nejen ve vlastním kalendáři, ale také v kalendářích ostatních uživatelů.

Nové funkce kalendáře

Kromě nového vzhledu získal kalendář také nové funkce, například e-mailové připomenutí událostí v kalendáři a možnost navrhnout alternativní čas pro pozvánky na schůzku.

Další funkce Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Největším rozdílem mezi edicí Standard serveru Exchange 2016 a Enterprise je nižší počet podporovaných databází poštovních schránek, maximálně 5.

V edici Standard nejsou k dispozici funkce DLP (Data Loss Prevention), podpora neomezeného počtu virtuálních počítačů nebo 2 kontejnerů Hyper-V a funkce Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines a OneDrive for Business.

Technické specifikace serveru Exchange Server 2016 Standard

Níže uvádíme několik informací o scénářích podporovaných serverem Exchange 2016, architektuře a minimálních hardwarových a softwarových požadavcích pro zajištění optimálního provozu softwaru Exchange 2016.

Architektura serveru - změny oproti předchozí verzi

Nejdůležitější změny v Exchange Serveru 2016 oproti předchozí verzi jsou:

 • Snížení počtu serverových rolí na 2: Exchange 2016 má nyní 1. roli Mailbox, která má hlavní funkce, přijímá požadavky klientů a uchovává databáze; 2. roli Edge Transport, která je zodpovědná za zajištění dodatečného zabezpečení při přenosu e-mailů mezi intranetem a internetem. Role Client Access Server (CAS) byla odstraněna.
 • K serveru MBX2016 se přistupuje prostřednictvím vyrovnávačů zátěže. Klient se přihlásí ke službě klientského přístupu na serveru poštovní schránky a je přesměrován na server poštovní schránky s aktivní databází. Komunikace nadále probíhá na úrovni protokolu.
 • Nový standardní protokol MAPI přes HTTP : MAPI přes HTTP je nyní standardním protokolem pro komunikaci v Exchange Serveru 2016 prostřednictvím aplikace Outlook. Nabízí optimalizovanou spolehlivost a stabilitu připojení aplikace Outlook a Exchange a také zobrazuje chyby při přenosu. Po hibernaci, změně sítě a po přerušení připojení naváže Outlook spojení se serverem mnohem rychleji než dříve, v případě krátkých přerušení není nutné opětovné připojení.
 • Virtualizační práva umožňují provoz 2 virtuálních počítačů nebo 2 kontejnerů Hyper-V ve standardní edici.
 • Scénáře koexistence: Exchange 2016 podporuje koexistenci se serverem Exchange Server 2010 SP3 RU11 i Exchange Server 2013 CU11; požadavky prostřednictvím serveru Exchange 2013 CU11 Client Access Server jsou předávány na server Exchange 2016 Mailbox Server. Starší verze Exchange však již nejsou podporovány.

Systémové požadavky pro Exchange Server 2016 Standard

Chcete-li nainstalovat a používat Windows Exchange Server 2016 Standard, musíte splnit následující hardwarové a softwarové požadavky. Pro stacionární komunikaci prostřednictvím stolního počítače je rovněž nutná instalace kompatibilní verze aplikace Microsoft Outlook. Musí být splněny následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows Server 2012 R2 Standard nebo Datacenter, Windows Server 2016 Standard nebo Datacenter nebo vyšší
 • Procesor: 64bitový procesor nebo procesor AMD s podporou platformy AMD64
 • Pevný disk: 30 GB místa na instalačním disku; 500 MB na nainstalovaný jazykový balíček Unified Messaging; 500 MB pro databázi front
 • Role poštovní schránky: 8 GB
 • Role Edge Transport: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: min. 1 024 x 768 pixelů
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 nebo novější verze
 • Úroveň domény a funkční úroveň doménové struktury: Windows Server 2008 R2 nebo vyšší

Licencování Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Verze Exchange Server 2016 Standard splňuje potřeby malých a středních podniků a organizací v oblasti poštovních schránek s podporou až 5 databází poštovních schránek; pro každou běžící instanci Exchange Serveru 2016 Standard je vyžadována samostatná serverová licence - bez ohledu na to, zda je Exchange Server provozován v prostředí fyzického nebo virtuálního operačního systému. Každá instance Exchange Serveru je považována za spuštěnou, když je software načten do paměti nebo jsou provedeny jeho instrukce.

Často kladené dotazy o Microsoft Exchange Server 2016 Standard jako používaném softwaru od společnosti Wiresoft

U použitého softwaru, jako je Exchange Server 2016 Standard Edition, si můžete být jisti, že nákup i používání serverové licence jsou legální a nabízejí stejné možnosti použití jako odpovídající nová a nepoužitá licence - protože software se obecně neopotřebovává a jeho funkčnost ani oprávnění k jeho používání nejsou omezeny. Níže naleznete odpovědi na všechny typické otázky týkající se použitého softwaru Exchange Server.

Odkud pochází použitý software společnosti Wiresoft pro Exchange Server 2016 Standard?

Použitý software nabízený v obchodě Wiresoft Software Shop, například Exchange Server 2016 Standard, zakoupily společnosti, které si kdysi samy koupily tento software nový. Nejčastějšími důvody pro jejich prodej je, že se jedná o nadbytečné licence nebo licence, které se nepoužívají z jiných důvodů, nebo že verze softwaru byla nahrazena jinou edicí nebo jiným typem a již se nepoužívá. Společnost Wiresoft všechny takové licence označuje jako použitý software, i když je lze používat jako novou serverovou licenci.

Nabízí používaný software, jako je Exchange Server 2016 Standard, také zabezpečení kupujícího?

Ano: Použitý software, jako je Exchange Server 2016 Standard, nabízí zákazníkům společnosti Wiresoft při nákupu stejné výhody jako nový serverový software: obvyklou bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence prostřednictvím dodaného neomezeného licenčního klíče.

Jsou nákup a používání použitého softwaru legální?

Ano: Použitý software pro Exchange Server 2016 Standard nabízený společností Wiresoft pochází z firemních licenčních zásob. Obchodování s použitým softwarem i jeho používání podléhá obvyklé soudní pravomoci: ta obojí prohlásila za legální a opakovaně to potvrdila i různá soudní rozhodnutí.

Jaké další výhody má používaný software Wiresoft?

Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí velkým i malým firmám výhodnou příležitost doplnit nebo také aktualizovat stávající zásoby softwaru, protože cena je výrazně nižší než u srovnatelného nového softwaru. V obchodě se softwarem Wiresoft najdete také starší verze Exchange Serveru nebo jiného softwaru, který již není nabízen jako nový, což má další výhodu, že se lze vyhnout dražším aktualizacím. Výhodou použitého softwaru Wiresoft je také to, že nabízí bezpečnost auditu díky kompletnímu ověření všech kupujících!

Nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje Exchange Server 2016 Standard Edition i Enterprise Edition - včetně příslušných požadovaných licencí pro klientský přístup - a také novější verze programu. U společnosti Wiresoft najdete také výhodné nabídky pro mnoho dalších programů Microsoft - např. Outlook - se všemi výše uvedenými výhodami. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně licencování Exchange Serveru 2016 Standard, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie