Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
60 776,90 Kč * 67 528,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core
Zařízení 1x
Virtuální počítače Neomezené
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Serverový operační systém Windows Server 2019 Datacenter  nabízí maximální virtualizaci propojením lokálních prostředí s Azure - s mnoha hybridními funkcemi, vysokým výkonem a dalšími vrstvami zabezpečení. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v moderních datových centrech, protože odpovídá současným výzvám moderního IT, které se stále více přesouvá z lokálních datových center na Cloud-based Services a aplikace. 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Serverový operační systém Windows Server 2019 Datacenter nabízí maximální virtualizaci díky kombinaci lokálních prostředí s Azure - s mnoha hybridními funkcemi, vysokým výkonem a dalšími vrstvami zabezpečení. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v moderních datových centrech, protože splňuje současné výzvy moderního IT, které se stále více přesouvá z lokálních datových center ke cloudovým službám a aplikacím. Tato edice serverového softwaru je založena na systému Windows 10 Windows a je k tomu ideálně vybavena: Kromě mnoha vylepšení stávajících funkcí nabízí také nové výkonné funkce a služby pro efektivní práci v síti a snadnější správu a komplexní ochranu citlivých dat.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct a Storage Replica: Jedním z nejdůležitějších důvodů pro pořízení edice Datacenter je podpora virtuálních strojů Shielded Virtual Machines pro vytváření vysoce bezpečných virtualizačních infrastruktur. Software Defined Networking a funkce úložiště Storage Spaces Direct a Storage Replica jsou zde také zahrnuty výhradně nebo v plném rozsahu. Pouze verze Datacenter Edition podporuje funkce, jako jsou:

 • Virtualizace pro neomezený počet virtuálních počítačů
 • Neomezená replika úložiště
 • Hyperkonvergovaná infrastruktura
 • Stíněné virtuální počítače (VM)
 • Softwarově definované sítě
 • Softwarově definované úložiště

Windows Server 2019 úzce propojuje lokální prostředí se službami Microsoft Azure, což firmám poskytuje další vrstvy zabezpečení i nové hybridní funkce; služba Storage Migration Service usnadňuje změnu na aktuální verzi serveru i migraci serveru včetně dat do cloudu.

Licencování systému Windows Server 2019 Edition Datacenter je založeno na počtu jader, nikoli procesorů, s minimálním počtem 16-Core. S 16jádrovým balíčkem tedy získáte všechny potřebné licence, které jsou v každém případě nutné pro provoz příslušného serveru.

U společnosti Wiresoft najdete Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core jako použitý software za výrazně nižší cenu než u nového softwaru - se všemi typickými funkcemi, pokud jde o funkčnost, výkon i zabezpečení. Podrobné informace o nových funkcích systému Windows Server 2019 Datacenter 16-Core a také o příslušných licenčních podmínkách společnosti Microsoft pro tento serverový software systému Windows naleznete v následujícím přehledu.

Windows Server 2019 Datacenter - nejdůležitější nové funkce a vlastnosti

Oproti předchozí verzi obsahuje Windows Server 2019 Datacenter řadu vylepšení a doplnění stávajících funkcí, které zvyšují možnosti virtualizace i zabezpečení na novou úroveň: Platformy HCI nebo hyperkonvergované infrastruktury nabízejí mnoho výhod v oblasti virtualizace serverů a desktopů, lze je nejen snadno implementovat a spravovat, ale také škálovat, a tím výrazně zjednodušit složitost a nasazení a infrastruktur IT.

Jaká je přidaná hodnota Windows Server 2019 Datacenter Edition?

Windows Server Edition Datacenter 2019 nabízí především maximum možností virtualizace, a je proto zajímavý zejména pro firmy, ve kterých hraje tato i vysoká zátěž IT důležitou roli. Počet virtuálních počítačů a kontejnerů Hyper-V, které s ním lze provozovat, je v této edici neomezený, limit paměti RAM je 24 TB. Další důležité funkce, z nichž některé jsou dostupné pouze v edici Datacenter s maximální funkčností, jsou:

Stíněné virtuální počítače

Stíněné virtuální stroje umožňují vytvářet vysoce zabezpečené virtualizační infrastruktury. Stíněný virtuální počítač oddělí virtuální servery takovým způsobem, že například citlivá data uložená ve veřejném cloudu jsou spolehlivě chráněna před neoprávněným přístupem nebo použitím. Serverové služby a jejich data jsou šifrovány a chráněny pomocí virtuálních počítačů Hyper-V. Stávající virtuální počítače je také možné převést na stíněné virtuální počítače. Kromě virtuálních počítačů se systémem Windows zde lze vytvářet také chráněné virtuální počítače se systémem Linux. Stíněné virtuální počítače se instalují pomocí Správce serveru, Centra správy systému Windows nebo prostředí PowerShell.

Softwarově definované sítě

Funkce softwarově definovaných sítí (SDN) v systému Windows Server 2019 nabízí centrální konfiguraci fyzických síťových zařízení, jako jsou směrovače a přepínače, a jejich dynamickou správu - a také brány - protože síťové vrstvy již nejsou vázány na síťová zařízení. K dosažení větší integrace mezi fyzickou a virtuální sítí lze využít i stávající zařízení kompatibilní s SDN. Virtuální síťové prvky zahrnují virtuální přepínač Hyper-V, virtualizaci sítě Hyper-V a bránu RAS.

SDN lze použít například k:

 • Dynamicky vytvářet, zabezpečovat a propojovat sítě
 • Definovat zásady pro řízení fyzických a virtuálních sítí a
 • Zásady škálování sítě
 • Zrychlení doručování pracovních zátěží
 • Minimalizace bezpečnostních rizik v síti

Windows Server 2019 Datacenter Edition obsahuje také řadu optimalizací a doplňků pro softwarově definované sítě, včetně monitorování brány firewall a možnosti vzájemného a bezproblémového propojení dvou sítí. Šifrované sítě navíc umožňují bezpečné šifrování virtuálních sítí pomocí technologie DTLS (Datagram Transport Layer Security), která zabraňuje neoprávněnému přístupu.

Softwarově definované úložiště

Softwarově definované úložiště (SDS) v systému Windows Server 2019 nabízí architekturu úložiště, jejíž software je prostřednictvím virtualizace oddělen od hardwaru, aby se minimalizovala jejich závislost. SDS také umožňuje flexibilní škálování úložné kapacity, což rovněž přispívá k efektivitě nákladů.

Replika úložiště

Replika úložiště v systému Windows Server 2019 Datacenter podporuje synchronní i asynchronní replikaci a zabraňuje ztrátě dat na úrovni souborového systému. Synchronní replikace zrcadlí data ve fyzických lokalitách se svazky zabezpečenými proti výpadku, zatímco asynchronní replikace je zrcadlí mezi lokalitami pomocí síťových linek s vyšší latencí. Připravenost na katastrofy minimalizuje případné prostoje. Replika úložiště je ve verzi Windows Server 2019 Datacenter Edition k dispozici bez omezení.

Prostory pro ukládání přímo

Funkce Storage Spaces Direct (S2D) spojuje místní datová úložiště serverů do virtuálního clusteru. Uzly takového clusteru mohou mít různé fyzické nosiče dat nebo systémy nosičů dat a komunikace mezi nimi probíhá prostřednictvím protokolu SMB. Storage Spaces Direct nejen zjednodušuje implementaci a správu systémů softwarově definovaných úložišť (SDS), ale také umožňuje vytvářet škálovatelné, vysoce dostupné úložné systémy. To umožňuje využívat úložiště serveru nezávisle na jeho hardwaru, což zvyšuje jeho efektivitu. Kromě toho S2D nabízí zvýšenou bezpečnost při selhání, takže při odpovídajícím vyšším počtu může dojít k selhání několika uzlů clusteru, aniž by to mělo vliv na samotný cluster.

Další funkce systému Windows Server 2019

Kromě těchto funkcí jsou firmám s Windows Server 2019 Datacenter Edition k dispozici také následující důležité funkce:

Podpora Kubernetes

Windows Server 2019 nyní nabízí ještě lepší podporu Kubernetes. Kontejnery Linux a Windows spravované pomocí Kubernetes lze používat i souběžně. Pro Kubernetes jsou k dispozici nové funkce, jako je síťování kontejnerů, a vylepšeny byly také jednotlivé obrazy; k dispozici je také obraz kontejneru "windows", který má větší rozsah funkcí.

Funkce analýzy System Insights

Funkce System Insights for Predictive Analytics v systému Windows Server 2019, využívající model strojového učení, umožňuje analyzovat systémová data serveru, jako je výkon a události, a provádět přesné předpovědi, což snižuje nároky na reaktivní správu instancí systému Windows Server.

Zvýšená ochrana citlivých údajů

Spolehlivá ochrana infrastruktury a citlivých pracovních úloh je ve firmách stále důležitější. Systém Windows Server 2019 k tomuto účelu poskytuje různé funkce, například řadič domény a již zmíněné stíněné virtuální počítače. Kromě toho byl nástroj Windows Defender doplněn o nové funkce, jako je například Exploit Guard; ten jako součást pokročilé ochrany před hrozbami (ATP) nástroje Windows Defender umožňuje sledovat dokumenty a složky umístěné v síti a také přístup k nim. Pro ochranu místních aktivních adresářů jsou k dispozici různé funkce zabezpečení Azure AD, například Azure AD Banned Passwords a Azure AD Password Protection.

Přehled dalších služeb Azure pro Windows Server 2019

Hybridní funkce integrované v systému Windows Server 2019 nabízejí lepší integraci nebo snadnější používání služeb Microsoft Azure v lokálním datovém centru - včetně služeb, jako je Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management a také síťový adaptér Azure. Výhodou je možnost připojit místní server k virtuální síti Azure v cloudu Azure. Užší spolupráce Windows Serveru a služeb Microsoft Azure umožňuje snadnou synchronizaci dat pro jednoduché zálohování dat. Asistent pro migraci úložiště usnadňuje nejen přechod na Windows Server 2019, ale také migraci serverů včetně dat do cloudu. Azure File Sync slouží jako možné umístění úložiště.

Požadavky na hardware pro Windows Server 2019 Datacenter

Systém Windows Server 2019 je založen na systému Windows 10. Pro zajištění bezpečného provozu systému Windows Server 2019 Datacenter je nutné splnit minimální požadavky uvedené níže. Skutečné požadavky závisí také na konfiguraci příslušného systému a nainstalovaných aplikacích:

 • Paměť (RAM): 512 MB, doporučená ECC nebo podobná
 • Místo na pevném disku: 32 GB
 • Paměť pro stolní displej: 2 GB
 • Architektura procesoru: x64
 • Rychlost procesoru: 1,4 GHz a 64 bitů
 • Síťová karta: 1x Ethernet s minimální propustností GBit/s
 • Grafická karta s podporou Super VGA: 1 024 x 768 pixelů

Licencování systému Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Licencování systému Windows Server Edition 2019 Datacenter probíhá i u používaného softwaru v souladu s licenčními pravidly společnosti Microsoft výhradně prostřednictvím počtu jader. Platí následující ustanovení:

Obecné licenční podmínky společnosti Microsoft pro systém Windows Server 2019

Licencování systému Windows Server 2019 Datacenter je založeno na fyzickém hardwaru: požadovaný minimální počet licencí na server je určen nejen počtem fyzických procesorových jader hostitele, ale také počtem virtuálních serverů. Jedna licence pokrývá dvě fyzická procesorová jádra. Pokud společnost používá jeden nebo více serverů s více procesory, je pro každý pár jader nutná jedna licence. V souladu s licenčními předpisy společnosti Microsoft se za základ bere minimální počet 8-Core na procesor - bez ohledu na skutečný, případně nižší počet jader stávajícího hardwaru. Z toho vyplývá, že k licencování serveru se dvěma procesory je zapotřebí alespoň jeden balíček Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Package.

Další licenční požadavky pro Windows Server 2019 Datacenter

Licencování v Hyper-V licencuje všechny logické procesory, které odpovídají fyzickým procesorovým jádrům. Windows Server Datacenter Edition vás opravňuje ke spuštění neomezeného počtu instancí Hyper-V na jednu licenci jádra. Předpokladem je, že jsou licencována všechna odpovídající procesorová jádra serveru.

Pro instance systému Linux není vyžadována žádná další licence.

Kromě serverové licence musí být všichni klienti přistupující k systému Windows Server 2019 - uživatelé a koncová zařízení - vybaveni také licencí pro klientský přístup (CAL). Ty jsou k dispozici také z druhé ruky od společnosti Wiresoft.

Časté dotazy k Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jako použitému softwaru od společnosti Wiresoft

Balíček Windows Server 2019 Datacenter 16-Core nabízený jako použitý software u společnosti Wiresoft se z hlediska použitelnosti neliší od licence nového serveru - nejen proto, že software se obecně neopotřebovává. Níže jsou uvedeny odpovědi na nejčastější otázky týkající se použitých licencí systému Windows Server.

Odkud pochází použitý software Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Použitý software Windows Server 2019 Datacenter 16-Core nabízený v obchodě Wiresoft Shop pochází od společností, které jej dříve zakoupily jako nový a dále jej prodaly společnosti Wiresoft. Vzhledem k dalšímu prodeji nebo nabídce ve Wiresoft Shopu se jedná o tzv. použitý software, který však lze používat jako novou licenci.

Vztahuje se na použitou licenci Windows Server 2019 Datacenter 16-Core obvyklá ochrana kupujícího?

Ano: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jako použitý software Wiresoft vám jako zákazníkovi nabízí stejné výhody jako nákup srovnatelného nového serverového softwaru: s bezpečností kupujícího díky okamžitému stažení po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého platného licenčního klíče.

Je legální koupit nebo používat použitý software Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Ano: Můžete si být jisti, že pro zákazníky není nákup použitého softwaru Wiresoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, ale ani jeho skutečné používání v rozporu s platnými zákony, protože tento software pochází z licencovaných zásob společnosti. Uplatňuje se tedy zažitá judikatura, která umožňuje nejen obchodování s takovýmto použitým softwarem společnosti Microsoft, ale i jeho používání; tyto skutečnosti byly opakovaně potvrzeny různými soudními rozhodnutími.

Jaké další výhody má použitý software z Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Použitý software od společnosti Wiresoft přináší našim zákazníkům především ekonomickou výhodu v podobě možnosti aktualizovat zásoby softwaru mnohem levněji než u nového zboží, takže jsou vždy aktuální. Použitý software od společnosti Wiresoft tak nejen přispívá ke snížení provozních nákladů, ale také nabízí bezpečnost auditu díky kompletnímu ověření všech kupujících!

U společnosti Wiresoft naleznete jako levný použitý software nejen edici Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, ale také odpovídající balíčky pro 2 jádra a edici Windows Server Standard, dále také příslušné potřebné licence pro klientský přístup (CAL) - a také předchozí verze Windows Server 2019. Rozsáhlé portfolio použitého softwaru společnosti Wiresoft obsahuje také mnoho dalších programů Microsoft - se všemi uvedenými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování systému Windows Server 2019 Datacenter nebo jakékoli jiné edice, neváhejte využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie