Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 175,90 Kč * 3 527,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  64bit


S novým systémem Windows 11 Enterprise získají zejména větší firmy, které mají obzvláště vysoké nároky na bezpečnost operačního systému, maximum funkcí a možností pro efektivní správu všech důležitých úloh. Systém Windows 11 Enterprise byl speciálně vyvinut pro hybridní práci v takových firmách a organizacích, které vyžadují vyšší zabezpečení a také komplexnější správu. Tato edice nabízí vyšší úroveň ochrany, včetně zabezpečení založeného na virtualizaci a integritě kódu chráněného hypervizorem. Namísto používání hesel se uživatelé pohodlně a bezpečně přihlašují pomocí funkce Windows Hello for Business s víceúrovňovým ověřováním.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - nejkomplexnější operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele

S novým systémem Windows 11 Enterprise získají větší společnosti, které kladou obzvláště vysoké nároky na bezpečnost operačního systému, maximum funkcí a možností pro efektivní správu všech důležitých úkolů. Systém Windows 11 Enterprise byl speciálně vyvinut pro hybridní práci v takových firmách a organizacích, které vyžadují vyšší zabezpečení a také komplexnější správu. Tato edice nabízí vyšší úroveň ochrany včetně zabezpečení založeného na virtualizaci a integrity kódu chráněného hypervizorem. Místo hesla se uživatelé pohodlně a bezpečně přihlašují pomocí funkce Windows Hello for Business s víceúrovňovým ověřováním.

Systém Windows 11 Enterprise nabízí maximum funkcí a je k dispozici ve dvou verzích:

 • Systém Windows 11 Enterprise E3 obsahuje více funkcí zabezpečení a kontroly a také pokročilé funkce správy.
 • Systém Windows 11 Enterprise E5 obsahuje také nástroj Microsoft Defender for Endpoint s ještě pokročilejšími funkcemi správy.

Systém Windows 11 Enterprise se prezentuje novým rozhraním pracovní plochy, díky němuž je práce na počítači ještě intuitivnější, a tedy i uživatelsky přívětivější. Mezi nejvýraznější inovace patří atraktivní "plovoucí design" s plovoucími prvky, přepracovaná nabídka Start s centrálním ovládáním, integrace "Týmů" do hlavního panelu, dále vylepšená funkce vyhledávání, optimalizované možnosti práce s dotykem, digitálním perem a rozpoznáváním hlasu a "tmavý režim" pro soustředěnou práci.

Tyto 64bitové plné verze systému Windows 11 Enterprise nejsou k dispozici v běžném obchodě se softwarem pro soukromé zákazníky nebo jednotlivě: U společnosti Wiresoft máte možnost zakoupit tyto verze jako použitý software, a tedy i jako individuální licence, a využít tak výhod v oblasti obchodních funkcí i výkonu.

Další informace o nových vlastnostech a funkcích systému Windows 11 Enterprise naleznete v následujícím přehledu - stejně jako osobní kontakt se zaměstnancem společnosti Wiresoft v živém chatu.

Systém Windows 11 Enterprise nabízí podnikům jednoduše více

Nový systém Windows 11 Enterprise nabízí maximum funkcí a nástrojů, které mají velký význam pro správu uživatelů a koncových zařízení, zejména ve velkých firmách s mnoha zaměstnanci.

Systém Windows 11 Enterprise je k dispozici ve dvou variantách - přizpůsobených různým velikostem a bezpečnostním potřebám firem:

Windows 11 Enterprise E3 - s následujícími funkcemi:

 • Všestranné možnosti nasazení operačního systému včetně řízených aktualizací
 • Komplexní možnosti správy zařízení a aplikací
 • Správa tisku bez serveru pro univerzální tisk
 • Pokročilá ochrana proti nejnovějším bezpečnostním hrozbám

Windows 11 Enterprise E5 - obsahuje také:

 • Microsoft Defender - kompletní ucelené řešení zejména pro větší podniky využívající zabezpečení koncových bodů poskytované prostřednictvím cloudu, a to díky funkcím, jako jsou:
 • Ochrana koncových bodů a detekce a reakce
 • Řízení bezpečnostních rizik
 • Mobile Threat Defense (MTD) pro detekci hrozeb a rizik na mobilních zařízeních, například mobilního phishingu

Ještě komplexnější ochrana proti hrozbám s nástrojem Microsoft Defender pro Windows 11 Enterprise E5

S produktem Microsoft Defender pro Windows 11 Enterprise E5 získají organizace jedinečný přehled o hrozbách a mohou využívat odborné znalosti prvotřídních bezpečnostních expertů s pokročilým monitorováním, analýzou a podporou.

Toto ucelené automatizované bezpečnostní řešení chrání speciálně koncové body v cloudu - včetně detekce a reakce na koncové body - s funkcemi, které zahrnují:

 • hodnocení rizik, zmenšení plochy útoků a ochrana nové generace založená na chování, bohaté rozhraní API a jednotná správa zranitelností, která umožňuje přijmout okamžitá a vhodná opatření
 • zejména ochranu před novým polymorfním a metamorfním malwarem - kromě hrozeb bez souborů a hrozeb založených na souborech
 • Pokročilá behaviorální analýza a strojové učení odhalují útoky a zero-day exploity prostřednictvím monitorování chování
 • Snížení ploch pro útoky v organizacích, které jsou zranitelné vůči kybernetickým hrozbám
 • Hardwarová izolace pro ochranu integrity systému - jak při spuštění, tak během provádění prostřednictvím místních a vzdálených důkazů
 • Izolace kontejnerů pro Microsoft Edge na ochranu před škodlivými webovými stránkami

Další nové funkce systému Windows 11 Enterprise

Uživatelé budou moci využívat i řadu dalších funkcí nového systému Windows 11 Enterprise Edition - velkou část z nich tvoří dodatečné bezpečnostní funkce, ale kromě obecných optimalizací je zde i řada zajímavých novinek v oblasti správy systému.

Zabezpečení

Z hlediska zabezpečení jsou v systému Windows 11 Enterprise k dispozici následující funkce:

 • Hyper-V je vizualizační technologie, která umožňuje provozovat operační systémy jako virtuální počítače. Mezi výhody Hyper-V patří nižší využití kapacity serverů a z toho plynoucí nižší spotřeba energetických zdrojů - a vyšší bezpečnost díky oddělenému provádění virtuálních služeb.
 • BitLocker je účinná šifrovací technologie pro bezpečné šifrování pevných disků - zejména z mobilních zařízení, jako jsou tablety a notebooky. Pomocí nástroje "BitLocker To Go" lze šifrovat také klíče USB a externí pevné disky.
 • Pískoviště systému Windows umožňuje používat virtualizovanou verzi systému Windows 11 bez instalace virtuálního pevného disku (VHD) a testovat tak neznámé programy a aplikace.
 • Služba Windows Defender Application Guard (WDAG) umožňuje používat prohlížeč také v jakémsi sandboxu. To umožňuje zabránit útokům, ke kterým dochází při surfování na internetu, tím, že izoluje webové stránky prohlášené za nedůvěryhodné a také soubory aplikací Word, PowerPoint a Excel, a tím jim zabrání v přístupu k důvěryhodným datům ve firmě.

Management

Ve větších firmách je diferencovaná správa velkého počtu jednotlivých uživatelů nebo skupin výzvou, kterou není radno podceňovat. Systém Windows 11 Enterprise k tomuto účelu poskytuje nové funkce:

 • Skupinové zásady pro správu koncových zařízení a uživatelských účtů a skupin uživatelů, a to jak pro přístupová práva k datům a zařízením, tak pro aktualizace - např. s ohledem na lhůty pro splnění požadavků - a pro optimalizaci úložiště (Storage Sense).
 • V režimu kiosku získá každý zaměstnanec uživatelský účet se samostatnou identitou, což zjednodušuje konfiguraci koncových zařízení.
 • Prostřednictvím aplikace Vzdálená plocha je možný vzdálený přístup z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu ze vzdáleného místa, aby bylo možné používat vlastní počítač v sídle společnosti.
 • Obchod Microsoft Business Store poskytuje aplikace na centrálním místě, které lze zpřístupnit konkrétním uživatelům.

Obecné inovace systému Windows 11 Enterprise

Systém Windows 11 obsahuje také mnoho funkcí verze Enterprise a také doplňky, které uživatelům nabízejí nový vzhled a pocit při práci - např. s:

 • "Plovoucí design": Nový design rozhraní pracovní plochy systému Windows 11 se vyznačuje průhlednými plovoucími okny, která mu dodávají trojrozměrný vzhled, a novou tapetou, která připomíná skládanou látku, a mnoha novými systémovými ikonami.
 • "Segoe Fluent" je nový design pro zobrazování glyfů. Segoe Fluent je založen na třech principech: Glyf obsahuje pouze detaily, které jsou nezbytné pro sdělení významu (minimální). Každý glyf je založen na jednoduchých geometrických tvarech (Basic) a má snadno pochopitelný moderní styl (Evolved).
 • Nový design "Sun Valley" vyniká zaoblenými rohy prvků. Kromě toho z nabídky zmizely méně často používané funkce, aby bylo možné rychleji dosáhnout důležitějších funkcí.
 • Nová nabídka Start systému Windows 11 Enterprise již nezobrazuje "živé dlaždice" jako dříve, ale více se orientuje na vzhled chytrých telefonů Microsoft - výsledkem je, že uživatelé nyní najdou jednotné uživatelské rozhraní na všech typech koncových zařízení.
 • Hlavní panel - včetně nových ikon - je nyní vycentrován ve spodní části obrazovky, pozici lze zarovnat vlevo jako dříve. Obsahuje také komunikační platformu Teams, která nyní nahrazuje Skype; uživatelé mohou jedním kliknutím chatovat nebo se účastnit videokonferencí.
 • V informačním centru je centrum oznámení odděleno od rychlého nastavení a kliknutím na datum se zobrazí kalendář.
 • Widgety, které mnozí postrádali, jsou zpět, na lištu novinek "Novinky a zajímavá témata" lze přidávat widgety od jiných poskytovatelů.
 • Nový režim tabletu zahrnuje více dotykových gest a vylepšenou klávesnici na obrazovce.
 • V systému Windows 11 lze používat také aplikace pro systém Android nebo propojit chytrý telefon.
 • Mezi novinky ve Windows 11 Enterprise patří také nový nástroj pro pořizování snímků obrazovky, nová kalkulačka s dalšími funkcemi, nový design prohlížeče Microsoft Edge atd..

Osvědčené exkluzivní funkce systému Windows 11 Enterprise

V aktuální verzi systému Windows 11 Enterprise budou pravděpodobně opět k dispozici osvědčené funkce předchozí verze, přičemž:

 DirectAccess pro vzdálené uživatele, aby mohli využívat připojení k síťovým zdrojům i bez připojení VPN

 • Windows To Go Creator, který uživatelům umožňuje používat systém Windows 11 Enterprise na USB flash disku nebo pevném disku USB i na cizím koncovém zařízení,
 • AppLocker: definuje pravidla pro používání aplikací v podnikovém počítači, včetně whitelistu
 • BranchCache optimalizuje šířku pásma a zvyšuje rychlost
 • Univerzální filtr pro zápis ukládá data do hlavní paměti tak, aby byla k dispozici až do restartu
 • Credential Guard zabezpečuje přihlašovací údaje pomocí "virtualizačního zabezpečení" izolovaného od zbytku operačního systému
 • Device Guard umožňuje konfigurovat pracovní stanice tak, aby bylo možné spouštět pouze definované aplikace
 • Desktop Analytics je cloudová služba, která klientům systému Windows poskytuje informace o užitečných aktualizacích.

Další informace o dostupnosti těchto a dalších funkcí předběžné verze systému Windows 11 Enterprise získáte v rozhovoru se zástupcem společnosti Wiresoft.

Hardwarové požadavky pro systém Windows 11 Enterprise

Systém Windows 11 Enterprise lze nainstalovat v 64bitové verzi. Aby bylo možné některou z nich používat na místním počítači nebo notebooku bez omezení, musí jejich hardware splňovat určité požadavky, které se liší od požadavků na předchozí verze. V systému Windows 11 Enterprise Edition lze nyní navíc místo 128 GB nainstalovat až 2 TB paměti RAM a podporovány jsou maximálně 2 plnohodnotné procesory nebo 128 jader CPU. Další podrobnosti vám poskytne zástupce společnosti Wiresoft. Platí následující minimální požadavky:

 • Procesor: Dvoujádrový procesor (1 GHz) s podporou 64 bitů
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 64 GB (64bitový)
 • Systém: UEFI verze 2.3.1 nebo vyšší s povoleným Secure Boot pro bezpečné spuštění
 • Firmware: Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0
 • Grafická karta: DirectX 12 s ovladačem WDDM 2.0
 • Displej: Vysoké rozlišení (720p), větší než 9 palců, 8bitový barevný kanál

Kupte si Windows 11 Enterprise E3 a E5 již dnes jako použitý software za nízké ceny v internetovém obchodě Wiresoft

Nový operační systém Windows 11 Enterprise je nyní k dispozici ve dvou verzích Enterprise E3 a Enterprise E5 jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop - nejenže jsou tedy k dispozici za výrazně nižší cenu než srovnatelné nové zboží, ale také již neplatí omezení pro nové licence softwaru Enterprise, která se vztahují na prodej soukromým zákazníkům i na jednotlivé licence obecně. Kromě toho můžete při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft využívat také následující výhody:

 • Při nákupu systému Microsoft Windows 11 Enterprise Edition obdrží zákazníci společnosti Wiresoft originální softwarovou licenci, která byla dříve zakoupena společností a prodána společnosti Wiresoft.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Windows 11 Enterprise jsou platné právní předpisy, které povolují prodej softwaru Microsoft, stejně jako jeho nákup a používání.
 • Software Windows 11 Enterprise je při dalším prodeji označován jako "použitý", přičemž označení "použitý" neznamená žádné omezení jeho funkčnosti ani to, že byl skutečně používán.
 • Pokud byl software Windows 11 Enterprise již nainstalován nebo aktivován předchozím kupujícím, byl před prodejem společnosti Wiresoft znovu odstraněn, aby jej bylo možné opět 100% nově používat.
 • Tento použitý software Windows 11 Enterprise, který společnost Wiresoft nabízí k dalšímu prodeji, byl před prodejem rovněž otestován z hlediska plné použitelnosti.
 • Licence softwaru Windows 11 Enterprise nabízená k prodeji jako použitá společností Wiresoft, stejně jako ostatní použitý software společnosti Microsoft, není ani omezeně použitelná, ani časově omezená testovací verze, ale softwarový produkt autorizovaný pro vás samotné, který bude aktivován po zakoupení.
 • Po úspěšném dokončení nákupu je software Windows 11 Enterprise okamžitě k dispozici prostřednictvím elektronického stahování softwaru (ESD).
 • Při nákupu použité licence softwaru Microsoft od společnosti Wiresoft si tak můžete být jisti, že vždy kupujete a používáte originální a legální produkt Microsoft.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu systému Windows 11 Enterprise E3 nebo E5 jako použitého softwaru nebo jakékoli jiné edice nového operačního systému Windows 11, jakož i starších verzí systému Windows nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
73 276,90 Kč *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie