Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

763,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 8.1 Pro - výkonná verze inovativního operačního systému Microsoft jako používaný...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - výkonná verze inovativního operačního systému Microsoft jako používaný software

Windows 8.1 Professional je přesvědčivou odpovědí společnosti Microsoft pro všechny uživatele, kteří nebyli spokojeni s předchozí verzí. Důvodem byl především zcela přepracovaný takzvaný design Metro, který ve stylu rozhraní tabletů a chytrých telefonů zobrazoval programy a další funkce ve vizuálně zmenšených jednobarevných ikonách, známých také jako dlaždice kvůli svému čtvercovému základnímu tvaru.

Kromě návratu známé domovské obrazovky  nabízí Windows 8.1 řadu dalších vylepšení a zejména ve verzi Pro Edition pro firmy celou řadu nepostradatelných podnikových funkcí, které jsou nezbytné pro správu sítí a s tím souvisejících bezpečnostních pravidel i ochranu dat. Systém Windows 8.1 Pro - určený pro použití v malých a středních podnicích - nabízí funkce, jako je Domain Join, která umožňuje koncovým zařízením přistupovat k síti i offline, dále nástroj BitLocker pro ochranu dat, zejména na mobilních koncových zařízeních, a výkonnou virtualizační technologii Hyper-V. 

Zakoupení verze 8.1 Pro Edition nabízí velkou výhodu, že tento operační systém Windows lze používat i na starších hardwarových systémech. V internetovém obchodě Wiresoft najdete Windows 8.1 Pro ve verzi pro jednoho uživatele, ale i další edice a starší či novější operační systémy a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. V následujícím přehledu jsou nejprve uvedeny nejdůležitější nové funkce systému Windows 8.1 Pro a poté důležité funkce celé verze systému Windows 8.1.

Funkce systému Windows 8.1 Pro Edition

Systém Windows 8.1 Pro je díky svým dalším funkcím a vlastnostem určen především pro firmy a náročné uživatele, pro které hraje důležitou roli zabezpečení sítě a virtualizace. Následující funkce zde nabízejí rozsáhlé možnosti:

Připojení k doméně v systému Windows 8.1 Pro

Jednou z rozhodujících funkcí edice Windows 8.1 Pro je funkce Domain Join, která je pro firmy nezbytná pro správu koncových zařízení v síti.

Připojení k doméně umožňuje počítačům připojit se offline k podnikové síti prostřednictvím služby Access Directory bez nutnosti fyzického připojení nebo připojení VPN. Připojení k doméně offline se řídí zásadami DirectAccess, včetně definování pravidel pro vzdálené poskytování.

Všechny síťové počítače sjednocené v doméně spravuje správce IT prostřednictvím řadiče domény - serveru pro centrální ověřování počítačů a uživatelů v počítačové síti - takže mají společnou databázi, zásady zabezpečení i jedinečný název.

Prostřednictvím integrované konzoly pro správu zásad skupiny (GPMC) mohou měnit zásady domény nebo vytvářet nové. V systému Windows 8.1 Pro je tento proces také jednodušší než ve starších verzích. Správcům také usnadňuje správu scénářů BYOD (bring your own device) se zařízeními, která nepatří do konkrétní domény, což obvykle zahrnuje soukromá mobilní zařízení, jako jsou notebooky, tablety nebo chytré telefony.

Hyper-V pro Windows 8.1 Pro

Součástí systému Windows 8.1 Pro je také nová verze virtualizační technologie Hyper-V. Kromě možnosti úplně izolovat jednotlivé systémy nabízí využití různých bezpečnostních funkcí, jako je například Data Execution Prevention (DEP) na hardwarové úrovni a Network Address Translation (NAT) pro správu IPv4 adres.

Hyper-V se používá pro virtualizaci datových center i menších prostředí. Ve verzi dostupné v systému Windows 8.1 Pro lze Hyper-V používat také pro virtualizaci klientů. Virtuální servery tak lze přesouvat nebo kopírovat mezi hostiteli Hyper-V za běhu systému. Kromě toho Hyper-V zpracovává také obrazy pevných disků ve formátu virtuálního pevného disku (nebo VDHX).

Bezpečné šifrování pevného disku pomocí nástroje BitLocker

Jak rychle se stane, že tablet nebo notebook ztratíte nebo vám ho dokonce ukradnou. Mnohem důležitější než ztráta mobilního zařízení je skutečnost, že citlivé nebo osobní údaje v něm uložené již nelze použít nebo zneužít. Nástroj BitLocker, který je integrován do systému Windows 8.1 Pro, alespoň zabraňuje prohlížení těchto dat neoprávněnými osobami nebo jejich použití pro kriminální účely tím, že je bezpečně zašifruje.

K tomuto účelu nabízí praktický nástroj "BitLocker To Go" možnost šifrovat také USB klíče a externí pevné disky.

Další funkce systému Windows 8.1 Pro

Edice Pro systému Windows 81. navíc nabízí vylepšené komplexní zabezpečení s funkcemi Trusted Boot a Secure Boot, bránu Windows Firewall a také Windows Defender a Microsoft SmartScreen, filtr pro detekci škodlivého softwaru, který by mohl být načten prostřednictvím adresy URL.

A díky šifrovacímu souborovému systému (EFS) lze soubory na discích NTFS bezpečně šifrovat v operačních systémech založených na Windows NT, takže zůstanou důvěrné a chráněné i v případě, že k nim získají přístup neoprávněné osoby prostřednictvím špatně chráněných přístupových práv nebo krádeží disků.

Nejdůležitější obecné novinky a funkce verze Windows 8.1

Verze 8.1 zachovává mnoho základních novinek předchozí verze Windows 8, ale vylepšuje mnoho detailů, se kterými uživatelé nebyli spokojeni. V zásadě však zůstala zachována myšlenka nabídnout jednotné uživatelské rozhraní ve všech koncových zařízeních se systémem Windows 8.1.

Dlaždice "Moderní uživatelské rozhraní

Nejvýraznějším prvkem nového operačního systému je typický vzhled dlaždic: místo dřívějšího seznamu všech často používaných programů atd. se nyní všechny používané a standardní aplikace zobrazují v takzvaném designu "Modern UI" - kde UI znamená "User Interface" (uživatelské rozhraní) - označovaném společností Microsoft také jako design Metro.

Ve verzi 8.1 Pro, ale i v ostatních verzích mohou uživatelé přepnout do zobrazení nabídky Start známého ze starších verzí operačního systému kliknutím na nápadné tlačítko s vlaječkou. Kliknutím pravým tlačítkem myši získáte přímý přístup k důležitým nastavením systému Windows a k možnostem restartovat nebo vypnout systém. Uživatelé systému Windows 8.1 si také mohou vybrat, zda se operační systém spustí s dlaždicovým rozhraním, nebo zda se ihned načte plocha.

Pro výběr pozadí lze nyní místo integrovaného předvýběru obrázků atd. zobrazit také vlastní fotografie atd. K dispozici je také možnost střídavého zobrazení několika fotografií.

Novinka: Velikost a tvar dlaždic lze nyní přizpůsobit. Cílem zcela nového designu Modern UI bylo původně vytvořit jednotný vzhled na všech koncových zařízeních, tj. od počítačů nebo notebooků až po tablety a chytré telefony, přičemž design dlaždic je na menším mobilním telefonu vizuálně přitažlivější než na obrazovce stolního počítače. Verze 8.1. Pro atd. nyní nabízí čtyři velikosti dlaždic: Velké, široké, střední a malé. Díky tomu jsou nedůležité nebo zřídka používané aplikace vizuálně méně nápadné, zatímco u oblíbených aplikací, jako je například nová aplikace počasí, je díky většímu displeji snadnější používat funkci náhledu, protože se na něm zobrazuje také mnoho živých informací. Větší displeje obsahují také krátkou textovou informaci o tom, o jaký program se jedná, což je užitečné pro orientaci v technicky náročnějších aplikacích.

Nápověda: Pro uživatele, kteří (zatím) neznají koncept dlaždic systému Windows 8.1, integrovala společnost Microsoft vlastní aplikaci "Nápověda a tipy" s nápovědou k ovládání, vysvětlujícími texty a videi.

Zobrazení čtyř aplikací současně ve Windows 8.1 Pro

Při otevření aplikací zobrazuje systém Windows 8.1 aktivní dlaždicové programy ve volně volitelných velikostech vedle sebe - ve srovnání s verzí 8, která zobrazovala první aplikaci na jedné třetině šířky obrazovky a druhou aplikaci na dvou třetinách šířky. Displej lze obzvláště dobře použít na koncových zařízeních s vysokým rozlišením obrazovky. Na obrazovkách stolních počítačů s rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů lze zobrazit i čtyři otevřené aplikace. Posunutím dělící čáry lze také měnit velikost aplikací po otevření. Která aplikace je právě aktivní, je označeno třemi tečkami na dělící čáře.

Nové aplikace ve Windows 8.1

Windows 8.1. nabízí - samozřejmě i ve verzi Professional - řadu nových aplikací, které někteří uživatelé jistě postrádali mimo jiné ze svých chytrých telefonů:

 • Aplikace Kalkulačka: umožňuje jednoduché výpočty a převody měr, například kilometrů na míle. Aplikace má také vědecké zobrazení se složitějšími vzorci.
 • Aplikace budíku: Kromě typických funkcí budíku nabízí také odpočítávání času a stopky.
 • Aplikace Záznam zvuku: Známý záznamník zvuku je nyní součástí systému Windows Blue: Pomocí aplikace lze pořizovat a také upravovat zvukové záznamy, které lze volitelně ukládat také na SkyDrive.
 • Aplikace "Vaření a požitek": Zde milovníci vaření najdou mnoho ilustrovaných receptů pro různé příležitosti. Integrovaná funkce nákupního seznamu je obzvláště praktická pro použití v chytrém telefonu.

Pro vytvoření přehledu v záplavě starých a nových aplikací je lze ve Windows 8.1 seskupovat, takže proklikávání dlouhými seznamy je zbytečné.

Panel oken ve Windows 8.1

Kromě toho jsou k dispozici možnosti nastavení pro vypnutí typických nových prvků systému Windows 8, jako je například lišta s okny. Myšlenkou lišty Charms Bar představené v systému Windows 8 je nabídnout uživatelům přímý přístup k pěti důležitým funkcím: "Hledat, Sdílet, Start, Zařízení a Nastavení". Aktivuje se, jakmile uživatel přesune ukazatel myši do pravého horního rohu obrazovky, a zmizí. V systému Windows 8.1 Pro apod. je snazší panel oken deaktivovat, pokud není potřeba. Kromě toho lze funkci přepínání mezi jednotlivými aplikacemi deaktivovat kliknutím na levý horní roh monitoru.

SkyDrive

Online úložiště SkyDrive společnosti Microsoft bylo ve verzi 8.1 opět přepracováno. To se projevuje zejména při synchronizaci: zatímco dříve se při kopírování souborů do služby SkyDrive prostřednictvím Průzkumníka Windows automaticky synchronizovaly všechny soubory uložené v této službě se všemi koncovými zařízeními, ve Windows 8.1 se nyní ve službě SkyDrive synchronizují pouze složky a miniatury. Služba úložiště stáhne soubor pouze po poklepání na něj. Toto nové nastavení je užitečné zejména v případě, že některé z používaných zařízení má méně místa na pevném disku a připojení k internetu je slabší. Všechna data, jak lokální, tak uložená ve službě SkyDrive, se spravují prostřednictvím nové aplikace SkyDrive. Systém Windows 8.1 také ukládá důležitá nastavení počítače a některé záložní soubory do služby SkyDrive.

Hardwarové požadavky pro instalaci systému Windows 8.1 Pro atd.

Aby systém Windows 8.1 Pro běžel na koncovém zařízení bez problémů, musí splňovat určité hardwarové požadavky. Systém Windows 8.1 Pro je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi; pouze 64bitová verze zaručuje plné využití některých programů a aplikací. Při instalaci systému Windows 8.1 musí být splněny následující základní technické vlastnosti:

 • Procesor: min. 1 GHz, s podporou PAE, NX a SSE2
 • Operační paměť: alespoň 1 GB pro 32bitovou verzi nebo 2 GB RAM pro 64bitovou verzi
 • Prostor na pevném disku: alespoň 16 GB pro 32bitové nebo 20 GB pro 64bitové systémy
 • Grafická karta: Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM

Koupit Windows 8.1 Pro u společnosti Wiresoft za rozumnou cenu v internetovém obchodě

Systém Windows 8.1 Pro je v běžném obchodě nabízen - pokud vůbec - jako nová jednotlivá licence za nezanedbatelnou cenu. V internetovém obchodě Wiresoft si však můžete zakoupit Windows 8.1 Professional jako licenci pro jednoho uživatele za mnohem nižší cenu než tzv. použitý software - obdržíte identický softwarový produkt.

Funguje to následovně: Nabízená jednotlivá licence systému Windows 8.1 Pro Edition bývala součástí hromadné licence zakoupené společností. Jeho dalším prodejem - což je v EU naprosto legální proces - byl tento software rozpuštěn a převeden na jednotlivé licence, které jsou pak označovány a nabízeny jako použitý software. Toto rozdělení svazkové licence nebo označení použitého softwaru však nemá žádný negativní vliv na funkčnost tohoto stolního operačního systému Windows 8.1 Pro, mimo jiné proto, že software nepodléhá opotřebení.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Tento operační systém Windows 8.1 Pro můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Shop nejen za mimořádně výhodnou cenu - váš nákup je také bezpečný: Wiresoft prodává pouze originální software Windows 8.1 Professional, který je identický s produktem společnosti Microsoft. Proto si po úspěšném dokončení procesu nákupu můžete okamžitě stáhnout a nainstalovat licenci Windows 8.1 Pro do svého koncového zařízení a aktivovat ji pomocí přiloženého svazkového licenčního klíče, který je platný pouze pro vás - bez časového omezení. Nákup použitého softwaru, jako je Windows 8.1 Pro, v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha právně závaznými rozhodnutími.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům výhodnou alternativu k jiným nabídkám, aby mohli používat operační systém Windows 8.1 Professional. Mezi naše zákazníky patří kromě malých a středních podniků a organizací také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které rády využijí naší nabídky levného softwaru!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Windows 8.1 Pro i další verze operačního systému Windows a další programy společnosti Microsoft v podobě cenově výhodné nákupní verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené