Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
482,90 Kč * 535,90 Kč * (9,89% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional je přesvědčivou odpovědí společnosti Microsoft pro všechny uživatele, kteří nebyli spokojeni s předchozí verzí. Hlavním důvodem byl zcela přepracovaný tzv. design Metro, který ve stylu rozhraní tabletů a chytrých telefonů zobrazuje programy a další funkce ve vizuálně zmenšených jednobarevných ikonách, známých také jako dlaždice kvůli svému čtvercovému základnímu tvaru.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - výkonná verze inovativního operačního systému společnosti Microsoft jako používaný software

Windows 8.1 Professional je přesvědčivou odpovědí společnosti Microsoft pro všechny uživatele, kteří nebyli spokojeni s předchozí verzí. Hlavním důvodem byl zcela přepracovaný takzvaný design Metro, který ve stylu rozhraní tabletů a chytrých telefonů zobrazoval programy a další funkce ve vizuálně zmenšených černobílých ikonách, známých také jako dlaždice kvůli svému základnímu čtvercovému tvaru.

Kromě návratu známé domovské obrazovky  nabízí Windows 8.1 řadu dalších vylepšení a zejména ve verzi Pro Edition pro firmy celou řadu nepostradatelných podnikových funkcí, které jsou nezbytné pro správu sítí a souvisejících bezpečnostních pravidel i ochranu dat. Windows 8.1 Pro - určený pro použití v malých a středních podnicích - nabízí funkce, jako je Domain Join, která umožňuje koncovým zařízením přistupovat k síti i offline, BitLocker pro ochranu dat, zejména na mobilních zařízeních, a výkonnou virtualizační technologii Hyper-V. 

Zakoupení verze 8.1 Pro Edition nabízí velkou výhodu, že tento operační systém Windows lze používat i na starších hardwarových systémech. V internetovém obchodě Wiresoft najdete Windows 8.1 Pro ve verzi pro jednoho uživatele, stejně jako další edice a starší nebo novější operační systémy a mnoho dalších programů Microsoft. V následujícím přehledu jsou nejprve představeny nejdůležitější novinky z oblasti Windows 8.1 Pro, dále pak důležité funkce celé verze Windows 8.1.

Funkce Windows 8.1 Pro Edition

Windows 8.1 Pro se svými dalšími funkcemi a vlastnostmi je určen především těm firmám a výkonným uživatelům, pro které hraje důležitou roli zejména zabezpečení sítě a virtualizace. Následující funkce zde nabízejí rozsáhlé možnosti:

Připojení k doméně na adrese Windows 8.1 Pro

Jednou z klíčových funkcí edice Windows 8.1 Pro je funkce Domain Join, která je pro firmy nezbytná pro správu koncových zařízení v síti.

Připojení k doméně umožňuje počítačům připojit se offline k podnikové síti prostřednictvím služby Access Directory bez nutnosti fyzického připojení nebo připojení VPN. Připojení k doméně offline se řídí zásadami DirectAccess, včetně definování pravidel vzdáleného poskytování.

Všechny síťové počítače sjednocené v doméně spravuje správce IT prostřednictvím řadiče domény - serveru pro centrální ověřování počítačů a uživatelů v počítačové síti - takže mají společnou databázi, zásady zabezpečení i jedinečný název.

Pomocí integrované konzoly pro správu zásad skupiny (GPMC) mohou upravovat zásady domény nebo vytvářet nové. Na webu Windows 8.1 Pro je tento proces také jednodušší než ve starších verzích. Správcům také usnadňuje správu scénářů BYOD (bring-your-own-device) zahrnujících zařízení, která nepatří do konkrétní domény, což obvykle zahrnuje osobní mobilní zařízení, jako jsou notebooky, tablety nebo chytré telefony.

Hyper-V pro Windows 8.1 Pro

Integrováno také v Windows 8.1 Pro je nová verze virtualizační technologie Hyper-V. Kromě možnosti zcela izolovat jednotlivé systémy nabízí využití různých bezpečnostních funkcí, jako je například Data Execution Prevention (DEP) na hardwarové úrovni a Network Address Translation (NAT) pro správu IPv4 adres.

Hyper-V se používá k virtualizaci datových center i menších prostředí. Verzi dostupnou na webu Windows 8.1 Pro lze použít i pro virtualizaci klientů. Virtuální servery lze přesouvat nebo kopírovat mezi hostiteli Hyper-V za běhu systému. Kromě toho Hyper-V zpracovává také obrazy pevných disků ve formátu virtuálního pevného disku (nebo VDHX).

Bezpečné šifrování pevného disku pomocí nástroje BitLocker

Jak rychle se stává, že se tablet nebo notebook ztratí nebo je dokonce odcizen. Mnohem důležitější než ztráta mobilního zařízení je, aby citlivé nebo osobní údaje v něm uložené nemohly být dále použity nebo zneužity. Nástroj BitLocker, který je integrován do systému Windows 8.1 Pro, alespoň zabraňuje prohlížení těchto dat neoprávněnými osobami nebo jejich použití pro kriminální účely tím, že je bezpečně zašifruje.

Šikovný nástroj "BitLocker To Go" navíc nabízí možnost šifrovat také USB klíče a externí pevné disky.

Další funkce v aplikaci Windows 8.1 Pro

Kromě toho je k dispozici edice Pro Windows 81. nabízí vylepšené komplexní zabezpečení pomocí funkcí Trusted Boot a Secure Boot, brány firewall Windows, nástroje Windows Defender a filtru Microsoft SmartScreen, který detekuje škodlivý software, jenž může být načten z adresy URL.

A díky šifrovacímu souborovému systému (EFS) lze soubory na discích NTFS bezpečně šifrovat v operačních systémech založených na Windows-NT, takže zůstanou důvěrné a chráněné i v případě, že k nim získají přístup neoprávněné osoby prostřednictvím špatně chráněných přístupových práv nebo krádeží disků.

Nejdůležitější obecné novinky a funkce verze Windows 8.1

Verze 8.1 zachovává mnoho základních novinek předchozí verze Windows 8, ale vylepšuje mnoho detailů, se kterými uživatelé nebyli spokojeni. V zásadě však zůstala zachována myšlenka nabídnout jednotné uživatelské rozhraní ve všech koncových zařízeních provozovaných s Windows 8.1.

Dlaždice "Moderní uživatelské rozhraní

Typický dlaždicový vzhled nového operačního systému je pro uživatele nejvýraznějším prvkem: namísto dřívějšího seznamu se všemi často používanými programy apod. jsou nyní všechny používané aplikace a aplikace Standard zobrazeny v takzvaném designu "Modern UI" - kde UI znamená "User Interface" - Microsoftem označovaném také jako design Metro.

Ve verzi 8.1 Pro, ale i v ostatních verzích mohou uživatelé přepnout do zobrazení nabídky Start známého ze starších verzí operačního systému kliknutím na nápadné tlačítko s vlaječkou. Kliknutím pravým tlačítkem myši mají přímý přístup k důležitým nastavením Windows a také k možnostem restartování nebo vypnutí systému. Uživatelé s Windows 8.1 si také mohou vybrat, zda se operační systém spustí s dlaždicovým rozhraním, nebo zda se ihned načte pracovní plocha.

Pro výběr pozadí mohou nyní uživatelé zobrazit své vlastní fotografie apod. namísto integrovaného předvýběru obrázků apod.. K dispozici je také možnost střídavého zobrazení několika fotografií.

Novinka: Velikost a tvar dlaždic lze nyní přizpůsobit. Cílem zcela nového designu Modern UI bylo původně vytvořit jednotný vzhled na všech koncových zařízeních, tj. od počítačů či notebooků až po tablety a chytré telefony, přičemž design dlaždic je na menším mobilním telefonu vizuálně přitažlivější než na obrazovce stolního počítače. Verze 8.1. pro atd. nyní nabízí čtyři velikosti dlaždic: Velké, široké, střední a malé. Díky tomu jsou nedůležité nebo zřídka používané aplikace vizuálně méně rušivé, zatímco u oblíbených aplikací, jako je například nová aplikace Počasí, větší displej usnadňuje používání funkce náhledu, protože zobrazuje také mnoho živých informací. Větší displeje také obsahují krátké textové informace o tom, o jakou aplikaci se jedná, což je užitečné pro orientaci u technicky náročnějších aplikací.

Nápověda: Pro uživatele, kteří (zatím) neznají koncept dlaždic Windows 8.1, integrovala společnost Microsoft vlastní aplikaci "Nápověda a tipy" s nápovědou k ovládání a vysvětlujícími texty a videi.

Zobrazení čtyř aplikací najednou pomocí Windows 8.1 Pro

S otevřenými aplikacemi Windows 8.1 zobrazuje aktivní dlaždicové programy ve volně volitelných velikostech vedle sebe - ve srovnání s verzí 8, která zobrazovala první aplikaci pevně na jedné třetině šířky obrazovky a druhou aplikaci na dvou třetinách šířky. Displej se snadno používá zejména na zařízeních s vysokým rozlišením. Na obrazovkách stolních počítačů s rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů lze zobrazit i čtyři otevřené aplikace. Posunutím dělící čáry lze také měnit velikost aplikací po otevření. Která aplikace je právě aktivní, je označeno třemi tečkami na dělící čáře.

Nové aplikace v Windows 8.1

Windows 8.1. nabízí - samozřejmě i ve verzi Professional - řadu nových aplikací, které někteří uživatelé jistě postrádali ve svých chytrých telefonech, mj:

 • Aplikace Kalkulačka: umožňuje provádět jednoduché výpočty a převody měr, například kilometrů na míle. Aplikace má také vědecké zobrazení se složitějšími vzorci.
 • Aplikace budíku: Kromě typických funkcí budíku nabízí také odpočítávání času a stopky.
 • Aplikace pro záznam zvuku: Známý záznamník zvuku je nyní součástí aplikace Windows Blue: Pomocí této aplikace lze pořizovat a také upravovat zvukové záznamy, které lze volitelně ukládat také na disk SkyDrive.
 • Aplikace "Vaření a požitek": Zde milovníci vaření najdou mnoho ilustrovaných receptů pro různé příležitosti. Integrovaná funkce nákupního seznamu je obzvláště praktická pro použití v chytrém telefonu.

Abyste měli v záplavě starých a nových aplikací přehled, lze je na webu Windows 8.1 seskupit, takže se nemusíte proklikávat dlouhými seznamy.

Panel s okny v aplikaci Windows 8.1

Kromě toho jsou k dispozici možnosti nastavení pro vypnutí typických nových ovládacích prvků Windows 8, jako je například panel Charms Bar. Myšlenkou lišty Charms Bar představené na webu Windows 8 je poskytnout uživatelům přímý přístup k pěti důležitým funkcím "Hledat, Sdílet, Start, Zařízení a Nastavení". Aktivuje se, jakmile uživatel přesune ukazatel myši do pravého horního rohu obrazovky, a zmizí. Na adrese Windows 8.1 Pro atd., je snazší panel oken vypnout, pokud není potřeba. Kromě toho lze funkci přepínání mezi jednotlivými aplikacemi vypnout kliknutím na levý horní roh monitoru.

SkyDrive

Online úložiště SkyDrive společnosti Microsoft bylo pro verzi 8.1 opět přepracováno. To se projevuje zejména při synchronizaci: Zatímco dříve při kopírování souborů do služby SkyDrive prostřednictvím Průzkumníka Windows docházelo k automatické synchronizaci dat všech tam uložených souborů se všemi koncovými zařízeními, služba SkyDrive ve verzi Windows 8.1 synchronizuje pouze složky a náhledy. Služba úložiště stáhne soubor pouze po poklepání na něj. Toto nové nastavení je užitečné zejména v případě, že některé z používaných zařízení má méně místa na pevném disku a připojení k internetu je slabší. Všechna data, jak lokální, tak uložená ve službě SkyDrive, se spravují prostřednictvím nové aplikace SkyDrive. Na adrese Windows 8.1 jsou ve službě SkyDrive uložena také důležitá nastavení počítače a některé záložní soubory.

Hardwarové požadavky pro instalaci Windows 8.1 Pro a dalších.

Aby webWindows 8.1 Pro fungoval na koncovém zařízení bez problémů, musí splňovat určité hardwarové požadavky. Windows 8.1 Pro je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, přičemž pouze 64bitová verze zaručuje plné využití některých programů a aplikací. Při instalaci Windows 8.1 je nutné splnit následující základní technické požadavky:

 • Procesor: alespoň 1 GHz s podporou PAE, NX a SSE2
 • Operační paměť: alespoň 1 GB pro 32bitovou verzi nebo 2 GB RAM pro 64bitovou verzi
 • Prostor na pevném disku: alespoň 16 GB pro 32bitové nebo 20 GB pro 64bitové systémy
 • Grafická karta: Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM

Windows 8.1 Pro koupit levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Windows 8.1 Pro je nabízen - pokud vůbec ještě - v běžném obchodě jako nová jednotlivá licence za nezanedbatelnou cenu. V internetovém obchodě Wiresoft můžete zakoupit Windows 8.1 Professional jako licenci pro jednoho uživatele za mnohem nižší cenu než tzv. použitý software - obdržíte identický softwarový produkt.

Funguje to takto: Jediná licence nabízená pro Windows 8.1 Verze Pro Edition bývala součástí velkoobjemové licence zakoupené společností. Při dalším prodeji - což je v EU naprosto legální postup - byl tento software rozdělen a převeden na jednotlivé licence, které se pak nazývají a nabízejí jako použitý software. Toto rozdělení svazkové licence nebo označení za použitý software však nemá žádný negativní dopad na funkčnost tohoto operačního systému Windows 8.1 Pro pro stolní počítače, mimo jiné proto, že software nepodléhá opotřebení.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy levný a zároveň bezpečný! Tento operační systém Windows 8.1 Pro si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Shop nejen za mimořádně nízkou cenu - váš nákup je také bezpečný: Wiresoft prodává pouze originální software Windows 8.1 Professional, který je identický s produktem společnosti Microsoft. Proto si po úspěšném dokončení procesu nákupu můžete okamžitě stáhnout a nainstalovat licenci Windows 8.1 Pro do svého koncového zařízení a aktivovat ji pomocí přiloženého svazkového licenčního klíče, který je platný pouze pro vás - bez časového omezení. Nákup použitého softwaru, jako je Windows 8.1 Pro, v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je jednoznačně povoleno zákonem, což bylo potvrzeno mnoha pravomocnými rozsudky.

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům cenově dostupnou alternativu k ostatním nabídkám na používání desktopového operačního systému Windows 8.1 Professional. Mezi naše zákazníky patří malé a střední podniky a organizace, stejně jako osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které rády využijí naší nabídky levného softwaru!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete Windows 8.1 Pro i další verze operačního systému Windows a další programy od společnosti Microsoft v podobě cenově výhodné nákupní verze k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy k tomuto nebo jinému softwaru společnosti Microsoft, obraťte se na naši kompetentní podporu prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie