Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10460
 • P73-08330
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 604,90 Kč * 1 781,90 Kč * (9,93% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core Doplněk
Zařízení 1x
Virtuální počítače Vyžaduje základní licenci
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Právo na užívání


Flexibilně doplňte své licenční požadavky na Windows Server 2022 Standard pomocí balíčků 2-Core od společnosti Wiresoft! Edice Standard Windows Server 2022 byla vyvinuta speciálně pro použití v menších datových centrech: nabízí proto dostatečné možnosti virtualizace v kombinaci s dobrou škálovatelností, vysokým výkonem i účinnou úrovní zabezpečení, jak je vyžadováno pro spolehlivou ochranu dat a aplikací v prostředí s víceCloud.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-Core

Flexibilně doplňte své licenční požadavky na Windows Server 2022 Standard pomocí dvoujádrových balíčků od společnosti Wiresoft! Verze Standard Edition systému Windows Server 2022 byla vyvinuta speciálně pro použití v menších datových centrech: nabízí proto dostatečné možnosti virtualizace v kombinaci s dobrou škálovatelností, vysokým výkonem a také účinnými vrstvami zabezpečení, které jsou potřebné pro spolehlivou ochranu dat a aplikací v prostředí s více cloudy.

Serverový operační systém Windows Server 2022 Standard kombinuje fyzické a virtuální sítě pro poskytování dat a služeb prostřednictvím serverů v cloudu, takže se ideálně hodí pro potřeby malých a středních podniků v oblasti IT. Díky operačnímu systému Windows 10 , mnoha optimalizacím a novým, výkonným funkcím je tato edice ideálně vybavena pro všechny pracovní úlohy.

Důležitým faktorem při rozhodování o koupi Standard Edition Windows Server 2022 jsou dostupné možnosti virtualizace - včetně kontejnerů. To poskytuje nepostradatelné funkce zejména menším společnostem, které chtějí zajistit spolehlivou infrastrukturu i v této oblasti.

Windows Server 2022 ve standardní edici umožňuje firmám těsněji propojit lokální prostředí s cloudem, a to i prostřednictvím služeb Microsoft Azure, které poskytují další hybridní funkce a také vrstvy zabezpečení.

Licencování Windows Server 2022 Standard Edition je založeno na počtu jader, přičemž minimální počet jader na server je 16. Servery s vyšším počtem jader lze také pohodlně a flexibilně licencovat pomocí dvoujádrových balíčků.

Balíček Windows Server 2022 Standard 2-Core Package najdete u společnosti Wiresoft jako použitý software - s velkou výhodou výrazně nižší ceny než u odpovídajícího nového zboží - a bez rozdílů ve všech typických vlastnostech, které tato edice nabízí z hlediska funkcí - zejména v oblasti virtualizace -, zabezpečení a výkonu. Následující přehled obsahuje podrobné informace o všech vlastnostech a funkcích Windows Server 2022 Standard Edition a také o licenčních podmínkách společnosti Microsoft platných pro dvoujádrové balíčky.

Standard Windows Server 2022 pro provoz vícecloudových prostředí

Verze Windows Server 2022 Standard nabízí také některé možnosti virtualizace, které mají vliv i na zabezpečení dat a aplikací - na vyšší úrovni než předchozí verze: přispívá k tomu řada vylepšení a doplnění již známých funkcí, stejně jako možnosti vytváření softwarově definovaných hyperkonvergovaných (HCI) infrastrukturních platforem; ty nabízejí ještě více výhod pro virtualizaci serverů a desktopů díky snadnější implementaci a škálování i lepší spravovatelnosti.

Srovnání: Jaké funkce nabízí Windows Server 2022 Standard?

Rozhodnutí o koupi standardní edice Windows Server 2022 je obvykle ovlivněno tím, že některé virtualizační funkce buď nejsou k dispozici, nebo jsou k dispozici pouze s omezeným výkonem: Například Hyper-V zde lze použít jen ve velmi omezené míře; totéž platí pro stíněné virtuální počítače (VM), Storage Spaces Direct a replikaci úložiště, stejně jako SDN (Software Defined Networking) a SDS (Software Defined Storage)

(Softwarově definované úložiště).

Možnosti virtualizace v systému Windows Server 2022 Standard

Windows Server 2022 Edition Standard nabízí v podstatě jen omezenou virtualizaci - je tedy určen spíše pro firmy, kde hraje podřadnou roli. Proto je i zde omezen počet virtuálních počítačů a kontejnerů Hyper-V, které lze provozovat, přičemž limit paměti RAM je 24 TB, stejně jako v rozsáhlejší edici. Další informace naleznete níže.

Replika úložiště

Vsystému Windows Server 2022 Standard Edition je funkce úložiště Storage Replica k dispozici s omezeními, ale funkce Storage Spaces Direct není podporována. Storage Replica podporuje synchronní i asynchronní replikaci dat a zabraňuje jejich ztrátě na úrovni souborového systému: synchronní replikace zrcadlí data ve fyzických lokalitách se svazkem zabezpečeným proti výpadku a asynchronní replikace provádí tuto funkci mezi lokalitami prostřednictvím síťových linek s vyšší latencí.

Další nové funkce systému Windows Server 2022 Standard

Ve verzi Windows Server 2022 Standard Edition jsou k dispozici také následující klíčové funkce pro analýzu, využití kontejnerů a sjednocení hybridní infrastruktury:

System Insights pro komplexní analýzu serveru

V systému Windows Server 2022 je k tomuto účelu k dispozici funkce prediktivní analýzy System Insights, která je pro efektivnější fungování podporována modelem strojového učení. Služba System Insights poskytuje komplexní přehled o provozu lokálně nasazených serverů analýzou ukazatelů výkonu a událostí, aby bylo možné přesně předpovídat reaktivní správu instancí systému Windows Server, což může snížit nároky a pomoci organizacím snížit provozní náklady.

Podpora Kubernetes a Linuxu

Systém Windows Server 2022 nabízí ve verzi Standard také komplexní podporu kontejnerů. Při použití kontejnerů Hyper-V je však třeba upozornit, že licence pro verzi Standard umožňuje pouze 2 kontejnery, protože jsou pro ně povoleny pouze 2 virtuální počítače (VM); není zahrnuta ani podpora monitorování hostitele. Naproti tomu kontejnery systému Windows lze provozovat v neomezeném počtu.

Kromě toho jsou nyní Kubernetes a Linux podporovány komplexněji, takže lze souběžně používat kontejnery Linux a Windows spravované pomocí Kubernetes. Zejména pro Kubernetes jsou ve standardní edici k dispozici také nové funkce, jako je síťování kontejnerů.

Vyšší ochrana dat a sítě díky službám Azure

V Azure jsou hybridní funkce dostupné také v systému Windows Server 2022 Standard, aby mohly bezproblémově fungovat jak v lokálním datovém centru, tak v cloudu. Samotný Azure poskytuje cloud s komplexní hybridní infrastrukturou s jednotným zabezpečením, identitami a možnostmi správy:

 • Služba Azure Active Directory umožňuje univerzální správu a ochranu identit pomocí různých prostředí.
 • Pomocí služby Azure Arc lze správu Azure a služby Azure rozšířit na jakoukoli infrastrukturu.
 • Služby Azure, jako jsou Azure Backup, Azure Site Recovery a Azure Monitor, lze snadno a rychle aktivovat prostřednictvím Centra správy systému Windows.

Služby Azure na Windows Server 2022  Standard tak nabízejí nejen lepší ochranu lokálních Active Directorů, ale také snadnější synchronizaci a zálohování dat.

Požadavky na hardware pro instalaci a provoz systému Windows Server 2022 Standard

Windows Server 2022 je založen na operačním systému Windows 10. Aby bylo možné systém Windows Server 2022 Standard používat bez omezení a bezpečně, musí základní hardware splňovat všechny minimální požadavky uvedené níže. Další požadavky navíc závisí na konfiguraci příslušného systému a na dalších nainstalovaných aplikacích.

 • Místo na pevném disku: 32 GB
 • Hlavní paměť (RAM): 512 MB
 • Místo na disku pro zobrazení plochy serveru: 2 GB
 • Procesor: 64bitová architektura
 • Rychlost procesoru: 1,4 GHz
 • Grafická karta: 1 024 x 768 pixelů, podpora Super VGA
 • Síťová karta: Gigabit Ethernet, 1x

Licencování s dvoujádrovým balíčkem Windows Server 2022 Standard

Licencování serveru s Windows Server 2022 Standard Edition se provádí také pro použitý software podle licenčních předpisů společnosti Microsoft: Počet jader se používá jako základ pro výpočet požadavku na licenci. Platí následující ustanovení.

Obecné licenční podmínky společnosti Microsoft pro systém Windows Server 2022 Standard

Serverový software, například Windows Server 2022 Standard Edition, je vždy licencován na základě použitého fyzického hardwaru. Kromě počtu fyzických jader procesorů se zohledňuje také počet virtuálních serverů. Každá licence serveru pokrývá 2 fyzická procesorová jádra. V souladu s licenčními pravidly společnosti Microsoft se vždy vychází z minimálního počtu 8 jader na procesor, a to i v případě, že stávající hardware má méně než 8 jader. Kromě toho se pro každý fyzický server používají alespoň 2 procesory, což znamená minimální počet 16 jader.

Servery s vyšším počtem jader než 16 musí být dodatečně licencovány s balíčky pro 2 jádra systému Windows Server 2022 Standard.

Další licenční požadavky pro Windows Server 2022 Standard

V prostředí Hyper-V musí být licencovány všechny procesory, které odpovídají fyzickým procesorovým jádrům. Edice Windows Server Standard povoluje spuštění maximálně dvou instancí Hyper-V na jednu licenci jádra. Pokud je v edici Standard požadováno více instancí Hyper-V, je třeba pro tento účel přelicencovat všechna aktivní jádra.

Kromě licence Windows Server Standard musí být všichni klienti - uživatelé i koncová zařízení -, kteří přistupují k systému Windows Server 2022, vybaveni také vlastní licencí pro klientský přístup (CAL). Tyto licence User a Device CAL jsou rovněž k dispozici u společnosti Wiresoft za výhodnou cenu z druhé ruky.

Často kladené dotazy o softwaru používaném společností Wiresoft, jako je Microsoft Windows Server 2022 Standard Edition

Funkčnost balíčku 2-Core pro Windows Server 2022 Standard, který společnost Wiresoft nabízí jako použitý software, se obecně neliší od srovnatelné nové, nepoužité serverové licence - protože software se obecně neopotřebovává. Další typické otázky týkající se použitých licencí Windows Server jsou zodpovězeny níže.

Odkud pochází použitý software Windows Server 2022 Standard 2-Core?

Použitý software pro Windows Server 2022 Standard , jako je například balíček 2-Core Package, pochází od společností, které jej obvykle nejprve samy zakoupily jako nový, ne vždy, ale často jej také používaly, a později jej prodaly společnosti Wiresoft. Při dalším nákupu u společnosti Wiresoft nebo v nabídce v obchodě Wiresoft Shop se pak jedná o použitý software, i když jej lze používat jako novou licenci.

Jsou prodej, nákup a používání použitého softwaru Windows Server 2022 Standard legální?

Ano: U použitého softwaru Wiresoft se jako kupující můžete spolehnout, že nákup Windows Server 2022 Standard 2-Core i běžné používání neporušují žádné platné zákony: určující právní situace umožňuje jak obchod s použitým softwarem od společnosti Microsoft, tak jeho používání, pokud pochází z licenčních zásob společnosti. Tuto skutečnost opakovaně jasně potvrdilo několik soudních rozhodnutí.

Je součástí použitých licencí Windows Server 2022 Standard 2-Core také ochrana kupujícího?

Ano: Balíček Windows Server 2022 Standard 2-Core nabízený společností Wiresoft jako použitý software, stejně jako ostatní použitý software, vám jako kupujícímu nabízí stejné zabezpečení a výhody jako u nového serverového softwaru: Máte tedy obvyklé zabezpečení kupujícího prostřednictvím okamžitého stažení softwaru po dokončení nákupu a okamžité aktivace licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Má použitý software Wiresoft jako Windows Server 2022 Standard 2-Core nějaké další výhody?

Použitý software Wiresoft nabízí našim zákazníkům také velkou ekonomickou výhodu díky nižší ceně, protože mohou aktualizovat své softwarové zásoby hospodárněji než s odpovídajícím novým zbožím. Software používaný společností Microsoft, jako je software od společnosti Wiresoft, tak může přispět i ke snížení provozních nákladů, protože díky kompletnímu dokladu o nákupu nabízí i bezpečnost auditu!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete nejen edici Windows Server 2022 Standard 2-Core Package jako levný použitý software, ale také 16-Core Package pro základní licencování vašeho serveru. Pokud máte vyšší požadavky na virtualizaci, naleznete zde také Windows Server 2022 Datacenter Edition - stejně jako odpovídající verze Windows Server 2022 před vydáním - spolu s příslušnými požadovanými licencemi pro klientský přístup (CAL). Široké portfolio používaného softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů Microsoft - se všemi zmíněnými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování systému Windows Server 2022 Standard, neváhejte využít naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie