Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10101
 • 228-11135
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
10 021,90 Kč * 11 133,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core -
Minimální licence Žádné
CAL User CAL/zařízení CAL
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Edice SQL Server 2017 Standard od Microsoft poskytuje všechny výkonné databázové, reportovací a analytické funkce, které malé a střední firmy očekávají od systému pro správu relačních databází.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

 

 

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Verze SQL Server 2017 Standard od společnosti Microsoft poskytuje všechny výkonné databázové, reportovací a analytické funkce, které malé a střední firmy očekávají od systému pro správu relačních databází.

Kromě mnoha vylepšení a zdokonalení stávajících funkcí - např. v Master Data Services a Reporting Services - nabízí tato verze také mnoho nových funkcí. Patří mezi ně technologie Business Intelligence a Always Encrypted - v kombinaci s vysokou škálovatelností pro bezpečný a spolehlivý provoz typických kritických pracovních úloh.

S SQL Serverem 2017 Standard získáte nové poznatky o svých datech: s pokročilou analýzou v databázi pro R a - nově: také Python, doplněnou o smysluplné interaktivní vizualizace. Rozšířený výběr mezi různými vývojovými jazyky a operačními systémy umožňuje nasazení aplikací SQL Server nejen pro Windows, ale také pro Linux, včetně linuxových kontejnerů Docker - kromě lokálního spuštění jsou k dispozici také v cloudu.

Verze SQL Server Standard Edition tak splňuje všechny požadavky na moderní, výkonný systém správy relačních databází, jaké se obvykle vyskytují v softwaru ERP, CRM a systémech pro správu zboží - Microsoft SQL Server 2017 Standard nabízí všechny nezbytné předpoklady pro spolehlivou a bezpečnou platformu pro ukládání dat.

Verzi SQL Server 2017 Standard nabízí společnost Wiresoft za výhodnou cenu jako použitý software - za výrazně nižší cenu než srovnatelný nový software - pokud je ještě pravidelně k dispozici. Tato použitá serverová licence může být plně využita a nabízí maximální výkon a zabezpečení typické pro tuto edici, což ji činí obzvláště atraktivní pro společnosti nebo organizace, které používají takové servery, pro něž je kombinace serverové licence a licencí CAL ideální. Licencování použitého serveru Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition se rovněž provádí v souladu s podmínkami správy licencí společnosti Microsoft. Podrobné informace o tom, stejně jako o všech nových funkcích obsažených v SQL Serveru 2017 Standard a důležitých optimalizacích, najdete v následujících kapitolách.

Co je nového v SQL Serveru 2017 Standard?

Zejména menší nebo středně velké společnosti využívají funkce standardní edice SQL Serveru 2017, které jsou potřebné pro vývoj a používání aplikací v datových skladech odpovídající velikosti a které kromě vysoké škálovatelnosti očekávají také bezpečný a bezproblémový výkon. Zde již edice Standard nabízí vysokou úroveň virtualizace i vysokou dostupnost pro failover, pokročilé OLTP a in-memory sloupcové úložiště - mimo jiné také s operativní analýzou v reálném čase a technologií PolyBase, s níž lze kombinovat relační data a Big Data pro jejich různorodé využití.

Aktualizované funkce Business Intelligence poskytují vícerozměrné i základní tabulkové modely pro analýzu velkého množství dat, mimo jiné také s funkcemi režimu ukládání v paměti a základního reportování a analýzy. Pokročilá analytika podporuje integraci funkcí strojového učení se službami SQL Server Machine Learning Services, stejně jako propojení s - nově: open source Pythonem - a R; ty také nabízejí konzistentní prostředí nejen pod Windows, ale také pro Linux a Docker, stejně jako hybridní zpracování transakcí a analýz v reálném čase.

SQL Server 2017 Standard také podporuje mnoho vývojových nástrojů pro lokální i cloudové prostředí, včetně T-SQL a SQL CLR. A co se týče zabezpečení, Always Encrypted nabízí pokročilou ochranu, včetně vysoké dostupnosti Always On a obnovení po havárii pro Windows a nyní i pro Linux.

Níže uvádíme další informace o novinkách v klíčových funkčních oblastech SQL Serveru 2017 Standard:

Databázový engine SQL

Databázový stroj v SQL Serveru 2017 nabízí kromě vyššího výkonu a zefektivnění pracovních postupů také nové funkce pro komplexní analýzu - včetně adaptivního zpracování dotazů s vylepšením adaptivního spojování a zpětné vazby na přidělování paměti v dávkovém režimu. Sestavy CLR lze nyní přidávat do pozitivního seznamu. Je také možné překrývat provádění funkcí hodnot tabulky s více příkazy. Lepší výkon navíc zajišťují nové dynamické seznamy pro správu včetně automatické optimalizace; problémy s výkonem dotazů se okamžitě zobrazí a vytvoří se vhodné návrhy řešení, které se také automaticky implementují.

Analytické služby SQL Serveru

V případě služby SQL Server Analysis Services (SSAS) obsahuje SQL Server 2017 některé aktualizace stávajících důležitých funkcí a také vylepšení tabulkových modelů: Například tabulkový režim je nyní k dispozici jako výchozí možnost instalace. Moderní uživatelské rozhraní Get Data (funkce: Retrieve Data) podporuje různé zdroje dat a nabízí rozmanité funkce v nástroji pro tvorbu dotazů pro načítání dat a M-výrazy při transformaci dat - Get Data mimo jiné využívá stávající zdroje dat v Power BI pro dotazy v jazyce vzorců Power Query M.

Integrační služby SQL Serveru

Vylepšená konektivita umožňuje připojení mezi kanály OData Microsoft Dynamics AX Online a Microsoft Dynamics CRM Online pomocí aktualizovaných komponent OData.

Funkce Scale Out zjednodušuje spouštění balíčků SSIS na více počítačích, spouštění i pracovníky lze spravovat z jediného hlavního počítače. Scale Out master podporuje vysokou dostupnost a optimalizované zpracování protokolů o provádění operací při selhání.

Použití systému Linux

Uživatelé nyní mohou používat  operační systém Linux v edici SQL Server 2017 Standard Edition a přistupovat k SQL Serveru jeho prostřednictvím. Připojení se provádí prostřednictvím rozhraní Open Database Connectivity Interface - pro aplikace pro Linux i C++. Integrační služby jsou k dispozici také v systému Linux, takže balíčky SSIS lze spouštět na počítačích se systémem Linux. Kromě toho byl ovladač Java Database Connectivity optimalizován pro odpovídající aplikace Java.

Při používání systému Linux upozorňujeme, že následující služby a funkce nejsou k dispozici: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase a Stretch Database.

Novinka: Služby strojového učení SQL Serveru

V předchozích verzích SQL Serveru 2017 se tato oblast nazývala SQL Server R Services, nyní byla přejmenována na SQL Server Machine Learning Services - hlavním důvodem je přidání podpory jazyka Python vedle předchozího programovacího jazyka R. K provádění lze tedy použít buď skripty R, nebo Python. Předpokladem pro poskytování modelů v jazycích R a Python je instalace serveru Microsoft Machine Learning Server. Vývojáři mají stále přístup ke knihovnám ML a AI pro Python, které jsou k dispozici v prostředí open source.

Informace o maximálním dostupném výkonu a jednotlivých součástech SQL Serveru 2017 Standard Edition

Následující přehled obsahuje informace o výkonu a příslušných zahrnutých funkcích.

Podporované velikosti paměti na instanci

 • SQL Server 2017 Standard Edition podporuje maximální počet 24 jader a maximální velikost databáze
 • maximální velikost databáze 524 PB
 • Pro data s optimalizovanou pamětí je maximální velikost 32 GB
 • Maximální velikost vyrovnávací paměti je 128 GB
 • Maximální velikost mezipaměti segmentu úložiště sloupců je 32 GB

Výkonnost OLTP (online zpracování transakcí)

Pro standardní edici SQL Serveru 2017 jsou k dispozici následující funkce nebo platí následující horní limity:

 • Pokročilý OLTP s in-memory OLTP a operativní analýzou
 • Základní vysoká dostupnost podporuje převzetí služeb při selhání v jedné databázi se dvěma uzly a také nečitelnou sekundární repliku.
 • Podporováno je také Studio pro správu a správa založená na zásadách.

Funkce datových skladů

 • Pro datové marty a datové sklady je k dispozici rozdělování, komprese dat a zachycování změn, včetně snímků databáze.
 • OLTP v paměti a úložiště sloupců v paměti jsou omezeny limity škálování dostupné velikosti paměti.
 • Columnstore a operační analytika v reálném čase jsou omezeny na maximálně dva stupně paralelismu (dvě jádra na dotaz).
 • Je třeba také poznamenat, že v SQL Server Standard Edition pro PolyBase není možné horizontální škálování dotazů.

Funkce Business Intelligence

 • U služby Analysis Services je maximální využití paměti na instanci 16 GB pro tabulkový a 64 GB pro MOLAP (multidimenzionální OLAP).
 • Pro službu Reporting Services je maximální využití paměti na instanci 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition poskytuje funkce business intelligence pro základní vícerozměrné modely a základní tabulkový model, jakož i režim ukládání v paměti, základní reportování a analýzy.
 • Pro integraci dat jsou k dispozici služby SQL Server Integration Services a integrované konektory.

Další specifikace a poznámky

Dále platí pro SQL Server 2017 Standard Edition nebo je k dispozici:

 • Základní integrace strojového učení pro pokročilou analýzu
 • Propojení s otevřeným zdrojovým kódem Python a -R a omezený paralelismus
 • Pro programovatelnost a vývojové nástroje: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML a grafická data
 • Pokročilé zabezpečení Vždy šifrované, zabezpečení na úrovni řádků, maskování dat a vykazování kompatibility s auditem SQL Serveru

Požadavky na hardware a software pro SQL 2017 Standard

Při instalaci standardní edice MS SQL Server 2017 platí následující specifikace, které jsou vyžadovány jako minimum pro zajištění optimálního provozu. Obecně platí, že:

 • V 64bitovém klientském operačním systému jsou podporovány všechny funkce SQL Serveru 2017 Standard.
 • V 32bitovém klientském operačním systému jsou naopak podporovány pouze následující funkce SQL Serveru 2017 Standard: sada pro vývoj softwaru pro připojení klienta SQL, integrační služby, klient kvality dat, konektivita nebo zpětná kompatibilita klientských nástrojů nebo sada pro vývoj softwaru klientských nástrojů, komponenty distribuovaného přehrávání, řadič a klient a také komponenty dokumentace.

Požadavky na hardware:

 • Pevný disk: alespoň 6 GB dostupného úložného prostoru - v závislosti na nainstalovaných součástech SQL Serveru
 • Paměť: min. 4 GB, přičemž paměť by se měla zvyšovat s rostoucí velikostí databáze, aby byl zajištěn optimální výkon SQL Serveru
 • Typ procesoru: procesory x64 - AMD Opteron nebo AMD Athlon 64, Intel Xeon nebo Intel Pentium IV s podporou EM64T
 • Rychlost procesoru: min. 1,4 GHz; doporučená frekvence 2,0 GHz nebo vyšší
 • Upozornění: Instalace SQL Serveru je podporována pouze na procesorech x64 (procesory x86 již nejsou podporovány): Kromě toho se doporučuje instalovat SQL Server do počítače s formátem souborů NTFS nebo ReFS

Požadavky na software:

 • .NET Framework 4.6, automaticky se nainstaluje instalace SQL Serveru .NET Framework, Master Data Services a Replication
 • Podporované operační systémy: Windows Server 2016 Datacenter, Standard a Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials a R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials a Foundation 
 • Instalace SQL Serveru 2017 v režimu Server Core je podporována následujícími edicemi systému Windows Server: Windows Server 2017 Standard a Datacenter; Windows Server 2016 Standard a Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard a Datacenter; a Windows Server 2012 Standard a Datacenter

Licencování SQL Serveru 2017 Standard podle modelu Server/CALs

Tato edice SQL Server 2019 Standard Edition nabízí licencování serveru v kombinaci zde popsané serverové licence a dodatečných klientských přístupových licencí (CAL) - ty zde nejsou zahrnuty, a proto je třeba je zakoupit pro každého uživatele nebo koncové zařízení zvlášť. Zde je přehled licenčních podmínek společnosti Microsoft:

 • Na každý server (fyzický nebo virtuální), na kterém má být SQL Server 2017 Standard spuštěn, je vyžadována jedna serverová licence.
 • Instance SQL Serveru provozované v kontejnerech musí být rovněž licencovány, protože tyto virtuální stroje jsou rovnocenné.
 • Kromě toho je pro každého uživatele nebo koncové zařízení, které přistupuje k licencovanému serveru SQL Server, vyžadována samostatná licence pro přístup klienta (CAL) přinejmenším stejné nebo případně vyšší verze; licence CAL je třeba zakoupit samostatně a jsou k dispozici jako samostatný produkt zde.

Tento licenční model je proto vhodný pro společnosti, které licencují zvládnutelný počet uživatelů nebo koncových zařízení a kde jsou celkové náklady na licencování nižší než u licencování na bázi jádra.         

Máte-li jakékoli dotazy týkající se individuálního licencování SQL Serveru 2017 Standard s licencemi CAL, neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené dotazy týkající se SQL Serveru 2017 Standard Edition jako používaného softwaru

Licence na SQL Server 2017 Standard nabízená společností Wiresoft jako použitý software se neliší od odpovídající licence na nový server - kromě toho, že software se nemůže opotřebovat obecně, ale zejména ne s ohledem na jeho použitelnost a funkčnost. Níže naleznete odpovědi na všechny typické otázky týkající se použitých licencí SQL Serveru:

Odkud pochází použitý software SQL Server 2017 Standard nabízený společností Wiresoft?

Použitý software nabízený společností Wiresoft pro SQL Server 2017 Standard nebo z jiné verze či edice pochází od společností, které jej dříve samy zakoupily jako nový a později jej prodaly společnosti Wiresoft - z různých důvodů, například proto, že je nadbytečný nebo byl nahrazen jiným softwarem. Takové licence jsou v obchodě Wiresoft označeny jako použitý software, ale v zásadě je lze používat jako nové licence.

Nabízí použitá licence SQL Server 2017 Standard také zabezpečení kupujícího?

Ano: U použitého softwaru společnosti Wiresoft, jako je licence SQL Server 2017 Standard, máte jako zákazník při nákupu stejné výhody jako u odpovídajícího nového serverového softwaru: bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po úspěšném dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup a také používání SQL Serveru 2017 Standard jako použitého softwaru legální?

Ano: U použitého softwaru od společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že jako zákazník neporušujete žádné zákony ani při nákupu licence SQL Server 2017 Standard, ani při jejím skutečném používání, což platí i pro společnost Wiresoft, protože tento použitý software pochází z licenčních zásob společnosti. To je důležité, protože platná jurisdikce neumožňuje pouze obchodování s použitým softwarem Microsoft, ale také jeho skutečné používání; tyto skutečnosti již byly několikrát potvrzeny různými soudními rozhodnutími.

Má použitý software od společnosti Wiresoft, například licence SQL Server 2017 Standard, nějaké další výhody?

Použitý software od společnosti Wiresoft nabízí našim zákazníkům zejména ekonomické řešení, pokud chtějí co nejlevněji doplnit nebo aktualizovat své softwarové zásoby, protože cena je nižší než cena srovnatelného nového softwaru. To platí zejména pro starší verze serverových licencí, které již nejsou pravidelně nabízeny. Použitý software od společnosti Wiresoft se vyznačuje také kompletním dokladem o auditu všech kupujících!

V obchodě s použitým softwarem Wiresoft naleznete nejen SQL Server 2017 Standard Edition za výhodnou cenu, ale také Standard Edition s Core Licensing a další edice SQL Serveru 2017; navíc také novější verze Microsoft SQL Serveru. Portfolio použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho nabídek z jiných programů společnosti Microsoft - se všemi zmíněnými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování SQL Serveru 2017 Standard včetně licencí CAL nebo jakékoli jiné edice, neváhejte využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím chatu nebo e-mailu či telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie