Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 364,90 Kč * 1 515,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  64bit


S novým systémem Windows 11 Pro mají uživatelé, kteří kladou na operační systém obzvláště vysoké nároky, k dispozici množství funkcí a možností v kombinaci s vyšším výkonem, aby mohli efektivně plnit všechny úkoly v podnikání firem. Systém Windows 11 Pro se prezentuje modernizovaným, ještě přívětivějším uživatelským rozhraním, díky němuž je práce na počítači ještě intuitivnější, a tím i efektivnější, mimo jiné v novém atraktivním "plovoucím designu" a s možností "tmavého režimu".

Máte-li k produktu další dotazy, obraťte se na náš zákaznický servis.

 

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - nový operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele

S novým systémem Windows 11 Pro mají uživatelé, kteří kladou na operační systém obzvláště vysoké nároky, k dispozici množství funkcí a možností v kombinaci s vyšším výkonem, aby mohli efektivně plnit všechny úkoly v podnikání firem. Systém Windows 11 Pro se představuje v modernizovaném, ještě uživatelsky přívětivějším rozhraní, které činí práci na počítači ještě intuitivnější a tím i efektivnější, mimo jiné v novém atraktivním "Float designu" a s možností "Dark Mode".

Systém Windows 11 Pro nabízí také mnoho vylepšení a zjednodušení v oblasti použitelnosti, například přepracovanou nabídku Start s centrálním ovládáním, integraci týmů do hlavního panelu, vylepšenou funkci vyhledávání a optimalizované ovládání pomocí dotyku, digitálního pera a rozpoznávání hlasu. Kromě toho se do systému Windows 11 Pro vracejí widgety a zejména fanoušci her se mohou těšit na graficky ještě úchvatnější herní zážitek.

U společnosti Wiresoft najdete nový systém Windows 11 Pro za příznivou cenu již jako použitý software - s plusovým výkonem a mnoha obchodními funkcemi, které jistě uspokojí požadavky profesionálních uživatelů. Více informací o nových vlastnostech a funkcích systému Windows 11 Pro najdete v následujícím přehledu - a také přímo od pracovníka společnosti Wiresoft v živém chatu.

Systém Windows 11 Pro nabízí více

Nový systém Windows 11 Pro nabízí v této edici celou řadu dalších funkcí a nástrojů, které jsou důležité zejména pro firmy s mnoha zaměstnanci pro jejich správu: Patří mezi ně rozšířené bezpečnostní funkce - jak pro koncová zařízení, tak pro data. Systém Windows 11 Pro zde podporuje důležité funkce správy zařízení, jako jsou zásady skupiny, a také službu Windows Update for Business, pomocí které lze přesně řídit nasazení aktualizací, aby se předešlo případným hardwarovým problémům na jednotlivých koncových zařízeních.

Komplexnější bezpečnostní funkce systému Windows 11 Pro

V oblasti zabezpečení jsou ve Windows Pro k dispozici například následující funkce:

 • Vizualizační technologie Hyper-V umožňuje provozovat jiné operační systémy jako virtuální počítače. Mezi hlavní výhody patří nižší využití kapacity serveru, nižší spotřeba energie a vyšší bezpečnost, protože virtuální služby jsou prováděny odděleně. Kromě toho lze aplikace snadněji spouštět, zejména na starším hardwaru.
 • Pomocí šifrovací technologie BitLocker lze pevné disky bezpečně zašifrovat. Tato funkce je důležitá zejména při používání mobilních zařízení, jako jsou tablety a notebooky, protože ty lze snáze odcizit nebo ztratit. Aby se zabránilo zneužití citlivých nebo osobních údajů, lze je bezpečně zašifrovat pomocí nástroje BitLocker. Pomocí nástroje "BitLocker To Go" lze šifrovat také klíče USB a externí pevné disky.
 • Ve "Windows Sandbox" lze spustit virtualizovanou verzi systému Windows 11 a testovat cizí programy a aplikace. Každá testovaná aplikace je spuštěna odděleně od hostitelského počítače. Není také nutné stahovat virtuální pevný disk (VHD).
 • Pomocí nástroje "Windows Defender Application Guard" (WDAG) lze prohlížeč používat také v jakémsi sandboxu. WDAG slouží především k prevenci útoků, které omezují produktivitu zaměstnanců při surfování. Nedůvěryhodné webové stránky jsou izolovány a například souborům aplikací Word, PowerPoint a Excel je rovněž znemožněn přístup k důvěryhodným zdrojům ve společnosti.

Správní funkce systému Windows 11 Pro

Zejména ve firmách s mnoha zaměstnanci představuje správa jednotlivých uživatelů i skupin pro správce větší výzvu. V systému Windows Pro mají k dispozici například tyto funkce:

 • Zásady skupin umožňují definovat a spravovat počítače, uživatelské účty a skupiny, např. přístupová práva k datům a zařízením, jako jsou tiskárny, instalaci aktualizací - včetně lhůt pro splnění požadavků - a také optimalizaci úložiště (Storage Sense).
 • Režim Kiosk zde umožňuje zejména konfiguraci jednotlivých koncových zařízení, přičemž každý zaměstnanec obdrží uživatelský účet Kiosk s vlastní identitou.
 • Aplikace Vzdálená plocha nabízí uživatelům funkci vzdáleného přístupu k počítači, tabletu nebo chytrému telefonu, aby se mohli připojit k vlastnímu počítači a používat jej ze vzdáleného místa.
 • Microsoft Business Store poskytuje uživatelům zejména ve firmách centrální místo pro vyhledávání aplikací, které jsou k dispozici například určitým skupinám a následně centrálně implementovány.

Co je ještě nového ve Windows 11 Pro?

Systém Windows 11 obsahuje - nejen ve verzi Pro - řadu nových funkcí a vlastností, které nabízejí i nové uživatelské prostředí. Mezi nejdůležitější inovace patří například vzhled:

 • Nový vzhled s "plovoucím designem": Plocha systému Windows 11 se vyznačuje nejen zaoblenými rohy, ale také průhlednými okny a zejména plovoucími prvky, které dodávají ploše trojrozměrný vzhled, a to i ve spojení s novou tapetou, která připomíná skládanou látku. Systém Windows 11 má také mnoho nových systémových ikon.
 • Systém Windows 11 také představuje nové písmo systémových ikon: Segoe Fluent Icons. Reprezentace glyfů v aplikaci Segoe Fluent se řídí třemi zásadami: Glyfy obsahují pouze údaje, které jsou nezbytné pro sdělení obsahu (minimální). Jsou založeny na jednoduchých geometrických tvarech (Basic) a používají moderní, snadno pochopitelný styl (Evolved).
 • Kontextová nabídka byla také zpřehledněna: To je zajištěno jednak novým designem "Sun Valley", který zaujme na první pohled svými zaoblenými rohy, a zejména tím, že z nabídky zmizely méně často používané funkce, takže důležitější funkce jsou lépe dostupné.

Přepracována byla také pracovní plocha, která má nyní oproti předchozí verzi nový, uživatelsky přívětivější design pro intuitivní práci:

 • Nová nabídka Start systému Windows 11 již neobsahuje živé dlaždice, ale je založena na vzhledu chytrých telefonů, což dále podporuje konzistentní uživatelské rozhraní ve všech typech zařízení a zajišťuje tak bezproblémový uživatelský zážitek.
 • Hlavní panel s novými ikonami je vycentrovaný ve spodní části obrazovky, ale lze je také seskupit vlevo jako dříve.
 • Pro soustředěnější práci je k dispozici také tmavý režim.
 • Informační centrum nyní odděluje centrum oznámení od rychlého nastavení a po kliknutí na datum zobrazuje kalendář.
 • Vrátily se widgety, mimo jiné s lištou zpráv "Novinky a zajímavá témata", další od jiných poskytovatelů lze doinstalovat.
 • Do hlavního panelu systému Windows 11 je integrována také komunikační platforma Teams, která nahrazuje Skype a pomocí níž mohou uživatelé jedním kliknutím chatovat nebo se účastnit videokonferencí  .
 • Nové funkce a větší přehlednost nabízí také nový režim tabletu pro zařízení s dotykovými obrazovkami, který má více dotykových gest a vylepšenou klávesnici na obrazovce.
 • Aplikace pro systém Android lze používat i ve Windows 11 a smartphone s nimi lze propojit
 • V systému Windows 11 Pro mají uživatelé k dispozici také nový nástroj pro pořizování snímků obrazovky, novou kalkulačku s dalšími funkcemi, nový design nového prohlížeče Microsoft Edge, úsporný režim a volitelně také kolekci nástrojů Microsoft PowerToys.

Hardwarové požadavky pro systém Windows 11 Pro

Aby mohl systém Windows 11 Pro běžet bez omezení na místním počítači nebo notebooku, musí hardware splňovat určité požadavky. Kromě toho lze v systému Windows 11 Pro Edition namísto 128 GB nainstalovat až 2 TB paměti RAM a podporovány jsou maximálně 2 plnohodnotné procesory nebo 128 jader procesoru. Další podrobnosti vám poskytne zástupce společnosti Wiresoft. Platí následující minimální požadavky:

 • Procesor: Dvoujádrový procesor (1 GHz) s podporou 64 bitů
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: 64 GB
 • Systém: UEFI verze 2.3.1 nebo vyšší s povoleným Secure Boot pro bezpečné spuštění
 • Firmware: Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0
 • Grafická karta: DirectX 12 s ovladačem WDDM 2.0
 • Displej: Vysoké rozlišení (720p), větší než 9 palců, 8 bitů na barevný kanál

Kupte si Windows 11 Pro ještě dnes za nízkou cenu jako použitý software v internetovém obchodě Wiresoft

Nový operační systém Windows 11 Pro je nyní k dispozici také jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop - to znamená, že je k dispozici za výrazně nižší cenu než srovnatelný nový software. Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft můžete také využít následujících výhod:

 • Při nákupu systému Microsoft Windows 11 Pro získají zákazníci společnosti Wiresoft originální licenci operačního systému, kterou předtím zakoupila společnost a prodala ji společnosti Wiresoft.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Windows 11 Pro jsou platné právní předpisy, které povolují jeho prodej i nákup a používání.
 • Tato licence systému Windows 11 Pro je proto při dalším prodeji označena jako "použitá", což však neznamená žádné omezení její funkčnosti nebo to, že již byla skutečně použita.
 • Pokud předchozí kupující již nainstaloval nebo aktivoval software Windows 11 Pro, byl před prodejem společnosti Wiresoft opět smazán, aby jej bylo možné opět 100% nově používat.
Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie