Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

6 324,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business - nepostradatelný podnikový software pro firmy i osoby...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business - nepostradatelný podnikový software pro firmy i osoby samostatně výdělečně činné

Nejnovější verze sady Microsoft Office Suite 2021 v edici Home and Business nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně výdělečně činným ještě vyšší standard funkčnosti a efektivity - jak při vytváření a úpravách dokumentů, tak při komplexní komunikaci a bezpečné spolupráci a výměně dat a dokumentů. Office 2021 tak posouvá spolupráci v cloudu - a také v domácí kanceláři - na novou úroveň. Za tímto účelem poskytuje nový MS Office 2021 Home and Business komplexní bezpečnostní standardy, které zohledňují i aktuální předpisy o ochraně osobních údajů.

Součástí nové verze MS Office jsou jako vždy četná vylepšení a doplňky osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook: mimo jiné rozsáhlé možnosti společné úpravy dokumentů v reálném čase usnadňují bezpečnou práci i chráněnou výměnu informací v týmu a práci bez bariér. MS Office 2021 Home and Business doplňuje digitální poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, který nahrazuje Skype. Všechny programy Office lze používat také jako webové aplikace Office.

V MS Office 2021 Home and Business navíc osvědčená bezpečnostní funkce Data Loss Prevention chrání před ztrátou dat prostřednictvím komplexních bezpečnostních opatření a individuálních přístupových práv a edice také splňuje přísné předpisy na ochranu dat:

Aktuální verze Home and Business Edition 2019 navíc obsahuje řadu praktických optimalizací pro profesionální a efektivní práci i výměnu dokumentů pro společnou práci, zejména v cloudu.

Microsoft Office 2021 Home and Business Edition již najdete v obchodě Wiresoft Software Shop - za nižší cenu oproti odpovídajícím novým produktům - nejlépe je ihned kontaktovat náš tým a zjistit, kdy pro vás bude tato verze Office oficiálně dostupná, stejně jako další edice MS Office 2021. Následující přehled představuje všechny obsažené aplikace Office a poskytuje informace o všech novinkách této edice, které jsou již známé a které jsou vám k dispozici u Office 2021 Home and Business.

Osvědčené aplikace Office ještě výkonnější v MS Office Home and Business 2021

V edici Home and Business nové sady MS Office 2021 tvoří páteř jednotlivé aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook, které jsou doplněny aplikacemi OneNote a Microsoft Teams. Pro Microsoft Office 2021 Home and Business Edition byly tyto funkce optimalizovány a byly přidány další funkce, které ještě více zefektivňují zastřešující spolupráci:

 • Microsoft Word 2021 je stále nepostradatelným programem pro tvorbu textů, aktuální verze podporuje také práci s dokumenty, například integrovaným nástrojem pro překlad, optimalizovanou funkcí diktování a vylepšenou opravou pravopisu včetně opravy gramatiky. Pomocí nástroje pro výstup řeči si můžete nechat předčítat texty během psaní a naopak byla dále vylepšena funkce pro zadávání řeči. Přepracovaný editor usnadňuje přijímání návrhů psaní a pravopisu přímo kliknutím. Vylepšeno bylo také rozpoznávání virtuálního inkoustu, takže text napsaný digitálním perem na displeji se ještě lépe převede na text ve Wordu. Jednotlivá vylepšení se týkají například grafiky SVG: nyní lze integrovat, měnit měřítko a upravovat i složitější obrazové dokumenty, aniž by bylo potřeba velké množství paměti. Takzvané obrázky HEIC lze také vkládat přímo z iPhonů nebo iPadů bez nutnosti konverze.
 • Microsoft Excel nyní nabízí dynamická pole a vylepšenou funkci XVERWEIS pro profesionální analýzu a zpracování dat, navíc s novými funkcemi a filtry, jako jsou filtry časové osy ve verzi Office 2021. Optimalizovány byly také funkce tabulek pro finanční výpočty; zachována zůstala také skvělá kompatibilita se soubory CSV. Další podrobnosti o funkcích dostupných v aplikaci Excel v MS Office 2021 Home and Business Edition zatím nejsou známy, s případnými dotazy se obraťte na tým společnosti Wiresoft.
 • AplikaceMicrosoft PowerPoint 2021 nabízí jako obvykle široké možnosti designu s řadou zajímavých efektů, jako je morfování grafiky a obrázků, a další možnosti úprav obrázků. Soubory Ultra HD lze také vkládat přímo do prezentací v aplikaci PowerPoint; grafiku lze libovolně měnit a zvětšovat obrázek pomocí funkce zoomu; animace lze provádět také pomocí digitálního pera. Možnosti sdílení nyní zahrnují také zobrazení souboru PowerPoint pro řečníka a pomocí Microsoft Forms lze zahájit přímý průzkum mezi účastníky schůzky.
 • Microsoft Outlook 2021 podporuje globální komunikaci s obchodními partnery a zaměstnanci na jiných místech, mimo jiné tím, že při plánování schůzek automaticky zohledňuje různá časová pásma i časové posuny. Nový Outlook 2021 také podporuje vytváření a správu libovolného počtu e-mailových účtů pro jednoho uživatele, což je výhodné zejména pro uživatele, kteří potřebují několik účtů. V týmech Microsoft Teams lze zprávy v Outlooku sdílet přímo s ostatními kolegy a partnery a v neposlední řadě Outlook 2021 obsahuje nový panel nástrojů pro diktování, který usnadňuje psaní e-mailů pomocí vylepšených hlasových příkazů a automatické interpunkce.
 • Publisher 2021 obsahuje mnoho možností pro vytváření zajímavých tisknutelných prezentací a publikací, včetně vylepšeného rozpoznávání pera a profesionálních úprav grafiky.
 • OneNote a Microsoft Teams doplňují MS Office Home and Business 2021 Edition: praktický digitální zápisník lze propojit s dalšími programy a Microsoft Teams nyní nahrazuje Skype.

Využijte mnoho dalších výhod sady Microsoft Office 2021 Home and Business

MS Office 2021 Home and Business Edition nabízí nejen řadu optimalizací a nových funkcí v jednotlivých programech, ale také celou řadu obecných praktických funkcí a výhod, které mimo jiné podporují také mobilní práci a usnadňují intuitivní týmovou spolupráci na dokumentech, tabulkách či prezentacích i komunikaci mezi zaměstnanci.

K mnoha funkcím Office mají uživatelé přístup i na cestách prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu: webové aplikace dostupné v Office 2021 přístup ještě více usnadňují, takže jednotlivé funkce a prvky pro rychlou úpravu dokumentů na cestách lze najít ještě rychleji. Soubory lze také otevírat a sdílet s ostatními zařízeními uživatelů v cloudu.

Rozhraní pracovní plochy Office 2021 zaujme přehledným uspořádáním, mnoho aplikací lze používat i v tmavém režimu, což podporuje práci šetrnou k očím. Nová rozbalovací nabídka v oblasti vyhledávání navíc ještě více usnadňuje vyhledávání e-mailů a dokumentů - uživatelé se jednoduše přepínají mezi příslušnou poštovní schránkou a otevřenou složkou. Prostřednictvím nabídky historie v desktopovém klientovi se lze také přímo vrátit na poslední navštívená místa. K dispozici je také nová možnost maskovat telefonní čísla, což může zajistit větší soukromí a anonymitu.

V Office 2021 bude pravděpodobně k dispozici také objekt zásad skupiny (GPO) pro správu zásad skupiny, které jsou zabezpečeny pomocí souborů ADMX. Kromě kontroly aktualizací zahrnují také nastavení zabezpečení pro kontrolu maker v externích dokumentech. Kromě toho lze Office 2021 Edition používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy; licence bude s největší pravděpodobností opět obsahovat druhé právo na použití pro mobilní počítač definovaného uživatele.

V neposlední řadě všechny programy Office 2021 podporují také přístupnost, mimo jiné pomocí mezinárodních standardů a praktických návrhů na uspořádání dokumentů, které lze doplnit i zvukovými pokyny. Sekce "Snadné použití" nabízí různé možnosti, například velký výběr tónů v části "Poskytnout zpětnou vazbu pomocí zvuku".

Prevence ztráty dat dostupná v Office 2021 Home a Business - ochrana před ztrátou a neoprávněným zveřejněním kritických dat

Nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP), který byl vyzkoušen pro mnoho edic Office, se používá i v MS Office 2021 Home and Business a spolehlivě chrání důvěrné informace nebo data před úmyslným nebo náhodným vyzrazením zaměstnanci. Tímto způsobem organizace nebo společnosti zajišťují zejména ochranu osobních údajů před neoprávněným přístupem, jak to vyžaduje například DSVGO. Veškeré pohyby dat, jako jsou přenosy e-mailem nebo prostřednictvím internetových aplikací, jsou nejen monitorovány pomocí dynamické kontroly obsahu, ale v případě porušení předpisů jsou také blokovány.

Správci systému mohou vytvářet individuální, diferencovaná pravidla pro přístup k určitým datům v závislosti na uživateli nebo skupinách, aby mohli přístup k nim nebo jejich přenos buď pouze omezit, nebo zcela zablokovat, a zároveň mohou uživatele upozornit na potenciální rizika v případě bezprostřední hrozby ztráty dat.

V novém MS Office 2021 mohou správci pro jednotlivé programy snadněji definovat, které informace mohou být do dokumentu vůbec integrovány. Při používání cloudových služeb, jako je Microsoft OneDrive, navíc nedojde ke ztrátě důležitých dat ani v případě selhání serveru nebo poruchy koncového zařízení; uživatelé mohou k těmto souborům přistupovat a upravovat je odkudkoli.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2021 Home and Business

Následující systémové požadavky platí pro MS Office 2021 Home and Business Edition. V závislosti na používání dalších aplikací nebo programů se navíc mohou uplatnit další požadavky na úložný prostor atd.

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- nebo 64bitový)
 • Pracovní paměť: alespoň 2 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 280 x 800 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Které verze systému Windows jsou kompatibilní se softwarem MS Office 2021 Home and Business?

Jak již bylo uvedeno v systémových požadavcích, všechny edice Microsoft Office 2021 vyžadují pro svůj správný provoz operační systém minimálně Windows 10. Microsoft Office 2021 Home and Business proto není kompatibilní s Windows 8, 7 ani staršími verzemi. Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na tým společnosti Wiresoft.

Jak je licencován Microsoft Office 2021 Home and Business?

Jako obvykle je tato verze Microsoft Office 2021 pro domácnosti a firmy licencována pro konkrétní koncové zařízení. V závislosti na aktuálně platných předpisech společnosti Microsoft máte právo nainstalovat na tento počítač libovolný počet kopií této verze sady Office a předchozích verzí, včetně jejich nasazení na síťový server, abyste je mohli používat vzdáleně nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) prostřednictvím licencovaného zařízení. Pro více informací kontaktujte zástupce společnosti Wiresoft.

Koupit Microsoft Office 2021 Home and Business v obchodě Wiresoft Software Shop

Nový Microsoft Office 2021 Home and Business Edition je již nyní k dispozici jako jednotná licence u společnosti Wiresoft - to znamená, že cena je nižší než cena současného nového produktu. Při nákupu Office 2021 Home and Business od společnosti Wiresoft můžete navíc vždy využít následujících výhod:

 • Po dokončení nákupu máte software MS Office 2021 Home and Business okamžitě k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Tato licence MS Office 2021 Home and Business, stejně jako všechny ostatní licence nabízené k prodeji společností Wiresoft, není zkušební verzí s omezenou platností nebo časově omezenou dobou platnosti, ani se nedodává s již aktivovaným licenčním klíčem. Místo toho si v našem obchodě se softwarem kupujete softwarový produkt společnosti Microsoft, který je autorizován pouze pro vás.
 • Všechny odpovídající licence MS Office Home and Business 2021 zakoupené u společnosti Wiresoft byly před prodejem rovněž testovány z hlediska plné použitelnosti.
 • Právním základem pro další prodej softwaru společnosti Microsoft, jako je Office Home and Business 2021, jsou platné právní předpisy, které výslovně povolují prodej a nákup, jakož i používání tohoto softwaru.
 • To znamená, že při nákupu licence od společnosti Wiresoft máte jistotu, že kupujete a používáte legální a zároveň originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se nákupu licence Microsoft Office Home and Business 2021 nebo jakékoli jiné edice Office 2021, jakož i starších verzí Office nebo jiného softwaru Microsoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
4 156,00 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
4 156,00 Kč *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
4 156,00 Kč *
Naposledy zobrazené