Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10109
  • 9EM-00652
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
8 000,90 Kč * 8 888,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core 
Zařízení 1x
Virtuální počítače 2x
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence


Licencujte si Windows Server 2019 Standard Edition pohodlně s 16-Core Balíčkem od společnosti Wiresoft! Edice Standard Windows Server 2019 již pokrývá typické aplikace menších datových center: s dostatečnými možnostmi virtualizace a škálovatelnosti, spolehlivým výkonem i vysokými bezpečnostními standardy, jak je vyžadováno pro chráněný provoz víceCloud prostředí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core

Pohodlně si licencujte Windows Server 2019 Standard Edition s 16-Core balíčkem od společnosti Wiresoft! Standardní edice Windows Server 2019 již pokrývá typické možnosti nasazení menších datových center: s dostatečnými možnostmi virtualizace a škálovatelnosti, spolehlivým výkonem a vysokými bezpečnostními standardy, které jsou vyžadovány pro chráněný provoz multicloudových prostředí.

Windows Server 2019 Standard kombinuje fyzické a virtuální sítě a poskytuje data a aplikace prostřednictvím cloudových serverů, takže se ideálně hodí pro splnění IT požadavků malých a středních podniků. Je založen na operačním systému Windows 10 a obsahuje optimalizace stávajících funkcí i nové výkonné funkce, takže je připraven pro všechny pracovní úlohy.

Při výběru standardní edice systému Windows Server 2019 obvykle rozhodují především zahrnuté možnosti virtualizace. Pro menší společnosti již poskytuje důležité základní funkce, na nichž lze rozvíjet spolehlivé infrastruktury. Windows Server 2019 Standard nabízí úzké propojení lokálních prostředí s cloudem, přičemž služby Microsoft Azure nabízejí další hybridní funkce včetně úrovně zabezpečení.

Licencování edice Standard Edition systému Windows Server 2019 je rovněž založeno výhradně na jádrech, přičemž jako minimální počet jader na server se vždy uplatňuje 16 jader, takže lze pohodlně a flexibilně licencovat balíček se 16 jádry jako základ.

U společnosti Wiresoft můžete získat 16jádrový balíček Windows Server 2019 Standard jako použitý software - jeho velkou výhodou je výrazně nižší cena ve srovnání s novým zbožím - se stejným rozsahem funkcí, které tato edice nabízí z hlediska virtualizace, ale také výkonu a ochrany dat. Následující přehled obsahuje podrobné informace o nejdůležitějších funkcích balíčků Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core včetně platných licenčních podmínek.

Porovnání verzí: Jaké funkce nabízí Windows Server 2019 Standard?

Rozhodnutí o koupi standardní nebo jiné edice systému Windows Server 2019 se často odvíjí od toho, zda a jaké virtualizační funkce jsou k dispozici nebo zda je lze využít jen v omezené míře: V edici Standard je Hyper-V k dispozici pouze v omezené míře, chybí také stíněné virtuální počítače (VM), Storage Spaces Direct a replikace úložiště, stejně jako SDN (Software Defined Networking) a SDS (Software Defined Storage).

Nicméně edice Windows Server 2019 Standard nabízí dostatečné možnosti pro provoz hybridních sítí, včetně vysokého zabezpečení dat a aplikací - mnohá vylepšení a doplňky funkcí známých z příslušné předchozí verze přispívají k vytváření softwarově definovaných hyperkonvergovaných (HCI) infrastrukturních platforem pro provoz multicloudových prostředí; včetně mnoha výhod pro virtualizaci serverů a desktopů, kromě snadnější implementace, škálování a lepší spravovatelnosti.

Klíčové součásti systému Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Edition Standard je určen pro ty společnosti, kde virtualizace hraje (zatím) menší roli. Počet virtuálních počítačů a kontejnerů Hyper-V, které s ním lze provozovat, je proto omezen na 2, limit paměti RAM je 24 TB.

Dále jsou k dispozici následující důležité funkce pro zálohování dat, síťovou analýzu a používání kontejnerů:

Replika úložiště

Funkce úložiště Storage Replica je v omezené míře k dispozici také ve verzi Windows Server 2019 Standard Edition. Storage Replica zabraňuje ztrátám na úrovni souborového systému a podporuje synchronní replikaci dat zrcadlením do fyzických umístění se svazkem zabezpečeným proti výpadku na jedné straně a asynchronní replikaci dat zrcadlením mezi umístěními prostřednictvím síťových linek s vyšší latencí na straně druhé. Služba Storage Spaces Direct není podporována.

Prediktivní analýza s nástrojem System Insights

V systému Windows Server 2019 Standard je k dispozici funkce prediktivní analýzy System Insights, která je podpořena modelem strojového učení pro vyšší efektivitu a kterou lze využít ke komplexní analýze lokálně nasazených serverů z hlediska ukazatelů výkonu a událostí s cílem získat přesné předpovědi pro reaktivní správu instancí systému Windows Server na základě získaných výsledků; prediktivní analýza tak může přispět ke snížení nároků na správu v organizaci, a tím i ke snížení provozních nákladů.

Podpora kontejnerů pro Kubernetes a Linux

Komplexní podpora kontejnerů je k dispozici také ve verzi Standard se systémem Windows Server 2019. Kubernetes a Linux jsou podporovány ještě lépe než dříve, např. lze souběžně používat kontejnery Linux a Windows spravované pomocí Kubernetes. Kromě toho jsou pro Kubernetes k dispozici nové funkce, jako je síťování kontejnerů.

Licence pro standardní edici umožňuje použití 2 virtuálních počítačů (VM), proto lze použít také celkem 2 kontejnery Hyper-V; monitorování hostitele není podporováno. Kontejnerů systému Windows lze použít neomezený počet.

Vylepšená ochrana dat a sítě pomocí služeb Microsoft Azure Services

Díky službám Microsoft Azure Services lze v systému Windows Server 2019 Standard používat hybridní funkce k bezproblémovému propojení místních datových center s cloudem. Azure nabízí zvláštní výhodu komplexní hybridní infrastruktury, a tedy jednotné funkce pro zabezpečení, identity a správu. Služby Azure tak nabízejí nejen lepší ochranu místních adresářů Active Directory, ale také jednodušší synchronizaci a lepší zálohování dat:

  • Služba Azure Active Directory umožňuje univerzální správu a ochranu identit i ve více prostředích.
  • Pomocí služby Azure Arc lze správu Azure a služby Azure rozšířit na jakoukoli infrastrukturu.
  • Služby Azure, jako jsou Azure Backup, Azure Site Recovery a Azure Monitor, lze snadno a rychle aktivovat prostřednictvím Centra správy systému Windows.

Příslušné požadavky na software a hardware pro instalaci a provoz systému Windows Server 2019 Standard Edition

Aby bylo možné používat edici Windows Server 2019 Standard, musí použitý hardware splňovat minimální požadavky uvedené níže. Další požadavky se liší v závislosti na konfiguraci systému a dalších nainstalovaných aplikacích.

  • Místo na pevném disku: 32 GB
  • Paměť (RAM): 512 MB
  • Místo na disku pro zobrazení plochy serveru: 2 GB
  • Procesor: 64bitový
  • Rychlost procesoru: 1,4 GHz
  • Grafická karta: 1 024 x 768 pixelů, podpora Super VGA
  • Síťová karta: Gigabit Ethernet, 1x

Licencování s 16-Core balíčkem Windows Server 2019 Standard

I v případě použitého softwaru se licencování serveru s Windows Server 2019 Standard Edition provádí podle licenčních předpisů společnosti Microsoft. K tomu je zapotřebí alespoň jeden 16jádrový balíček. Následující ustanovení zůstávají v platnosti.

Obecné licenční podmínky společnosti Microsoft pro Windows Server 2019 Standard Edition

Serverový software společnosti Microsoft, například Windows Server 2019 Standard nebo vyšší edice, je obecně licencován pouze na základě použitého fyzického hardwaru. Licence na jeden server pokrývá 2 fyzická procesorová jádra. Licenční předpisy společnosti Microsoft také vždy předpokládají minimální počet 8 jader na procesor - a to i v případě, že použitý hardware má ve skutečnosti méně než 8 jader. Kromě toho jsou jako minimální počet pro každý fyzický server nastaveny 2 procesory; výsledkem je minimální počet 16 jader, což je přesně to, pro co je balíček 16 jader určen. Server, který má více než 16 jader, lze doplnit licencí 2jádrových balíčků k systému Windows Server 2019 Standard, které jsou rovněž k dispozici u společnosti Wiresoft jako použitý software.

Další licenční požadavky pro Hyper-V s Windows Server 2019 Standard

Kromě počtu fyzických jader procesorů se při licencování zohledňuje také počet virtuálních serverů. Windows Server 2019 ve verzi Standard umožňuje provozovat maximálně dvě instance Hyper-V na jednu licenci jádra. Všechny procesory v prostředí Hyper-V, které odpovídají fyzickým procesorovým jádrům, musí být licencovány. Pokud jsou u edice Standard vyžadovány další instance Hyper-V, je třeba znovu licencovat všechna aktivní jádra.

Kromě licence Windows Server 2019 Standard musí být všichni klienti - tj. každý uživatel nebo koncové zařízení -, kteří přistupují k serveru Windows Server, vybaveni také licencí pro klientský přístup (CAL). Licence CAL pro uživatele a zařízení pro Windows Server 2019 jsou od společnosti Wiresoft k dispozici také za nízké ceny jako použitý software.

Časté dotazy týkající se Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition jako softwaru používaného společností Wiresoft

Obecně se možnosti použití balíčku Windows Server 2019 Standard 16-core nabízeného jako použitý software u společnosti Wiresoft neliší od odpovídající nové nebo nepoužité serverové licence - software se obecně nemůže opotřebovat. Často se však objevují další dotazy týkající se již použitých licencí Windows Server, na které je odpovězeno níže.

Odkud pochází použitý software Windows Server 2019 Standard 16-Core?

16jádrové balíčky pro Windows Server 2019 Standard pocházejí od evropských společností, které je obvykle samy zakoupily jako nové, většinou je i používaly a později prodaly společnosti Wiresoft. Při jejich dalším nákupu nebo prostřednictvím nabídky ve Wiresoft Shopu jsou označovány jako použitý software, i když je lze používat jako novou licenci.

Je nabídka a nákup a také používání použitého softwaru, jako je Windows Server 2019 Standard Software, povoleno zákonem?

Ano: Jako kupující použitého softwaru od společnosti Wiresoft si můžete být jisti, že nákup příslušného balíčku Windows Server 2019 Standard 16-core i jeho běžné používání, např. ve firmě, neporušuje žádné platné zákony. Platná jurisdikce povoluje jak obchodování s použitým softwarem společnosti Microsoft, tak jeho používání. Tuto skutečnost opakovaně potvrdilo několik soudních rozhodnutí.

Je ochrana kupujícího k dispozici i pro použité 16jádrové licence Windows Server 2019 Standard?

Ano: Balíčky Windows Server 2019 Standard 16-Core, které společnost Wiresoft nabízí jako použitý software, stejně jako další použitý software Wiresoft, nabízejí stejné zabezpečení a výhody jako nákup nového serverového softwaru. To znamená, že máte také jistotu kupujícího díky okamžitému stažení softwaru po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného licenčního klíče, který je pro tento účel platný.

Jaké další výhody nabízí Wiresoft Used Software, například Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Kupující použitého softwaru Wiresoft mají díky nižší ceně také ekonomickou výhodu, protože mohou doplnit nebo aktualizovat své zásoby softwaru hospodárněji než při nákupu srovnatelného nového zboží. Použitý software společnosti Microsoft od společnosti Wiresoft tak přispívá ke snížení provozních nákladů, protože díky kompletní evidenci všech kupujících nabízí bezpečnost auditu!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete nejen balíček Windows Server 2019 Standard 16-Core Package jako levný použitý software, ale také odpovídající balíček 2-Core Package, pokud chcete rozšířit licencování svého Windows Serveru. Pokud vaše potřeby virtualizace porostou, pořiďte si Windows Server 2019 Datacenter Edition a potřebné licence pro klientský přístup (CAL). Naše rozsáhlé portfolio použitého softwaru zahrnuje také odpovídající předvydané verze systému Windows Server 2019 a mnoho dalších programů společnosti Microsoft - se všemi zmíněnými výhodami společnosti Wiresoft. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně správného licencování systému Windows Server 2019 Standard, využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie