Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10118
  • 312-04405
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
8 497,90 Kč * 9 440,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze CU Aktuální
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Další informace Až 5 databází poštovních schránek


Microsoft Exchange 2019 je nová verze osvědčené a výkonné platformy pro zasílání zpráv, která se používá k centralizované správě e-mailového provozu, kontaktů a úkolů a k plánování v malých firmách a podnicích. Na stránkách Server Standard Exchange Server Standard Edice poskytuje rozsáhlou sadu nových nástrojů i optimalizací stávajících funkcí, aby bylo možné navrhovat uživatelsky definovanou, a tedy efektivní komunikaci a spolupráci s flexibilně použitelnými aplikacemi.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Pro vaši společnost je obzvláště důležité, abyste měli vždy k dispozici flexibilní komunikační kanály mezi zaměstnanci a zákazníky. Primární význam má zejména bezpečný e-mailový provoz, koordinace schůzek, plnění úkolů a spolehlivá správa kontaktů. V tomto případě lze softwarové řešení Microsoft Exchange Server 2019 Standard doporučit pro malé a střední firmy, ale také pro domácí uživateleOffice. S ním získáte všestranně bezstarostný balíček, který vás zbaví mnoha každodenních úkolů v oblasti komunikace. I předchozí verze z roku 2016 byla průlomová. Nyní můžete využít nejnovější verzi 2019 s vylepšeným výkonem.

Jaké jsou výhody produktu Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Microsoft Exchange existuje již od roku 1996. Od verze 4.0 byl průběžně přizpůsobován potřebám podniků. Zatímco verze Enterprise je určena pro větší společnosti, úřady a instituce a poskytuje větší rozsah e-mailových schránek a databází, verze Standard je pro mnoho provozních oblastí zcela dostačující. V této verzi jsou různé přepravní cesty sdruženy v roli tzv. poštovního serveru. To zahrnuje
- Výměnná doprava,
- Podání poštovní schránky Transport,
- Doručování a přeprava poštovních schránek
- frontend transport.

Díky tomuto svazku se výrazně zvýší výkon procesoru. Microsoft Exchange Server 2019 Standard je serverový software, který běží ve všech hlavních webových prohlížečích, jako je Google Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer 11 nebo Microsoft Edge.

Na každém serveru je k dispozici až pět databází, které fungují jako aktivní nebo pasivní databáze poštovních schránek. Microsoft Exchange Server 2019 Standard se používá s pomocí osvědčeného klientského softwaru Microsoft Outlook. Kromě toho je součástí dodávky také webová aplikace Outlook on the Web. Zatímco aktivní databáze se používá pro příchozí a odchozí poštu, existuje také pasivní databáze pro zálohování a obnovu. Pro menší firmy a domácí uživateleOffice je pět poskytovaných databází naprosto dostačujících.

Co se rozumí pod pojmem inteligentní schránka?

Inteligentní schránka v podstatě zvyšuje produktivitu vašeho podnikání. Nejenže jej lze přizpůsobit, ale nabízí také efektivní funkci vyhledávání. Můžete zde nejen rychleji vyhledávat důležité e-maily, ale také kontakty, schůzky a úkoly. Microsoft Exchange Server 2019 Standard tyto oblasti propojuje, takže máte vždy přehled o všech důležitých datech. Obzvláště praktické je ovládání prostřednictvím osvědčeného e-mailového klienta Microsoft Outlook, který nabízí i osvědčené rozhraní Microsoft Windows. Aplikace Outlook on the Web byla původně vyvinuta pro cloud, ale lze ji samozřejmě snadno používat i pro běžný e-mailový provoz.

Jaké jsou systémové požadavky pro Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Microsoft Exchange Server 2019 Standard je vlastně docela nenáročný. Je vyžadován počítač s 64bitovou architekturou a prostor na pevném disku o velikosti alespoň 30 GB. Většina kancelářských prostředí má tuto základní konfiguraci. Všimněte si, že k instalaci balíčku jazyka sjednocených zpráv (UF) je zapotřebí dalších 500 MB.

Licenci můžete používat ve vlastním datovém centru jako serverové řešení, ale také prostřednictvím cloudu. Společnost Microsoft vám k tomuto účelu poskytne odpovídající hostitelské řešení. Zde je váš Microsoft Exchange Server 2019 Standard licencován prostřednictvím licence User Subscription License. To vám umožní používat online službu zřízenou společností Microsoft i vlastní server v provozu. Microsoft Exchange Server 2019 Standard lze tímto způsobem používat velmi flexibilně.

Co je součástí dodávky při nákupu Microsoft Exchange Server 2019?

Časově náročná instalace z CD je nyní minulostí. Jako množstevní licenci obdržíte praktický MLK pro jednoho uživatele bez datového nosiče. Po instalaci stačí nové softwarové řešení zaregistrovat. Poskytneme vám všechny potřebné údaje. V případě potřeby si budete muset objednat také klientský software aplikace Outlook. V opačném případě můžete použít přiložený Outlook na webu. Samozřejmě budete moci využívat pravidelné aktualizace softwaru od společnosti Microsoft. Takto vždy zůstáváte u nejnovějších podmínek. Nelze nezmínit, že licenci na Microsoft Exchange Server 2019 Standard můžete používat bez omezení. Časový limit není stanoven.

Možná byste i vy chtěli centrálně spravovat a používat důležité komunikační kanály ve vaší firmě nebo domácnostiOffice. Pro e-mail, kontakty, schůzky a úkoly proto doporučujeme Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Licenční klíč k tomuto produktu si můžete objednat zde za rozumné ceny.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie