Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

13 517,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10118
 • 312-04405
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard je nová verze...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Microsoft Exchange Server 2019 Standard je nová verze osvědčené a výkonné platformy pro zasílání zpráv, která se používá k centralizované správě e-mailového provozu, kontaktů a úkolů i plánování v menších firmách a podnicích. Exchange Server Standard Edition poskytuje rozsáhlou sadu nových nástrojů a optimalizací stávajících funkcí, aby komunikace a spolupráce byla uživatelsky definovaná, a tedy efektivní díky flexibilně použitelným aplikacím.

Verze Standard Edition serveru Exchange 2019 podporuje až 5 databází poštovních schránek na server, a je proto určena pro menší společnosti nebo organizace s odpovídajícím malým počtem zaměstnanců, přičemž nabízí optimální možnosti zvýšení produktivity díky efektivní organizaci e-mailového provozu a správě schůzek a úkolů. Pro každý server je třeba zakoupit samostatnou licenci Exchange a také licence pro přístup klientů, aby mohl Exchange Server růst spolu s firmou.

Společnost Wiresoft nabízí edici Exchange Server 2019 Standard jako použitý software - za sníženou, a tedy nižší cenu ve srovnání s novým softwarem -, takže tato nabídka je atraktivní zejména pro ty společnosti a organizace s menším počtem zaměstnanců, které chtějí používat výkonný serverový software, jako je Exchange 2019 Standard, a hledají co nejúspornější řešení. Exchange Server 2019 je také plně použitelný jako používaný software a v této edici nabízí maximální možnou škálovatelnost aplikací i výkon a zabezpečení.

Exchange Server 2019 Standard je rovněž licencován jako používaný software v souladu s oficiálními podmínkami správy licencí společnosti Microsoft. V následující části najdete podrobnější informace o všech nových funkcích a vylepšeních serveru Exchange Server 2019 Standard a také o optimálním licencování.

Jaké jsou výhody produktu Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Hlavním vylepšením verze Exchange Server Standard 2019 je vyšší výkon. Toho je dosaženo mimo jiné následujícími optimalizacemi a doplňky:

 • Nová role serveru poštovních schránek nyní sdružuje funkce Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery a Frontend Transport, což zvýšilo výkon procesoru.
 • Inteligentní schránka byla vylepšena o několik funkcí, které přispívají k efektivnějším pracovním postupům, a tím i ke zvýšení produktivity zaměstnanců - k dispozici je ve známém rozhraní e-mailového klienta Microsoft Outlook pro systém Windows: Nové možnosti personalizace poštovních schránek a funkce vyhledávání usnadňují nejen vyhledávání e-mailů a důležitého obsahu, ale také organizaci kontaktů, schůzek a úkolů - všechny důležité informace je tak možné ještě lépe sledovat.
 • V neposlední řadě nabízí Windows Server Exchange 2019 také vyšší úroveň zabezpečení než dříve: Exchange nyní běží na jádře Windows Server 2019 Core, které uživatelům poskytuje spolehlivou platformu pro infrastrukturu pro zasílání zpráv, přičemž k ochraně všech dat se používají nejnovější techniky šifrování a hashovací algoritmy, které zároveň usnadňují správu rutinních úloh a efektivněji využívají stávající systémové prostředky - například procesorová jádra a paměť.
 • Aplikace Outlook Mobile s Exchange Online nabízí také bezpečný mobilní přístup ke všem e-mailům, kontaktům atd. na cestách.

Více informací najdete v následující části.

Nejdůležitější novinky Microsoft Exchange Server 2019 Standard v detailu

S Exchange Serverem 2019 Standard Edition mohou i menší firmy těžit z vylepšených stávajících i nových funkcí a služeb, které jsou navrženy zejména tak, aby se důraz přesunul více z komunikace na spolupráci mezi zaměstnanci. To zahrnuje poskytování služeb Exchange Serveru v cloudu i rozšířené funkce pro správce, kterými Exchange Server 2019 významně přispívá ke snížení celkových nákladů na vlastnictví - např. díky následujícím funkcím:

Vylepšený výkon serveru Exchange

Exchange Server 2019 přináší přepracovanou infrastrukturu pro vyhledávání, a to i v Exchange Online pro škálování v cloudu, která umožňuje indexovat větší soubory s lepším výkonem vyhledávání a snadnější správou. Převzetí služeb při selhání mezi servery tak vede k výrazně rychlejším a spolehlivějším výsledkům při změnách architektury vyhledávání. S podporou až 256 GB paměti a 48 jader procesoru nabízí tato verze Exchange působivou hardwarovou podporu - díky dynamickému přidělování paměti cache je využití paměti pro aktivní používání databáze v procesu ukládání informací ještě více optimalizováno. Různé doplňky se vztahují i na konkrétní komponenty:

 • Dynamická mezipaměť databáze (DDC ) umožňuje dynamické přizpůsobení kapacity paměti v závislosti na situaci a také zvyšuje rychlost serveru Exchange Server, čímž umožňuje jeho lepší využití při změně počtu aktivních databází.
 • Databázi Meta Cache (MCDB ) lze použít k provozu fyzického serveru s disky SSD. MCDB mimo jiné ukládá metainformace, jako jsou struktury složek poštovních schránek, aby se urychlil přístup i vyhledávání. Správci mohou pomocí automatizačního skriptu vytvořit prostor pro další uživatele v instanci serveru, což rovněž přispívá ke snížení nákladů.
 • Nový vyhledávací index v serveru Exchange Server 2019 již není oddělený od databáze poštovní schránky, ale nachází se přímo v ní, což nejen zvyšuje rychlost vyhledávání, ale také zjednodušuje správu poštovních schránek.
 • Prostřednictvím služby OneDrive for Business lze ukládat a sdílet data atd.

Nová pravidla přístupu klientů

Díky novým pravidlům přístupu klientů nabízí Exchange Server 2019 Standard správcům další možnosti individuálního omezení přístupu do oblasti konfigurace serverů - to se týká jak samotného Centra správy, tak prostředí PowerShell, které se používá pro konfiguraci, správu a automatizaci systémů. Připojení k serveru Exchange Server lze přitom kontrolovat a v případě potřeby blokovat prostřednictvím pravidel přístupu klienta v závislosti na IP adrese, typu ověřování nebo vlastnostech uživatele, a to nejen v závislosti na zemi, ale také na regionu, bez použití brány firewall. Kromě toho lze časová období definovat také pomocí prostředí PowerShell.

Jádro Windows Server Core pro Exchange Server 2019 Standard

S verzí Windows Server Core pro Exchange Server 2019 mohou nyní správci provozovat zjednodušenou verzi serverového systému. Jádro Windows Server Core usnadňuje konfiguraci díky jednoduššímu a přehlednějšímu designu - navíc lze deaktivovat služby, které nejsou potřebné, ale spotřebovávají prostředky. Jádro systému Windows Server Core má také méně bodů útoku pro narušitele a snižuje riziko chyb, což znamená, že tento režim nabízí také vyšší zabezpečení.

Nová vylepšení kalendáře

Exchange Server 2019 Standard má mnoho nových praktických funkcí pro kalendář, které především usnadňují organizaci schůzek:

 • Funkce Výchozí datum ukončení konkrétně omezuje organizaci pravidelných schůzek na přiměřený počet.
 • Pomocí funkce Nepřeposílat může organizátor omezit nebo zabránit účastníkům pozvaným na schůzku v přeposílání této zprávy dalším příjemcům.
 • Zprávy mimo kancelář lze nakonfigurovat s dalšími možnostmi, např.: vlastní kalendář může být po určitou dobu blokován; všechny žádosti o schůzku zaslané v definovaném časovém období mohou být automaticky odmítnuty.
 • Pomocí rutiny Remove-CalendarEvents může správce konkrétně zrušit schůzky, které zorganizoval zaměstnanec, který je na dovolené nebo již opustil společnost.
 • Prostřednictvím prostředí PowerShell může správce pověřit zastupováním jiné zaměstnance.
 • Díky internacionalizaci e-mailových adres (EAI) lze přeposílat i e-mailové adresy, které obsahují jiné než české znaky.

Technické informace o serveru Exchange Server 2019 Standard

Následující informace obsahují důležité podrobnosti o scénářích podporovaných serverem Exchange Server 2019 a minimální požadavky na servery, hardware a software, které zajistí optimální provoz softwaru.

Scénáře koexistence podporované serverem Exchange Server 2019 Standard

Společnost Microsoft stanovila následující minimální požadavky na podporu předchozích verzí serveru Exchange Server 2019:

 • Exchange 2016: Exchange 2016 (s KU11) nebo vyšší na všech nasazených Exchange serverech včetně Edge Transport serverů
 • Smíšená prostředí Exchange 2016 a Exchange 2013: pokud všechny servery Exchange splňují výše uvedené požadavky.
 • Exchange 2013: Exchange 2013 (s KU21) nebo vyšší, včetně serverů Edge Transport
 • Upozornění: Exchange 2010 a starší verze již nejsou podporovány!

Standardní požadavky na síťové a adresářové servery serveru Exchange 2019

V závislosti na komponentě Exchange Server 2019 se na síťové a adresářové servery vztahují minimální požadavky uvedené níže:

 • Na řadičích domény musí být spuštěna jedna z následujících verzí systému Windows Server: Windows Server 2019 Standard nebo Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard nebo Datacenter nebo Windows Server 2016 Standard nebo Datacenter
 • Struktura služby Active Directory: Windows Server 2012 R2 nebo vyšší
 • Umístění služby Active Directory: řadič domény s možností zápisu, který slouží jako globální katalogový server - po instalaci serveru Exchange 2019 není možné řadič domény z umístění služby Active Directory odebrat!
 • Podporované jmenné prostory DNS: Souvislé, nesouvislé, jednodílné domény a také oddělené.
 • IPv6: Na serveru Exchange musí být již nainstalován a povolen protokol IPv4.
 • U adresářových serverů zvýší výkon adresářové služby použití 64bitového hardwaru.
 • Upozornění: Z bezpečnostních i výkonnostních důvodů se nedoporučuje instalovat Exchange 2019 na adresářové servery Active Directory, ale pouze na členské servery.

Minimální požadavky na hardware a software serveru Exchange Server 2019

 • Procesory: 64bitové, např. procesor Intel podporující architekturu Intel 64 (Intel EM64T) nebo procesor AMD podporující platformu AMD64
 • Upozornění: Procesory Intel Itanium IA64 nejsou podporovány!
 • Hlavní paměť Poštovní schránka: 128 GB
 • Hlavní paměť Edge Transport: 64 GB
 • Místo na pevném disku: 30 GB na jednotce použité při instalaci, systémová jednotka 200 MB, 500 MB volného místa na jednotce pro databázi fronty zpráv
 • Rozlišení obrazovky: 1 024 x 768 pixelů (XGA)
 • NTFS: pro oddíly pro systémový oddíl, binární soubory Exchange, soubory diagnostického protokolu Exchange a transportní databázi
 • ReFS: pro oddíly pro databáze poštovních schránek nebo protokoly transakcí

Podporované operační systémy/klienti pro jednotlivé součásti Exchange 2019 Standard

V závislosti na součásti serveru Exchange Server 2019 platí následující podmínky nebo předpoklady:

 • Role poštovní schránky nebo serveru Edge Transport: Windows Server 2019 Standard, Datacenter
 • Nástroje pro správu: Windows Server 2019 Standard, Datacenter; Windows 10 64bitová edice
 • .NET Framework pro Exchange 2019
 • Podporovaní klienti: Outlook 2019 až do verze 2013, Outlook 2016 pro Mac, Outlook pro Mac pro Office 365; Microsoft 365 Apps for Standard

Licencování serveru Exchange Server 2019 Standard

Pro každou spuštěnou instanci serveru Exchange Server 2019 Standard je vyžadována samostatná serverová licence - bez ohledu na to, zda je tato instance spuštěna ve fyzickém nebo virtuálním prostředí operačního systému. Instance je považována za spuštěnou, jakmile je software Exchange Serveru načten do hlavní paměti nebo jsou provedeny jeho instrukce.

Standardní edice serveru Microsoft Exchange Server je navržena tak, aby splňovala potřeby malých a středně velkých podniků a podporovala až pět databází poštovních schránek. Je také vhodný pro ty role serverů ve větších nasazeních Exchange, kde není odkaz na poštovní schránky.

Často kladené dotazy k používanému softwaru společnosti Wiresoft pro Exchange Server 2019 Standard Edition

U společnosti Wiresoft jako poskytovatele použitého softwaru Exchange Server 2019 Standard si můžete být jisti, že tento nákup je legální a že tato serverová licence nabízí stejné možnosti použití jako odpovídající nový software - nejen proto, že se software nemůže opotřebovat, ale především také z hlediska jeho funkčnosti a použití. Níže naleznete odpovědi na všechny typické otázky týkající se nákupu použitého softwaru, jako je Exchange Server 2019.

Odkud pochází software používaný společností Wiresoft, jako je Exchange Server 2019 Standard Edition?

Exchange Server 2019 Standard Edition nabízený jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop obvykle pochází od společností, které si tento software zakoupily poprvé a později jej společnosti Wiresoft dále prodaly. Důvody dalšího prodeje jsou často takové, že software obsahuje přebytečné nebo nepoužívané licence nebo byl nahrazen jiným typem či edicí, a proto se již nepoužívá. Společnost Wiresoft tyto jednou použité licence při dalším prodeji označuje jako použitý software, přičemž - jak bylo uvedeno - je lze v zásadě používat jako novou serverovou licenci.

Nabízí společnost Wiresoft zabezpečení kupujícího pro používaný software, jako je Exchange Server 2019 Standard?

Ano: Nákup použitého softwaru společnosti Wiresoft, například licence Exchange Server 2019 Standard, nabízí zákazníkům stejné výhody jako nákup nového serverového softwaru: s bezpečností kupujícího díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence prostřednictvím dodaného platného licenčního klíče.

Je nákup i používání Exchange Serveru 2019 Standard jako použitého softwaru legální?

Ano: Obchodování s použitým softwarem i jeho skutečné používání podléhá obvyklé jurisdikci, která obojí označuje za legální - to bylo také několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími. Použitý software nabízený společností Wiresoft pochází z licenčních zásob společností.

Má použitý software Wiresoft další výhody?

Ano: Díky nabídce použitého softwaru společnosti Wiresoft má mnoho společností a dalších institucí možnost doplnit nebo aktualizovat své stávající zásoby softwaru za výhodnou cenu, protože cena použitého softwaru je nižší než cena nového softwaru.

Softwarový obchod Wiresoft nabízí také starší verze licencí Exchange Serveru, které již nejsou k dispozici jako nové, čímž se lze vyhnout dražším upgradům. Software Wiresoft pre-owned nabízí také kompletní doklad o všech kupujících a tím i další výhodu bezpečnosti auditu!

Řada používaného softwaru Wiresoft zahrnuje nejen Exchange Server 2019 Standard Edition, ale také Enterprise Edition - a také příslušné požadované licence pro klientský přístup. Najdete zde také výhodné nabídky pro mnoho dalších programů Microsoft - se všemi výše uvedenými výhodami. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně licencování Exchange Serveru 2019 Standard, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené