Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - nejkomplexnější operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele S novým systémem Windows 11 Enterprise získají větší společnosti, které kladou obzvláště vysoké nároky na bezpečnost operačního...
3 175,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nový operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele S novým systémem Windows 11 Pro mají uživatelé, kteří kladou na operační systém obzvláště vysoké nároky, k dispozici množství funkcí a možností v...
1 364,90 Kč *

Windows 11: nejnovější operační systém

Přehled systému Windows 11

Windows 11 je nejnovější operační systém od společnosti Microsoft, který vzal svět uživatelů osobních počítačů útokem. Tato verze s sebou přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které posouvají uživatelský komfort na novou úroveň. V tomto článku se na systém Windows 11 podíváme blíže.

Nejdůležitější prvky systému Windows 11

Moderní design

Systém Windows 11 nabízí zcela přepracované uživatelské rozhraní s moderním designem přizpůsobeným potřebám uživatelů zařízení s dotykovou obrazovkou i tradičních počítačů. Nová nabídka Start, vycentrovaný hlavní panel a optimalizované funkce správy oken dodávají systému Windows 11 svěží vzhled.

Vylepšený výkon

V systému Windows 11 mohou uživatelé využívat vylepšené výkonnostní funkce. Podpora DirectX 12 Ultimate a DirectStorage umožňuje lepší herní zážitek, zatímco vyšší efektivita a rychlost zpříjemňují každodenní používání operačního systému.

Integrace služby Microsoft Teams

Do systému Windows 11 je bezproblémově integrována služba Microsoft Teams, která zjednodušuje spolupráci a komunikaci mezi uživateli. Videohovory, chat a nástroje pro spolupráci jsou integrovány přímo do hlavního panelu.

Hardwarové požadavky

Speciální hardwarové požadavky

Systém Windows 11 je také vybaven speciálními hardwarovými požadavky, abyste mohli nové funkce využívat naplno. To znamená, že starší počítače nemusí být kompatibilní. Před upgradem si zkontrolujte minimální požadavky a ujistěte se, že je vaše zařízení kompatibilní.

Upgrade ze systému Windows 10

Uživatelé systému Windows 10 mohou na systém Windows 11 přejít zdarma, pokud jejich hardware splňuje požadavky. Upgrade poskytuje přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením.

Závěr

Windows 11 je nový vzrušující operační systém s moderním designem, vylepšenými výkonnostními funkcemi a bezproblémovou integrací s Microsoft Teams. Posouvá uživatelský zážitek na novou úroveň, vyžaduje však specifické hardwarové požadavky. Pokud je váš počítač kompatibilní, nabízí systém Windows 11 zajímavou příležitost optimalizovat používání počítače a využívat nejnovější inovace. Před upgradem si nezapomeňte zkontrolovat minimální požadavky.

Kategorie