Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition je součástí nejnovější verze systému pro správu relačních dat od společnosti Microsoft; spojuje všechny důležité databázové, reportovací a analytické funkce potřebné pro...
10 903,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core Verze SQL Server 2019 Standard 2-Core je v současné době nejaktuálnější verzí spolehlivé relační datové platformy společnosti Microsoft, která se používá po celém světě, protože poskytuje všechny...
45 530,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Verze SQL Server 2019 Enterprise 2-Core je v současné době nejkomplexnější a nejaktuálnější verzí osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft; poskytuje všechny nejnovější...
181 077,90 Kč *

Úvod do Microsoft SQL Server 2019

Co je Microsoft SQL Server 2019?

Microsoft SQL Server 2019 je komplexní a výkonné řešení pro správu dat, které umožňuje organizacím všech velikostí ukládat, spravovat a analyzovat důležité informace. Jako pokročilý systém správy relačních databází (RDBMS) poskytuje technologie potřebné k rozhodování na základě dat a optimalizaci podnikových procesů.

Základní součásti serveru SQL Server 2019

SQL Server 2019 je vybaven řadou funkcí, které zlepšují zpracování dat, včetně vylepšených bezpečnostních mechanismů, zvýšeného výkonu a dostupnosti a inovativních možností analýzy dat.

Klíčové funkce serveru SQL Server 2019

Velký datový cluster

Výjimečnou funkcí serveru SQL Server 2019 je zavedení funkce Big Data Clusters. Ty umožňují zpracovávat a analyzovat velké objemy strukturovaných i nestrukturovaných dat, čímž se SQL Server mění v komplexní datovou platformu.

Zpracování a analýza dat

Díky velkým datovým clusterům mohou uživatelé aplikovat umělou inteligenci (AI) a strojové učení přímo v databázi a získat tak pokročilé analýzy a poznatky v reálném čase.

Lepší zabezpečení a dodržování předpisů

Transparentní šifrování dat

Rozšíření Transparent Data Encryption (TDE) nyní nabízí také podporu zabezpečených enkláv, které poskytují dodatečnou ochranu citlivých dat před neoprávněným přístupem.

Vyšší výkon

Inteligentní zpracování dotazů

SQL Server 2019 zavádí funkci Intelligent Query Processing, která automaticky optimalizuje výkon databázových dotazů bez nutnosti ručního zásahu.

Scénáře použití pro SQL Server 2019

Podpora moderních aplikací

Vývojáři mohou těžit z rozšířených možností podpory moderních aplikací pomocí SQL Serveru 2019, zejména díky integraci s dalšími produkty a službami společnosti Microsoft, jako je například Azure.

Vývoj napříč jazyky a platformami

Díky podpoře jazyků, jako jsou Python a R, a možnosti provozovat SQL Server na Linuxu a v kontejnerech Docker je SQL Server 2019 univerzální platformou pro vývojáře z nejrůznějších prostředí.

Business intelligence a analytika

SQL Server 2019 rozšiřuje možnosti BI díky integraci služby SQL Server Analysis Services, která organizacím umožňuje provádět komplexní analýzu dat a vytvářet smysluplné reporty.

Integrace datového jezera

Díky integraci s technologií Hadoop Data Lake umožňuje SQL Server 2019 provádět analýzu velkých objemů dat, což poskytuje širší vhled do podnikových dat.

SQL Server 2019 poskytuje organizacím robustní, škálovatelnou a bezpečnou datovou platformu, která je připravena na výzvy a požadavky dnešního světa založeného na datech. Díky svým pokročilým funkcím a flexibilitě pomáhá organizacím maximalizovat jejich hodnotu prostřednictvím efektivní správy dat.

Kategorie