Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise je nejkomplexnější nová verze spolehlivé relační datové platformy od Microsoft, která firmám a organizacím poskytuje veškeré databázové a analytické funkce a funkce pro...
234 621,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu...
61 220,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard od Microsoft je nejnovější verzí této spolehlivé relační datové platformy, která uživatelům poskytuje všechny potřebné databázové a analytické funkce a funkce pro tvorbu...
15 330,90 Kč *

Objevte Microsoft SQL Server 2022: nová definice správy dat

Úvod do SQL Serveru 2022

Microsoft SQL Server 2022 je nejnovějším rozšířením zavedené databázové platformy, které nastavuje nové standardy výkonu, zabezpečení a analytiky pro moderní organizace. Tento pokročilý systém RDBMS (Relational Database Management System) se bezproblémově integruje se službou Azure, přináší vyšší výkon a dostupnost a zvyšuje efektivitu datových operací.

Co je nového v SQL Serveru 2022?

SQL Server 2022 přichází s řadou nových funkcí, které usnadňují zpracování a analýzu dat v hybridním a multicloudovém světě.

Klíčové funkce SQL Serveru 2022

Vylepšená integrace se službou Azure

SQL Server 2022 rozšiřuje integraci se službou Azure a poskytuje lepší synchronizaci a snadnější přesun dat mezi lokálními servery a cloudem.

Propojení spravovaných instancí

Funkce Managed Instance Link umožňuje uživatelům připojit jejich lokální databáze k Azure SQL Managed Instance, což umožňuje bezproblémovou integraci s cloudem a obnovu po havárii.

Zlepšení výkonu a dostupnosti

SQL Server 2022 přináší nové funkce zaměřené na zlepšení dostupnosti a optimalizaci výkonu pro kritické pracovní zátěže.

Inteligentní zpracování dotazů

Díky technologii Intelligent Query Processing nabízí SQL Server 2022 pokročilé zpracování dotazů, které výrazně zkracuje dobu jejich provádění.

Novinky v oblasti zabezpečení

Ochrana dat a dodržování předpisů jsou prioritou a SQL Server 2022 nabízí pokročilé funkce zabezpečení, které organizacím pomáhají chránit jejich data.

Technologie účetní knihy

Jednou z nejvýznamnějších inovací je zavedení vestavěné technologie účetní knihy, která umožňuje zajistit neměnnost a transparentnost dat v databázi.

SQL Server 2022 v podnikovém použití

Špičková analýza dat v oboru

SQL Server 2022 nastavuje nové standardy v oblasti analýzy dat díky integraci clusterů velkých dat, které organizacím umožňují získávat poznatky z jakéhokoli zdroje dat.

Synapse Link

Synapse Link umožňuje uživatelům provádět analýzy v reálném čase bez nutnosti přesouvat data, čímž revolučně mění analýzu provozních a analytických úloh.

Modernizace aplikací

Díky SQL Serveru 2022 mohou vývojáři a IT profesionálové modernizovat aplikace s využitím nejnovějších nástrojů a frameworků, které umožňují zavádět inovace a reagovat na měnící se obchodní potřeby.

Podpora kontejnerů

Vylepšená podpora kontejnerů umožňuje SQL Serveru 2022 běžet v různých prostředích, od vývojářských notebooků až po velké clustery Kubernetes.

Microsoft SQL Server 2022 poskytuje platformu, která je připravena na budoucnost správy dat. Zavedením průlomových technologií a vylepšením stávajících možností představuje ideální řešení pro organizace, které chtějí modernizovat správu dat a položit základy pro budoucí růst. Tento text kategorie vám poskytne ucelený přehled o tom, co může SQL Server 2022 pro vaši organizaci udělat.

Kategorie