Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10533
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
311 746,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"

VMware vRealize Operations 7 Enterprise je komplexní platforma pro správu provozu moderních datových center a cloudů. Poskytuje integrovanou správu výkonu, kapacity a konfigurace v softwarově definovaném datovém centru. vRealize Operační systém Operations 7 poskytuje pokročilou analytiku pro optimalizaci pracovních zátěží s cílem zvýšit efektivitu a zkrátit dobu uvedení na trh.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise je navržena tak, aby zákazníkům pomohla snadno spravovat jejich heterogenní prostředí. Platforma poskytuje využitelné poznatky díky možnosti shromažďovat data z různých zdrojů, včetně VMware vSphere ® , Microsoft Hyper-V®, Amazon AWS, IBM SoftLayer®, OpenStack® Cloudů a dalších veřejných Cloud poskytovatelů. Tyto poznatky umožňují zákazníkům identifikovat problémy dříve, než způsobí narušení provozu nebo ovlivní dohody o úrovni Service (SLA).

Vydáním VMware vRealize Operations 7 Enterprise pokračuje VMware v tradici poskytování inovativních produktů. Tento produkt navazuje na úspěch svých předchůdců a přináší ještě více funkcí, které pomáhají firmám zlepšit výkon a dostupnost.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise je komplexní řešení pro správu provozu moderních datových center a cloudů. Poskytuje inteligentní správu výkonu, kapacity a konfigurace napříč celou softwarově definovanou infrastrukturou. S aplikací vRealize Operations 7 Enterprise můžete optimalizovat virtuální počítače (VM), aplikace a základní infrastrukturu a snížit tak náklady a zvýšit efektivitu.

vRealize Operations 7 Enterprise má intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje snadno identifikovat a řešit problémy v prostředí. Řešení také poskytuje pokročilou analytiku, která vám poskytne hluboký přehled o stavu vašich virtuálních počítačů, aplikací, úložných zařízení, sítí a dalších zařízení. To vám umožní lépe rozhodovat o tom, jak spravovat infrastrukturu pro optimální výkon a efektivitu.

 
Další odkazy na "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
116 053,90 Kč *