Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10539
  • ST7-ADV-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
73 276,90 Kč * 81 417,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"

S potěšením vám oznamuji, že VMware vSan 7 Advanced . Nejnovější verze platformy VMware pro hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI) nabízí nové výkonné funkce, které zákazníkům ještě více usnadňují nasazení a správu HCI. S vSan 7 Advanced mohou zákazníci dosáhnout ještě vyššího výkonu, efektivity a odolnosti svých aplikací.

Jednou z nejdůležitějších novinek v systému vSan 7 Advanced je podpora zařízení NVMe. Zákazníci tak mohou využívat výhod vysokého výkonu a nízké latence těchto zařízení. Kromě toho vSan nyní podporuje až 64 uzlů Pro clusterů, což poskytuje lepší škálovatelnost pro větší nasazení. A díky vylepšeným bezpečnostním funkcím, jako je šifrování v klidu a řízení přístupu podle rolí (RBAC), si zákazníci mohou být jisti, že jejich data jsou v bezpečí.

VMware vSan 7 je výkonná úložná platforma, která může vaší firmě pomoci snížit náklady a zvýšit výkon. Níže jsou uvedeny některé klíčové funkce VMware vSan 7:

-Pokročilé úložné prostory: VMware vSan 7 umožňuje vytvářet pokročilé úložné prostory, které nabízejí větší flexibilitu a výkon. Tyto rozšířené prostory úložiště můžete použít také k ukládání virtuálních počítačů a dalších dat.

-Vylepšený výkon: VMware vSan 7 nabízí vylepšený výkon pro virtuální počítače a aplikace. Nabízí zejména lepší podporu pro vysoce výkonné pracovní zátěže.

-Vyšší škálovatelnost: VMware v SAN 7 nabízí vyšší škálovatelnost než předchozí verze, takže je ideální pro velké organizace nebo podniky s rostoucími potřebami.
-Zjednodušený Management: VMware v SAN 7 usnadňuje Management více než kdy dříve a umožňuje rychlé zprovoznění bez složitých konfiguračních postupů.

VMware vSan 7 Advanced je výkonná platforma, která vašim aplikacím poskytuje vynikající výkon, efektivitu a odolnost. Doporučuji vyzkoušet ještě dnes!

Další odkazy na "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie