Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10535
 • ST7-STD-DT10-C
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
24 291,90 Kč * 26 989,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - Efektivní a bezpečné úložiště pro virtualizaci desktopů

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack je nejmodernější úložné řešení speciálně navržené pro potřeby organizací s požadavky na virtualizaci desktopů. V tomto článku se dozvíte, proč je VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack optimální volbou pro maximalizaci výkonu, zabezpečení a škálovatelnosti infrastruktury virtuálních desktopů.

Základní funkce VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack

 1. Hyperkonvergence pro desktopy: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack poskytuje hyperkonvergované řešení, které kombinuje úložné a výpočetní zdroje pro virtuální desktopy v jediném clusteru. To optimalizuje využití zdrojů a zjednodušuje správu.
 2. Rychlé nasazení: Platforma umožňuje rychlé nasazení virtuálních desktopů a usnadňuje škálování podle potřeb organizace.
 3. Pokročilé zabezpečení: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack má pokročilé funkce zabezpečení, včetně šifrování a řízení přístupu, které chrání citlivá data ve virtuálních desktopech.
 4. Vysoká dostupnost: Platforma zajišťuje vysokou dostupnost virtuálních desktopů, a to i v případě selhání hardwaru, aby bylo zajištěno nepřerušené fungování.

Výhody VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack

 • Nákladová efektivita: Spojením úložiště a výpočetního výkonu v clusteru můžete snížit náklady na hardware a zjednodušit údržbu.
 • Rychlá škálovatelnost: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack umožňuje snadno škálovat prostředí virtualizace desktopů podle potřeb vaší firmy.
 • Zabezpečení a vysoká dostupnost: Platforma nabízí pokročilé funkce zabezpečení a vysoké dostupnosti, které chrání vaše virtuální desktopy a zajišťují nepřerušený pracovní provoz.

Budoucnost vaší virtualizace desktopů s VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack je základní řešení pro organizace, které potřebují výkonné a bezpečné prostředí pro virtualizaci desktopů. S touto platformou jste optimálně připraveni na výzvy moderního pracovního světa. Maximalizujte efektivitu svých virtuálních desktopů, chraňte svá data a zabezpečte budoucnost svého prostředí virtualizace desktopů pomocí VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack. Je to řešení úložiště, které vám pomůže udržet si konkurenceschopnost v dynamickém světě virtualizace desktopů a zvýšit produktivitu vašich zaměstnanců. VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack je budoucností virtualizace desktopů.

Další odkazy na "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie