Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
44 330,90 Kč * 49 255,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

Jako zákazník VMware vSan 7 Standard  máte právo využívat tento výkonný software. vSan 7 Standard je určen pro virtualizovaná prostředí a nabízí výkon a funkce úložiště třídy Enterprise. Díky své architektuře all-flash a zjednodušené Management je VMware vSan 7 Standard ideální pro malé firmy, které potřebují optimalizovat svou infrastrukturu a zároveň udržet nízké náklady. Níže jsou uvedeny některé klíčové vlastnosti tohoto produktu:

● Výkon úložiště podnikové třídy
● Zjednodušená správa
● Architektura All-Flash
● Cenově výhodné řešení

VMware vSan 7 Standard je ideálním řešením úložiště pro malé firmy. Snadno se nastavuje a spravuje a poskytuje bleskový výkon. Navíc má VMware vSan 7 Standard všechny funkce, které potřebujete k zabezpečení svých dat. Pokud tedy hledáte spolehlivé a cenově dostupné řešení úložiště, je VMware vSan 7 Standard právě pro vás!

VMware vSan 7 Standard je nejnovější verze softwaru hyperkonvergované infrastruktury od VMware. Navazuje na úspěch předchozích verzí a přináší nové funkce a vylepšení, které ještě více usnadňují nasazení hyperkonvergovaných infrastruktur a Management. Mezi hlavní body patří:

Vylepšený výkon a škálovatelnost - S vSan 7 můžete nyní dosáhnout až 2 milionů I/O operací Pro sekundy (IOPS) s clusterem o pouhých čtyřech uzlech. A díky podpoře větších pevných disků (až 10 TB) můžete ukládat více dat na méně místa.

Zjednodušená Management - Nová webová stránka vSphere Client poskytuje jediné místo pro ovládání Management celé virtuální infrastruktury, včetně nasazení vSan. Díky integraci s dalšími produkty VMware můžete snadno rozšířit hyperkonvergované prostředí na Cloud nebo do více lokalit.

Větší flexibilita - V clusteru vSan můžete nyní použít libovolnou kombinaci jednotek flash a disků, což vám dává větší flexibilitu při navrhování řešení úložiště. Podpora roztažených clusterů navíc umožňuje zachovat dostupnost aplikací v případě výpadku webu.

Děkujeme, že jste zvážili VMware vSan 7 Standard jako součást své IT strategie!

 
Další odkazy na "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie